Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 68

Thread: Podgoricki srednjoskolaci izrazili podrsku Srbima na Kosmetu

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Podgoricki srednjoskolaci izrazili podrsku Srbima na Kosmetu

    Podgorica -- Više od 1.000 podgoričkih srednješkolaca okupilo se u ponedeljak pre podne ispred hrama Hristovog vaskrsenja u znak protesta zbog sukoba na Kosovu. Srednješkolci su prisustvovali molitvi i posle toga su se mirno razišli. Sveštenici Srpske pravoslavne crkve pozvali su srednješkolce da se u utorak ponovo okupe kako bi se pomolili za mir na Kosovu i apelovali na njih da ne nasedaju na provokacije i ne prave nerede jer tako ne pomažu žrtvama na Kosovu.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Janko, jesi li ti ikad isao u srednju skolu?! Sta mozes da zakljucis iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u subotu i nedelju ni u naznakama, a da ih je odjednom hiljadu u ponedeljak? Mozes da zakljucis da su protesti dobar nacin da se izostane iz skole, a da to prodje nekaznjeno! Znam, jer nisam toliko davno izasao iz podgoricke gimnazije. Stvarno su mi se smucili s tim jeftinim forama...sto ne protestuju uvece, kad nema skole?!

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Janko, jesi li ti ikad isao u srednju skolu?! Sta mozes da zakljucis iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u subotu i nedelju ni u naznakama, a da ih je odjednom hiljadu u ponedeljak? Mozes da zakljucis da su protesti dobar nacin da se izostane iz skole, a da to prodje nekaznjeno! Znam, jer nisam toliko davno izasao iz podgoricke gimnazije. Stvarno su mi se smucili s tim jeftinim forama...sto ne protestuju uvece, kad nema skole?!

    dobro covece zaobidji koj topik vezan za srbe, stvarno si previse opterecen, bar u ovih nekolko dana, dosadio si i bogu vise kako si opterece s njimai desavanjima vezanih za srbe-....
    Zasto na svaku temu moras da provociras nipodistavas umanjujes osporavas nesto STO NEMA VEZE SA TOBOM. Da li ti je toliko dosadno u zivotu, il nemas svoj, pa se bavis tudjim...ajde covece dosadan si sa svojim smicalicama, opaskama i zajedljivim komentarima

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Janko, jesi li ti ikad isao u srednju skolu?! Sta mozes da zakljucis iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u subotu i nedelju ni u naznakama, a da ih je odjednom hiljadu u ponedeljak? Mozes da zakljucis da su protesti dobar nacin da se izostane iz skole, a da to prodje nekaznjeno! Znam, jer nisam toliko davno izasao iz podgoricke gimnazije. Stvarno su mi se smucili s tim jeftinim forama...sto ne protestuju uvece, kad nema skole?!
    Vidis, interesantno kako ne izadjose da podrze neki od Vodjinih velikih projekata (nezavisnost do 13. jula i sl). Vidio sam ih jutros, po kisi, onako u koloni, a po tvojoj logici - cim izadju iz skole trebalo bi da zazde u prvi kafic, zar ne?

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Janko, jesi li ti ikad isao u srednju skolu?! Sta mozes da zakljucis iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u subotu i nedelju ni u naznakama, a da ih je odjednom hiljadu u ponedeljak? Mozes da zakljucis da su protesti dobar nacin da se izostane iz skole, a da to prodje nekaznjeno! Znam, jer nisam toliko davno izasao iz podgoricke gimnazije. Stvarno su mi se smucili s tim jeftinim forama...sto ne protestuju uvece, kad nema skole?!
    Vidis, interesantno kako ne izadjose da podrze neki od Vodjinih velikih projekata (nezavisnost do 13. jula i sl). Vidio sam ih jutros, po kisi, onako u koloni, a po tvojoj logici - cim izadju iz skole trebalo bi da zazde u prvi kafic, zar ne?

    ma njemu vise nema svrhe odgovarati
    da srbi kazu belo on bi viko crno samo da je anti samo da je protiv samo da negira, kad nema nista svoje da podrzava
    ti su najgori ....ti koji su vise ant- neceg nego pro svojih ...

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,690
    Thanks Thanks Given 
    20
    Thanks Thanks Received 
    550
    Thanked in
    257 Posts

    Default

    Perovicu, Crnogorac sam, zivim u Crnoj Gori, tacnije u Podgorici, i ono sto se ovde desava me se tice vise nego tebe. Ako nemas sta pametno da kazes - mani me se. Tvoje sugestije o tome sta ko treba i moze da prica ostavi za nekoga koga zanima tvoje misljenje!

    A SKOJ, ja sam na ovim forumima izrazio ogorcenje zbog onoga sto se Srbima na Kosovu dogadja, i, da se razumijemo, podrzavam demonstracije. Medjutim, sto se famoznih srednjoskolaca tice - tu je svima jasno o cemu se radi. Nekako se bas protesti zadese u vrijeme nastave! Neka mirno protestuje ko god oce, i ko osjeca nepravdu zbog desavanja na Kosovu, ali vjerovati da je bas srednjoskolcima podgorickim Kosovo toliko za srce priraslo, i to bas u vrijeme nastave...

    Ja kad sam bio u toj gimnaziji, strajkovali smo da se skola pomjeri 2m u desno, i zbog toga sto u PG nema snijega...bilo je i zahtijeva da se u skolu uvede lift...ada srednjoskolci ka srednjoskolci, samo je deplasirano koristiti se njima u dnevno-politicke svrhe...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Neka ostane da su to uradili radi Kosova. Samo me interesuje ko je organizovao?

  8. #8
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da bi svakako postenije bilo da su se na protestu pojavili ocevi tih momaka i djevojaka , a da su ta djeca pratila nastavu .
    Postoji i opcija da ta djeca ratuju za njihove roditelje . Poznajuci nasu poslovicnu " hrabrost " , ne bih se zacudio . Iznenadio me jedino vladika Amfilohije . Trebao je tu djeci poslati kuci , a preporuciti Bulatovicu i Mandicu da se jave na prozivku . Bio je izbrisao one negativne poene koje je skupio onim ogavnim posmrtnim govorom na Zoranovoj sahrani , kada je pokusao zaustaviti rusenje dzamije u Beogradu.
    Hawkeye !

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    608
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ti kolko si sujetan i avatar si promenio zbog prozivke na internetu...tolko o tebi i da te se manem.... stavi nekog mafijozu i reci da ti je on idol, zasto menjas svoje misljenje, nemas valjda tolke komplekse da te internet forum isproziva u vezi mafijaskih avatara...

    nadji sebe, nadji svrhu zasto se mesas, pa onda bi imo ti sta da kazes, a ako mislis da si ti pametan samo zato sto negiras inatis i tvrdis suprotno od pojedinaca na ovom forumu , i ako je to tvoja bit pohadjanja ovog foruma onda svtarno se ti mani mlacenja prazne slame

    samo zato sto zivis u podgorici nemoras nos svuda da zabadas, nisi najpametniji, ma kolko ubedjvo u to ljude na internet forumu :shock: , valjda ima tolko lepsih stvari nego da se bavis srednjoskolcima i njihovom psihom kao i 'zaverama' demonstracija...kad bi zbrojo kolko si puta na ovom forumu reko da si pametan i najpametniji, videlo bi se kolko kompleksa u tebi vri da te to tera da pise.....covece ni jednu temu nisi preskocio vezanu za srbe, da li ti je toliko dosadno u zivotu? ili zasto toliko moras da se mesas u srpski narod i njegove probleme? zasto si opterecen srbima?
    savet: ako ti je dosadno otvaraj pasijans

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Chingachgook
    Mislim da bi svakako postenije bilo da su se na protestu pojavili ocevi tih momaka i djevojaka , a da su ta djeca pratila nastavu .
    A ja mislim da je svakako postenije što su se na protestu pojavili ti momci i devojke, kako bi njihovi očevi i majke mogli da zarade novac koji je neophodan da bi ta djeca uopšte pratila nastavu.

    I ti si se pretrgao prateći nastavu, pretpostavljam :wink:

  11. #11
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    108
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Izvanredna ideja . Ta djeca su idealna za ratovanja njihovih oceva . Nemaju kompleks poraza . Bar ne " uzivo " .

    Prvi put sam na ovom forumu . I nisam mnogo propustio , koliko mogu da vidim. Srbi se svadjaju sami sa sobom . Ostali ih najcesce zezaju , jer imaju i zasto . Srbi se naljute , zaprijete da ce oni to rijesiti na njihov nacin , pocnu psovke , spominju se neduzne majke , neko udari konobaricu i opet sve iznova.

    Amfilohiju ne trebaju valjda djaci srednjoskolci kao zivi stit. Koliko ja znam o tom covjeku , nije bas plasljive prirode . Mozda mu ipak hvali " vojske " ? Izgleda da su samo dobri na pricu .
    Hawkeye !

  12. #12
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nije bitno...
    Janko, jesi li ti ikad isao u srednju skolu?! Sta mozes da zakljucis iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u subotu i nedelju ni u naznakama, a da ih je odjednom hiljadu u ponedeljak? Mozes da zakljucis da su protesti dobar nacin da se izostane iz skole, a da to prodje nekaznjeno! Znam, jer nisam toliko davno izasao iz podgoricke gimnazije. Stvarno su mi se smucili s tim jeftinim forama...sto ne protestuju uvece, kad nema skole?!
    - Iz cinjenice da srednjoskolaca nije bilo u Subotu i u Nedjelju moze da se zakljuci da Subotom i Nedjeljom srednjoskolci u Podgorici ne idu u skolu.

    - Da su se okupili mimo skole, identiteta "srednjoskolci" ne bi ni bilo, vec bi to bila mladocesnjacka omladina, zar ne?

    - Gimnazija u moje vrijeme nije bila najgora skola u Podgorici u kojoj su djaci najspremniji bili da zbrisu sa casova, a ne znam da se nije sto promijenilo. Prije ce bit da se o elitnoj skoli radi, od koje se ovakvi cesnjakluci ocekuju (ovaj cesnjo ovdje se naduva' ka kokot sto je i sam iz takve elitno-cesnjacke institucije iskocio)

    - Oni koji su zbrisali iz skole brisanja radi, instant su se makli iz demonstracija e ih takve stvari ne interesuju i imaju pametnija posla (kakvo izlezavanje uz kapucino u basti ili neki prigodniji nacin da se ubije lijep dan).

    - Ovdje neko spomenu 18 uhapsenih, sto je malo cudnovata brojka za omladinu koja je zbrisala iz skole eto samo da im presvijetla vidi puta.

    - Nedavno se srio sa probranom ekipom otprilike tog uzrasta, ekskurzija na ovaj ovamo kontinent. Ova cesnjacina je bila veoma prijatno iznenadjena. Kud ce kruska no pod krusku?

    Zadnje i najvaznije: te momke i djevojke jos nije pokupovala ili zastrasila Milovlada. :P

    A kad ce i 'oce li, ne znamo. Ima nas ovdje koji navijamo da se to ne desi, ima koji ih ocima ne mogu vidjeti zbog toga sto cine.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Drpe Mandica
    Posts
    81
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Djeca u skolu,odrasli na rabotu.
    Kome je do setnje,izvolite ka svi u svijet. Subota ili nedjelja.
    Projavite toleranciju prema onima ,koje setnja ne interesuje.
    A prema jadnim Kosovarima,dajte drugachiju podrsku.
    Skupite pare,da vidimo koliko ce biti ta velikodushnost i dushe brizhje.
    Mozhete se pridruzhiti i oslobodilackom pokretu Kosova.
    Nek se politikom bavi Spica ,a ne Risto. Okanite se djece i neskrivajte se iza djece.
    To je mucki,pokvareno i nepravedno prema djeci. :oops:
    Kako goj se obrnes,guzica ti je odozad.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Druga bi se pjesma pjevala da je 18 od 28 odjeljenje podgoricke gimanzije izaslo na ulice noseci Vodjine slike i zastave sa orlom. Ali nije. Zivite s tim.

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Inace, interesantna je ta strahovita greska vladajucih partija, koje su sasvim zapostavile 'rad sa mladima', jer, zaboga, mladi po definiciji moraju biti uz 'reformiste i proevropske snage'.

    Da tu nesto skripi vidjelo se iz nekoliko zadnjih opozicionih okupljanja za Srpsku Novu Godinu, kad su mladji od 20 godina cinili oko (nevjerovatnih) 75% od prisutnih.

    I zato juce imamo sokirane tekstove u Publici koja se pita otkad to medju srednjoskolcima preovladjuju 'srpski nacionalisti'. Dockan ste se sjetili.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Djeca u skolu,odrasli na rabotu.
    A sad svi na svoje radne zadatke. :burp:

    Ima ko ce da se bavi politikom, na sto to lici? Da narod pomisli da je nekakav faktor i da moze da demonstrira?

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Kome je do setnje,izvolite ka svi u svijet. Subota ili nedjelja.
    Te setnje su zesci cesnjakluk. Kao takve ih treba osuditi i odbaciti. Narocito ako neko, ne daj Boze, pocne da lupa u serpe kad je vlastougodni dnevnik za ispiranje mozga svjetini koja hoce da seta.

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Projavite toleranciju prema onima ,koje setnja ne interesuje.
    Jeste, ne moze covjek da u miru ispija kafice i kafe, sve spremajuci se za kakvu Moldavku uvece, a posteno zaradjene od sverca ili od baksisa sto ga Milo odabranima da.

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    A prema jadnim Kosovarima,dajte drugachiju podrsku.
    Poslat im ono napalma sto se spremilo, rade posao primitivnim nacinom.

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Skupite pare,da vidimo koliko ce biti ta velikodushnost i dushe brizhje.
    Manja od bogatstva sto se skrpilo u poslovima sa mafijom, sigurno. Cesnjacine, eto, izgleda ne pristaju na takva "rijesenja".

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Mozhete se pridruzhiti i oslobodilackom pokretu Kosova.
    Malo je takvih ka' Jeronim, a Taci ima malo drugacije planove sa ovim drugima.

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Nek se politikom bavi Spica ,a ne Risto.
    Jes, sram ga bilo. Kako da skoci da brani dzamiju kad to Milovoj presvijetloj bas odgovaralo?

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    Okanite se djece i neskrivajte se iza djece.
    Prepustite ih rezimu na brigu. Ta "djeca" samo sto nijesu dobila pravo glasa. Ta djeca lupise samarcinu opoziciji(koja, ocigledno, ima preca posla sa Tomom i kumpanijom) i starijima da ih usi bride. Ta djeca su sigurno kvalifikovaniji da o buducnosti pricaju od druzine kojoj trebaju dvoje naocari da diskutuje. Jedne, za blizinu, da procita sto mu Jeronim pise u MS messengeru, druge, za daljinu, da to prekuca u browser sa forumom.

    Ne krije se niko iza djece, nego ima poneko ko od te djece bjezi i zatvara oci pred tim izuzetkom koji potvrdjuje pravilo: da ce cesnjaci u CG nestat a li Milo uspije da se otcijepi od Srbije. Ili to, ili napalm. Ili ce im poslat Amerikance da ih evakuisu.

    Quote Originally Posted by Dzindzo Za Vazda
    To je mucki,pokvareno i nepravedno prema djeci. :oops:
    Jeste. Za razliku od pravednog, nepokvarenog i nemuckog drkanja uz povike "boli me *****" te navijanja dok se pali "par crkava" i par hiljada cesnjaka istjeruje iz kuca koje se poslije Milougodno predaju plamenu (a nije napalm, pih).

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    behind a desk...
    Posts
    2,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Inace, interesantna je ta strahovita greska vladajucih partija, koje su sasvim zapostavile 'rad sa mladima', jer, zaboga, mladi po definiciji moraju biti uz 'reformiste i proevropske snage'.
    .
    Ja nesto dumim da je opozicija na vlasti, danas bi SKOJ, Janko i Karma koracali u stroju ka Kosovu. Karma bi junacki gadja snajperom sa 1500 m, Janko bi trubio, SKOJ bi ih hrabrio sa pricom kako je nebesko carstvo inferiorno prema Dusanovom.

  18. #18
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    "Neka ste došli... " reče pop zajapuren kao vepar.

    Ili je sekularna država?

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sta se ovijeh mladijeh cetnika u Podgorici nakotilo Boze dragi. Beranac, kako tvoje srce podnosi ove dogadjaje?

  20. #20
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,590
    Thanks Thanks Given 
    561
    Thanks Thanks Received 
    3,088
    Thanked in
    1,621 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm
    Ili je sekularna država?
    Nije. Sekularna drzava nije anticrkvena nego acrkvena. Dok ova nasa poksuava da unisti jednu crkvu i stvori drugu.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    617
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by simm
    "Neka ste došli... " reče pop zajapuren kao vepar.

    Ili je sekularna država?
    Ja sam cuo u ove sekularne drzave, kad ko umre, onda otidju pa zapale svijecu Vodji. A ako je vodja umro i balsamovan, onda(k) zapale pred mauzolejem.

    A pred mauzolejem ih docekaju dezurni vraci (koji se petokrste) i izmrsikaju ih uz povike "Sto ste dolazili"!!! Fresko umiveni i u oficijelna Armani odijela. Sa zutom masnJom.

    UopCe, u sekularne drzave niko ne vjeruje u Boga, jos manje ide u crkvu, a kad je kakav kastig samo dostojanstveno & Miloudobno ide kod Vodje na poklonjenje.

    Poneko otpjeva kakvu borbenu iz NORa ili zavede kozaracko. Ma nijedan ne pali svijece.

    Dalekobilo, drzava je sekularna. Sto znaci da Boga nema.

    Posto "Boga da nema, valjalo bi ga izmisliti" ono sekularne drzave imaju Vodju. Nezajapurenog. I lijepo im.

  22. #22
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    4,585
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by SKOJ
    Dok ova nasa poksuava da unisti jednu crkvu i stvori drugu.
    Samo su glumci drugi, a scena je ista. Već viđeno, dakle loš remake.

  23. #23
    Join Date
    Mar 2004
    Posts
    134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    POZADINA INCIDENTA NA PROTESTU U PODGORICI

    VIJEST DANA: Ko je pominjao paljenje dzamije - učenici ili DB




    edited
    ps. stavi link, dogovorili smo se da nema copy/paste kilometarskih clanaka

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Herceg-Novi / Montreal
    Posts
    444
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jeli stvarnoi DPSDP nije osudilo ovo na Kosovu i nazvalo desavanja pravim imenom ?

    Jeli moguce da to ne smiju da urade radi Albanskih biraca ? Ili je nesto drugo u pitanju ? Mozda, jednostavno, cisto anti-srpska histerija je uzrok ?
    "Tvrd je orah vocka cudnovata, ne slomi ga, al' zube polomi !"
    "U dobru je lako dobro biti, na muci se poznaju
    junaci !"
    Petar II Petrovic - Njegos

  25. #25
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora Cetinje
    Posts
    1,591
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Alo moderatori sto je ovo ??? poceli su da prepisuju serbijanske novine po sajtu ! Ada vi ste dzindza opomenuli da ne prepisuje cijele clanke iz novina ,e pa evo odje i na sve ostale postove ima ih iljadu pa brisite !!!

    Ovamo kroz jevropu su novine jeftine pa ako ni se cita a mi cemo fino u fotelju doma :wink:

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •