shto mislite o klasichnim pismima? $esti, uzeti olovku/hemijsku/pero i napisati nekome pismo. nije bash uobichajno ovih dana, shto zbog ovog interneta, shto zbog pouzdanosti poshte...

uvijek me je to fasciniralo- dobijem pismo, pogledam kovertu, pitam se od koga bi moglo biti (ako ne pishe) i ne otvorim ga odmah, vec sachekam da ostanem sam i onda polako otcijepam kovertu, da se unutrashnjost ne oshteti, i prochitam ga jednom, ovlash, a onda josh jednom i josh jednom i josh jednom...

ili kad duva jugo, pa moram da sjednem i da napishem pismo. i onda se ubaci pokoji stih, neki odlomak iz dnevnika, neki chicha glisha na margini, neka zagonetna poruka ili pragraf napisan limunovim sokom, da se ne bi vidjelo...
pa se onda to stavi u kovertu, drhtavom rukom napishe adresa i na kraju ubaci u poshtansko sanduche ili ostavi medju stijenama na shkveru ili u kutiji zakopanoj u plicaku...

hm, vazda su najljepshe stvari dolazile iz pisama. nego, je li ima ko kakvih interesantnih pisama? meni su, naravno ne rachunajuci ona koje sam dobio omiljena pisma Branka Miljkovica, samo shto trenutno nijesam u prilici da neko od njih postujem (pa bih bio zahvalan kad bi to neko uradio za mene )