Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast
Results 101 to 125 of 206

Thread: Dokle?

  1. #101
    Join Date
    Nov 2011
    Location
    OFFLINE
    Posts
    6,088
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da je svakom bilo jasno kada je rečeno GOSPODA, kako i na šta se mislilo...

    GOSPODA u odnosu na... i išao je tekst.

    A stvarno mi ne možemo juriti te 'kriminalce', nego je za to zadužen neko drugi... Neko ko izgleda ne radi svoj posao.

    Ja se zadovoljavam sitnim stvarima... Volim da sjednem u grad, da me niko mrko ne gleda, da pogledam u kakvo dobro dupe, srednješkolsko ili od neke žene pomorca, meni svejedno... Očekujem li previše?

    I da sam se danas zadesio u La Eskinu đe često sjedim, trebao je neko da me pretresa i maltretira ili hapsi, jer nikako ne nosim dokumenta sa sobom kada idem samo do grada,,, a lokal je u strogom centru, mirna atmosfera,,, sve na nivou,,, samo je vlasnik tamo neko...znate vi ko... I sad nakurčena PJP dođe da trenira strogoću. Vrši raciju i pretresa narod... A tu obično sjedi normalan narod...

    Puštite nas normalan narod...

  2. #102
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 11/11/11 View Post
    Ja mislim da je svakom bilo jasno kada je rečeno GOSPODA, kako i na šta se mislilo...

    GOSPODA u odnosu na... i išao je tekst.

    A stvarno mi ne možemo juriti te 'kriminalce', nego je za to zadužen neko drugi... Neko ko izgleda ne radi svoj posao.

    Ja se zadovoljavam sitnim stvarima... Volim da sjednem u grad, da me niko mrko ne gleda, da pogledam u kakvo dobro dupe, srednješkolsko ili od neke žene pomorca, meni svejedno... Očekujem li previše?

    I da sam se danas zadesio u La Eskinu đe često sjedim, trebao je neko da me pretresa i maltretira ili hapsi, jer nikako ne nosim dokumenta sa sobom kada idem samo do grada,,, a lokal je u strogom centru, mirna atmosfera,,, sve na nivou,,, samo je vlasnik tamo neko...znate vi ko... I sad nakurčena PJP dođe da trenira strogoću. Vrši raciju i pretresa narod... A tu obično sjedi normalan narod...

    Puštite nas normalan narod...
    Koletarna steta jbg... Bolje da te oni i dizu no da te neko spusta dje ne treba...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  3. #103
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Rece "jedan Baranin"davno "manjeg grada a veceg smrada to u zivotu nisam video"...

  4. #104
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,025
    Thanks Thanks Given 
    23
    Thanks Thanks Received 
    76
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Danas sam prsa od smijeha kad sam vidio barsku interventnu koja ide dva na sat i snima poprijeko..rekoh vidi i ovi se okurazili kad im je doslo pojacanje..

  5. #105
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    Najjaca su dva inspektora, evo od oktobra stoje u audi 80/golf 3 i cekaju da uhvate nekog na dijelu (obijanje trafike), svaku noc poslije 10. Nekako da nije zalosno, bilo bi smijesno.
    http://www.vijesti.me/vijesti/prijec...-clanak-114776 Eto sta rade ti iz "SPECIJALNE JEDINICE".
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  6. #106
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default



    This is Sparta (Budva 2010). Ja mislim da je ovo prva akcija u kojoj su provozali novu opremu. Nema zajebancije.

  7. #107
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Bar
    Posts
    2,205
    Thanks Thanks Given 
    68
    Thanks Thanks Received 
    112
    Thanked in
    71 Posts

    Default

    Gledam ih danas po Baru, sprdnja. Nece se kriminal skloniti sklanjanjem pojedinacnih slucajeva, nego citave grupe moraju da se maknu.
    A ovo je samo smirivanje naroda, mazanje ociju da nesto rade

  8. #108
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,754
    Thanks Thanks Given 
    1,497
    Thanks Thanks Received 
    4,460
    Thanked in
    1,714 Posts

    Default

    Prijećeno autorkama stranice: ''Svi smo mi Dejan i Ljubomir Gojačanin"

    http://www.vijesti.me/vijesti/prijec...-clanak-114776

  9. #109
    Join Date
    Nov 2009
    Posts
    11,819
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Da...da.....kako je to zalosno....u ovu drzavu su potrebne tolike promjene,da nema toga ko ce ih sprovest.Sve od temelja treba promjenit,svaki grad dobro pretrest...ne zavaravajte se,ko ce to da uradi,da nece ova specialna jedinica,da nece policajci....kako da ne.mi promjene mozemo vidjet samo na filmu sa brus vilisom ili mel gibsonom.ovo ce malo po baru da traje,a onda,,tresla se gora rodio se mis,,.drugacije nece bit,nema SILE NARODA da sve pokrene....NEMA.svaka cast ovim DVIJEMA CURAMA/ZENAMA/koje su ovo pokrenule...ali sve je to kap u moru...bolje i to nego nista.zivim u Kotor i zgrazavam se ovoga sto se desilo ovoj dvojici momaka,a vjerujte,sve je to jebeni momenat...situacija...mozete li se zaklet da se to sutra daleko bilo nama nece desit...e,nemozete...ima ih brate mnogo,bas ih ima mnogo,jasu li nas jasu...za njih ne postoji zakon,za njih postoji vlast koja ih podrzava.pojedinim mafijasima,skidam kapu,to i jesu Gospoda...ne diram te,ne diraj me...njima svaka cast,pa neka misli ko sto oce...

  10. #110
    Join Date
    Jan 2012
    Posts
    658
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by daki772 View Post
    Da...da.....kako je to zalosno....u ovu drzavu su potrebne tolike promjene,da nema toga ko ce ih sprovest.Sve od temelja treba promjenit,svaki grad dobro pretrest...ne zavaravajte se,ko ce to da uradi,da nece ova specialna jedinica,da nece policajci....kako da ne.mi promjene mozemo vidjet samo na filmu sa brus vilisom ili mel gibsonom.ovo ce malo po baru da traje,a onda,,tresla se gora rodio se mis,,.drugacije nece bit,nema SILE NARODA da sve pokrene....NEMA.svaka cast ovim DVIJEMA CURAMA/ZENAMA/koje su ovo pokrenule...ali sve je to kap u moru...bolje i to nego nista.zivim u Kotor i zgrazavam se ovoga sto se desilo ovoj dvojici momaka,a vjerujte,sve je to jebeni momenat...situacija...mozete li se zaklet da se to sutra daleko bilo nama nece desit...e,nemozete...ima ih brate mnogo,bas ih ima mnogo,jasu li nas jasu...za njih ne postoji zakon,za njih postoji vlast koja ih podrzava.pojedinim mafijasima,skidam kapu,to i jesu Gospoda...ne diram te,ne diraj me...njima svaka cast,pa neka misli ko sto oce...
    slazem se u potpunosti. nema srece u ovu smijesnu drzavu dje nema ni naroda ni vlasti.

  11. #111
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    А вала и ове двије ауторке групе су стварно превриле сваку мјеру.Користе нечију несрећу за своју промоцију...чуш да се да назив улице мијења...

    ПЈП малтретира, пала су и прва хапшења.Град је добро примирио.Али није то ријешење.
    Бар је увјек имао своје криминалце и они су били познати по међусобним обрачунима, али то је био њихов свијет и обичан човјек је врло ријетко трпио последице тога...
    Задњих 5-6 година Бар је постао право сјатиште разних ванаби криминалаца којима си идоли ликови из филма Ране.Нешто као Станишићи у ПГ.
    Њих треба мало увест у ред.
    Last edited by BAR; 21-02-13 at 17:23.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  12. #112
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    5,864
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Evo uvatili su nekog pronasli dosta para i droge...
    Život je borba,ne daj da te muči,ne ponavljaj greške,već na njima uči…



  13. #113
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Wonderland
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    А вала и ове двије ауторке групе су стварно превриле сваку мјеру.Користе нечију несрећу за своју промоцију...чуш да се да назив улице мијења...
    Cujes li price... Neka se mijenja naziv ulice, ne mijenjaju ga u svoja imena nego u imena poginulih momaka. Dje je tu promocija te dvije djevojke? Sto lupetas? Ne bi ni znao ko je to organizovao, niti iko od nas, da im nije direktno prijeceno. I nisu prevrsile svaku mjeru, da nije te fejsbuk stranice bilo, niko na ulicu ne bi izasao. Tako da...
    Koji je po tebi nacin da se ovakva stvar izvede, a da ne bude "prevrsivanje mjere", "samopromocija" i drugi argumenti kompleksasa?
    zbog cega primatima nikad ne iskljucuju elektriku,
    oni u principu ionako rijetko citaju

  14. #114
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    KÖLN,Barbarosaplatz/BAR
    Posts
    612
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BAR View Post
    А вала и ове двије ауторке групе су стварно превриле сваку мјеру.Користе нечију несрећу за своју промоцију...чуш да се да назив улице мијења...

    ПЈП малтретира, пала су и прва хапшења.Град је добро примирио.Али није то ријешење.
    Бар је увјек имао своје криминалце и они су били познати по међусобним обрачунима, али то је био њихов свијет и обичан човјек је врло ријетко трпио последице тога...
    Задњих 5-6 година Бар је постао право сјатиште разних ванаби криминалаца којима си идоли ликови из филма Ране.Нешто као Станишићи у ПГ.
    Њих треба мало увест у ред.
    Trebalo bi uvesti pravilo da lica koja su napunila 21 god mogu biti clanovi foruma CdM..sto znaci da bi ti najmanje trebao cekati 10 god da bi se mogao ulogovati na forum,do tada..rasti ...uzivaj u djetinstvu...uci...jer neznas sta pricas!!!

  15. #115
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Bar
    Posts
    7,830
    Thanks Thanks Given 
    679
    Thanks Thanks Received 
    3,058
    Thanked in
    1,813 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mrlja View Post
    Cujes li price... Neka se mijenja naziv ulice, ne mijenjaju ga u svoja imena nego u imena poginulih momaka. Dje je tu promocija te dvije djevojke? Sto lupetas? Ne bi ni znao ko je to organizovao, niti iko od nas, da im nije direktno prijeceno. I nisu prevrsile svaku mjeru, da nije te fejsbuk stranice bilo, niko na ulicu ne bi izasao. Tako da...
    Koji je po tebi nacin da se ovakva stvar izvede, a da ne bude "prevrsivanje mjere", "samopromocija" i drugi argumenti kompleksasa?

    Браво, три бамбија за тебе!


    Quote Originally Posted by PARABELUM View Post
    Trebalo bi uvesti pravilo da lica koja su napunila 21 god mogu biti clanovi foruma CdM..sto znaci da bi ti najmanje trebao cekati 10 god da bi se mogao ulogovati na forum,do tada..rasti ...uzivaj u djetinstvu...uci...jer neznas sta pricas!!!


    И за тебе три бамбија.
    Last edited by BAR; 21-02-13 at 20:48.
    Црногорце је одржало црногорско срце.

  16. #116
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Wonderland
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Kako nam ga rece skinhed. dodjavola.
    Last edited by Mrlja; 21-02-13 at 21:24.
    zbog cega primatima nikad ne iskljucuju elektriku,
    oni u principu ionako rijetko citaju

  17. #117
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    PG
    Posts
    3,782
    Thanks Thanks Given 
    657
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    70 Posts

    Default

    Nadjose danas svasta ovim u Bar, drogu, pare oruzije, i na kraj ih pustise...

    http://www.vijesti.me/vijesti/skerov...-clanak-114899

  18. #118
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    Vjrovatno nemaju dovoljno dokaza da ih zatvore! Ili moraju ubiti nekoga!
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

  19. #119
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    1,231
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Nece moc jos dugo ovako....ovaj narod.
    Bice sve vise kradja.. i toga losega...

  20. #120
    Join Date
    Sep 2007
    Posts
    14,068
    Thanks Thanks Given 
    5,081
    Thanks Thanks Received 
    2,459
    Thanked in
    1,325 Posts

    Default

    Pustili su ih samo dok ne prodaju ovaj prashak pa ce ih nazad da podijele to ...
    ...

  21. #121
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cujem u bar posle 20h ne mos coeka nac na ulice ?
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  22. #122
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    Guanghzou, China
    Posts
    2,078
    Thanks Thanks Given 
    340
    Thanks Thanks Received 
    282
    Thanked in
    130 Posts

    Default

    Da su meni kojim slučajem našli ovo a nebi ga maka iz zatvora. No bi me zatvorili ka kučića i još bi me batinali tamo.
    E kuku oće li se ovo ikad promijenit?
    This time next year we'll be millionaires

  23. #123
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Bar
    Posts
    1,668
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    151
    Thanked in
    92 Posts

    Default

    Rekose da su ih opet priveli kasno sinoc.

  24. #124
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Kakve se igrice tu igraju.
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  25. #125
    Join Date
    May 2009
    Posts
    8,375
    Thanks Thanks Given 
    1,363
    Thanks Thanks Received 
    1,475
    Thanked in
    600 Posts

    Default

    "Rajko i Pavić Škerović juče su pušteni iz policijskog pritvora, jer je dežurna tužiteljka Višnja Medojević zatražila od policije dodatna vještačenja i ekspertizu zaplijenjene droge, oružja i novca koji su nađeni tokom pretresa." Vjerovatno da se dokaze da je to moje, ili moje babe, mi smo koristili te apartmane.
    "Medojević je pojasnila da starijeg Škerovića ne mora odmah saslušati, a za takvu odluku uzela je u obzir i loše zdravstveno stanje osumnjičenog Baranina." HAH.
    Na prošlonedjeljnom sastanku vrha MUP-a i policije u Baru, starješine iz tog grada su se požalile da nemaju dobru saradnju sa tužiocima u tom gradu, koji kako tvrde “olako puštaju sumnjive iz tog grada ili protiv njih obustavljaju istrage”. Meni to lici na korupciju?!
    http://www.vijesti.me/vijesti/konjevic-sinoc-vratio-skerovice-pritvor-clanak-114899
    Quote Originally Posted by Biznismen Podgorica View Post
    Oli da se kladimo ti das 50e a ja cu 200e.
    Ako ne prodje ti imas 200e.. :wink:

Page 5 of 9 FirstFirst 123456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Pad berze-dokle?
    By sport89 in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 180
    Last Post: 15-06-09, 19:48
  2. Dokle?
    By Tha_Maddog in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 23-02-09, 09:32
  3. dokle vise
    By DzoniS in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 69
    Last Post: 05-12-07, 15:07
  4. Dokle vise...
    By Flippy in forum CdM Arhiva
    Replies: 51
    Last Post: 26-05-07, 11:41
  5. Dokle ovako....?
    By Stetni in forum Internet
    Replies: 7
    Last Post: 03-12-05, 19:45

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •