Thread: Kladionioca

  1. #90751
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,286
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Treba probati Notts County 2-1 29 je kvota,imam osjecaj da ce doci

  2. #90752
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    to bi bas bio dobar osecaj

  3. #90753
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,286
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    to bi bas bio dobar osecaj
    Aha

  4. #90754
    Join Date
    Feb 2014
    Posts
    494
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Werder-Borussia MG oba gol i 3+ 2.05, 4+ 2.65

    Gosti nisu slavili u Bremenu više od 15 godina, ok možda nije mjerilo uzimati Werder od prije 5 i više godina kada su bili bolji, ali niti zadnje dvije sezone kada je Gladbach u vrhu i igraju dobro a Werder se bori sam sa sobom i problemima koji su im se nadvili nad svlačionicu, opet gosti nisu slavili. Treba reći da su gosti ušli u drugi dio sezone sa tri poraza uz težak raspored a domaćin je uhvatio jedan bod i to kući sa najlošijom ekipom lige.
    Očekujem gol obje ekipe i da padnu tri ili više gola, a za hrabrije možda probati i sa pobjedom Werdera u nekom sistemu.

  5. #90755
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Okej, dobar dan svima. Pošto ste se svi redom izglupirali sa nekim fiksevima i prelazima, odlučio sam da vam sastavim jedan dobitni tiket, kako bi ovaj sunčani podgorički vikend proveli u što boljem raspoloženju. Sredina je mjeseca, ovima što rade je do plate ostalo još ovoliko, tako da je svaki priliv novca dobrodošao. Za početak jedna pjesma da vas malo razdrma



    Sad kad ste kliknuli na ovaj link, možete na miru da prepišete dobitni tiket. Pa da krenemo:

    FA Cup, England
    Cardiff – Wigan, tip: X2 @ 1.60

    Kardifu gori pod nogama u Engleskoj ligi, grcanje za opstanak. U FA Kupu nemaju šta da traže, osim da rizikuju ispadanje i neku povredu pred odlučujuće mečeva u borbi za opstanak u elitnom društvu. Ishod u kojem oni ne pobjeđuju Vigan danas je plaćen 1.60, što je odlična kvota ako se uzme u obzir da je Vigan dosta lagan u Čempionšipu. Nalaze se na sigurnih 19 bodova iznad zone ispadanja, a naredni meč (za sedam dana) igraju sa Barnslijem koji je u Čempionšipu najtragičniji tim posle Jeovila. Nakon toga igraju sa Brajtonom, te su ovaj vikend dosta rasterećeniji i motivisaniji napraviti bolji rezultat u FA kupu, pogotovo što se igra na jedan meč. Drugim riječima – ispod dresa će nositi majice sa odštampanim ''Gasi Kardif'' natpisom.

    Primera Division, Spain
    Atletico Madrid – Valladolid, tip: 0-3 golova @ 1.62


    Atletiko Madrid, tim koji nas je sve oduševio ove sezone, nalazi se na svojoj prekretnici. Utakmica sa Valjadolidom je klasičan zicer za momke Diega Simeonea, no treba ipak biti malo oprezan i primiti k znanju da se Liga Šampiona nastavlja ovog utorka, i da, Atletiko Madrid putuje u Italiju gdje će u srijedu odigrati svoj prvi meč 1/8 finala Lige Šampiona protiv Milana. Milan kao ekipa takođe ne blista i svakako da je Atletiko favorit, ali s obzirom da će Simeone neke igrače vjerovatno odmarati za Milan i tako smanjiti rizik od eventualnih povreda + poljuljanost zbog poraza od Real Madrida i Almerije, nije za očekivati neku goleadu i Atletikovo isklajivanje bijesa. Teško da će Valjadolid postići gol, a isto tako bi bilo malo nerealno da Atletiko juri da im uvali preko tri. Kvota je odlična.

    Primera Division, Spain
    Barcelona – Rayo Vallecano, tip: PP 2+ @ 1.70

    Istina, Barselona igra ''svoj meč'' sa Mančester Sitijem u utorak, ali s obzirom da imaju kud i kamo dužu klupu od Atletiko Madrida, a i generalku na svom stadionu protiv dosta slabijeg protivnika, mišljenja sam da će pokušati da ih riješe već u prvom poluvremenu, kako bi pred kraj meča izmjenama mogli da odmore ključne igrače makar po pola sata. Kvota sasvim pristojna i za igranje. Za hrabrije može i SB Kombinacija 1-1&2+pp gdje je kvota okruglo 2,00, mada je čisto pp2+ po nekim statističkim proračunima sigurnija varijanta. Barselona rijetko kad kalkuliše u ovakvim situacijama, jer su tim koji voli da riješi protivnika u prvih 45 minuta meča.

    Bundesliga, Germany
    Bayern Munich – Freiburg, tip: 0-3@ 1.95

    Srijeda je dan za koji fudbaleri Bajerna i njihov trener spremaju. Na programu je prvi meč 1/8 finala LŠ, gdje gostuju londonskom Arsenalu, na Emiratesu. Već su oslabljeni neigranjem Franka Riberija, a svoju nadmoć u Njemačkoj nema potrebe da dokazuju tako što će puniti slabašni Frajburg. Velikih 13 bodova prednosti u odnosu na Dortmund, te ionako jako loša situacija Frajburga u donjem dijelu tabele – sasvim dovoljno razloga za neku laganu pobjedu od 2:0 ili 3:0 i odmaranje svojih fudbalera za dosta bitnij meč koji je za par dana. Istina, malo rizičnija igra – ali mora se i tako ponekad. Kvota izuzetna, definitivno tip za probati.

    Bundesliga, Germany
    Werder Bremen – Borussia Monchengladbach, tip: TIM2 2+@ 1,90


    Verder je jedan od najgorih domaćina u Njemačkoj. Na 10 utakmica koje su odigrali kod kuće primili su 23 gola, što je ubjedljivo najviše u Njemačkoj ove sezone, uz Hamburger koji je primio isto toliko. Menhengladbah generalno igra dobro, mada u gostima ove sezone čak 5 poraza, što je previše ako misle da se dokopaju mjesta koje vodi u LŠ. Šalke danas igra, takođe u gostima, derbi sa Leverkuzenom tako da ovo moće biti njihova šansa. Sa 11 postignutih golova u gostima ove sezone (1,22 po meču) ne liče na tim koji danas može dati dva, ali sigurno da imperativ pobjede, te ogromna količina golova koju Verder prima kod kuće predstavljaju neke valjane argumente. Kvota odlična.

    Calcio Serie A, Italy
    Fiorentina – Inter, tip: 0-2 @ 1,95


    Fiorentina je u mini seriji, a Inter pokušava polako da dođe do svoje igre. Obje ekipe imaju određene ambicije za to treće mjesto, iako nije realno. Ono što je realnije je da sačuvaju svoje pozicije za Ligu Evrope, s obzirom da Verona, Torino, Lacio i Parma to neće lako prepustiti. Nije za očekivat preveliko otvaranje niti jednog od timova, štaviše tvrda igra na neriješen rezultat je nešto dosta realnije. Ako ga neko uvalja, to će biti to... mislim da je ovaj meč daleko od goleade. Takođe, za hrabrije može i PP X, kvota je nešto bolja (2,15), mada je i ovo dovoljno.

    U kladionici Sporting Bookmakers kvota je skoro 32.
    Srećno svima!
    Last edited by Vlado; 15-02-14 at 16:24.

  6. #90756
    Join Date
    May 2011
    Posts
    28
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default


  7. #90757
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    jos da je uplacen dobro bi bilo...
    Last edited by djuka_pv; 15-02-14 at 15:38.

  8. #90758
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,572
    Thanks Thanks Given 
    1,114
    Thanks Thanks Received 
    1,735
    Thanked in
    780 Posts

    Default

    iako jes vjerovatno je 100 dinara

  9. #90759
    Join Date
    Jan 2014
    Location
    Budva
    Posts
    611
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    za sad mrka kapa...

  10. #90760
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,312
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    300 Posts

    Default

    za sada 'urca ne dolazi

  11. #90761
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    Трст
    Posts
    3,511
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Buducnost Radnicki KG H2 1.85

    9.5 poena je granica
    Kako ti svaki put zadrhti ruka maleni čovječe što te kupuju za 2 sendviča i kutiju pralina...

  12. #90762
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,312
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by StefanPG View Post
    Buducnost Radnicki KG H2 1.85

    9.5 poena je granica
    Zajebano jer se Radnicki fokusirao na Eurocup..Imaju sad gostovanje Albi u srijedu i to im je odlucujuci mec tako da ne vjerujem da ce se previse natezat nocas jer u ABA ligi su izgubili bilo kakve sanse za neki znacajni plasman..Gazio bi ga na > jer vazda igraju na dosta poena protiv nas

  13. #90763
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,432
    Thanks Thanks Given 
    94
    Thanks Thanks Received 
    149
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Real B 2+ 2,13
    Majorka 2+ 1,88
    Mehelen 2+ 2,02

    Kvota 8 u Lutriju
    "K'o mi, kad zovemo velikim čovjeka sitne duše,
    a ko zna koliko je tihih što divovi u njima čuče."

  14. #90764
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,286
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BIGa View Post

    Tiket Liga 2:

    Siena 1 1.85
    Eibar 1 1.80
    Darmstadt 1 1.90
    Munster 1 1.65

    kvota je 10.43e u Lob.Srecno svima
    Gradite se ljudi ako zelite,X2 u Lob je 1.86

  15. #90765
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    ili uzmite turbo isplatu u meridijanu :P

  16. #90766
    Join Date
    Nov 2012
    Location
    Podgorica
    Posts
    199
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Barsa 7+

    Sent from my HUAWEI P6-U06 using Tapatalk

  17. #90767
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet me englezi izdali...da ako dodje ovaj Atl. Madrid 4+, dali dva gola u prvih pet minuta, i miruju...

  18. #90768
    Join Date
    Dec 2012
    Posts
    2,155
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    37 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    Opet me englezi izdali...da ako dodje ovaj Atl. Madrid 4+, dali dva gola u prvih pet minuta, i miruju...

    sad tek vidim da si igro tiket 1+pp

    i haj pogodi koje su me dvije utakmice zeznule na tiket sto sam ja igrao (p.s. tvoj tiket do sad nisam vidio )
    Last edited by djuka_pv; 15-02-14 at 16:43.

  19. #90769
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,286
    Thanks Thanks Given 
    12
    Thanks Thanks Received 
    39
    Thanked in
    26 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vlado View Post
    Okej, dobar dan svima. Pošto ste se svi redom izglupirali sa nekim fiksevima i prelazima, odlučio sam da vam sastavim jedan dobitni tiket, kako bi ovaj sunčani podgorički vikend proveli u što boljem raspoloženju. Sredina je mjeseca, ovima što rade je do plate ostalo još ovoliko, tako da je svaki priliv novca dobrodošao. Za početak jedna pjesma da vas malo razdrma



    Sad kad ste kliknuli na ovaj link, možete na miru da prepišete dobitni tiket. Pa da krenemo:

    FA Cup, England
    Cardiff – Wigan, tip: X2 @ 1.60

    Kardifu gori pod nogama u Engleskoj ligi, grcanje za opstanak. U FA Kupu nemaju šta da traže, osim da rizikuju ispadanje i neku povredu pred odlučujuće mečeva u borbi za opstanak u elitnom društvu. Ishod u kojem oni ne pobjeđuju Vigan danas je plaćen 1.60, što je odlična kvota ako se uzme u obzir da je Vigan dosta lagan u Čempionšipu. Nalaze se na sigurnih 19 bodova iznad zone ispadanja, a naredni meč (za sedam dana) igraju sa Barnslijem koji je u Čempionšipu najtragičniji tim posle Jeovila. Nakon toga igraju sa Brajtonom, te su ovaj vikend dosta rasterećeniji i motivisaniji napraviti bolji rezultat u FA kupu, pogotovo što se igra na jedan meč. Drugim riječima – ispod dresa će nositi majice sa odštampanim ''Gasi Kardif'' natpisom.

    Primera Division, Spain
    Atletico Madrid – Valladolid, tip: 0-3 golova @ 1.62


    Atletiko Madrid, tim koji nas je sve oduševio ove sezone, nalazi se na svojoj prekretnici. Utakmica sa Valjadolidom je klasičan zicer za momke Diega Simeonea, no treba ipak biti malo oprezan i primiti k znanju da se Liga Šampiona nastavlja ovog utorka, i da, Atletiko Madrid putuje u Italiju gdje će u srijedu odigrati svoj prvi meč 1/8 finala Lige Šampiona protiv Milana. Milan kao ekipa takođe ne blista i svakako da je Atletiko favorit, ali s obzirom da će Simeone neke igrače vjerovatno odmarati za Milan i tako smanjiti rizik od eventualnih povreda + poljuljanost zbog poraza od Real Madrida i Almerije, nije za očekivati neku goleadu i Atletikovo isklajivanje bijesa. Teško da će Valjadolid postići gol, a isto tako bi bilo malo nerealno da Atletiko juri da im uvali preko tri. Kvota je odlična.

    Primera Division, Spain
    Barcelona – Rayo Vallecano, tip: PP 2+ @ 1.70

    Istina, Barselona igra ''svoj meč'' sa Mančester Sitijem u utorak, ali s obzirom da imaju kud i kamo dužu klupu od Atletiko Madrida, a i generalku na svom stadionu protiv dosta slabijeg protivnika, mišljenja sam da će pokušati da ih riješe već u prvom poluvremenu, kako bi pred kraj meča izmjenama mogli da odmore ključne igrače makar po pola sata. Kvota sasvim pristojna i za igranje. Za hrabrije može i SB Kombinacija 1-1&2+pp gdje je kvota okruglo 2,00, mada je čisto pp2+ po nekim statističkim proračunima sigurnija varijanta. Barselona rijetko kad kalkuliše u ovakvim situacijama, jer su tim koji voli da riješi protivnika u prvih 45 minuta meča.

    Bundesliga, Germany
    Bayern Munich – Freiburg, tip: 0-3@ 1.95

    Srijeda je dan za koji fudbaleri Bajerna i njihov trener spremaju. Na programu je prvi meč 1/8 finala LŠ, gdje gostuju londonskom Arsenalu, na Emiratesu. Već su oslabljeni neigranjem Franka Riberija, a svoju nadmoć u Njemačkoj nema potrebe da dokazuju tako što će puniti slabašni Frajburg. Velikih 13 bodova prednosti u odnosu na Dortmund, te ionako jako loša situacija Frajburga u donjem dijelu tabele – sasvim dovoljno razloga za neku laganu pobjedu od 2:0 ili 3:0 i odmaranje svojih fudbalera za dosta bitnij meč koji je za par dana. Istina, malo rizičnija igra – ali mora se i tako ponekad. Kvota izuzetna, definitivno tip za probati.

    Bundesliga, Germany
    Werder Bremen – Borussia Monchengladbach, tip: TIM2 2+@ 1,90


    Verder je jedan od najgorih domaćina u Njemačkoj. Na 10 utakmica koje su odigrali kod kuće primili su 23 gola, što je ubjedljivo najviše u Njemačkoj ove sezone, uz Hamburger koji je primio isto toliko. Menhengladbah generalno igra dobro, mada u gostima ove sezone čak 5 poraza, što je previše ako misle da se dokopaju mjesta koje vodi u LŠ. Šalke danas igra, takođe u gostima, derbi sa Leverkuzenom tako da ovo moće biti njihova šansa. Sa 11 postignutih golova u gostima ove sezone (1,22 po meču) ne liče na tim koji danas može dati dva, ali sigurno da imperativ pobjede, te ogromna količina golova koju Verder prima kod kuće predstavljaju neke valjane argumente. Kvota odlična.

    Calcio Serie A, Italy
    Fiorentina – Inter, tip: 0-2 @ 1,95


    Fiorentina je u mini seriji, a Inter pokušava polako da dođe do svoje igre. Obje ekipe imaju određene ambicije za to treće mjesto, iako nije realno. Ono što je realnije je da sačuvaju svoje pozicije za Ligu Evrope, s obzirom da Verona, Torino, Lacio i Parma to neće lako prepustiti. Nije za očekivat preveliko otvaranje niti jednog od timova, štaviše tvrda igra na neriješen rezultat je nešto dosta realnije. Ako ga neko uvalja, to će biti to... mislim da je ovaj meč daleko od goleade. Takođe, za hrabrije može i PP X, kvota je nešto bolja (2,15), mada je i ovo dovoljno.

    U kladionici Sporting Bookmakers kvota je skoro 32.
    Srećno svima!
    Za malo da dodje PRO tipseru,mi ostali smo za tebe nista.Bitno je da si ti isprozivao moje tikete odma,ali opet moj jedan tiket je dobitni,iako si ti najavio dobitni tiket

  20. #90770
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    1,078
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima li ko sto za vadjenje da predlozi ?

  21. #90771
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,312
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    300 Posts

    Default

    Pih jbt..Igram 4+ Cardiffa na poluvrijeme (uzivo) ..Bilo 1-2 i samo mi treba jos jedan go i ostaje 1-2 ..Ja ne vjerujem ovo opet na jedan par padam..Majko svetaa sto je ovo..

  22. #90772
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,127
    Thanks Thanks Given 
    1,322
    Thanks Thanks Received 
    292
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Son Goku MNE View Post
    Greškom sam na bet365 uplatio 10 eura umjesto 1 euro na ovaj dolje tiket od 10 parova na kvotu oko 560, tačnije ja jesam ukucao 1 euro ali očigledno, ne gledajući pažljivo, u pogrešno polje, umjesto tamo gdje je pisalo 10 Folds ja sam ukucao u 9 Folds. E sad me interesuje jel ovo neka vrsta sistema, odnosno koliko bih ja morao pogoditi ovdje parova da bih dobio ovaj iznos, jel 9? Postoji li možda mogućnost poništaja tiketa ako bih ih kontaktirao putem chata-a?

    Bet Confirmation - BK57341....... - Internet Time of bet: 15/02/2014 00:39:37
    Selections
    No. Selections Event Event Date E/W Terms Odds Result
    1 Under 2.5 Fiorentina v Inter Milan
    (Total Goals)
    15/02/2014 None 1.95 To Run
    2 Over 1.5 Barcelona v Rayo Vallecano
    (First Half Goals)
    15/02/2014 None 1.72 To Run
    3 Over 1.5 Atletico Madrid v Valladolid
    (2nd Half Goals)
    15/02/2014 None 1.80 To Run
    4 Draw Sochaux v Guingamp
    (Half-Time)
    15/02/2014 None 2.00 To Run
    5 Draw Belenenses v Academica
    (Half-Time)
    15/02/2014 None 1.95 To Run
    6 2 or 3 goals Karabukspor v Trabzonspor
    (Number of Goals in Match)
    15/02/2014 None 1.95 To Run
    7 2 or 3 goals Roda JC v ADO Den Haag
    (Number of Goals in Match)
    15/02/2014 None 2.05 To Run
    8 Yes Sunderland v Southampton
    (Both Teams to Score)
    15/02/2014 None 1.80 To Run
    9 Over 2.5 Bayer Leverkusen v Schalke
    (Total Goals)
    15/02/2014 None 1.70 To Run
    10 2 or 3 goals Eintracht Braunschweig v Hamburg
    (Number of Goals in Match)
    15/02/2014 None 2.00 To Run
    Multiples
    Bet Type No of Bets Unit Stake Stake To Return Returns
    9 Folds 10 1.00 10.00 3,075.24
    Total Stake: 10.00
    mozes da ponistis tiket bez kontaktiranja njih.. naravno pod uslovom da nista nije pocelo

    edit: javih malo kasno za ovaj jebga, al bar znas za ubuduce
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  23. #90773
    Join Date
    Dec 2009
    Location
    PG
    Posts
    8,233
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by djuka_pv View Post
    sad tek vidim da si igro tiket 1+pp

    i haj pogodi koje su me dvije utakmice zeznule na tiket sto sam ja igrao (p.s. tvoj tiket do sad nisam vidio )
    E bruka brate...a opet je pola utakmica odlozenao, fino treba cekat prodljece kad ce svi igrat, a ne ovako, sigurno plivaju po terenima..

  24. #90774
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    <3 JEDNA JE DOMOVINA, JEDNA JE CRNA GORA <3
    Posts
    6,127
    Thanks Thanks Given 
    1,322
    Thanks Thanks Received 
    292
    Thanked in
    150 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by looka123 View Post
    Ima li ko sto za vadjenje da predlozi ?
    ja cu probat ovu mallorcu 1-1

    a za kasnije nocas:

    mechelen 2-4
    lommel 2-4
    wanderers dnb1

    kvota nedje oko 3 ja mislim
    So I will come back from the dead and lay claim to what I am owed. - captain Flint

  25. #90775
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    15,312
    Thanks Thanks Given 
    143
    Thanks Thanks Received 
    395
    Thanked in
    300 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Zaradona View Post
    E bruka brate...a opet je pola utakmica odlozenao, fino treba cekat prodljece kad ce svi igrat, a ne ovako, sigurno plivaju po terenima..
    Ja sam na poluvrijeme igrao 10 utakmica Englezi sve da pane samo jos jedan gol u drugo..npr ako je rez na pol 1-0 ja sam igrao over 1,5 ..Kvote su bile fine po 1.25 i 1.30 ..Imao sam kvotu 10 i sa 5e gadjah i baca me Cardiff-Wigan over 3,5 (1-2 na poluvrijeme bilo) i bez gola u drugo..pih..Ali inace ovaj sistem je dobar jer sam par puta dobijao na njega i vazda se moze vrlo lako dobit..Ako panes,najcesce jedna baci ka mene danas..Inace odabere se 10 utakmica dje je je vec pao go ili dva i stavi se da samo jos jedan bude..

Page 3631 of 4685 FirstFirst ... 2631313135313581362136273628362936303631363236333634363536413681373141314631 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 8 users browsing this thread. (0 members and 8 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •