Results 1 to 18 of 18

Thread: M:kabal, brawo wi ga !!!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default M:kabal, brawo wi ga !!!

    prije 15 dana poslao sam pitanje preko kontakt forme sa njihovog web sajta i jos mi nije odgovoreno !!!

    Brawo wi ga, choce ozbiljna firma, a treba potencijalni korisnik da ceka 15+ dana za odgovor... Pohvale za poslovnu politiku !!!!

    EDIT: mogu mislit kakav im je tek korisnicki servis..
    sent from tabure

  2. #2
    Join Date
    Dec 2004
    Posts
    4,040
    Thanks Thanks Given 
    625
    Thanks Thanks Received 
    444
    Thanked in
    221 Posts

    Default

    Ako ti je nešto hitno ili te ozbiljno zanima, trebaš da zoveš na telefon ili da svratiš u poslovnicu... Čak imaš i info pult u Delti, ako već ne šetaš po centru
    Tačno je da bi bilo profesionalno da u roku od 3 radna dana odgovore na e-mail, ali čekati 15 dana pa se onda žaliti je malo neozbiljno... Ne branim ih ja, njihov sam korisnik, i nemam primjedbi za sada na rad servisa, kao ni na njihovu uslužnost...
    Mother, should I trust the government? (No Fu*king Way!)

  3. #3
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Ja imam zamjerki i ti vrlo velikih. Prvo sto imam problema svakih malo a ticu se samo njih. Nekad mreze(prekida se i digitalne smetnje javljaju) a nekad platforme(gube se odredjeni kanali) i sto je jos bolje podrska nema nikakvih informacija o tome nego me navode da nesto pokusavam a na kraju uvijek isto. Prijave nekome i neko to rijesi. Ocjena 0

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk 2
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  4. #4
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Z600 View Post
    prije 15 dana poslao sam pitanje preko kontakt forme sa njihovog web sajta i jos mi nije odgovoreno !!!

    Brawo wi ga, choce ozbiljna firma, a treba potencijalni korisnik da ceka 15+ dana za odgovor... Pohvale za poslovnu politiku !!!!

    EDIT: mogu mislit kakav im je tek korisnicki servis..
    Ja nikad nisam dobio odgovor od njih preko kontakt forme (mail-a), a pokusao sam jedno tri puta. Na broj korisnicke sluzbe imam osjecaj da razgovaram sa ljudima koji sjede u Srbiji, ne znaju dje se nalazi Zabjelo, pricaju ekavicu i malo sta mogu da pomognu.


  5. #5
    Join Date
    Jan 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    460
    Thanks Thanks Given 
    110
    Thanks Thanks Received 
    16
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Dok ne odes u poslovnicu odgovor neces dobit.

    Sent from my HTC Sensation Z710e using Tapatalk 2

  6. #6
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo ovako, posto se pitanja ticu i tehnickih stvari, poslao sam pitanja preko kontakt forme.

    Cisto sumnjam da bi mi u delti ili u poslovnici znali reci o kvalitetu signala, mogucnosti da preko istog kabla ide internet i druga kablovska itd.., zato sam poslao pitanja preko kontakt forme, da im dam fore da mi neko iz tehnike odgovori..
    sent from tabure

  7. #7
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    67
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja prosto ne mogu da vjerujem da neko brani firmu koja nije u stanju odgovoriti covjeku koji im je uredno preko njihovog websajta i njihove kontakt forme poslao pitanje...prosto nevjerovatno...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    340
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Kad su me dvojica prijatelja pitali da im preporucim najjeftiniji kablovski+internet, ja sam im preporucio njih.
    Rezultat, ni jedan ni drugi nisu uspjeli da postanu korisnici jer je doticnoj firmi u 70% slucajeva odgovor prvi, "sve ok,dodjite da odradimo papirologiju..." a nakon par dana kad treba da se uvodi javljaju da nemaju tehnicke mogucnosti. Obojica zive u strogom centru Podgorice. Kako li ce onda na periferiji imati tehnicke mogucnosti i po selima ?! I bezbroj ovakvih slucajeva znam. Neprofesionalno.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    75
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Za sad je najbolji max-tv....Ni total nije los ali sa stali,nista novo ne uvode....

  10. #10
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    187
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cegevara View Post
    Kad su me dvojica prijatelja pitali da im preporucim najjeftiniji kablovski+internet, ja sam im preporucio njih.
    Rezultat, ni jedan ni drugi nisu uspjeli da postanu korisnici jer je doticnoj firmi u 70% slucajeva odgovor prvi, "sve ok,dodjite da odradimo papirologiju..." a nakon par dana kad treba da se uvodi javljaju da nemaju tehnicke mogucnosti. Obojica zive u strogom centru Podgorice. Kako li ce onda na periferiji imati tehnicke mogucnosti i po selima ?! I bezbroj ovakvih slucajeva znam. Neprofesionalno.
    A sta spada u tehnicke (ne)mogucnosti tj. zasto negdje u centar ima a negdje nema mogucnosti?

  11. #11
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je iskreno taj pristup potpuno pogresan zato sam i postavio pitanja, da ne gubim vrijeme i zivce. Zanimalo me izmedju ostalog, moze li preko istog koaksijalnog kabla da ide njihov net i druga kablovska za televiziju.. Da sam pitao u poslovnici ili preko telefona, rekli bi mi da moze i da potpisem ugovor, pa onda da cekam jedno 20 dana da dodju da mi ugrade, pa kad dodju da konstatuju da npr ne moze..

    Zato sam i postavio pitanja preko njihove kontakt forme, da mi neko strucan odgovori, al evo kao sto vidite, profesionalnost im je na nivou !
    sent from tabure

  12. #12
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    e ako si im poslao mail kao što ti je naslow, onda stwarno nije ni čudo što ti nisu odgoworili.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  13. #13
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Ja sam ih par puta zvala, zbog oštrine slike,svaki put kao do mene je greška, star je televizor, ja im kažem kako mi je RTCG oštar, a Vijesti nije onda, oni bla bla... Idu mi na živce.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

  14. #14
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    Planet Earth
    Posts
    704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Cegevara View Post
    Kad su me dvojica prijatelja pitali da im preporucim najjeftiniji kablovski+internet, ja sam im preporucio njih.
    Rezultat, ni jedan ni drugi nisu uspjeli da postanu korisnici jer je doticnoj firmi u 70% slucajeva odgovor prvi, "sve ok,dodjite da odradimo papirologiju..." a nakon par dana kad treba da se uvodi javljaju da nemaju tehnicke mogucnosti. Obojica zive u strogom centru Podgorice. Kako li ce onda na periferiji imati tehnicke mogucnosti i po selima ?! I bezbroj ovakvih slucajeva znam. Neprofesionalno.
    Mislim da se ne radi o tehnickim mogucnostima, nego o broju zainteresovanih u ulazu.
    Meni su trazili da bude makar tri prikljucka u ulazu od 18 stanova (preko Morace). Bio sam ja i jos troje komsija i bez problema su uveli.
    Malo se to oteglo, ali kad je stigla ekipa sve je zavrseno za dan.
    Moja preporuka svima je da uzmu risiver, jer su komsije imale problema sa cam modulom (memorisanje kanala, titlovi na nekim kanalima).
    "Biti prilagođen u duboko bolesnom društvu nije mjerilo zdravlja." J.Krishnamurti

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    goozice, na sasvim normalan nacin postavljena su pitanja, koja bi svaki malo ozbiljniji potencijalni kupac postavio, a ne po principu - vidio sam flajer i preporucio mi prijatelj - daj!

    Ovo je reakcija na njihov "odgovor"..
    sent from tabure

  16. #16
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    39,953
    Thanks Thanks Given 
    3,938
    Thanks Thanks Received 
    6,446
    Thanked in
    3,087 Posts

    Default

    pa ne znam sta da ti kazem.
    ja sam dobila odgovor na mail koji sam slala. kad sam zvala br. sa flajera, dobila sam vise informacija nego sto sam htjela.
    skoro godinu dana ima od kad koristim njihove usluge, mozda 2 puta (juce i ranije) sam imala problema, inace nikad.
    eto od kad su se pojavili zna se da se kace dje vec postoji bbm ili zajednicka antena, da u kucama ne postoji mogucnost. na kraju krajeva, na sajtu stavljaju info o promjenama.
    mozda je do mene, ne znam, ali kad sam ja htjela da potpisem ugovor, na sajtu sam pogledala kakve pakete nude, otisla u poslovnicu, potpisala ugovor i posle par dana su dosli. instalacija je kostala kabl i konektori oko 7€.
    ne znam sto je toliko tesko otici do centra i pitati.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  17. #17
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    1,444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    necu tako da pitam, ocu da dobijem zvanican odgovor, sjutra ako nesto ne bude valjalo da imam napismeno
    sent from tabure

  18. #18
    Join Date
    Nov 2013
    Posts
    15
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Podji direktno u poslovnicu,jer za 20e ni kod jednog operatera ne mozes dobiti internet i televiziju

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kupujem OTG Kabal
    By exe.bat in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 2
    Last Post: 13-02-13, 10:24
  2. K: HDMI kabal i optički kabal
    By Bugi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 10-03-12, 18:43
  3. K: usb 3.0 kabal
    By Kresoje in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 1
    Last Post: 19-10-11, 23:17
  4. I: USB kabal
    By Untouchable in forum Ostali oglasi
    Replies: 1
    Last Post: 10-02-10, 20:20
  5. M-kabal
    By dnikola in forum Internet
    Replies: 29
    Last Post: 02-03-09, 19:12

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •