Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast
Results 326 to 350 of 388

Thread: Homeland

  1. #326
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,620
    Thanks Thanks Given 
    7,579
    Thanks Thanks Received 
    4,640
    Thanked in
    1,793 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Connect View Post
    Zadnje dvije epizode su u starom ritmu sto je osvezavajuci za nas gledaoce. Ne znam sto im je trebao u ovoj sezoni onaj mladi pakistanac student. 2 zadnje epizode su odlicne a i sledeca obecava
    Sve shto je valjalo prije ove 2 epizode je vezano za tog stidenta...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  2. #327
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,480
    Thanks Thanks Given 
    3,009
    Thanks Thanks Received 
    1,448
    Thanked in
    778 Posts

    Default

    Одгледах прву епизоду, видим страшно се мали потресао што му је породица побијена, баш је та емоција изнешена.
    Породичан тип види се.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  3. #328
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Digli su mu citavu familiju u vazduh a lik ima ulogu emotivca i naivčine. Uopšte ne viđesmo te emocije....jedva dočekah kraj ali po meni sa njim su zasrali žestoko

  4. #329
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by efamouspg View Post
    Auuu, sto bi ovo, stari..
    Naaajzad nekakav tračak pozitive iz CIAlanda, ali sačekajmo rasplet.

    I jos nesto: Sto mislite ko umire, znam da ce se Keri izvuc, vjerovatno i Sol, ali Lokhart ili Marta su mi neki pikovi..
    Saulu sve najgore, kakav pekmez od čoeka.. fuj. O Carrie ipak ne bih još. Lomim se kao ličnost u ovom dramatičnom trenutku
    The more things change, the more they stay the same.

  5. #330
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Naaajzad nekakav tračak pozitive iz CIAlanda, ali sačekajmo rasplet.


    Saulu sve najgore, kakav pekmez od čoeka.. fuj. O Carrie ipak ne bih još. Lomim se kao ličnost u ovom dramatičnom trenutku
    Da ga hoce vise ubit, da odmorimo svi.Nego ce se vratiti kao heroj, trijumfalno nakon sto Lockhart najebe u ovom sad sto dolazi.

  6. #331
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Jedini dobar momenat je dramski.. Trejtr stejs trejtr, kauard..

    SPOJLERI



    SPOJLERI


    SPOJLERI









    Lokhartova osjecajnost, ma dajte...
    Nada sam se da nece epizodu unistit sa Rambo Kvinom ali jbg, i onaj momenat kada ubijes cetvoricu naoruzanih do zuba i idalje kreces sa pistoljcicima na grupu mitraljeza...

    In d next epizod jul bi voching:

    Rambo Kvin VS. ISIS Talibans Pakistan Avganistan Ameristan Keri CIA itd.

  7. #332
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Nije ni cudo sto igra sledeceg agenta 47
    Podgorica Podgoricanima!

  8. #333
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Da ga hoce vise ubit, da odmorimo svi.Nego ce se vratiti kao heroj, trijumfalno nakon sto Lockhart najebe u ovom sad sto dolazi.
    Mozda najbolja epizoda ove sezone ali opet nakon svega sto se desilo, razocaranje.

    Nakon ovog vam idu spojleri pa nemojte citati ako niste gledali epizodu.

    Ovo iz mog quotea se realizovalo i ispostavice se vjerovatno do kraja sezone tacnim.Lockhart koga je vecina gledalaca serije mrzjela jer je bio odvratan tip generalno, sad pokusava da se nekako humanizuje tako sto ne dozvoljava da se onoj Fari prereze grkljan i otvara vrata cuvenog trezora i predaje vitalne dokumente teroristima.Znaci istovremeno Lockhart postaje i osjecajan tip koji ne zeli da neka random djevojka koju ne zna pogine po cijenu davanja povjerljivih dokumenata, dok u drugoj sceni americki heroj Saul Berenson pod snajperskom vatrom pomaze Carrie da sa 400m bez scopea pogadja snajpere na vrhu zgrada.U istom trenutku Lockhart postaje dobrica koji nije adekvatan za posao direktora CIA ali ga mogu zadrzati da ga recikliraju u nekoj od sledecih sezona i dobijamo #TheReturn Saula kao prvog kandidata da ga zamjeni u CIA.Quinn mi je bio gotivan vazda i znao sam da ce se ovo desiti jednostavno je bio previse pasivan ovu sezonu pa je bilo i vrijeme da i on malo da sebi malo oduska.Za onog muza one ambasadorke sam iste sekunde znao da se nece ubiti jer je bezmud tip koji ne moze da se ubije, cak sam skontao da ce probat da je zajebe kad se vrate i da se nagodi da izbjegne zatvor zato sto mu je ova dala kais.Sve u svemu razocarenje od epizode, prvenstveno zato sto je Saul raspali prezivio.

  9. #334
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,633
    Thanks Thanks Given 
    278
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Sto fali Rambo Kvinu, aaaaa?
    Kakav je to one-man team!

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Mozda najbolja epizoda ove sezone ali opet nakon svega sto se desilo, razocaranje.

    Nakon ovog vam idu spojleri pa nemojte citati ako niste gledali epizodu.

    Ovo iz mog quotea se realizovalo i ispostavice se vjerovatno do kraja sezone tacnim.Lockhart koga je vecina gledalaca serije mrzjela jer je bio odvratan tip generalno, sad pokusava da se nekako humanizuje tako sto ne dozvoljava da se onoj Fari prereze grkljan i otvara vrata cuvenog trezora i predaje vitalne dokumente teroristima.Znaci istovremeno Lockhart postaje i osjecajan tip koji ne zeli da neka random djevojka koju ne zna pogine po cijenu davanja povjerljivih dokumenata, dok u drugoj sceni americki heroj Saul Berenson pod snajperskom vatrom pomaze Carrie da sa 400m bez scopea pogadja snajpere na vrhu zgrada.U istom trenutku Lockhart postaje dobrica koji nije adekvatan za posao direktora CIA ali ga mogu zadrzati da ga recikliraju u nekoj od sledecih sezona i dobijamo #TheReturn Saula kao prvog kandidata da ga zamjeni u CIA.Quinn mi je bio gotivan vazda i znao sam da ce se ovo desiti jednostavno je bio previse pasivan ovu sezonu pa je bilo i vrijeme da i on malo da sebi malo oduska.Za onog muza one ambasadorke sam iste sekunde znao da se nece ubiti jer je bezmud tip koji ne moze da se ubije, cak sam skontao da ce probat da je zajebe kad se vrate i da se nagodi da izbjegne zatvor zato sto mu je ova dala kais.Sve u svemu razocarenje od epizode, prvenstveno zato sto je Saul raspali prezivio.

    Aaaa, slazem se totalno! Gledam nesto Lokharta, i pitam se sto se desava sa co'ekom, i vrtim film nazad i pitam se je li se on prije susreo sa Farom, Maxom pa da mu odjednom proradi savijest..
    Svega mi, samo sam ceka Carrie da skine onoga lika, vec krenuh da se smijem, no pogodi zid..
    Ali kakvi su dramaticni trenuci sa kaisom, hahahah, a makseee! Samo se vazda pitam, sto ocekuje on, zna da ce bit blow-back..

    Ja isto Saula ne mogu ocima vidjet, prvenstveno glumca, ali je takva prdnjava od co'eka, jos kad rece Carrie na kraj da ostaje, samo sam se molio da ne rece ostajem i ja..

    Jedva cekam sledecu epizodu, Quinn on a rampage!
    **** yeaah! Samo se nadam da ga nece ubit, pogodilo bi me mnogo, i ne bi vise gleda seriju.

  10. #335
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    A ne lupajete bas nece saula vratiti niti nesto sto ljudi ocekuju
    Podgorica Podgoricanima!

  11. #336
    Join Date
    Jul 2004
    Posts
    664
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Dosta jak odbitak od stvarnosti u zadnjoj epizodi, što mi se stvarno i sviđa.

  12. #337
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    SPOILER

    Koliko staje metaka u one šaržere? Ispucaše se ona dvojica (Kvin i marinac), iako su u nekoliko navrata propustili priliku da pokupe Kalašnjikove, što bi makar mrvicu pomoglo uvjerljivosti skripta. Da ne pominjem Hakanijevo izigravanje komandosa. Što neko reče, cijela epizoda je u Čak Noris-Rambo-stilu odrađena, ali ono što je potpuno ubilo je Lokhartova predaja dokumenata. Potez van svake pameti, logike, konteksta, i to od šefa CIA...

    Šteta, ova epizoda je trebalo da bude kulminacije obećavajuće sezone, a sve što smo dobili je neki bolesni miks Delta Force-a i Rose Salvahe.
    Last edited by johnny bravo; 09-12-14 at 03:27.
    In vino veritas

  13. #338
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    stvarno je ****** od serije :stupid:

  14. #339
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Sta cemo da radimo kad se zavrsi ova sezona
    Podgorica Podgoricanima!

  15. #340
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Meni je dosta dobra ova sezona, posebno jer sam očekivao da bude ***** goli. Mislim, rebootovali su seriju skroz, preselili radnju van USA, odjebali Brodija potpuno, uopšte se ne osjeća njegov nedostatak. Ne bih rekao da je išta nerealno, sve su uklopili sasvim dobro. Bilo je malo lošijih epizoda, ali su sve sveli na dobro. Kako je prosuo mozak nećaku svome onaj Osama Habibi Nadžar Hakani, predobra scena. I ovaj pokolj u embassy, sasvim zadovoljavajuće
    DICIOTTO

  16. #341
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,202
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Gledljiva jeste ali meni se ne sviđaju iste stvari kao kolegama što su već pisali, da ne ponavljam sad.

    Previše nedoslednosti i nelogičnosti. Neke su manje, neke su veće, ali mi smetaju.

  17. #342
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    ali ozbiljno, koliko ste osjetljivi...serija razbija koliko je dobra, posebno zadnjih par epizoda...kad je covjek cjepidlaka, nema cemu nece nac milion mana...ka da ste u pakistanu sluzili, pa znate sto je realno a sto nije...bitan je ukupan utisak, a ne sitni detalji...

  18. #343
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,070
    Thanks Thanks Given 
    3,976
    Thanks Thanks Received 
    6,550
    Thanked in
    3,122 Posts

    Default



    cekam njega da izdominira.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  19. #344
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Kako jednim potezom srušiti kompletnu seriju
    The more things change, the more they stay the same.

  20. #345
    Join Date
    Sep 2012
    Posts
    7,633
    Thanks Thanks Given 
    278
    Thanks Thanks Received 
    364
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Uffffff, kako me nervira Keri..

    Prvo, nemoj Kvine, molim te, i onda odjednom se ona sjeti Ajana, i oce ona da ga ubije, a mrs. No je sprijecio Kan, mada ocekivano je to bilo.. Samo ne znam sto ce Dar Adal onamo, previse tvistova prave..

    I koji je dil ovoga Hakanija sa Pakistancima? Co'ek nije stedio ni Amerikance, a ni Pakistance(po mome shvacanju), i oce ova Tasnim, inace debilan polu-villian, da ga cuva, tj. ona se tu vise izgleda pita no jebeni Kan, no onaj generaln sto je sa Solom prica..

  21. #346
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,070
    Thanks Thanks Given 
    3,976
    Thanks Thanks Received 
    6,550
    Thanked in
    3,122 Posts

    Default

    epizoda u kojoj se ništa desilo nije.
    nothing comes from violence and nothing ever could

  22. #347
    Join Date
    Aug 2007
    Posts
    2,489
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by goozica View Post
    epizoda u kojoj se ništa desilo nije.
    dobra je bila...

    spojler
    nego sto cini Dar Adal za Hakanijem?

  23. #348
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    SPOJLERI






    Vjerovatno ce male ribe stradat, mislim na onu Isabelu Hakanijevu sto radi u ISISIS i Kerislavu. Cim Lokartu nesto puno ne pricaju, vjerovatno je veliki neki plan u pitanju, ne vjerujem da Dardalino u nekoj ulozi izdajnika ma koliko god to na prvi pogled izgledalo. Izgleda da cemo imat okreta svako malo ala Prizn Breeejk.
    Last edited by St.Dzonny; 16-12-14 at 10:10.

  24. #349
    Join Date
    May 2009
    Posts
    23,211
    Thanks Thanks Given 
    1,278
    Thanks Thanks Received 
    4,321
    Thanked in
    2,022 Posts

    Default

    Idemo prema završnici sezone a utisci se ne mogu sumirati, nesretnici se pogubili negdje na putu do cilja, ili su ostali zatrpani ispod gomile bezvezarija, dok je treće namrtvo ubilo kiksanje logike na većini polja. Ipak, jedno je neosporivo - umijeće kreiranja sjajnih i naglih tvistova, a to je, čini se, i najjača karta na koju igraju homlendovci. Pokazalo se da pali za gledanost. Ili gasi mozak za isti efekat.


    Šta reći na 11u, umh..!? Vrhunac epizode je kad klip Ayanovog smaknuća na 'Tjubu postane viral (ej, u onoj bEdi!?), i za pola sata postane okidač onog nazovi masovnog protesta.

    Očekivao sam od Quinna neke samoubilače aktivnosti, nekako je na momente vodilo ka tome. Možda ima priostora u završnici, ha? Da ih digne sve u vazduh ako se ispostavi da je Dar Adal ključni čo'ek u formiranju Haqqanijevih snaga. Ako se sjetimo početaka Homelanda, bilo je dosta elemenata uperenih protiv aktuelne US politike, i metoda CIA-e, kasnije se sve razvodnilo, pa se moglo pomislti da serija opstaje kako bi se saprala sva ljaga sa CIA-e predstavljene u prve dvije sezone. Priželjkujem da se moj scenario obistini, jer stvarna US politika je pod sve češćom kritikom da je na direktan ili indirektan način pogodovala nastanku Al-Qaide i ISIL-a.


    I još: Šta je poenta, svrha postojanja... Aasar Khana? Koji je on faktor u Pakistanu kad ga ne jbu 2%, osim što slini na Carry i radi na daljinski Haqqanijeve TanjeSavić? + Carry nam se nije poseksala još od Ayana, a imali smo tu neke naznake kad je drogirana završila u njegovom krevetu. Mogući vrhunac završnice sezone?
    Last edited by starwalker; 16-12-14 at 19:27.
    The more things change, the more they stay the same.

  25. #350
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by starwalker View Post
    Idemo prema završnici sezone a utisci se ne mogu sumirati, nesretnici se pogubili negdje na putu do cilja, ili su ostali zatrpani ispod gomile bezvezarija, dok je treće namrtvo ubilo kiksanje logike na većini polja. Ipak, jedno je neosporivo - umijeće kreiranja sjajnih i naglih tvistova, a to je, čini se, i najjača karta na koju igraju homlendovci. Pokazalo se da pali za gledanost. Ili gasi mozak za isti efekat.


    Šta reći na 11u, umh..!? Vrhunac epizode je kad klip Ayanovog smaknuća na 'Tjubu postane viral (ej, u onoj bEdi!?), i za pola sata postane okidač onog nazovi masovnog protesta.

    Očekivao sam od Quinna neke samoubilače aktivnosti, nekako je na momente vodilo ka tome. Možda ima priostora u završnici, ha? Da ih digne sve u vazduh ako se ispostavi da je Dar Adal ključni čo'ek u formiranju Haqqanijevih snaga. Ako se sjetimo početaka Homelanda, bilo je dosta elemenata uperenih protiv aktuelne US politike, i metoda CIA-e, kasnije se sve razvodnilo, pa se moglo pomislti da serija opstaje kako bi se saprala sva ljaga sa CIA-e predstavljene u prve dvije sezone. Priželjkujem da se moj scenario obistini, jer stvarna US politika je pod sve češćom kritikom da je na direktan ili indirektan način pogodovala nastanku Al-Qaide i ISIL-a.


    I još: Šta je poenta, svrha postojanja... Aasar Khana? Koji je on faktor u Pakistanu kad ga ne jbu 2%, osim što slini na Carry i radi na daljinski Haqqanijeve TanjeSavić? + Carry nam se nije poseksala još od Ayana, a imali smo tu neke naznake kad je drogirana završila u njegovom krevetu. Mogući vrhunac završnice sezone?
    Meni su slicni utisci ali moram priznati da nakon epizode od prosle nedelje nadao sam se nekom jos vecem plot twistu a umjesto toga dobili smo epizodu gdje se prakticno nista desilo nije i donekle je izgubljen momentum sezone sa zadnjom scenom koja bi trebala da bude taj veliki twist dje bi ljudi se navukli jos vise da gledaju dalje sezonu.Ovo je bilo nekako mlako iako neocekivano, osjeca se da su Adala reciklirali jer mu se nije znala nikakva uloga od ubistva Brodija.

    Zaboravih prosli put da izbacim par slika Islamabada koji je odje predstavljen kao da se radnja odvija u malo urbanijem mjestu poput Rijeke Crnojevica.Makadami, kola od prije 40-50 godina, kuce koje cigle ili betonskog bloka vidjele nijesu,bez ulicne rasvjete i prakticno nijedne zgrade velicine ko bar zgrada Telekoma a ne nesta jace za grad od skoro 2 miliona stanovnika

    Link 1 Link 2 Link 3

    Spojleri

    Sto se tice onog videa, i meni je smijesno kako se u jednom trenutku Pakistanci predstavljaju kao neka random neobrazovana i necivilizovana rulja koja podrzava teroriste i njima slicne a u drugom kao moderno drustvo kojem je dovoljno pola sata nekog random videa na internetu ili socijalnoj mrezi da dignu protest i navale na tog istog lidera kojeg su do juce podrzavali.Ako ces da nas zajebavas bar daj nesta sto iole ima smisla a ne "Quinnu treba diverzija jer necemo da ga napravimo Rambom kao sto su svi ocekivali prije epizode, vec daj nesta sto ima jos manje smisla.

    Carrie se slomi citavu epizodu da sprijeci Quinna da ubije Haquanija a nekoliko epizoda prije je ona ista htjela da ga ubije al joj(pogodi ko) nije dao da ga ubije i izbjegne citavu ovu situaciju.Sad odjednom Quinn hoce da ga smakne, napravi plan sredi sve medjutim sad se pojavi Carrie da sve zaebe i citav plan ode u nepovrat.Da na kraju se i njoj okrene neki prekidac u glavi i krene sama da ga ubije.Preludo.

    Onaj Khan svo vrijeme sluzi kao neka vrsta safety neta za Carrie, kad god ona zajuni i krene da uradi nesta sto bi je masu unazadilo ili unistilo on se pojavi ko neki andjeo cuvar

    Sto se Adala tice, ja bih volio da taj twist vise lici kao da ce u finalu biti nesta sto niko ocekivao nije.Ovo kako on se vozi sa Haqqanijem se meni cini kao nesta sto pisci racunaju da ce misliti ljudi nakon kraja epizode, tj ono sto je ocigledno.Ja imam neku teoriju da je sve ovo neka vrsta inside-joba od strane SAD i kritike njihove spoljne politike dje su sposobni da bilo gdje izazovu rat i stvore nove neprijatelje pod maskom da su to jedni isti a da je Adal jedan od glavnih uloga u tom poduhvatu jer navodno pomaze Haqqaniju da se uzdigne.Ne bih se zacudio i da je Haqqani njihov covjek zapravo.Ali nemam neka velika ocekivanja da ce se to desiti.Vjerovatno ce Dar Adal biti izdajnik koji je prodao svoju domovinu, Quinn koji je inace bio njegov covjek i spijun ce takodje biti proglasen izdajnikom nakon svega sto je uradio u zadnjoj epizodi.Carrie ce otici na sahranu ocu, Lockharta crnog ce pocerati kao sto sam i rekao(pomenuse u ovoj epizodi da mu niko vise nista ne govori i da mu se trazi zamjena).Saul ce htjeti da ispravi ovu "nepravdu" sto mu se dogodila i vjerovatno ce htjeti da se vrati nazad u CIA.Vjerovatno nas ocekuje neki cliffhanger na kraju epizode da se ljudi naloze na sledecu sezonu.Samo jos fali da pred kraj epizode imamo par godina kasnije sekvencu gdje vidimo zenu na nekoj vojnoj vjezbi u nekoj nedodjiji kako prolazi top spijunski program, na kraju skida masku i vidis Danu Brody sa onom namrstenom facom i fade to black
    Last edited by MrTwister; 16-12-14 at 20:36.

Page 14 of 16 FirstFirst ... 410111213141516 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •