Page 760 of 815 FirstFirst ... 260660710750756757758759760761762763764770810 ... LastLast
Results 18,976 to 19,000 of 20369

Thread: Serije

  1. #18976
    Join Date
    Mar 2005
    Posts
    12,473
    Thanks Thanks Given 
    5,602
    Thanks Thanks Received 
    5,081
    Thanked in
    2,120 Posts

    Default

    A nisam ispratio to drugo! Mislio sam da ce ga tek od iduceg filma uvest u MCU. Vala zasluzili su :]
    Having a parachute greatly increases your chance of surviving a long fall.
    Have a parachute.

  2. #18977
    Join Date
    Jan 2008
    Posts
    737
    Thanks Thanks Given 
    774
    Thanks Thanks Received 
    335
    Thanked in
    197 Posts

    Default


  3. #18978
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Uh kako ću noćas da opalim par epizoda iz cuga..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  4. #18979
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    [SPOILER] Zanimljivo što su se skoro u isti dan 2 lika iz Daredevil serije premijerno pojavila u MCU: Kingpin u Hawkeye seriji i Daredevil u Spiderman: No Way Home. Inače prvi (od mnogih?) likovi iz Marvelovih Netflix serija koji su uključeni u MCU[/SPOILER]
    Top, čitah da će zadnja ep. imati veliki uticaj na budući razvoj MCU-a.. Čak mi se čini da će možda i panišera ubačiti, računam s onim glumcem iz serije.. Sve u svemu posle onog njunjavog početka, baš veliki skok su napravili sa zadnje 3 ep..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  5. #18980
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Uh kako ću noćas da opalim par epizoda iz cuga..
    Witcher dobar, odgledah 4 ep. za sad, imam utisak da je zatišje pred buru, imam utisak da je manje dinamičan od prve sezone ali drži pažnju opasno..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  6. #18981
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,486
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    647 Posts

    Default

    Witcher druga sezona potpuni otklon od dogadjaja iz knjiga osim u nekim detaljima i dijelovima price, mislim prate oni osnovnu nit price iz knjiga ali su sve oko nje potpuno promijenili miksali cak i sa pricom iz igara.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  7. #18982
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Jel to dobro ili loše?
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  8. #18983
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,486
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    647 Posts

    Default

    Za onoga ko je pročitao knjige je bolje jer bi bilo predvidljivo nisu sve knjige napisane na nekom vrhunskom nivou par njih je dosadno tako da je po meni bolje što su krenuli ovim putem, vidjćemo kako će to izgledati u trećoj sezoni.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  9. #18984
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Za onoga ko je pročitao knjige je bolje jer bi bilo predvidljivo nisu sve knjige napisane na nekom vrhunskom nivou par njih je dosadno tako da je po meni bolje što su krenuli ovim putem, vidjćemo kako će to izgledati u trećoj sezoni.
    Prve tri knjige se u stvari sastoje od kvestova, a koji su povezani svi sa glavnom radnjom, ali dok se čitaju su ono blah, jer nema glavne niti već samo idu nezavisne kraće priče jedna za drugom. Od čini mi se četvrte knjige kreće main story, koji je odličan.

    U seriji je to odlično izmiksano.

    Dovoljno dugo je prošlo od čitanja (10+ godina), da nisam siguran sad kad gledam seriju šta je u skladu sa knjigom a šta ne.

    Meni je odlična, isto ko i Wheel of Time, mada je kod WoTa neuporedivo kompleksniji svijet, a koji je po meni vrhunski prenijet u seriji.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  10. #18985
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,371
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,716
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Witcher je sra*e. Jedini momenti koji su donekle gledljivi su oni sa Geraltom jer se makar nesto interesantno desava. Svaki put kad se udalje od njega i pokusaju da plasiraju neku pricu sa drugim likovima, serija prestane da ima bilo kakav smisao. Apsolutno nijedan lik lise Geralta i Jenefer nije dovoljno razvijen da bi bio iole interesantan. Sve mi djeluje nekako jeftino uradjeno i bez nekog razmisljanja. Poput onih fantasy serijica 90-ih koje su imale jednu ili dvije sezone. Jednostavno je sve lose uradjeno. Vec u prvoj epizodi sam izgubio zelju dalje da gledam. Zrno istine je jedna od najboljih kratkih prica. Znam da ne prate knjigu i to je OK, ne moraju. Ali ne moraju bas ni po svaku cijenu da mijenjaju neke stvari. Zasto Geralt poznaje Nivelena? Je li im ikad palo na pamet da svijet djeluje kao manje mjesto ako Geralt zna nekoga gdje god da ode? Zasto su odmah prikazali bruxu? Nije trebala da se vidi do samog kraja. Ali oni ocigledno nisu imali dovoljno talenta da naprave epizodu u kojoj ce atmosferom i suptilnim detaljima docarati gledaocima da nesto nije u redu u toj kuci.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #18986
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Witcher je sra*e. Jedini momenti koji su donekle gledljivi su oni sa Geraltom jer se makar nesto interesantno desava. Svaki put kad se udalje od njega i pokusaju da plasiraju neku pricu sa drugim likovima, serija prestane da ima bilo kakav smisao. Apsolutno nijedan lik lise Geralta i Jenefer nije dovoljno razvijen da bi bio iole interesantan. Sve mi djeluje nekako jeftino uradjeno i bez nekog razmisljanja. Poput onih fantasy serijica 90-ih koje su imale jednu ili dvije sezone. Jednostavno je sve lose uradjeno. Vec u prvoj epizodi sam izgubio zelju dalje da gledam. Zrno istine je jedna od najboljih kratkih prica. Znam da ne prate knjigu i to je OK, ne moraju. Ali ne moraju bas ni po svaku cijenu da mijenjaju neke stvari. Zasto Geralt poznaje Nivelena? Je li im ikad palo na pamet da svijet djeluje kao manje mjesto ako Geralt zna nekoga gdje god da ode? Zasto su odmah prikazali bruxu? Nije trebala da se vidi do samog kraja. Ali oni ocigledno nisu imali dovoljno talenta da naprave epizodu u kojoj ce atmosferom i suptilnim detaljima docarati gledaocima da nesto nije u redu u toj kuci.
    Ti si baš od onih koji, ako nije sve 100% po knjizi, bacaju hejt najstrašniji.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk

  12. #18987
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,371
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,716
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Ti si baš od onih koji, ako nije sve 100% po knjizi, bacaju hejt najstrašniji.
    Nisam. Stavise, volim kad nije sve po knjizi upravo zbog tog surprise faktora. Ali ako ces da mijenjas stvari, mijenjaj ih sa razlogom a ne tek onako, da bi bilo drugacije iako je gore. Witcher mi prosto jeftino djeluje. Kao da je minimum truda ulozen u svaku scenu. 90% budzeta im je izgleda otisao na Henrija.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  13. #18988
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    ^ ja ga opet instalirah
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  14. #18989
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    631 Posts

    Default

    Koje preseravanje sa tamnoputim vilenjacima.

    Inače sezona je meni korektna za sad.

  15. #18990
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  16. #18991
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,486
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    647 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kimmi View Post
    Prve tri knjige se u stvari sastoje od kvestova, a koji su povezani svi sa glavnom radnjom, ali dok se čitaju su ono blah, jer nema glavne niti već samo idu nezavisne kraće priče jedna za drugom. Od čini mi se četvrte knjige kreće main story, koji je odličan.

    U seriji je to odlično izmiksano.

    Dovoljno dugo je prošlo od čitanja (10+ godina), da nisam siguran sad kad gledam seriju šta je u skladu sa knjigom a šta ne.

    Meni je odlična, isto ko i Wheel of Time, mada je kod WoTa neuporedivo kompleksniji svijet, a koji je po meni vrhunski prenijet u seriji.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Prva knjiga ti je zbirka privojedaka u drugoj već počinje glavna priča.Ja sam u drugoj sezoni vidio barem mnogo događaja koji se pominju u trećoj knjigi Krv vilenjaka u suštini od te knjige počinje prava priča ali svi ti događaji u seriji su dati u kontekstu nevezano za priču iz knjiga, zasmetalo mi je što su kiksali u izgledu Vilgeforca koji je predstavljen kao da su našli nekog roma sa Vrela a Tris tako mlaka i jadna pojavom baš sušta suprotnost liku iz knjiga ili igara.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  17. #18992
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,371
    Thanks Thanks Given 
    434
    Thanks Thanks Received 
    2,716
    Thanked in
    1,320 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Tris tako mlaka i jadna pojavom baš sušta suprotnost liku iz knjiga ili igara.
    Tris, jedina carobnica koja ne koristi magiju za uljepsavanje, i nisu mogli ljepsu glumicu da nadju. Fuuuuuuck off.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  18. #18993
    Join Date
    Jan 2016
    Posts
    2,665
    Thanks Thanks Given 
    966
    Thanks Thanks Received 
    1,182
    Thanked in
    631 Posts

    Default

    Meni je Fringilla najveći promašaj.

  19. #18994
    Join Date
    May 2006
    Posts
    13,146
    Thanks Thanks Given 
    5,713
    Thanks Thanks Received 
    7,431
    Thanked in
    2,975 Posts

    Default

    E ako znam....čitao sam to prije deceniju i više i da me je neko pitao prije serije sjetio bi se Geralta i Ciri, i možda generalno priče o proročanstvu...

    Možda je do mene, previše knjiga epske fantastike čitam pa mi je to previše likova i priča da bi to moj mozak tako dobro pamtio.

    Sent from my Redmi Note 8 Pro using Tapatalk
    Last edited by kimmi; 22-12-21 at 13:48.

  20. #18995
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Hawkeye finale masu izvlači seriju...[spoiler]Fisk[/spoiler] je gospoče, bio i ostao (iako imam osjećaj da su ga malo nerf-ovali al aj')

  21. #18996
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Realno ako gledamo i Lokija su nerfovali do bola, jedino što je classic Loki razvalio..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  22. #18997
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,486
    Thanks Thanks Given 
    163
    Thanks Thanks Received 
    1,280
    Thanked in
    647 Posts

    Default

    Ko voli tematiku Divljeg zapada serija 1883 odlicne prve dvije epizode.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  23. The Following 2 Users Say Thank You to goldfinger For This Useful Post:


  24. #18998
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Realno ako gledamo i Lokija su nerfovali do bola, jedino što je classic Loki razvalio..
    Mislio sam da su ga nerf-ovali u odnosu na Netflix verziju, pogotovo na kraju epizode...

  25. #18999
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Screaming Lord View Post
    Mislio sam da su ga nerf-ovali u odnosu na Netflix verziju, pogotovo na kraju epizode...
    Razumio sam te, Lokija uporedih sa filmovima u kojima je bio prava napast a u seriji ga likovi sa palicama izmlate
    Nisam gledao Dardevila, prva Netflixova serija koja se bavila tim likovima mi je bila Jessica Jones, ubila mi je volju posle 2 ep. pa nisam ni pokušavao ostale do Punisher-a..
    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  26. The Following User Says Thank You to Zedd For This Useful Post:


  27. #19000
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Neve® Eve® Land
    Posts
    3,661
    Thanks Thanks Given 
    84
    Thanks Thanks Received 
    188
    Thanked in
    120 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zedd View Post
    Razumio sam te, Lokija uporedih sa filmovima u kojima je bio prava napast a u seriji ga likovi sa palicama izmlate
    Nisam gledao Dardevila, prva Netflixova serija koja se bavila tim likovima mi je bila Jessica Jones, ubila mi je volju posle 2 ep. pa nisam ni pokušavao ostale do Punisher-a..
    Daredevil je jedino što kao cijeli paket valja od Marvelovih Netflix serija. Variraju sezone dosta, meni je recimo prva najdosadnija i najsporija, druga koja je većini najslabija je meni lično najbolja zbog Elektre, Punishera i cijele dinamike...u svakom slucaju daleko je iznad ostalih Netflix serija. Jedino eto Defenders treba pogledati još, eventualno prvu sezonu Jessice Jones (mada su naredne 2 toliko loše i nebitne, da se i prva može zaobići, naročito ako ti nije legla...)

  28. The Following User Says Thank You to Screaming Lord For This Useful Post:


Page 760 of 815 FirstFirst ... 260660710750756757758759760761762763764770810 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 7
    Last Post: 05-09-07, 19:51
  2. filmovi, serije, igre... sve za euro :D
    By alien in forum Računarska oprema i tehnika
    Replies: 116
    Last Post: 15-08-06, 08:06
  3. Audi A4 vs. BMW serije 3 vs. Mercedes C vs. Volvo S40!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 25-02-04, 19:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •