Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast
Results 26 to 50 of 82

Thread: Evo, sa ovom je drzavom Crna Gora u zajednici!

  1. #26
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Angry

    Toliko postenja u CG mnim e bi trebali izvozit na zapad ,obogatili bi se brzo ,no neznam kako se nacinjese onolke slne palase po CG ,Vidji Podgoricu ,Buvu ,primorje namoz proc od palata na po 5-6 spratova , to sve od postenja naskoga !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  2. #27
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    31
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Razumijem ja to sve ,ali ono ALI ,nijesmo mi CG tolko prebogati da su nekoliko famelja izlupezale 17636543654536526 milijardi Eura ,nemamo mi to ! Niko nije ima blage veze kako ce se zavrsit ratna razaranja veljeserbaljskije cetnjaka ,i normalno je da svako kupi sto vise moze za sebe i svoju famelju (inace bi bili tolki debili da bi lipsali brzo) . Sad je tome dosa kraj sto je bilo bilo je ,vakat da se mrdne dalje (primjer zizica i mafije) . Sa serbijom smo probali i neide sad je vakat da probamo samo ka i prije sto smo ! Jedna stvar je jako cudna i specificna za Crnogorce , oni bi da preko noci skoce sa drveta u demokratiju ,sa najstrasnijega lopovluka, na obraz i postenje ! Nemoze to tako brzo ,ali se treba tezit svijem raspolozivim demokrackim mogucnostima ! Nema zemlje nasvijet (posebito u Evropu) dje drzava nema problema sa kradjom i mafijom ,prostitutkama, svercom, ubistvima itd itd. ALOOO " N E M A " ! Pa se ja cudim kad poserbice i veljeserbi pljuju na vlast policiju i institucije sto nijesu najjjefikasnije u Evropu , a dje je bolje ubijo ih led dje, koja je to jeb*ena drzava koja ???? U Swecku Parnevik dodijelijo sebe penziju 900 milijona kruna ,99 milijona Eura otprilike (ALOOO PE(m)ZIJU) I POVUCI CE GA ZA MOSNJE , razavlili TRUSTOR Banku cas posla (ovi ce sigurno dobit jedno 2 mjeseca da se lijecu na Havaje! Primjera ima zilijon ,tako da kad pljujete na CG zamislite se malo , mi smo ka i ostali !
    svaka drzava ima problema sa kriminalom i prostitucijom i sa drogom i sa neznam jos sve cim.ali sto da se radi ako je vlast ta koja odrzava taj kriminal. kad nam se predsjednik setka sa dilerima droge sa svakakvim sljamom,za koje se zna da su sto su. ko ce da da se bori protiv tog kriminala,kad je on na vrhu piramide.kad su nam svi drzavni organi potplaceni,a oni pojedinci koji nisu ne smiju pisnut. no cute da ne izgube tih 200 eura, iliti zivot ka sto ga izgubi onaj crni inspektor.

  3. #28
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Wink Nebeski Narod U Oblacima

    Za divno je cudo kako u toj, dozlaboga baksuznoj, Srbiji sve ovo vrijeme od razbijanja SFRJ, dolaze na celne pozicije ili bleferi ili zanesenjaci (uglavnom svojom velicinom, ali i velicinom svoje drzave), ili mitomani, ili ksenofobi svakakvih fela. Onaj jedini koji je pokusao Srbiju pribliziti Evropi, bio je bez milosti ustrijeljen i sprijecen u tim htjenjima. Nije Srbima mjesto uz pokvarenu i dekadentnu Evropu. Pa, zaboga, nece valjda nebeski narod da se spusta na takav nivo da inkorporira bjelosvjetske uzuse i ponasanja nedostojna srpske nadobudnosti, jer taj je narod predodredjen da bude prvi i jedini. Nebeskom narodu ne prilici da na Zemlji ne bude daleko ispred ostalih.
    A i inace, vlast u Srbiji mora biti nesto specificno. Evo, ovovremena Srbija je jedina drzava na Svijetu u kojoj je na vlasti opozicija. Demokratska, doduse, ali opozicija. Nije jasno samo kome je ona to opozicija i nije jasno ko su sad oni koji nijesu tamo na vlasti. Ako su i oni opozicija, ta opozicija onda nije demokratska, jer takvi su na vlasti, a ako su i to demokrate, onda nijesu opozicija. Onda su oni, vjerovatno, vlast koja nije na vlasti. Oni i ne znaju da su vlast. Blago njima, ne moraju razbijati glavu narodnim brigama. To je najrahatnija vlast pod kapom nebeskom. I, sto je jos ljepse, niko ih ne moze prisilno zbaciti s takve bogougodne vlasti, osim ukoliko oni sami ne abdiciraju, recimo u korist Nj. V. kralja, jer klasicnu ostavku ne mogu podnijeti. To im ni ustav ne propisuje. Doduse, tamo se mnogo sto-sta moglo i moze desavati mimo ustava, ali ovo ipak ne bi moglo. No, ustav ne propisuje ni da moze bilo koja opozicija podnositi ostavke pa, shodno tome, ni ona koja je na vlasti, jer opozicija je, zar ne? I tako se zatvara carobni krug. Po svemu, to je prilicno coskast krug, te se veoma tesko (p)okrece.
    A i ta Demokratska opozicija koja cini vladu, sastavljena je od konglomerata raznoraznih stranaka i strancica, medju kojima ima i takvih ciji su stranacki programi dijametralno suprotni: Jedni su, kobajagi, ljevica, drugi skroz desno; jedni konzervativni, drugi liberalni; jedni republikanci, drugi monarhisti, i sve tako. No sto je to bitno? Vazno je da su njihovi lideri postigli osnovni cilj, da vladaju i upravljaju sudbinama onih koji se ne mogu domoci vlasti. No, iako su se uortacili, permanentno jedni drugima prijete, jedni druge optuzuju, jedni druge negiraju. Sad bi neutralni posmatrac rekao da ta vlada ne moze sastaviti ni 24 sata, ali ona, uprkos zdravom razumu, opstaje. Opet lakse oni podnose jedni druge nego ostavke. Potvrdjuje se paradoks da su Srbi slozni samo u tome da nijesu slozni. A slazu se jedino u odnosu prema ostalom Svijetu (pogotovu prema Crnoj Gori), za koji se zna da mu je prevashodna preokupacija da mrzi Srbe i Srbiju. A znaju i da taj Svijet od njih strijepi i moli se Bogu vec ovestalom krilaticom: “Ne daj Boze, da se Srbi sloze!” A kad bi oni u tome uspjeli, oni bise tom Svijetu brzo dosli glave, ovako samo “mrzi njih cio Svijet” – mrze i oni cio Svijet. Da se izbarabare.
    Dje li ce pretegnuti, za ime Boga?
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  4. #29
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Regi
    Jasno pise >Glas< da je u Srbiji milion nezaposljenih, a jos treba da otpuste hiljade i hiljade radnika iz komunistickih giganata poput Zastave Kragujevac, EI Nis...
    Sa ovom smo drzavom mi u zajednici!
    A vidi ti crnu goru...da ti malo pomognem oko nezaposlenosti: radoje dakic,bojana cetinje,jugoocenija,zeljezara niksic,koni niksic,gradjevinsko preduzece niksic,autoprevozno niksic,svejtlost niksic,polimka berane,rudnici boksita,rudnici uglja...
    oces jos da ti nabrajam?a dje su swe one koje navodno rade a ne primaju platu po 5 godina....a ti pokusaj da mi nabrojis koliko jos firmi radi u cg??a ne smiju da ugase aluminijski kombinat za koji kazu da je zila kucavica CG!a on je zila kucavica DPS-a...sto nam swu struju potrosi i po cg zagadi!!!!!!!!eeeeee dokle ce te se bavit srbijom a u cg nit sta radi nit ko plate prima...
    ...Vidite trun u oku brata svog, a ne vidite stablo u oku svojem...
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  5. #30
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Nisam procitala sve postove,ali sam iz prvih nekoliko shvatila sustinu price. Ja sam prva da se taj referendum odrzi i glasacu za odvajanje iako studiram u Srbiji,ali nije to poenta mog posta. Mislim da ste svi jako pretjerali.Ima droge u Srbiji koliko hoces,ali je ima i u Crnoj Gori.Sto se tice nezaposlenosti,sumnjam da Cg mnogo bolje stoji od Srbije. A o ubistvima da ne pricam. Na zalost,prisjetite se samo onih ubistava u HN-u oko Nove godine. Glupo je pricati da su to razlozi zbog kojih treba da se razdvojimo. O ratovima i politici necu polemisati,ali sto se tice ekonomije,kriminala,ne mozemo se mi bas pohvaliti sa stanjem kod nas...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  6. #31
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Buba_mara
    Nisam procitala sve postove,ali sam iz prvih nekoliko shvatila sustinu price. Ja sam prva da se taj referendum odrzi i glasacu za odvajanje iako studiram u Srbiji,ali nije to poenta mog posta. Mislim da ste svi jako pretjerali.Ima droge u Srbiji koliko hoces,ali je ima i u Crnoj Gori.Sto se tice nezaposlenosti,sumnjam da Cg mnogo bolje stoji od Srbije. A o ubistvima da ne pricam. Na zalost,prisjetite se samo onih ubistava u HN-u oko Nove godine. Glupo je pricati da su to razlozi zbog kojih treba da se razdvojimo. O ratovima i politici necu polemisati,ali sto se tice ekonomije,kriminala,ne mozemo se mi bas pohvaliti sa stanjem kod nas...
    Samo shto kod nas narod preuvelichava mnogo shto se tiche droge i nema je ni 16-ti dio koliko ljudi prichaju da ima!
    A shto se ubistava tiche kod nas najvishe imash tih ubistava u afektu svakako ima i s predumishljajem ali ne toliko da je alarmantna situacija ili da se neko boji izac iz kuce...

  7. #32
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    teretana bre!
    Posts
    94
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default ??????

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Samo shto kod nas narod preuvelichava mnogo shto se tiche droge i nema je ni 16-ti dio koliko ljudi prichaju da ima!
    A shto se ubistava tiche kod nas najvishe imash tih ubistava u afektu svakako ima i s predumishljajem ali ne toliko da je alarmantna situacija ili da se neko boji izac iz kuce...
    NEMA DROGE??????NEMA DROGE????NEMA DROGE??????NEMA DROGE????HAHAHAHHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHA HAHAHAHAHAHAHAH
    HAHAHAHAHAHAHHAAHHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAHAAHAHAHAHAHA HAHAHAH
    HAHAHAHAHAAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAHAHAHHAAHAHAHAHAHAH AHAHAHAH
    Ovaj se sprda!Eeeeeeeeeeee kako bi ja volio da zivim u tom vasem ruzicastom svijetu!Eeeeeeee aj mi samo onda reci otkud onda ovoliko narkomana???Aj dodji 1 dan kod mene u nk pa ces da vidis koliko `nema` droge,pucnjava,pistolja.Ol`?E kako nisu neki ljudi svjesni dje zive...Jbg volio bi i ja da nisam svjetan toga,ali da samo znas koliko si daleko od istine!!!!!!!!
    ...you can get a girl out of a trailor park, but you can`t get a trailor park out of a girl...

  8. #33
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prochitaj malo pazhljivije moj post...
    I ne uzbudjuj se molim te - ne bih da ti pozli...

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Question

    Quote Originally Posted by Regi
    [b][color=red] te tako u Crnoj Gori ima veliki broj nesrecnika koji zele da su u zajednici sa drzavom iz koje rekordno bjeze njeni gradjani.



    Blic

    Nego nesto ne znam da ljudi svojevoljno ostaju u Crnoj gori...I sta vam govori cinjenica da ima vise crnogoraca u Beogradu nego u samoj crnoj gori?? Ostali su samo oni koji nisu mogli da odu. I oni kojima nije lose. Iskreno mi odgovorite :
    Ko zeli ta zivi u Mojkovcu, Zabljaku ili Kolashinu ??
    Follow The Leader

  10. #35
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by Nikollaki
    Samo shto kod nas narod preuvelichava mnogo shto se tiche droge i nema je ni 16-ti dio
    Ima je ... Imamo da izvozimo drogu kao nacionalno blago :P
    Follow The Leader

  11. #36
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by arnold
    A vidi ti crnu goru...da ti malo pomognem oko nezaposlenosti: radoje dakic,bojana cetinje,jugoocenija,zeljezara niksic,koni niksic,gradjevinsko preduzece niksic,autoprevozno niksic,svejtlost niksic,polimka berane,rudnici boksita,rudnici uglja...
    oces jos da ti nabrajam?a dje su swe one koje navodno rade a ne primaju platu po 5 godina....a ti pokusaj da mi nabrojis koliko jos firmi radi u cg??a ne smiju da ugase aluminijski kombinat za koji kazu da je zila kucavica CG!a on je zila kucavica DPS-a...sto nam swu struju potrosi i po cg zagadi!!!!!!!!eeeeee dokle ce te se bavit srbijom a u cg nit sta radi nit ko plate prima...
    ...Vidite trun u oku brata svog, a ne vidite stablo u oku svojem...
    Rispekt!!

    Pa sta ce ljudi gledaju vijesti previse pa mozda misle da im je dobro
    Follow The Leader

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Da se ne lazemo... I u Srbi je totalni raspad sistema ali crna gora je brate mnogo crna.
    Ja mislim da bi mogli zajedno da zivimo mnogo bolje,ali je problem u politicarima koji iz nekog svog interesa forziraju ove price koje forsiraju.
    Follow The Leader

  13. #38
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    simson tebe se vidi da nisi Crnogorac ,jer da jesi nebi ime svoje Drzave pisa Malijem slovom ! Daklem posto smo utvrdili tvoju nacijonalnost znamo iz kojijeh razloga zboris sto zboris !



    ........... I N D E P E N D E N T .....S T A T E . . . O F . . . . M O N T E N E G R O . . . . !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  14. #39
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nemojte ni slucajno proci ni blizu Srbije...
    jer
    a) tamo jedu ljude
    b) tamo su svi narkomani/ubice/cetnici
    c) nemaju ni jednog fakulteta, svi su polupismeni
    d) Svi redom mrze Crnogorce iz dna duse, kao sto mi mrzimo njih
    e) Nisu ni blizu toliko posteni, evropski i reformacijski nastrojeni kao mi , pravi Sivi Sokolovi

    Ukratko:
    PRESTANITE PLJUVATI PO TUDJEM DVORISTU I POGLEDAJTE U SVOJE!!
    Kada se odcjepimo, nece vise biti ovakvih izgovora i moracemo se zapitati gdje smo zivjeli zadnjih 15 godina, i sta je "nasa" vlast radila po Crnoj Gori...

    Za sve Ultra-Crnogorce ( one sto se busaju u prsa i pljuju na sve Srpsko)
    Zar ne bi neki grajdanin Srbije mogao da postavi ovakva pitanja:

    Sa kim hocemo da ostanemo u zajednici:
    a)Sa zemljom u kojoj je Premijer LOPOV
    b)Sa zemljom koja je bukvalno prodana Rusima i Deripaski
    c) Sa zemljom u kojoj su vladajuci funkcioneri bili umjesani u aferu sa BIJELIM ROBLJEM :mad:
    d) Sa zemljom u kojoj je u zadnjih 10 godina "demokratske" vladavine bilo gomilu politickih atentata
    e) itd...

    Prije nego sto pocnete da pljujete po tudjoj zemlji pogledajte svoju...

    Aj zivjeli...

  15. #40
    Join Date
    Oct 2005
    Posts
    4,728
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mihailo ne prdi no se zapitaj dje ti je pamet kad kazhesh "otcijepimo"...

  16. #41
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne "prdim"... stojim iza svakog od ovih argumenata...

    A terminologija je pogresna, tu si u pravu...

  17. #42
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Puerto Maldonado
    Posts
    5,257
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Cool

    Quote Originally Posted by Mihailo...

    Ukratko:
    PRESTANITE PLJUVATI PO TUDJEM DVORISTU I POGLEDAJTE U SVOJE!!
    Kada se odcjepimo, nece vise biti ovakvih izgovora i moracemo se zapitati gdje smo zivjeli zadnjih 15 godina, i sta je "nasa" vlast radila po Crnoj Gori...

    Za sve Ultra-Crnogorce ( one sto se busaju u prsa i pljuju na sve Srpsko)
    Zar ne bi neki grajdanin Srbije mogao da postavi ovakva pitanja:

    Sa kim hocemo da ostanemo u zajednici:
    a)Sa zemljom u kojoj je Premijer LOPOV
    b)Sa zemljom koja je bukvalno prodana Rusima i Deripaski
    c) Sa zemljom u kojoj su vladajuci funkcioneri bili umjesani u aferu sa BIJELIM ROBLJEM :mad:
    d) Sa zemljom u kojoj je u zadnjih 10 godina "demokratske" vladavine bilo gomilu politickih atentata
    e) itd...

    Prije nego sto pocnete da pljujete po tudjoj zemlji pogledajte svoju...

    Aj zivjeli...
    ni meni nije jasno zashto se to ne zapitaju...

  18. #43
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mihailo...
    Nemojte ni slucajno proci ni blizu Srbije...
    jer
    a) tamo jedu ljude
    b) tamo su svi narkomani/ubice/cetnici
    c) nemaju ni jednog fakulteta, svi su polupismeni
    d) Svi redom mrze Crnogorce iz dna duse, kao sto mi mrzimo njih
    e) Nisu ni blizu toliko posteni, evropski i reformacijski nastrojeni kao mi , pravi Sivi Sokolovi

    Ukratko:
    PRESTANITE PLJUVATI PO TUDJEM DVORISTU I POGLEDAJTE U SVOJE!!
    Kada se odcjepimo, nece vise biti ovakvih izgovora i moracemo se zapitati gdje smo zivjeli zadnjih 15 godina, i sta je "nasa" vlast radila po Crnoj Gori...

    Za sve Ultra-Crnogorce ( one sto se busaju u prsa i pljuju na sve Srpsko)
    Zar ne bi neki grajdanin Srbije mogao da postavi ovakva pitanja:

    Sa kim hocemo da ostanemo u zajednici:
    a)Sa zemljom u kojoj je Premijer LOPOV
    b)Sa zemljom koja je bukvalno prodana Rusima i Deripaski
    c) Sa zemljom u kojoj su vladajuci funkcioneri bili umjesani u aferu sa BIJELIM ROBLJEM :mad:
    d) Sa zemljom u kojoj je u zadnjih 10 godina "demokratske" vladavine bilo gomilu politickih atentata
    e) itd...

    Prije nego sto pocnete da pljujete po tudjoj zemlji pogledajte svoju...

    Aj zivjeli...
    Sto se tice politickih atentata,hoces da kazes da ih u Srbiji nije bilo? A ubistvo Djindjica se smatra cime? Mozda ako je vlast umjesana u ubistvo se ono ne smatra ubistvom? Hm,zanimljiva teorija. Sto se tice prodaje,kako bi okarakterisao zemlju koja je fabriku prodala jednom od najvecih sportista te zemlje(citaj Divcu),a onda kad su vidjeli da su mogli to malo skuplje da prodaju trazili mu jos para? Sto se tice lopova iz vlasti,kako bi ti nazvao primanje mita i hapsenje ljudi koji su umjesani u to,naravno iz vlasti?? Znas,ni smo ni mi sa grane pali pa da nam prosipas te nebuloze...
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  19. #44
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ma ja nebi njemu odgovorio napadima na serebiju no samo ovako Prvo premijer vlade nije lopov !
    Drugo Vlast nije umijesana u trgovinu s bijelijem robljem
    trece
    Cetvrto Crna Gora nije prodana Rusima nego jedan dijo fabrika i hotela E sad sto vas gedze zabolje jelöi rusima ili japancima !
    Peto nije tacno tj . cista laz da je bilo politickijeh atantata potonjijeh 10 godina u CG dje su umijesani vlast i Crnogorci !

    E sad mozemoli jos malo da pljujemo po serbiji a ???
    Aahahahahahahahahahahahaha !
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  20. #45
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,425
    Thanks Thanks Given 
    5,563
    Thanks Thanks Received 
    5,001
    Thanked in
    2,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mihailo...
    Nemojte ni slucajno proci ni blizu Srbije...
    jer
    a) tamo jedu ljude
    b) tamo su svi narkomani/ubice/cetnici
    c) nemaju ni jednog fakulteta, svi su polupismeni
    d) Svi redom mrze Crnogorce iz dna duse, kao sto mi mrzimo njih
    e) Nisu ni blizu toliko posteni, evropski i reformacijski nastrojeni kao mi , pravi Sivi Sokolovi

    Ukratko:
    PRESTANITE PLJUVATI PO TUDJEM DVORISTU I POGLEDAJTE U SVOJE!!
    Kada se odcjepimo, nece vise biti ovakvih izgovora i moracemo se zapitati gdje smo zivjeli zadnjih 15 godina, i sta je "nasa" vlast radila po Crnoj Gori...

    Za sve Ultra-Crnogorce ( one sto se busaju u prsa i pljuju na sve Srpsko)
    Zar ne bi neki grajdanin Srbije mogao da postavi ovakva pitanja:

    Sa kim hocemo da ostanemo u zajednici:
    a)Sa zemljom u kojoj je Premijer LOPOV
    b)Sa zemljom koja je bukvalno prodana Rusima i Deripaski
    c) Sa zemljom u kojoj su vladajuci funkcioneri bili umjesani u aferu sa BIJELIM ROBLJEM :mad:
    d) Sa zemljom u kojoj je u zadnjih 10 godina "demokratske" vladavine bilo gomilu politickih atentata
    e) itd...

    Prije nego sto pocnete da pljujete po tudjoj zemlji pogledajte svoju...

    Aj zivjeli...

    Pa da je tvoja strana imalo pametnija razmisljala bi tako, a ne bi se bavila nasim problemima. Ocigledno ti si skonato sta ne valja i ne stima u CG, osnuj svoju partiju i puno uspijeha. Siguran sam da ce od tebe postati jak politicar.
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  21. #46
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Bijela, Crna Gora
    Posts
    1,000
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zvek_Zivi
    Ma ja nebi njemu odgovorio napadima na serebiju no samo ovako Prvo premijer vlade nije lopov !
    Drugo Vlast nije umijesana u trgovinu s bijelijem robljem
    trece
    Cetvrto Crna Gora nije prodana Rusima nego jedan dijo fabrika i hotela E sad sto vas gedze zabolje jelöi rusima ili japancima !
    Peto nije tacno tj . cista laz da je bilo politickijeh atantata potonjijeh 10 godina u CG dje su umijesani vlast i Crnogorci !

    E sad mozemoli jos malo da pljujemo po serbiji a ???
    Aahahahahahahahahahahahaha !

    Nisam ja nikoga napadala. To su cinjenice koje su preplavile tv stanice u Srbiji. Jos zaboravih da pitam,kakva je to zemlja u kojoj se ubijaju onoliki mladi vojnici i onda se prosipa prica da su svi do jednog izvrsili samoubistvo?

    PS:Morala sam
    Put do zvijezda je samo etapa kruznog puta do sebe,i ako znas precicu nema potrebe da se puno lomatas po bespucima.Ne,bato.Stigao si cim krenes.Cilj nosis skriven pod kaputom,istetoviran na grudima kao metu.I eto ti.U tome je tajna.U tome je jedini trik.

  22. #47
    Join Date
    Feb 2006
    Posts
    495
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...
    Ljudi su brzi da vade rijeci iz konteksta...
    Kada sam rekao da u Srbiji NIJE bilo atentata?!
    Nabrajanje negativnih strana Cg nije bila poenta posta, tih stvari ima i u Srbiji, poenta posta je da se neko zapita ko smo MI da pljujemo oko sebe...

    A sto se tice istine oko Premijera, svi znamo da je LOPOV i da se vecina onih koja se "snasla" zajedno sa njim obogatila preko noci...

    Ali ponovo, nisam to htio da pokazem postom...
    Pokusavam da natjeram ove cutuke da prvo pogledaju svoju (uskoro) nezavisnu drzavu, pa onda da pljuju preko granice...
    :mad:

  23. #48
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    10
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Takvima što pljuju ni nezavisnost ne bi mnogo pomogla.
    I onda bi im Srbija bila kriva zbog toga što se graniče sa njom.

  24. #49
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Sverige
    Posts
    6,830
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Angry

    To ti dodje kad je mujo ubijo zenu, izbo je nozem svu , i pita sudija kako je bilo a mujo kaze ja ljustijo jabuku nozem i zena pala,okliznula se i nabola na noz , TAKO JE TO DRUZE SUDIJA BILO JEDNO 5 - 6 PUTA ! E tako su ti vojnici izvrsili samoubistvo iz 4-5 metaka hahahahah ! Nezavisnost ce pomoc savkome normalnome Crnogorcu pa pljuva on ili ne !!!!
    Ko nevoli Crnogorca ,vas se ambisa !!!

  25. #50
    Join Date
    Mar 2006
    Posts
    7
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    e vazda je lakse drugoga blatiti,moglo se ovakvih clanaka naci mnogo vise i za Crnu Goru,no to ne znaci ni da su bolji ni gori no neki drugi.ovo su ljudi u svim republlikama SFRJ vec videli,i neki u CG bi trebali biti srecni sto to nisu,a ne da izazivaju sudbinu prateci posljednjeg komunistickog lidera na balkanu.samo treba procitati izjave tih ljudi iz sredine 90-tih pa uvidjeti koji su to licemjeri.
    a ni procesljati istoriju nije na odmet,ali ne ovu koju pisu rasroder i brkovic.

Page 2 of 4 FirstFirst 1234 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •