Results 1 to 2 of 2

Thread: Voznja subota u 10 sati za OFFROAD-ere

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default Voznja subota u 10 sati za OFFROAD-ere

    Napisao sam na nolimitbikers pa evo i odje.

    Dogovorio sam voznju u subotu u 10 sati sa kolegom bajkerom Austrijancem (neke kolege sam upoznao sa njim pa znaju o kome se radi), za neupucene rijec je o covjeku profesionalcu
    koji je nekoliko puta ucestvovao na Ezberg, covjek koji je veoma poznat u svjetskoj klasi profesionalaca u offroad voznjama.
    Ovim putem pozivam sve koji zele da ga upoznaju da dodju na druzenje i voznju u subotu u 10.
    Covjek je masu para ulozio kod nas, kupio zemlju, napravio radionicu, ambicije su mu da se preseli u Crnu Goru vrlo brzo, nema mjeseca kad ne dovede po 10-toro drugih kolega iz raznih krajeva svijeta
    u Crnu Goru na zajednicke voznje i druzenja i time promovisao nesto novo i podigao kulturu Adventure-Offroad na mnogo veci nivo od dsadasnjega.
    Ovo je zaista jedinstvena prilika za sve koji zele da zaista NAUCE da voze OFFROAD jer zaista imaju od koga i mislim da je ovu priliku greota propustit.

    Dakle voznja je dogovorena za subotu u 10, ja svakako idem snjim da vozim po sumama i gorama Crnogorskim taj dan koliko god ljudi doslo ili nedoslo,
    covjek ima 10 motora tu pa mi je ljubazno ponudio jedan od svojih KTM-a Adventure za tu svrhu...(nisam se bunio)

    Sve informacije vezano za voznju ili eventualna pitanja o dogovoru za voznju imate, ako nekom nije jasno neka me nazove na 067/740-500.

    Ovim putem bih zamolio kolegu Ivana da me OBAVEZNO nazove posto sam ostao bez brojeva kad sam mijenjao telefon.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Ujutro u 09:00h ispred lepe kate se nalazimo kod gintasa ko zeli da se pridruzi da zna.

    Pozdrav

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 4
    Last Post: 11-10-10, 20:25
  2. voznja 01. 11. 09.
    By VooDooPrle in forum Motociklizam
    Replies: 6
    Last Post: 10-01-10, 19:28
  3. Voznja u Italiji
    By N_L in forum Putovanja
    Replies: 11
    Last Post: 20-06-09, 21:01
  4. Offroad
    By cpu in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 33
    Last Post: 05-09-07, 17:44
  5. voznja
    By strumpf in forum Sve i svašta
    Replies: 48
    Last Post: 22-09-04, 01:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •