Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast
Results 276 to 300 of 371

Thread: The Witcher Serijal

  1. #276
    Join Date
    Jun 2014
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,296
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Uvijek sam se kanio ali nikad da probam ovu igru. Po komentarima shvatih da je prvi dio malo losiji, a ne bih ga pocinjao od drugog.. Vrijedi li pocinjati?

  2. #277
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Svaki dio je poseban na svoj nacin...prvi je jedino "los" zbog kombata, ali se naviknes...


    Sto se bilda tiche, potpuno nepotreban, na uber tezinu se ne trudim ni malo da stavljam poene....uzeo sam igni na max sto se tice alternate, 5/5 fast attack i medium armor skill....ovo ostalo nit koristim nit se trudim....samo sam dodao da bih imao sto vece bonuse zbog mutagena....


    Vecina mobova je suceptible na burning, sto cini bitke nevjerovatno laganima pogotovu kad su ljudi u pitanju...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  3. #278
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Kakav vam je build? U sta ulazete najvise?
    80% знаци и алхемија!

    Знаци:Quin и Axii у првом а Yrden i Aard у другом кругу апгрејда.Алхемија:борбена уља,повећана толеранција на токсичност и Френзи(нес)-вичер варијација на булиттајм.

    Сами Знаци,односно њихов интезитет(не рачунајући енчантовање опреме рунама), даље су појачавани у оквиру мутација (плави мутаген),по једним абилити поеном у генералним к-кама на Фокус и Griffin school технике и на крају,као шлаг на торти,Грифин оклопом (интересантно,игра сугерише да се елитни Вичер-гирови не мјењају чак и ако се избунари неки бољи дио армора јер постоји могућност њиховог даљег апгрејда...)

    Што се контрола тиче - доџ је пребачен на клик точком миша,јаки напад на Z,а ствари из квик-менија (бомбе,самострел,магична лампа...) на ALT.

  4. #279
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    Vecina mobova je suceptible na burning, sto cini bitke nevjerovatno laganima pogotovu kad su ljudi u pitanju...
    Кад може,комбо Dragon's dream + Igni ми је омиљено отварање

  5. #280
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    Svaki dio je poseban na svoj nacin...prvi je jedino "los" zbog kombata, ali se naviknes...


    Sto se bilda tiche, potpuno nepotreban, na uber tezinu se ne trudim ni malo da stavljam poene....uzeo sam igni na max sto se tice alternate, 5/5 fast attack i medium armor skill....ovo ostalo nit koristim nit se trudim....samo sam dodao da bih imao sto vece bonuse zbog mutagena....


    Vecina mobova je suceptible na burning, sto cini bitke nevjerovatno laganima pogotovu kad su ljudi u pitanju...
    A nije sve u tezini. Lijep je osjecaj pustit da te malo opkole pa opalis po axii-ju ili aktiviras quen i pustis da te udare da quen eksplodira
    Combat system je predobro uradjen. Ne znam ni sam koliko igram ali nikako da mi dosadi borba.

    Naletio sam na prvog kiklopa u Ard Skellig. Nije mi puno muke zadao ali dizajn je vrijedan pomena. Generalno dizajn svih bica u igri je odlican, ali mi nesto ovaj kiklop zapade za oko (pun intended). Nacin na koji se krece, kako prebaca masu i mlati rukama daje utisak da se stvarno radi o velikom i teskom bicu.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  6. #281
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    imam li rašta nabavljat igru? konfiguracija mi je i5-2500k, gtx 570 i 8 giga rama..

  7. #282
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    A nije sve u tezini. Lijep je osjecaj pustit da te malo opkole pa opalis po axii-ju ili aktiviras quen i pustis da te udare da quen eksplodira
    Combat system je predobro uradjen. Ne znam ni sam koliko igram ali nikako da mi dosadi borba.

    Naletio sam na prvog kiklopa u Ard Skellig. Nije mi puno muke zadao ali dizajn je vrijedan pomena. Generalno dizajn svih bica u igri je odlican, ali mi nesto ovaj kiklop zapade za oko (pun intended). Nacin na koji se krece, kako prebaca masu i mlati rukama daje utisak da se stvarno radi o velikom i teskom bicu.
    dizajn vecih bica da....dizajn malih - kaastrofalan. Recimo ako dodjes u situaciju da te bace sa konja, smrt ti je zagarantovana zbog animacije monstera, svi te napadnu u isti momenat i ispusis *****....Ista stvar i sa drownerima npr...salete te 3jica, jednog eskiviras ova dvojica te oderu od batina...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  8. #283
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igra je u potpunosti ispunila i cak prevazisla moja ocekivanja.. nivo detalja je izvanredan, prica te drzi a poboljsana je borba i balans igre (u dvojci su magije i strong attack apsolutni favoriti). Igram na Death March, build mi je Cat School/brzi napadi i malo magjia (quen/axii). Koristim sve bombe i alhemiju na raspolaganju, al je bitno da gear orjentises nacinu borbe.. ako investiras u magije, obavezno griffin school i rune koje povecavaju intenzited signova, cat school attack power i crit bonus/sansa itd.

    Quote Originally Posted by DeViLiSh|Je$$uS View Post
    dizajn vecih bica da....dizajn malih - kaastrofalan. Recimo ako dodjes u situaciju da te bace sa konja, smrt ti je zagarantovana zbog animacije monstera, svi te napadnu u isti momenat i ispusis *****....Ista stvar i sa drownerima npr...salete te 3jica, jednog eskiviras ova dvojica te oderu od batina...
    Pa zato ne uleces u velike grupe sa konjem ako ne mozes da "proletis" i odmah jednog skines, takodje bez magija ako te opkole cak i najjednostavniji protivnici ubiju te sto ima smisla. Moras imati neki vid kontrole posebno protiv grupa koje imaju 3-4 levela povise tebe - aard ili bombe, ako pocinjes tucu tako sto uletis i spemujes macem normalno je da te oderu
    Last edited by Infiltrator; 08-06-15 at 07:58.
    Infiltrator out.

  9. #284
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,369
    Thanks Thanks Given 
    1,354
    Thanks Thanks Received 
    1,473
    Thanked in
    598 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    imam li rašta nabavljat igru? konfiguracija mi je i5-2500k, gtx 570 i 8 giga rama..
    Ima .
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  10. #285
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    4,483
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    17
    Thanked in
    11 Posts

    Default

    Pazi, veoma je rjetka situacija gdje mozes da izdvajas monstere jedan po jedan...uglavnom ti dolaze 2 ili 3... desava se i to vrlo cesto da prvi koji se zaleti na mene mashi a druga dvojica me docekaju bukvalno cim izadjem iz evade-a i oderu 2/3 healtha.ne rushujem ja u borbe niti mashem machem kao ludak...igram polako, trudim se da bar jednoga dovedem u burning status ili dvojicu, zavisno od pozicioniranja a 3ceg da bijem.

    Sto se konja tice, padam sa njega kad port stane na snagu i kontrole odu po djavolu pa se zabije u neki plot kao kreten i dok okrenes konja, ode sve po djavolu...
    "There is a difference between constructive criticism and acting like u have a di*k up your ass"

  11. #286
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    У Новиграду одмах код највисочије постављене огласне табле имате продавца са интересантним ајтемима,квестом(левел 9) и најважније : Pottion of Clereance,напитком који омогућава реаранжман абилити поена.

    Па ,оно,ако неко мисли да се захебао или би да мало промјени стил играња...

  12. #287
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Veceras pijem sa gostima...

    I neki poljaci mi tu i savijemo mi jolly i pricamo sta ko radi u zivotu i jedan tip govori ja sam bio developer na Witchera 3

    Sve "Zivotinje" tj. mehaniku konja i monstera tip je odradio....

    Nijesam dobio collectors pack ne ne nikako
    One Ring to Rule them all...

  13. #288
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Veceras pijem sa gostima...

    I neki poljaci mi tu i savijemo mi jolly i pricamo sta ko radi u zivotu i jedan tip govori ja sam bio developer na Witchera 3

    Sve "Zivotinje" tj. mehaniku konja i monstera tip je odradio....

    Nijesam dobio collectors pack ne ne nikako
    Još samo da nađeš vremena da je zaigraš
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #289
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Sjednem da odradim jedan kvest, ili još luđe, da skupim sve šeme za određeni gear. I kapiram da je u međuvremenu prošlo 3-4 sata, skrenuo sam s puta i radim neki skroz deseti kvest, ništa nisam jeo i pio.. a tek sam lvl 12, temeljno sam prevrnuo čitav velen i sad krećem sa novigradom.

    Jbm ti život ima li ovo kraj.

  15. #290
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    CDPR kaže da će ekspanzije za Witcher 3 po količini sadržaja biti velike skoro koliko Witcher 2, ali nije isključeno ni da će biti veće. (ekspanzije - 10+20 sati, Witcher 2 je bio oko 35 sati)

    http://www.gamespot.com/articles/wit.../1100-6428755/
    ------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------

    Last edited by ASC; 27-07-15 at 16:51.

  16. #291
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Počeh i ja da igram konačno, brutalno je dobra igrica da me čak po malo i nervira koliko me u prvih par sati zasulo nekih questova, informacija i čuda da ne znam đe ću prije ... pokušaću ovaj neki main quest (valjda) da izbjegnem za sad jer bih baš da istražujem i da vidim oko ovog builda ... mislio sam da ću npr. posle Skyrima i sl. imat neku ideju i plan kako da buildam karaktera ali izgubih se kad otvorih onaj inventory i ostalo ... trebaće mi par dana dok se naviknem.


  17. #292
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,464
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,261
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Malo ce ti biti problem da povatas sve ako nisi igrao prethodne dijelove ali je lore dobro objasnjen u igri takodje ne brini za main quest pored mnostva ostalih questova tesko da ces ga moci isforsirati i to zato sto su i sporedni questovi toliko interesantni da ti nece uopste vuci zelja ka main questu
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #293
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Par savjeta za glavnu priču...
    Minor Spoiler:
    Ako hoćete da dobijete neki od dva "dobra" kraja, u main quest-u kad bude imali opcije u dijalogu da podržite Ciri (da radi šta ona misli i da bude samostalna), podržite je. U suprotnom slijedi takozvani "Bad Ending". (koji je isto što se kvaliteta priče tiče dobar, ali ostane čovjek sa "gorkim ukusom u ustima")
    Ove ključne momente ćete prepoznat po tome što ćete imati ograničeno vrijeme da izaberete opciju u dijalogu.

    Malo veći spoiler:
    Od ova dva bolja kraja, ako hoćete da Ciri postane carica Nilfgarda povedite je da se vidi sa Emirom (ovo je vjerovatno najbolja varijanta). Ako je ne povedete ona postane Witcher.
    Last edited by ASC; 13-08-15 at 18:47.

  19. #294
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ^ Kakva greška što nisam pročitao ovaj post. Postoji li neki support group za nas što smo dobili najgori mogući kraj, kakva depresija, 60 sati jebenih. Baš sam pokušavao da izvučem najbolji mogući kraj ali one odluke sa ograničenim vremenom su me sjebale, baš ne umijem da razmišljam pod pritiskom. Ne znam je li to nešto do mene ali koliko god pokušavam dobar da ispadnem uvijek neko izgine ili syebem quest. Trebao sam prvo knjige pročitat, ali tek ću sad pa možda tamo na zimu New Game. Btw. jesam li ja jedini koji ništa nije izyeba čitavu igricu hahahahahahaha, ni u brothel ušao nisam osim ako je bilo nešto vezano za quest. Svaki put krenem pa zalutam na neki sidequest a još mi je kočilo nešto kad idem kroz Novigrad pa sam ga većinom zaobilazio. Sad ću možda radit neke contracte i ta sranja, samo me zanima je su li karakteri još uvijek tu posle ovog depresivnog kraja, Yen, Triss i ekipa ... pošto u Khaer Moren nema nikoga. Ostao sam saaaam.


  20. #295
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    ^ Kakva greška što nisam pročitao ovaj post. Postoji li neki support group za nas što smo dobili najgori mogući kraj, kakva depresija, 60 sati jebenih. Baš sam pokušavao da izvučem najbolji mogući kraj ali one odluke sa ograničenim vremenom su me sjebale, baš ne umijem da razmišljam pod pritiskom. Ne znam je li to nešto do mene ali koliko god pokušavam dobar da ispadnem uvijek neko izgine ili syebem quest. Trebao sam prvo knjige pročitat, ali tek ću sad pa možda tamo na zimu New Game. Btw. jesam li ja jedini koji ništa nije izyeba čitavu igricu hahahahahahaha, ni u brothel ušao nisam osim ako je bilo nešto vezano za quest. Svaki put krenem pa zalutam na neki sidequest a još mi je kočilo nešto kad idem kroz Novigrad pa sam ga većinom zaobilazio. Sad ću možda radit neke contracte i ta sranja, samo me zanima je su li karakteri još uvijek tu posle ovog depresivnog kraja, Yen, Triss i ekipa ... pošto u Khaer Moren nema nikoga. Ostao sam saaaam.
    Nidje nikog nema posle kraja. To je jedna od najvecih zamjerki gejmera. Rade valjda i na tome. Lijepo je znati da su svi likovi tu.

    Bilo bi lijepo i da nam daju mogucnost da povedemo makar jednog lika sa sobom da nam pomaze u questovima, kao companion u Skyrim i Fallout 3. Neki lik pravi mod za tako nesto, ali bolje bi bilo da CDPR nesto zvanicno uradi po tom pitanju: http://www.nexusmods.com/witcher3/mods/348/?
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  21. #296
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ah, šteta ... sad će ovaj NG+ pa možda to probam. Vratio bih save možda par sati unazad da probam neki drugi kraj ali kad zabodoh ovaj neka ga.


  22. #297
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    ^ Kakva greška što nisam pročitao ovaj post. Postoji li neki support group za nas što smo dobili najgori mogući kraj, kakva depresija, 60 sati jebenih. Baš sam pokušavao da izvučem najbolji mogući kraj ali one odluke sa ograničenim vremenom su me sjebale, baš ne umijem da razmišljam pod pritiskom. Ne znam je li to nešto do mene ali koliko god pokušavam dobar da ispadnem uvijek neko izgine ili syebem quest. Trebao sam prvo knjige pročitat, ali tek ću sad pa možda tamo na zimu New Game. Btw. jesam li ja jedini koji ništa nije izyeba čitavu igricu hahahahahahaha, ni u brothel ušao nisam osim ako je bilo nešto vezano za quest. Svaki put krenem pa zalutam na neki sidequest a još mi je kočilo nešto kad idem kroz Novigrad pa sam ga većinom zaobilazio. Sad ću možda radit neke contracte i ta sranja, samo me zanima je su li karakteri još uvijek tu posle ovog depresivnog kraja, Yen, Triss i ekipa ... pošto u Khaer Moren nema nikoga. Ostao sam saaaam.
    Svi side-questovi koji su bili vezani za ekipu oko glavnog questa (Triss, Yenn, Dandelion, Roche, Dijkstra, itd.) su nestali kad si ušao u finalnu fazu main questa.

    I dalje ćeš moć da radiš kontrakte i neke druge misije koje nisi odradio ali ove bitnije likove nećeš gledat. Ja sam sve pozavršavao prije glavnog questa.
    I ja sam takođe zajebao kraj. Tako da sam se vratio 4-5 sati unazad(do poslije bitke u Kaer Morhenu) i taj dio prešao ponovo da bi dobio srećniji kraj.

    Međutim, da bi dobio srećan kraj dovoljno ti je da se vratiš do momenta đe Ciri posjećuje Avalahovo sklonište i da je pustiš da lomi po njemu a zatim da posjetite Skjalov grob. Ta dva izbora su ti dovoljna za dobar kraj iako ih ima više.
    Ovo su 2/4 dobre odluke. Ako si poveo Ciri Emiru onda ti treba 3/5. (međutim ta još jedna pozitivna odluka je da odbiješ novčanu nagradu od Emira, što je valjda svako uradio, tako da nećeš trebat dotle da se vraćaš)

    Pa ako imaš savegame tu neđe, i odradiš ostatak na brzinu trebaće ti možda 2 sata da stigneš do kraja.

    -------------------------------------------------------------------------------------

    Last edited by ASC; 16-08-15 at 15:04.

  23. #298
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da da, nisam gledao ništa po internetu zbog spoilera pa tek sad googlah ... poveo sam je na grob ali joj nisam dao da lomi po onoj laboratoriji i nisam je odveo kod Emira. Imam save ali sad kad sam usrao neka ga jer sumnjam da ću se bolje osjećat ako ga vratim, što pomenu gore još uvijek ću imat taj "gorak osjećaj". Pročitah i da se smrt Vesemira nije mogla spriječit, mislio sam da je i to moja greška ... i Keira mi je izginula, kakav sam genije


  24. #299
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,285
    Thanks Thanks Given 
    424
    Thanks Thanks Received 
    2,638
    Thanked in
    1,283 Posts

    Default

    Sacekaj taman NG+ pa opleti jos jedan playthrough. Odmori malo. Treba posle onakve price predahnuti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #300
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,485
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default


    Ekspanzija izlazi 13. oktobra.

    Shani iz Witchera 1:

    Last edited by ASC; 08-09-15 at 17:47.

Page 12 of 15 FirstFirst ... 289101112131415 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Total War serijal i slične strategije
    By ASC in forum Game Server CG
    Replies: 71
    Last Post: 20-12-21, 22:20
  2. The Witcher 2: Assassins of Kings
    By mr.bobby in forum Game Server CG
    Replies: 1
    Last Post: 06-10-09, 18:02
  3. The Witcher
    By Ra's_Al_Ghul in forum Game Server CG
    Replies: 16
    Last Post: 03-04-09, 10:44
  4. The Witcher problem
    By seTh in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 24-11-08, 18:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •