Results 1 to 25 of 1013

Thread: Odgoj u Islamu.

Threaded View

Previous Post Previous Post   Next Post Next Post
  1. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Israphel View Post
    Odgovoreno ti je već.[/LIST]
    Nisi fino proičito vidim ja , eo ti odje isto
    http://www.answering-christianity.co...o_bees_eat.htm

    Sta mi je odgovoreno?

    Fino te pitam. Zbog cega ne valja Korkutov prevod sada, a valjao je za nesto drugo ? Kako moze neko da bude toliki licimjer pod 1. da izbjegava odgovor i da mi samo kaze odgovoreno ti je kada znas da lazes. Posto nijesi nista odgovorio nego iskopirao neki lijevi prevod koji si jedva iskopao. pod 2. da prevod kurana koji vecina tvojih istovjernika koristi stavlja u drugi plan i diskredituje

    A evo ti i na Arapskom i na engleskom pa ako razumijes jedan ili drugi. Ovo ti je sa http://quran.com/6 pa ako razumijes engleski prevedi sebi Posto opet kaze istu stvar
    http://c00022506.cdn1.cloudfiles.rac....com/6_101.png

    [He is] Originator of the heavens and the earth. How could He have a son when He does not have a companion and He created all things? And He is, of all things, Knowing.



    Sto se ovog drugog tice ja mislim da ti nijesi fino procitao posto mi opet dajes neki blog. Ukoliko nijesi znao za 5min mozes postaviti blog i na njemu pisati sta god zelis Naucicu te ako hoces. Tako da ISLAMSKI BLOGOVI NIJESU RELEVANTNI

    A i da iskopiramo ovo sa prethodne strane posto Archi koristi svoju taktiku kada se dokaze da nije u pravu, ili kada je ponizen na intelektualnom nivou, a ta taktika je spamovanje fotkica kako bi stranica sto prije bila preskocena


    Quote Originally Posted by Archi View Post
    Evo jos ce gandalf da me uci o sektama i kako je probadanje dobro i korsno za islam.. Hahah sta sve covjek nece dozivjeti na ovom forumu.
    McS za tih 5 godina sam takodje magistrirao na fakultetu kao najbolji student te generacije, dobio posao, ozenio se, dobio cerkicu i uradio mnogo drugih stvari tako da nemoj suditi o onome o cemu nista ne znas.

    A tebi ako se ide u Siriju pa je pominjes hairli ti put, a ja ostajem u Crnu Goru gdje cu se truditi da budem koristan za drustvo i svojim primjerom pokazem da je islam lijepa i korisna vjera kako za muslimane tako i za nemuslimane.

    Molim te archi reci mi gdje sam pogrijesio ? Molim te evo reci mi. Posto ocigledno ili nemas kulturu dijaloga ili pojma nemas sta pricas. Rekao si da se siiti probadaju ja ti pokazao da se probadaju i suniti i sad ja lazhem Dobro je i korisno sve ono sto jedan vjernik misli da ce ga pribliziti Bogu, sve dok to priblizavanje direktno ne utice na ostale ljude. Kao recimo npr. prica koju smo ispricali skoro na istom ovom topiku o porijeklu (islamizaciji, potrucenjastvu) koja je direktno uticala i nametala Boga, pa onda nosenje hidzaba, otvaranje islamskih vrtica i segragacija djece (isto pricali o tome ovdje), vehabijski pokreti itd. E sad po meni licno ljepse je otici i pasti u trans, sebe probijati nego kaznjavati ljude oko sebe, svojom zatucanoscu i neznanjem, fizickim ili vizuelnim segragacijama.



    Tebi svaka cast ukoliko zelis da pokazes kako je islam lijepa religija i ako hoces da das primjer. Ali ti nesto ne ide, posto si do sada uspio samo da copy paste islamske forume i blogove, i da se tvrdo drzis kurana. U svojim izlaganjima i ti i Israphael zvucite zatucano (ne mislim da uvrijedim), mozda da se malo modernizujete bilo bi i vama i drugima zanimljivije

    Neka ti je nazdravlje familija.

    Tim fakultetom se nemoj toliko ponositi jer niti ima sertifikat za postdiplomske studije, niti je tezak, klasicni paytowin Ponovio si jedno 10-15 puta vec sta si zavrsio. Ali nijesi zavrsio teologiju, filozofiju ili nesto pa da ti to ide u prilog tvrdnjama.


    Nijesi mi odgovorio :

    Sta si mislio kad si rekao da je islam poslednja religija?


    Odakle dolazi sperma
    Last edited by Gandalf_White; 25-02-15 at 12:41.
    One Ring to Rule them all...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Finansije po Islamu: Novac i religija
    By Emill in forum Ekonomija
    Replies: 1
    Last Post: 06-04-12, 18:33
  2. Udaranje žena u islamu ?
    By salex in forum Religija i filozofija
    Replies: 14
    Last Post: 01-02-12, 20:44
  3. Buducnost pripada Islamu
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 160
    Last Post: 14-06-11, 02:30
  4. Dalmatinski odgoj
    By BOGY in forum #montecafe
    Replies: 4
    Last Post: 10-04-10, 14:58
  5. Zablude o Islamu
    By Mabus in forum Religija i filozofija
    Replies: 65
    Last Post: 02-04-07, 22:21

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •