Page 239 of 614 FirstFirst ... 139189229235236237238239240241242243249289339 ... LastLast
Results 5,951 to 5,975 of 15344

Thread: Degenerici...

  1. #5951
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    U ovom momentu nisam siguran da li je tako svugdje u CG, ali slican broj sranja u saobracaju prave vozaci kamiona kako i vozaci automobila. Samo juce na dionici od 4 km u jednoj traci u jednom pravcu (naravno, u mojoj) :
    1) kamion, dostava jogurta - stoji u traci - bez stop svjetala upaljenih, bez pokazivaca pravaca (ili svih 4 ili bar neki), bez pozicija - i kako krecem da ga zaobilazim nadjem se u oblaku dima kako je odjednom krenuo. Legnem mu na sirenu, jer zbog njegovog starta ja sam morao naglo da zakocim da ne bih zakucao u njega - on meni kroz prozor srednji prst. Pod hitno bazuku na haubu stavljam - da, kameru nisam palio za tako kratku distancu.
    2) poslije samo 200m, sleper, nekako cudno pozicioniran pali rikverc svjetla i krece unazad - sve dok se saobracaj do tog momenta odvijao normalno. Nastaje haos jer niko ne zna sta hoce majstor, nema nikoga iza kamiona da signalizira ili organizuje saobracaj, nikakva 4 pokazivaca pravca (ma opet ni jedan). I kad je vec 10-oro vozila stalo u kolonu, skontasmo da je lik promasio jedino skretanje na tom potezu za jedno 10ak metara (znaci malo je brze isao).
    3) opet, nema sto metara, raskrsnica prema Njivicama (kod Volija), normalno dajem migavac za lijevo i prestrojavam se. Vidim da nailazi sleper u drugoj traci, pa da sacekam. Srecom, nesto mi je govorilo da vozac ne jebe linije, pa sam ranije usporio i sklonio se uz desnu ivicu zaustavne trake za odvajanje. Lik je sa prikolicom prosao komplet duplim tockom preko linije i na cm od retrovizora. Za ovu raskrsnicu, kad se vozi po ogranicenjima i autobusi i sleperi prolaze u svojim trakama najnormalnije bez da gaze ikoju liniju (ivicnu ili srednju)

    Naravno, tablice sam samo primjetio za 2) da su NK - ali kao da to nesto znaci.

    Kakav soj vozaca kamiona moras biti da se tako ponasas u saobracaju ? Koliko se sjecam to su nazovi profesionalni vozaci - moraju da su upoznati do detalja sa pravilima koja vaze u saobracaju, moraju da znaju mnogo vise od voazaca automobila mehaniku i povise svega svojim ponasanjem na putu da daju primjer svim drugim vozacima. Ali, ovo juce - to za mene ne mogu biti degenerici, to su kamikaze koje prijete druge da pometu pod parolom "Ja sam najjaci".
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  2. #5952
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    22,261
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    767
    Thanked in
    534 Posts

    Default

    Nisam čitao - ali za trud 5+

  3. #5953
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,988
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    Ja sam čitao i za realan opis svaka čast...

    Poslato sa sjajne pisaće mašine Note 7 x2
    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  4. #5954
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Njivice, treba li ti SIP PASS?
    TAKUMI

  5. #5955
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,650
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Njivice ne mora da znaci da je to zato sto je najjaci. Situacija koja se meni desava prije dva ili tri dana idem magistralom malim kiperom meni je ogranicenje 50, isao sam nekih 60 (vise nisam jer mi je maximalna 65 zbog diferencijala). Momak neki s kamionom isto mali, staje da se ukljuci sa moje desne strane na magistralu dao zmigavac da ce lijevo sto je inace zabranjeno na tom mjestu, pogledao me i mrtav ladan krenuo. Ja sam iz punog kocenja, zapalio i gume i kocnice jer mi je kamion bio pun sljunka. Uspio da se zaustavim i sva kolona iza mene jer moj zaustavni put u tim uslovima nije bas mali pa su imali vremena da reaguju. Poceo sam da psujem kada sam stao, momak iz tog kamiona KO table inace je izasao i poceo da vice zasto psujem itd itd itd Drzim nekog "mirka" u rukama, gledam ga i ne mogu da vjerujem, nije mi se primakao srecom dovoljno nego necu o tome, poenta je u tome da mi je rekao "Ja sam mislio da ces me pustit"
    Last edited by Bole - MNE; 27-09-16 at 20:31.

  6. #5956
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Ja sam u tom trenutku vjerovatno bio kilometrima daleko od vas ali da me je neko pitao i ja bih rekao to isto, tj. da ces stat da se on ukljuci i usput da ga pitas što'š pit.
    Last edited by Fabia_Elegance!; 28-09-16 at 09:10.
    TAKUMI

  7. #5957
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bole - MNE View Post
    Njivice ne mora da znaci da je to zato sto je najjaci. Situacija koja se meni desava prije dva ili tri dana idem magistralom malim kiperom meni je ogranicenje 50, isao sam nekih 60 (vise nisam jer mi je maximalna 65 zbog diferencijala). Momak neki s kamionom isto mali, staje da se ukljuci sa moje desne strane na magistralu dao zmigavac da ce lijevo sto je inace zabranjeno na tom mjestu, pogledao me i mrtav ladan krenuo. Ja sam iz punog kocenja, zapalio i gume i kocnice jer mi je kamion bio pun sljunka. Uspio da se zaustavim i sva kolona iza mene jer moj zaustavni put u tim uslovima nije bas mali pa su imali vremena da reaguju. Poceo sam da psujem kada sam stao, momak iz tog kamiona KO table inace je izasao i poceo da vice zasto psujem itd itd itd Drzim nekog "mirka" u rukama, gledam ga i ne mogu da vjerujem, nije mi se primakao srecom dovoljno nego necu o tome, poenta je u tome da mi je rekao "Ja sam mislio da ces me pustit"
    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Ja sam u tom trenutku vjerovatno bio kilometrima daleko od vas ali da me je neko pitao i bih rekao to isto, tj. da ces stat da se on ukljuci i usput da ga pitas što'š pit.
    Ja zapravo ne mogu vjerovat da ti nijesi odlucio da stanes i njega propustis da se nelegalno ukljuci? Pa dje ide ovaj svijet
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  8. #5958
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Pitanje - kad idem ulicom Vlada Cetkovica iza bloka i nastravljam pravo put Dalmatinske (stare uski dio), imam li ja prednost ili onaj sto dolazi s desne strane onim novim dijelom Dalmatinske, ako zeli da skrene desno?
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  9. #5959
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Bole, ja cu samo da kazem ovo :
    Vozaci kamiona i autobusa spadaju u kategoriju profesionalnih vozaca. Profesionalni vozac nema sta da misli nego mora da zna.

    To se odnosi na vozace svih kamiona, od tamica (ako ima manje prastajte) pa do onih LV. A odnosi se i na vozace autobusa.

    Ako on zna da je bezbjedno ukljuciti se na put (pod tvojim ili mojim okolnostima) onda imamo gadan problem koji ce samo uzeti maha ako se ne uspostavi sistem koji ce da eliminise takav tip vozaca iz saobracaja.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #5960
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default Degenerici...

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Pitanje - kad idem ulicom Vlada Cetkovica iza bloka i nastravljam pravo put Dalmatinske (stare uski dio), imam li ja prednost ili onaj sto dolazi s desne strane onim novim dijelom Dalmatinske, ako zeli da skrene desno?
    Trebao bi da ima on, ako i on skrece u onaj uski dio jer dolazite sa puta iste vaznosti, a tebi je on sa desne strane
    Last edited by Hell Raiser; 28-09-16 at 09:09.

  11. #5961
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    Pitanje - kad idem ulicom Vlada Cetkovica iza bloka i nastravljam pravo put Dalmatinske (stare uski dio), imam li ja prednost ili onaj sto dolazi s desne strane onim novim dijelom Dalmatinske, ako zeli da skrene desno?
    prednost ima on, ali onamo svako ko dolazi onim novim dijelom dalmatinkse uglavnom stane i saceka...a ko dolazi ulicom iza bloka 9 uglaovnom proleti jer nemaju pojma ko ima prednost...

  12. #5962
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Hell Raiser View Post
    Trebao bi da ima on, ako i on skrece u onaj uski dio jer dolazite sa puta iste vaznosti, a tebi je on sa desne strane
    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    prednost ima on, ali onamo svako ko dolazi onim novim dijelom dalmatinkse uglavnom stane i saceka...a ko dolazi ulicom iza bloka 9 uglaovnom proleti jer nemaju pojma ko ima prednost...
    je li iste vaznosti ako ovaj ima duplo vise traka?
    Ne znam, ja iz dalmatinske vazda cekam, ali isto ne volim ove sto samo ulete ne razmisljajuci imam li ja kad da stanem jer od svih onih zgrada novih ovog s desne strane ne mozes vidjet bez pred rarskrsnicu kad ti iskoci. i ako jes prednost ne znaci da je po svaku cijenu zar?
    imadoh juce situaciju da sam umalo nabo covjeka - ja sa 50-60 bas ostrije moradoh da kocim jer je jedan cikica uletio i na kraju stao u raskrsnicu jer je naisao auto s druge strane a on je otisao siroko,
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  13. #5963
    Join Date
    Nov 2005
    Posts
    9,397
    Thanks Thanks Given 
    199
    Thanks Thanks Received 
    3,008
    Thanked in
    1,552 Posts

    Default

    Gledaj. To je cisti bezobrazluk nista vise. Jer se ide logikom ja sam sa sire ulice pa imam prednost, a jos idem pravo. Jos su bolji oni koji iz onog uskog dijela prolete pravo, iako ima znak stop koji vadi oci. Ali jbga. Crnogorci odlicno poznaju pravila kada dodje do udesa, da bi znali sta treba da slazu ekipu za uvidjaje kada se pojavi

  14. #5964
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    925
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Iz pravca PG prema Kipsu na kruzni, redovno ovi sto dolaze iz pravca Zete ulijecu, kao iz puske ispaljeni, u kruzni i jos mi svira. Valjda treba da stanem u kruzni da ga propustim


  15. #5965
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by LuTheDuck View Post
    je li iste vaznosti ako ovaj ima duplo vise traka?
    Ne znam, ja iz dalmatinske vazda cekam, ali isto ne volim ove sto samo ulete ne razmisljajuci imam li ja kad da stanem jer od svih onih zgrada novih ovog s desne strane ne mozes vidjet bez pred rarskrsnicu kad ti iskoci. i ako jes prednost ne znaci da je po svaku cijenu zar?
    imadoh juce situaciju da sam umalo nabo covjeka - ja sa 50-60 bas ostrije moradoh da kocim jer je jedan cikica uletio i na kraju stao u raskrsnicu jer je naisao auto s druge strane a on je otisao siroko,
    ja tuda prodjem desetak puta dnevno... i upravu si to sto kazes da se ne vidi... ko doalzi iz bloka, tek kad pridje raskrsnici vidi nekoga ko dolazi dalmatinskom a koja ima prdnost, a onamo je jos pravac, 4 trake, cistina, ap se uglavnom zalete i nemaju kad kociti...
    ja najcesce nailazim bas iz pravca bloka, i stanem uvijek cak i ako neko iz dalmatinske stoji...ali je onda fora sto taj iz dalmatinske stoji i ne mrda, a ovi koji dolaze iz tolosa, iz sporedne ulice samo proalze pa ni ja ni ovaj mrco ne prolazimo iako imamo prednost...


    postoji i jedna raskrsnica u vranicima...dje se smece i servis auto zete... raskrsnica ulica djura cagorovica, boska buhe i masana bozovica... ni znaka, ni semafora, ni policajca... a pravilo desne ruke niko izgleda nije ucio...

    a da dodam da ponekad vidim i ove "pitalice" sa saobracajnim pravilima na FB...e tek se tu vidi koliko ljudi znaju...tacnije nemaju pojma... i mogli bi razmisliti o tome da uvedu neko obavezno polaganje saobracajnih pravila jednom u 5 godina, ili prilikom obnove vozacke... ne tvrdim da ja znam sve cak naprotiv, ali nema potrebe da se ja npr prepirem sa covjekom kojega sam udario jer je iz srednje trake vrsio polukrutno okretanje, a ja u skroz lijevu traku i hocu da skrenem lijevo, i onda me ubjedjuje da sam ja kriv...
    Last edited by E_K_V; 28-09-16 at 11:06.

  16. #5966
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,127
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bole - MNE View Post
    Njivice ne mora da znaci da je to zato sto je najjaci. Situacija koja se meni desava prije dva ili tri dana idem magistralom malim kiperom meni je ogranicenje 50, isao sam nekih 60 (vise nisam jer mi je maximalna 65 zbog diferencijala). Momak neki s kamionom isto mali, staje da se ukljuci sa moje desne strane na magistralu dao zmigavac da ce lijevo sto je inace zabranjeno na tom mjestu, pogledao me i mrtav ladan krenuo. Ja sam iz punog kocenja, zapalio i gume i kocnice jer mi je kamion bio pun sljunka. Uspio da se zaustavim i sva kolona iza mene jer moj zaustavni put u tim uslovima nije bas mali pa su imali vremena da reaguju. Poceo sam da psujem kada sam stao, momak iz tog kamiona KO table inace je izasao i poceo da vice zasto psujem itd itd itd Drzim nekog "mirka" u rukama, gledam ga i ne mogu da vjerujem, nije mi se primakao srecom dovoljno nego necu o tome, poenta je u tome da mi je rekao "Ja sam mislio da ces me pustit"
    Prekjuce vozim kroz Nk, lik lagano nabacio nekakvu narandzastu trafiku na kamion, aj dobro sve dok je vozio putem sa po 2 trake, al i tu su ga jesva obilazili jer mu je trafika siroka ka 2 karoserije i onda malo visocije auto poput Senika nema trika da ga obidje ni drugom trakom jer kaci trafiku. Suzava se put, tj. ide put sa po 1 trakom, lik nastavlja da vozi i stvara kolonu iza sebe 100m, ne jebe sistem. Tu sam ga nekako izgubio iz vida jer sam silom mora skrenut zbog maloumnika. Da samo dodam da brat nije prelazio preko 15 ba sat, ali bukvalno, vjv nije smio da mu se trafika ne prevrne.
    Last edited by technus; 28-09-16 at 11:42.
    Forever young, i want to be forever young

  17. #5967
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Sky
    Posts
    8,541
    Thanks Thanks Given 
    1,060
    Thanks Thanks Received 
    786
    Thanked in
    552 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    ja tuda prodjem desetak puta dnevno... i upravu si to sto kazes da se ne vidi... ko doalzi iz bloka, tek kad pridje raskrsnici vidi nekoga ko dolazi dalmatinskom a koja ima prdnost, a onamo je jos pravac, 4 trake, cistina, ap se uglavnom zalete i nemaju kad kociti...
    ja najcesce nailazim bas iz pravca bloka, i stanem uvijek cak i ako neko iz dalmatinske stoji...ali je onda fora sto taj iz dalmatinske stoji i ne mrda, a ovi koji dolaze iz tolosa, iz sporedne ulice samo proalze pa ni ja ni ovaj mrco ne prolazimo iako imamo prednost...


    postoji i jedna raskrsnica u vranicima...dje se smece i servis auto zete... raskrsnica ulica djura cagorovica, boska buhe i masana bozovica... ni znaka, ni semafora, ni policajca... a pravilo desne ruke niko izgleda nije ucio...

    a da dodam da ponekad vidim i ove "pitalice" sa saobracajnim pravilima na FB...e tek se tu vidi koliko ljudi znaju...tacnije nemaju pojma... i mogli bi razmisliti o tome da uvedu neko obavezno polaganje saobracajnih pravila jednom u 5 godina, ili prilikom obnove vozacke... ne tvrdim da ja znam sve cak naprotiv, ali nema potrebe da se ja npr prepirem sa covjekom kojega sam udario jer je iz srednje trake vrsio polukrutno okretanje, a ja u skroz lijevu traku i hocu da skrenem lijevo, i onda me ubjedjuje da sam ja kriv...
    i ja cesto prodjem dosta puta pa zato pitam... na onaj stop vazda stajem, ali ostalo bas ima bezobraznija... ili stop da ne postuju ili to sto sam ja vec u skoro u raskrsnicu

    a zanm i raskrsnicu u vranicima - i nju redovno prolazim i svaki put pogledam desno ima li koga jer rijetko ko staje i s jedne i druge strane... generalno desi se i meni da prodjem da ne pustim nekog, ali ako vidim da coek vec stoji ili koci prodjem... e sad, ne moze ni neki BRZI ocekivat da ja stajem ako sam ja u raskrsnicu kad on izleti s druge strane i uskoci iza mene pa krene sviranje i mahanje rukama...
    I was born to be the best, number one and nothing less.

    Studio INtarsia

  18. #5968
    Join Date
    May 2011
    Location
    Prijeko Morače
    Posts
    4,680
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    110
    Thanked in
    53 Posts

    Default

    Ja kada idem iz Vlada Ćetkovića ka staroj Dalmatinskoj vazda stanem ovima što dolaze iz nove(tačnije ta ulica se ne zove nova Dalmatinska već "Slovačka"),
    ali je problem što i ovi iz nove isto stanu i neće da krenu sve da ih moliš nego čekaju mene.

    Ta nova tj Slovačka je planirana da piči pravo do Boška Buhe, ako se ne varam. Samo što ima dosta kuća na toj ruti, tako da ništa od toga u narednih 73829 godina
    Last edited by chucknorris; 28-09-16 at 13:55.
    Priroda je lijepa, al' zajebano društvo.

  19. #5969
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    16,133
    Thanks Thanks Given 
    2,238
    Thanks Thanks Received 
    2,410
    Thanked in
    1,242 Posts

    Default

    I ja tuda vozim svaku dan. Ja stanem iz Vlada Cetkovica da pustim ovoga iz nove dalmatinske, onda on stane iako ima prednost, a onda iskoristi ovaj sto dolazi naspram mene i ulijece u novu dalmatinsku haha. Tada obojica iznervirajy, ovaj sto je stao a ima prednost a ovaj drugi sto ide iako mi imamo prednost. Spirna je jos i raskrsnica boska buhe i dalmatinske, jer je put Dalmatinska- Boska Buhe lijevo put sa prvenstvom prolaza.

    Sent from my HTC 10 using Cafe Del Montenegro mobile app

  20. #5970
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    U ovom trenutku kod Forme potpuno prazan parking i..


    Sent from my SM-G900FD using Tapatalk
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  21. #5971
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,127
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Mozda nike bio prazan kad se parkira, sto ga naravno ne abolira od cinjenice da je degen prve klase.
    Forever young, i want to be forever young

  22. #5972
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,803
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,961
    Thanked in
    2,324 Posts

    Default

    Prazan parking, izlazi čiča u rikverc sve do puta da bi se rikvercom uključio na put. Ajde da je pun parking pa ga nije imao đe okrenut, ali...

    Sent from my Motorola 8400

  23. #5973
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bar, Montenegro
    Posts
    1,650
    Thanks Thanks Given 
    446
    Thanks Thanks Received 
    167
    Thanked in
    110 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by technus View Post
    Prekjuce vozim kroz Nk, lik lagano nabacio nekakvu narandzastu trafiku na kamion, aj dobro sve dok je vozio putem sa po 2 trake, al i tu su ga jesva obilazili jer mu je trafika siroka ka 2 karoserije i onda malo visocije auto poput Senika nema trika da ga obidje ni drugom trakom jer kaci trafiku. Suzava se put, tj. ide put sa po 1 trakom, lik nastavlja da vozi i stvara kolonu iza sebe 100m, ne jebe sistem. Tu sam ga nekako izgubio iz vida jer sam silom mora skrenut zbog maloumnika. Da samo dodam da brat nije prelazio preko 15 ba sat, ali bukvalno, vjv nije smio da mu se trafika ne prevrne.
    U tim uslovima voznje van gabarita mora bit pod zutom rotacijom, sa pratnjom iza i ispred takodje pod rotacijom.

  24. #5974
    Join Date
    Jan 2008
    Location
    Andromeda
    Posts
    15,763
    Thanks Thanks Given 
    2,127
    Thanks Thanks Received 
    4,666
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Migu ti reci da i jeste iza bio pod pratnjom sa blizu 10 vozila, a rotacija, vjv se vodio logikom da je trafika iste boje kao rotacija, jos je drecava, pa bi rotacija bila suvisna
    Forever young, i want to be forever young

  25. #5975
    Join Date
    Jun 2011
    Location
    Niksic
    Posts
    11,215
    Thanks Thanks Given 
    53
    Thanks Thanks Received 
    216
    Thanked in
    116 Posts

    Default

    Samo zene ovo mogu.

    Iskoci mi na fb slika



    Sent from my LG G3 using Tapatalk

Page 239 of 614 FirstFirst ... 139189229235236237238239240241242243249289339 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •