Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast
Results 276 to 300 of 371

Thread: Slavko Perović: LSCG je obnovljen!

  1. #276
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    Calabria
    Posts
    719
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by chucknorris View Post
    20 centi tiket
    40 centi kuvana kafa.

    ZHIVIO VLADIKA>>> kakve ulice.

  2. #277
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    5,809
    Thanks Thanks Given 
    195
    Thanks Thanks Received 
    460
    Thanked in
    242 Posts

    Default

    A ako je koga raznio to su ove manjine u cg... I potpuno je u pravu sto je najgore.

  3. #278
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Naravno da je dosta njih tada napustlo i LS i NS
    To je bio i plan P. Bulatovica tada. Natjerati ih da ujedine nesto nezamislivo.
    Nijesu imali druge opcije tada. I u sred toga Slavko igra prljavo i odbacuje Rakcevica zbog sitnog sicara.
    Ja sam baš prije neki dan pričao o tome sa jednim od tada visokim političarem u LSGG.
    Baš to sto pričaš, da je to bila namjera tadašnjeg DPSa i da su ih bukvalno oni stvorili narodnu slogu da ne bi izgubili izbore.
    Da su samostalno izašli najverovatnije bi i dobili te izbore u nekoj koaliciji.
    Ovako dosta liberala je ostalo kući a pretpostavljam i tadašnjih srba.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  4. #279
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    @moracikus
    Ne ignorisem ja, ali kažem da je dosta liberala te godine ostalo kući zbog te sloge.
    On je borbu za crnu goru pretvorio u borbu protiv mila po svaku cijenu.
    sad su mu sve bivše kolege udbaši, narod nije narod no stoka itd.
    Dosta stvari sto kaže su realne ali i dosta njih su nidje veze.
    On je prvi podržao Mila kad jli ili.
    Njegov najveci problem je sto kad se pomene nezavisnost ne stoji Slavko nego Milo a jedini razlog toga je sto se on povukao
    Takvi nijesu nikad ni bili liberali i taman neka su ostali doma
    Nije on borbu za Crnu Goru pretvorio u borbu protiv Mila, nego je Milo poistovjetio sebe sa Crnom Gorom i vidim da si i ti nasjeo na to.

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Naravno da je dosta njih tada napustlo i LS i NS
    To je bio i plan P. Bulatovica tada. Natjerati ih da ujedine nesto nezamislivo.
    Nijesu imali druge opcije tada. I u sred toga Slavko igra prljavo i odbacuje Rakcevica zbog sitnog sicara.
    Rakcevic, ta ljudina.

  5. #280
    Join Date
    Mar 2009
    Posts
    2,646
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slavko, pa 99 praznih mjesta, pa svi ostali političari, nebitno po kojem redu, jer su svi ista g.

    Sent from my LG-H818N

  6. #281
    Join Date
    Jan 2013
    Posts
    51
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako uporedimo Djukanovicev rezim sa rezimima Putina , Lukasenka , Erdogana , Alijeva i sl. vidimo da u crnogorskim zatvorima nema , a nije ni bilo za ovih 25 godina , politickih lidera , novinara , studentskih i sindikalnih lidera , intelektualaca , nvo aktivista... Nema zabranjivanja i gasenja medija , mediji , koji su navodno nezavisni i opozicioni , su najcitaniji i najgledaniji i ne ometa se njihovo stampanje , prodaja , emitovanje. Tzv lideri tzv opozicije , koji govore o diktaturi i strahovladi Mila Djukanovica , sjede u parlamentu ili oko njega , primaju velike plate , voze se u autima od 100 000 , imaju svoje biznise , isto vazi za sindikalne lidere. Sto se tice ubistva Duska Jovanovica i drugih napada na novinare , to su medjumafijaski i licni obracuni , uostalom Jovanovic je bio funkcioner dps. Nema cenzure , mozete da pisete i objavljujete sta hocete , nema cenzure interneta , dvije trecine domacinstava ima satelitsku ili kablovsku tv. Dakle ili je Crna Gora oaza slobode i demokratije ili je Slavko u pravu kad kaze da je sve mafija i udba , pa kad je sve pod kontrolom mafije , nema potrebe za represijom , mozemo da se igramo demokratije sa laznom opozicijom , laznim novinarima , laznim nvo , izborima , parlamentarnim dijalogom , protestima itd. Neki danas komentarisu da je Milo doveo Slavka na Miskovu tv da sprijeci pobjedu opozicije. I onda Slavko lud i paranoican.

  7. #282
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Slavko je izgubio podrsku svojih kolega onoga dana kad je borbu protiv Mila shvatio licno i kad mu je bila bitnija ta borba nego borba za Crnu Goru.
    prvi put je poceo da gubi clanstvo kad je stupio u savez sa narodnom strankom. mnogi su mu tadasnji clanovi zamjerili to, pandam tome je danasnji DF tj to su isti ljudi.
    sada iste te kolege naziva udbasima izdajnicima i sl.
    jeste on prvi pokrenuo tu borbu tada za enzavisnost ali nije je on izmislio niti da nije bilo njega ne bi to neko drugi uradio. po nekima ovdje da nije bilo slavka niko se ne bi sjetio da imamo svoju drzavu.
    znam ljude koji vise nisu politicki aktivni a neki i jesu jos uvijek koji su od pocetka bili tu bitku.

    Je li ti misko vukovic rekao da ovo napises ili neko iz db ? To je prepoznatljiva prica i pomalo vrijedja inteligenciju, no odgovoricu ti radi dostine koji su tada bili u obdanistima ili u pelenama.
    Borbu je licno shvatio milo djukanovic i ne protiv Slavka vec protiv cjelokupnog naroda koji ne misli kao on ili koji slijepo i bez pogovora ne radi protiv sebe, a za racun mila i njegove oligarhije. Kad ovaj narod shvati da je borba licna dps ce otici u tri lijepe, kamo mu je i mjesto. Sto je najgore dobar dio suverenista ne shvata da je i danas borba protiv dps-a borba za Crnu Goru, kao uredjenu drzavu, a vi koji podrzavate dps vi se borite za Crnu Goru kao duznicko kolonijalnog mutanta od drzave.
    To da je clanstvo pocelo da napusta LSCG i Slavka zbog Narodne Sloge je gnusna laz miskova ili iz db, to ti bolje znas. Naprotiv Narodna Sloga je pokradena nagrdjena, a inace je izbore dobila ubjedljivo, isti tvoj milo je znajuci rezultate izbora od 03 11 1996 godine napravio puc u stranci i poceo sa otklonom od politike milosevica i bulatovica jer je racunao upravo na te glasove. Tadasnji sdp je trazio mnogo vise nego sto mu pripada kao sto je radio kasnije godinama, upravo od tada sdp nije samostalno izasao na izbore, tako da ti ta prica tek ne pije vodu.
    Kad vec polemisemo o Narodnoj Slozi potpuno je izvjesno da samo takav projekat rusi dps, to najbolje zna djukanovic pa mu mandic zavrsava posao na podjelama u opoziciji.
    Devedesetih godina se nije smjela pomenuti borba za Crnu Goru, a kamo li da se pokrene, uostalom to najbolje znaju ovi tvoji sto su tih godina udisali podjorgansku apu sa dedinjskog kreveta, a crnogorskim patriotama blokirali puteve balvanima, gadjali im djecu kamenjem i slali policiju da ih bije po crnogorskih trgova zarad dokazivanja vjernosti dedinjskom vozdu.

  8. #283
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Vidi krenuo sam da te čitam, ali kad si počeo vi iz DVa, vi DPS ovci itd.
    Odustao sam, ja sam ti jednom rekao ako ćemo da komuniciramo možemo ali bez vrijedjanja i normalno ako ne možeš tako sa mnom nećeš nikako.
    Nisam nikad nikog ovdje na ignor stavio ali mnogo puta poželim one sto ne umiju kulturno da komuniciraju. Makar imali suprotstavljene stavove.
    Do sad sam bio DPS špijun, udbas pa SDP ovac . No sad kad su se posvadjali ne znam sto sam, moraćete mi reć.
    Inače se ne hvalim i nikad nisam ovdje rekao da sam stari liberal, ali i dalje sa tim ljudima pijem kafu i družim se.
    A vi budite stari liberali od prije mjesec
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  9. #284
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Izraz stari liberali je izmisljen, ili si liberal ili nijesi. Izmisljen od strane onih koji promijenise kurs, primaknuse se onima pri vlasti.

    Sent from my HTC One using Tapatalk 4

  10. #285
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Saml da potvrdim da je narodna sloga pobijedila na izborima i bila pokradena, ove priče kako su liberali ostali doma i bili nezadovoljni prvi put čujem, nego izgleda to bolje znaju oni koji nisu bili tamo u to vrijeme, neko zbog što je gurao tutu po kući a neko iz drugih razloga.

  11. #286
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Vidi krenuo sam da te čitam, ali kad si počeo vi iz DVa, vi DPS ovci itd.
    Odustao sam, ja sam ti jednom rekao ako ćemo da komuniciramo možemo ali bez vrijedjanja i normalno ako ne možeš tako sa mnom nećeš nikako.
    Nisam nikad nikog ovdje na ignor stavio ali mnogo puta poželim one sto ne umiju kulturno da komuniciraju. Makar imali suprotstavljene stavove.
    Do sad sam bio DPS špijun, udbas pa SDP ovac . No sad kad su se posvadjali ne znam sto sam, moraćete mi reć.
    Inače se ne hvalim i nikad nisam ovdje rekao da sam stari liberal, ali i dalje sa tim ljudima pijem kafu i družim se.
    A vi budite stari liberali od prije mjesec

    Ja takve nijesam krenuo da citam, vec poodavno ih procitao, takvi meni nemaju sta novo da napisu. Znaci i napisao sam ti da ti odgovaram radi onih koji su tada bili premladi da prate politicka desavanja, vidim da im sada servirate vase konstrukcije tadasnjih desavanja, to je bio razlog odgovora a nikako zelja da bih sa tobom komunicirao.

  12. #287
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Da ti kao stari liberal to znaš, oprosti Slavko Peroviću nisam te poznao
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  13. #288
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,822
    Thanks Thanks Given 
    676
    Thanks Thanks Received 
    3,044
    Thanked in
    1,808 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    izraz stari liberali je izmisljen, ili si liberal ili nijesi. Izmisljen od strane onih koji promijenise kurs, primaknuse se onima pri vlasti.

    Sent from my htc one using tapatalk 4
    Баш бих се осврнуо на ту констатацију, јер ми је занимљива.Ја знам људе који су од првог дана подржавали ЛСЦГ, али никад нису били либерали у оном правом значењу.
    Људи су једноставно били црногорске патриоте и суверенисти, често десно орјентисани, наравно не превише десно лише пар пацијената.Сличних ставова сам и ја.

    За разлику од њих моји родитељи и ужа родбина су били не само суверенисти, већ и прави љевичари (иако се либерализам не доводи нужно у везу са љевицом).
    То ме иначе јако иритира, јер морам улагати огромне напоре да би им објаснио зашто је битно водити борбу за опстанак Црногораца, зашто ова ЦГ није у политичком смислу она из '81., и зашто само пуко егзистирање државе Црне Горе не може обезбиједити и њену вјечност, односно што дуже трајање.

    Да је Црна Гора раних деведесетих успјела да побјегне из великосрпских канџи, ти људи би били у различитим партијама, као рецимо што Хрвати имају ХДЗ и СДП, или Њемци cdu и spd...
    Овако је све изокренуто и накарадно.Но ваљда је и то боље него да смо до нормалног стања дошли ратом, односно убијањем и разарањем.
    Last edited by BAR; 15-04-16 at 16:20.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  14. #289
    Join Date
    Jun 2009
    Posts
    6,049
    Thanks Thanks Given 
    536
    Thanks Thanks Received 
    636
    Thanked in
    386 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Izraz stari liberali je izmisljen, ili si liberal ili nijesi. Izmisljen od strane onih koji promijenise kurs, primaknuse se onima pri vlasti.

    Sent from my HTC One using Tapatalk 4

    Sve stari liberali, danasnji dps omladinci
    Koju godinu kasnije po Cetinju su jutro poslije izbora osvanuli grafiti "oprosti Slavko ali posa je posa" !

  15. #290
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Saml da potvrdim da je narodna sloga pobijedila na izborima i bila pokradena, ove priče kako su liberali ostali doma i bili nezadovoljni prvi put čujem, nego izgleda to bolje znaju oni koji nisu bili tamo u to vrijeme, neko zbog što je gurao tutu po kući a neko iz drugih razloga.
    Pitaj malo ove sto su učestvovali tada a bili u liberale, pa ćeš cuti koliko su zadovoljni bili slogom. A ja sam tada imao pravo glasa vjerovao ti meni ili ne.
    Nisam rekao da su svi ostali kući, ali raspiraj se koliko je bilo zadovoljnih tom koalicijom.
    Poslije se to malo peglalo jer su pokradeni ali su se brzo raspali.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  16. #291
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Izraz stari liberali je izmisljen, ili si liberal ili nijesi. Izmisljen od strane onih koji promijenise kurs, primaknuse se onima pri vlasti.

    Sent from my HTC One using Tapatalk 4
    Totalno se slažem ali ovdje se koristi da bi se dokazalo da si crnogorac. I to većinom od ljudi koji baš i nemaju stavove crnogoraca
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  17. #292
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Pitaj malo ove sto su učestvovali tada a bili u liberale, pa ćeš cuti koliko su zadovoljni bili slogom. A ja sam tada imao pravo glasa vjerovao ti meni ili ne.
    Nisam rekao da su svi ostali kući, ali raspiraj se koliko je bilo zadovoljnih tom koalicijom.
    Poslije se to malo peglalo jer su pokradeni ali su se brzo raspali.
    Evo pitah samog sebe i kažem da sam bio zadovoljan :-), nemam ja nikakve sumnje da istoriju pišu pobjednici nego ponekad progovorim, čisto da vidim jesam li pri svijesti...

  18. #293
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo pitah samog sebe i kažem da sam bio zadovoljan :-), nemam ja nikakve sumnje da istoriju pišu pobjednici nego ponekad progovorim, čisto da vidim jesam li pri svijesti...
    Niti sam ja rekao da su svi nezadovoljni bili čak je ogromna vecina bila zadovoljna , ali ih je isto bilo nezadovoljnih tom koalicijom iako su i glasali za istu poneko i nije.
    Moj kum koji je od početka njihov član te izbore nije izašao.
    Ja jesam jer ih ne preskacem .
    Moja poenta priča je bila da se slavko malo pogubio u borbi sa milom, nije birao sredstva i šta je mogao da žrtvuje.
    Moj utisak ne mora da znaci da je tacan a nisam jedini koji tako misli. Bar medju bivšim članovima te partije.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  19. #294
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,915
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Suludo bi bilo tvrditi da nije bilo grešaka i pogrešnih odluka ali to je toliko benigno kad se vidi što se radi po CG i što se radilo i do čega je narod doveden. Ne mislim na materijalnu nego na moralnu stranu, postalo je normalno da budeš nesoj jer si u suprotnom budala, to je ono što će nam na kraju j. mater.

  20. #295
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,854
    Thanks Thanks Given 
    1,148
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Ово је у праву за омладину, да се покупе/покупимо , сигурно би пао. Али још увијек треба неко да поведе то, Вања Ћаловић је на добром путу била , не знам које године је било оно, него се угаси мирно и то је то. Грешка велика

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  21. #296
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nimfa View Post
    Ово је у праву за омладину, да се покупе/покупимо , сигурно би пао. Али још увијек треба неко да поведе то, Вања Ћаловић је на добром путу била , не знам које године је било оно, него се угаси мирно и то је то. Грешка велика

    Sent from my HTC One_M8
    Ma koja omladina, evo gledam kroz Tivat. Svi u opštinu, komunalno ili vodovod i to sve omladina. Sa jedne strane mi drago sa druge vidim sve preko DPSa
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  22. #297
    Join Date
    Dec 2011
    Location
    Pluzine
    Posts
    1,547
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Niti sam ja rekao da su svi nezadovoljni bili čak je ogromna vecina bila zadovoljna , ali ih je isto bilo nezadovoljnih tom koalicijom iako su i glasali za istu poneko i nije.
    Moj kum koji je od početka njihov član te izbore nije izašao.
    Ja jesam jer ih ne preskacem .
    Moja poenta priča je bila da se slavko malo pogubio u borbi sa milom, nije birao sredstva i šta je mogao da žrtvuje.
    Moj utisak ne mora da znaci da je tacan a nisam jedini koji tako misli. Bar medju bivšim članovima te partije.
    Pa I nije trebalo birati sredstva i ne treba ih birati kad je Milo Djukanovic u pitanju. Ogromno je zlo CG nanio pa ovi sto ga biraju maci ce ga.Nikad.
    aj popij casu jaja

  23. #298
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,998
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Kako objasni ono za Narodnu slogu. "mi smo njih rasturili"

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 5 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  24. #299
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,413
    Thanked in
    1,243 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Totalno se slažem ali ovdje se koristi da bi se dokazalo da si crnogorac. I to većinom od ljudi koji baš i nemaju stavove crnogoraca
    Crnogorstvo se ne dokazuje, sa time se radjaš i to nosiš u srcu. Dokazuju ga oni što ne znaju ko su i što su, pa su malo jedno, malo drugo, zavisno od potrebe i interesa.

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Evo pitah samog sebe i kažem da sam bio zadovoljan :-), nemam ja nikakve sumnje da istoriju pišu pobjednici nego ponekad progovorim, čisto da vidim jesam li pri svijesti...
    I ja sam pitala samu sebe i ja sam bila zadovoljna .

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    Niti sam ja rekao da su svi nezadovoljni bili čak je ogromna vecina bila zadovoljna , ali ih je isto bilo nezadovoljnih tom koalicijom iako su i glasali za istu poneko i nije.
    Moj kum koji je od početka njihov član te izbore nije izašao.
    Ja jesam jer ih ne preskacem .
    Moja poenta priča je bila da se slavko malo pogubio u borbi sa milom, nije birao sredstva i šta je mogao da žrtvuje.
    Moj utisak ne mora da znaci da je tacan a nisam jedini koji tako misli. Bar medju bivšim članovima te partije.
    Ajde iskreno da te pitam i da se ne uvrijediš, i naravno to su lične stvari i ne moraš odgovoriti: Da li taj tvoj kum sada u nekoj stranci i da li je simpatizer neke?
    Vidiš, ti kao neko ko je bio liberal, pričaš o Slavkovoj borbi protiv Mila i uporno insistiraš na tome, e od takvih stavri bi i ja prsla da sma na njegovom mjestu. Stavljaš glavu u torbu, boriš se za nešto argumentima, stalno iskazuješ ljubav prema majci Crnoj Gori, i onda ti dodje neko i kaže ti se ne boriš za Crnu Goru nego se boriš protiv Mila. Shvataš li ti koliko je zlo taj Milo? Shvataš li ti, vidiš li ti, koliko je uništio i rasprodao moju i tvoju Crnu Goru? Jesi probao poći na Arzu kada se prodala? Ja jesam, dočekala me ograda i security!!! Čovječe ulaz u moj najljepši zaliv na svijetu i ja tu ne mogu kročiti? Shvataš li uopšte o čemu pričam? Taj čovjek je uništio ovu zemlju, i treba se boriti protiv njega lično i svega što ima veze sa njim.
    Vjerujte mi, meni nije jasno kako to nekome nije jasno Kad je sve tako jednostavno, jer istina je najednostavnija stvar na svijet.
    Slavko je sinoć pričao istinu, uostalom kao i uvijek.

  25. #300
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by montenegrina View Post
    Crnogorstvo se ne dokazuje, sa time se radjaš i to nosiš u srcu. Dokazuju ga oni što ne znaju ko su i što su, pa su malo jedno, malo drugo, zavisno od potrebe i interesa.



    I ja sam pitala samu sebe i ja sam bila zadovoljna .



    Ajde iskreno da te pitam i da se ne uvrijediš, i naravno to su lične stvari i ne moraš odgovoriti: Da li taj tvoj kum sada u nekoj stranci i da li je simpatizer neke?
    Vidiš, ti kao neko ko je bio liberal, pričaš o Slavkovoj borbi protiv Mila i uporno insistiraš na tome, e od takvih stavri bi i ja prsla da sma na njegovom mjestu. Stavljaš glavu u torbu, boriš se za nešto argumentima, stalno iskazuješ ljubav prema majci Crnoj Gori, i onda ti dodje neko i kaže ti se ne boriš za Crnu Goru nego se boriš protiv Mila. Shvataš li ti koliko je zlo taj Milo? Shvataš li ti, vidiš li ti, koliko je uništio i rasprodao moju i tvoju Crnu Goru? Jesi probao poći na Arzu kada se prodala? Ja jesam, dočekala me ograda i security!!! Čovječe ulaz u moj najljepši zaliv na svijetu i ja tu ne mogu kročiti? Shvataš li uopšte o čemu pričam? Taj čovjek je uništio ovu zemlju, i treba se boriti protiv njega lično i svega što ima veze sa njim.
    Vjerujte mi, meni nije jasno kako to nekome nije jasno Kad je sve tako jednostavno, jer istina je najednostavnija stvar na svijet.
    Slavko je sinoć pričao istinu, uostalom kao i uvijek.
    Dokazuju oni koji je ne nose u srcu, pa zato i imaju potrebe da to dokazuju.
    Posebno ovdje jer to im je argument kad krenu priču : ja kao stari liberal i crnogorac al mi ne smeta po cetnickom zastavom i kapom.


    U Liberalnu partiju je, ja nisam nidje.
    Ja govorim da je on Slavko počeo da se gubi u toj borbi tada, zaboravljajući tadašnji cilj. Ja nisam rekao da ne treba da se bori protiv Mila, da nam je Milo donio blagostanje nego naprotiv.
    Rekoh da se Slavko pogubio u toj borbi, posebno kad je Milo napravio zaokret od Srbije.
    Po mom mišljenju to je koštalo bivstvovanja liberalne partije. Morao je to pametnije odraditi a muškim i mogao.
    Mada možda je bilo i prošlo vrijeme liberala, oni su pokazali u najgorem vremenu da je postojala drugačija Crna Gora.
    I da nije bilo Slavka i ljudi oko njega mnoge se istorijske istine ne bi saznale.
    Ali ne velicaj njega, nije on posljednji mohikanac (crnogorac) a ni jedini koji se bori (o) za Crnu Goru iako on to želi tako predstaviti.
    Jel tebi normalno da za sve svoje saborce liše pok Živkovića kaže da su udbaši , izdajice itd.
    Pa kad ga novinar pita pa vi ste sa njima godinama saradjivali odgovor mu je bio , dobri su glumci.
    Jel normalno da za komplet crnogorce kaze da nisu narod itd itd.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 11
    Last Post: 12-10-14, 09:40
  2. Pjesnik i prvi glavni urednik Pobjede Puniša Perović
    By Ćipur in forum Književnost i lingvistika
    Replies: 0
    Last Post: 14-05-11, 19:28
  3. Slavko Perović se oglasio!
    By sinisam in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 685
    Last Post: 15-03-11, 22:52
  4. Budimir Perović - In Memoriam
    By JUSTICE in forum Politika generalno
    Replies: 3
    Last Post: 28-01-08, 08:01

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •