Results 1 to 3 of 3

Thread: Zona-net

  1. #1
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default Zona-net

    Ima li ove firme uopste nedje drugo u CG osim u Pljevljima? http://www.zonanet.me/me

    Da objasnim ukratko ovo je Bosansko-Hercegovacka firma koja ima predstavnistva jos u CG, Makedoniji, Srbiji i USA. Makar tako pise na njihovom sajtu. http://www.dasto.com/

    Sinoc mi drug kaze da on sumnja da ova firma, koja nudi izmedju ostalog i suluge interneta, daje svoje usluge u Crnoj Gori osim u Pljevljima. A to objasnjava i cinjenicom da kad njihovi korisnici u Pljevljima koji koriste internet od njih, odu na internet sajt na primjer: www.ip-adress.com prikazuje mu da se ona u stvari nalazi u Bosni i Hercegovini. I to on kaze da su, makar u Pljevljima je tako, preuzeli signal bezicno iz BiH i proslijedili ga sa 3 antene koje su u Pljevljima nama.

    E sad me zanima, ima li jos neko iz nekog drugog grada u CG osim iz Pljevalja a da je njihov korisinik? Ako ima, molim, neka ide na ovaj sajt www.ip-adress.com i tako ce odmah vidjeti da li mu prikazuje da li je iz BiH kao sto je slucaj u Pljevljima, ili ce neku drugu drzavu prikazati.

    Molim Vas, bas me zanima. Najvise zbog toga sto sam na ovom forumu ranije napisao na vom linku https://forum.cdm.me/showthread.php?...t=#post3057311 da vec 4-5 mjeseci njihov predstavnik u Pljevljima, mi obecava svaki put kad ga vidim, da ce uskoro oni poceti u CG da daju uslugu IP televizije i da navodno cekaju dozovlu za rad.

    Nesta mi ovo dugo se vec ceka pocetak njihove ,,navodene" IP Televizije u CG. Ili nema nista od toga ili bas dugo cekaju dozvolu.

    Hvala unaprijed.

  2. #2
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    4,123
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima li ikog na forumu da kaze nesta o ovoj firmi?

  3. #3
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    26
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako imate mtel internet i podjete na navedenu adresu vidjecete Belgrade, Serbia. Tako da to nista nije neobicno.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Zona net - bezicna TV
    By radja in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 6
    Last Post: 21-11-12, 16:59
  2. Zona Trajne Sreće
    By loken in forum Nauka generalno
    Replies: 0
    Last Post: 20-12-10, 12:01
  3. Jesmo li mi madjarska zona i izlaz na more
    By Old Bone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 9
    Last Post: 03-09-06, 00:30
  4. PREVLAKA, zona sumraka.
    By milovan in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 1
    Last Post: 24-05-06, 23:28

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •