Page 132 of 225 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast
Results 3,276 to 3,300 of 5608

Thread: Globalne promjene i svijet sutrašnjice

  1. #3276
    Join Date
    Feb 2008
    Location
    Budva
    Posts
    13,807
    Thanks Thanks Given 
    1,487
    Thanks Thanks Received 
    4,964
    Thanked in
    2,325 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Moram se osvrnuti na ovaj mit.
    Slučajno se zadesih, ubrzo poslije završetka bombardovanja, u društvu gdje je između ostalih bio pilot na službi u Golubovcima u to vrijeme i jedan Zecanin. Neko pomenu taj "događaj" i pilot objašnjava kako je to izmišljeno u cilju podizanja morala i da nisu mogli smjeli prnut na aerodromu a ne uzlijećat u akciju. Komentar Zećanina je bio, nemaš ti pojma o tome, rasturili smo ih tamo. Pametnome dosta.
    Naišao sam na ovaj moj post:

    Niašao sam na dokument Vlade file:///C:/Users/user/Downloads/13_33_22_09_2011.pdf gdje kaže:

    ,,U toku 1999. godine za vrijeme NATO intervencije protiv SR Jugoslavije objekat Aerodrom Šipčanik je pogođen avionskim projektilom i tom prilikom je uništeno oko 26 aviona VJ, koji su se u tom trenutku nalazili u tunelu. J.U. „Centar za ekotoksikološka ispitivanja Crne Gore“ je neposredno po okončanju ratnih dejstava izvršio kontrolu objekta i tom prilikom je utvrđeno da je prostor objekta Aerodrom Šipčanik kontaminiran. Kasnije analize su pokazale da je kontaminant radionuklid 232Th i njegovi potomci. Po nalogu ekološke inspekcije J.U. „Centar za ekotoksikološka ispitivanja Crne Gore“ je izvršio dekontaminaciju tunela, čime je omogućena njegova sadašnja namjena. Izvor kontaminacije su bili motori na avionima tipa Galeb G4 i Orao, čiji su pojedini djelovi rađeni – ojačavani specijalnim materijalima čiji je hemijski sastav Mg do 91 %, Zn do 4.7 %, elementi: Si, Mn, Cu, Fe, Ni i rijetke zemlje, zajedno do 0.3 % i Th do 4.7 %. Otpad koji je nastao nalazi se u krugu objekta kojim sada gazduje A.D. „13. Jul Plantaže“ i obezbijeđen je.*
    Naime, u redovnoj kontroli ekološke inspekcije naložene su mjere da se objekat bolje obezbijedi i osigura. Tako je tokom 2009. godine J.U. „Centar za ekotoksikološka ispitivanja Crne Gore“ izvršila neophodna mjerenja i o istim sačinila Izvještaj. U izvještaju je konstatovano da se avionski motori mogu obezbijediti i osigurati postavljanjem zaštitne ograde na udaljenosti od 1 m od kontejnera što pruža dovoljnu zaštitu ili na udaljenosti od 5 metara što pruža apsolutnu zaštitu u smislu boravka u blizini pohranjenih motora. Po nalogu inspekcije Agencije za zaštitu životne sredine, preduzeće "Plantaže" A.D Podgorica je izvršilo mjere, naložene od strane ekološkog inspektora i napravilo zaštitni hangar oko kontejnera u kojem su uskladišteni avionski motori. Na hangaru su vidno istaknuti znaci koji upozoravaju na opasnost od zračenja. Takođe, uspostavljen je 24 časovni fizički nadzor nad ovim objektom. Ovaj objekat je pod nadzorom inspekcije Agencije za zaštitu životne sredine Izvještaj o stanju životne sredine za 2010. godinu).''

    Inače, u hangaru je bilo 26 letelica. Otkud toliko letelica na jednom mjestu? Bio je to dio 172. avijacijskog puka koji ima zanimljivu istoriju.

    1944 godine*u Novom Sadu je formiran 111. lovački avijacijski puk u ojem su bili i trojica crnogoraca: Andrija Brajović, Radovan Daković i Đorđe Durišić. Tada su imali i borbena dejstva na sremskom frontu. Poslije je puk prebačen u Sombor, pa u Skoplje (tada mjenja naziv u 94. avijacijski puk), pa u Ceklje (tada uzima naziv 172. lovačko-bombarderski avijacijski puk), te Zadar da bi*1968 godine*došao u Titograd. Kasnije, 1991 godine, imaju ratna dejstva kako na ,,dubrovačkom ratištu'' tako i u Vukovaru. Puk je opreman sredstvima vazduhoplovstva i PVO koje su evakuisane iz Slovenije, Hrvatske i Bosne i Hercegovine, te 1992 godine se uzdižu na rang brigade. Zbog povoljnih meteo uslova na aerodromu Golubovci to u SRJ postaje značajno vazduhoplovno učilište. Stoga na Golubovcima ima veliku koncetraciju ,,Galebova'' (prije svega školski avion). Naime, postoji verzija da je 26. aprila 1999 godine izdato naređenje te je sa Golubovaca bombardovan aerodrom Rinas kod Tirane (tada baza za amerikance, odnosno njihove ,,Apače''), te je kao kontra mjera 27 aprila NATO reketirao Šipčanik, podzemnu bazu aerodroma Golubovci, te je jedan projektil koji ušao kroz ulaz tunela uništio 26 letelica koje su tada bile sklonjene u tunelu.

    [http://upload]

    Sent from my Motorola 8400
    Last edited by wulfy; 14-01-17 at 11:50.

  2. #3277
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,458
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,161
    Thanked in
    1,781 Posts

    Default

    Ne bih se složio da je ovo ovo dokaz da su avioni sa Golubovaca bombardovali aerodrom Rinas i uništili američke helikoptere.

  3. #3278
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,747
    Thanks Thanks Given 
    1,489
    Thanks Thanks Received 
    4,444
    Thanked in
    1,708 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    TAIWAN – Kako rekoše iz Bijele Kuće i Senata : “Taiwan - from a second-class to a first-class ally. “ SAD je ovdje oprezan ali vrlo su jake veze između ove dvije države. Česte su vojne vježbe. Samo 150 km od Kine nalazi se ostrvo i država koju Kina smatra svojom i rado bi izvršila invaziju, ali se ovi ne daju i nepodnose kineze koliko Srbi Albance, što znači da su ameri vise nego dobrodošli. Očekujem na relaciji Tajvan Kina velike tenzije zbog Trampa.
    Samo da dodam da su i Tajvanci Kinezi.

    Kada se završio Kineski građanski rat 1950. godine komunisti su zauzeli čitavu Kinu osim Tajvana koji je ostao u rukama republikanaca.
    Razlog zašto tada nisu uzeli i Tajvan je početak Korejskog rata zbog čega su Amerikanci u junu 1950. poslali sedmu flotu u Tajvanski moreuz i njome blokirali komunističku invaziju Tajvana, budući da su se tajvanski republikanci nametnuli kao prirodan saveznik protiv kineskih komunista i odskočna daska za eventualni rat protiv Kine.

    Inače, zvanični naziv Tajvana je "Republika Kina" i oni takođe formalno polažu pravo na čitavu kopnenu Kinu, i ostrva u Južnom kineskom moru. (iako se mnogo ne pitaju)

  4. #3279
    Join Date
    Apr 2005
    Location
    somewhere in a private place
    Posts
    9,033
    Thanks Thanks Given 
    51
    Thanks Thanks Received 
    115
    Thanked in
    86 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    Kopiran i malo preuređen moj post sa drugog foruma.
    FILIPINI - Do 92 Amerikanci su se morali povući sa Filipina i ugasiti vojne baze. Zadnjih nekoliko godina (počevši od 2011), Filipini su opet jedan od značajnijih faktora u regiji po američke interese. Durente malo drami ali rekao bih populizam, malo skreće sa teme s obzirom da ubija ljude po državi. Pokušali su skoro atentat na njega i sada se smirio. I Kinu je peckao, upoređujući je sa nacističkom Njemačkom dok je bio u posjeti Japanu.
    Duerte se smirio pošto je imao uvjeravanja da će spor oko ostrva biti riješen u korist Filipina ali kako je presuda suda u Hagu mjerodavna isto koliko i neka odluka u klubu penzionera on je morao da nazove pred. Amerike kučkinim sinom kako bi uopšte mogao da razgovara sa pred. (regionalne sile) Kine ... od tada je vjerovatno dobio neku pomoć i rečeno mu je da ne talasa više ... toliko o tome iako se stvari uvijek mogu posmatrat kako kome odgovaraju
    deuscroix

  5. #3280
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    The UN has officially added RT to the list of channels broadcast to diplomats at the UN. And they even had marked the occaision with a ceremony.
    Last edited by Geralt of Rivia; 18-01-17 at 20:21.

  6. #3281
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default



    Спринг 2017...

  7. #3282
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    http://portalanalitika.me/clanak/258...vati-od-moskve

    Granice Evrope u stalnoj opasnosti od ratoborne Rusije, tako da miroljubiva Amerika mora da zadrzi dosadasnji kurs plemenitosti i covjecnosti, kako bi pretekli.. e nas Rusi sve satrijese

    Ova Analitika je nevidjeno smece, ali bolje sto postoje kao takvi


  8. #3283
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Ne, in4s je za takve poput tebe, samo iz suprotnog tabora. Znaci, ostrascene nacionaliste. Meni su smece svi takvi portali


  9. #3284
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Pa sta je cudno, cora koka ubode koje zrno isto. Jadan ti pokusaj da napravis senzaciju od toga sto postavljam linkove i sa smecarskih portala, jer im se ponekad omakne nesto dobro da napisu/prenesu..
    A i ta moja recenica "Ova Analitika je nevidjeno smece, ali bolje sto postoje kao takvi :wink:" bi i ogranicenom umu bila dovoljna da shvati zasto ih citam.

    To mu je isto kao kad citam tvoje postove. Slicno misljenje imam o tvojim stavovima kao i o pomenutim portalima.. ali ne preskacem ti postove, nisi na ignore.. jer mi zabavno :grin:


  10. #3285
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Zar ne mislis da si malo previse postova potrosio na to ko sam ja, sta sam, sta volim, sta mi je fetish..? Nista ti nije bilo zanimljivo u linku koji sam postavio, vec si se odmah uhvatio mene i samo o meni drobis. Ajd da preskocimo to koliko je takva pisanija u skladu sa pravilima foruma..
    Ali evidentno da ti imas problem, a da taj problem nisam ja. Zaboljelo te je sto sam ti adekvatno uzvratio i stavio te u ravan sa četnicima, jer zaista tako mislim i dozivljavam ostrascene nacionaliste, bilo koje nacije.
    Objasnio sam ti lijepo da nema nista cudno u tome sto ljudi (da, nisam jedini) citaju i portale ciju uredjivacku politiku nikako ne cijene. Razlozi su brojni, od ponekog srecnog slucaja odmjerenog i objektivnog izvjestavanja do neiscrpnog izvora gluposti koji istinski nasmije "licemjere" poput mene. Nesto nejasno? Analogija izmedju takvih portala i tvojih razmisljanja je bila brutalno slikovita i tacna. Ali rekoh ti vec, to je samo razlog vise da citam takve "mudrosti", definitivno ih ne zaobilazim. Pa necu ni tebe, svijet je ljepsi sa takvima.
    I da, Analitika je za mene smece, ali nidje nisam rekao da zbog toga ja taj portal volim. Pa jos sam opsednut njima. Oni su mi fetish, haha.. Pa se ni tu ne zaustavljas, toliko sam ti inspirativan, vec dijelis sa nama neke tvoje baba-vanga konstrukcije u kojima ja imam svog coeka u vlasti koji mi zavrsava neke "poslove".. Koristoljublje klasicno, kompleksi.. i naravno poosrbica! Sta bi drugo bio ako vec nisam ostrasceni ultra-giga-sega-mega-cg-nacionalista? posrrbica, sta drugo..

    Definitivno imas problem i savjetujem ti da ga rijesis sa sobom, jer ti ova pisanija sa mnom nece pomoci, blv me


  11. #3286
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Текст је реално просјечан, ништа ново човјек није рекао, доста фраза и паушалнх изјава.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  12. #3287
    Join Date
    Jan 2005
    Location
    Kotor
    Posts
    9,402
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Svijet ljut na Trampa, ali smo nešto važno za Crnu Goru, ipak propustili da uočimo

    Oskarovac iz Irana, reditelj Asgar Farhadi neće doći u Holivud 26. februara na dodjelu nagrada Američke filmske akademije. Razlog je to što je novi američki predsjednik Donald Tramp dekretom zabranio ulaz u SAD ljudima iz sedam pretežno muslimanskih zemalja.
    Američka javnost bijesna je zbog te odluke, a protestuje se i širom Evrope. Ljuti su posebno u Ujedinjenom Kraljevstvu jer se očekuje da Tramp posjeti London, a najekstremniji stav tim povodom iznio je laburistički poslanik Dejvid Skiner koji ga je nazvao fašistom i uporedio sa Bentom Musolinijem i Adolfom Hitlerom.

    „Zabranite mu ulaz. Nije zaslužio da hoda stopama Nelsona Mendele“, rekao je, između ostalog, Skiner.
    Međum, britanska administracija dočekaće Trampa, a regionalnoj javnosti je, upravo u svjetlu posjete britanske premijerke Tereze Mej Vašingtonu, promakla najvažnija stvar za naš region.

    Direktorka Centra za evroatlanstke studije u Beogradu koja je posljednjih dana boravila u zvaničnoj posjeti SAD, za CdM podsjeća da je Mej, na zajedničkoj konferenciji za novinare sa kazala da je njoj Tramp rekao da je „100 posto za NATO“.

    „U svjetlu svih čudnih i loših vijesti koje dolaze iz SAD, u drugi plan je palo nešto što je bitno, a to je ono što je bar Tereza Mej rekla da su se ona i Tramp stopostotno usaglasili oko NATO-a. To je palo u drugi plan u odnosu na sve drugo. Jeste da je to rekla ona, a ne on, ali to nešto znači. Takođe, zavničnici američke administracije su mi naglasili da su novi državni sekretar Reks Tilerson i ministar odbrane Džejms Matis savim prihvatljiva rješenja u smislu njihovog pristupa značaju tranatlantskih partnerstva i saradnje sa EU i značaju NATO-a. Oni početni strahovi koje smo imali tokom kampanje sada mogu malo da se reduciraju“, naglasila je Milić.

    Ipak, svijet se buni zbog Trampovih kontroverznih odluka, pa se u dijelu svjetske javnosti stiče utisak da ovaj doskorašnji uspješni biznismen, Sjedinjene Države vidi kao svoje preduzeće.
    „Rano je da se to tako kaže. Ja uistinu imam vjeru u ono na čemu je Amerika sazdana – u podjelu vlati i snagu pritiska javnog mnjenja. Koncept podjele vlasti zaista postoji, i to njega limitira. On je počeo sa onim što može, a to su predsjedničke naredbe. Čim krenu druge stvari koje ne može sam da potpisuje već Senat i Kongres moraju da odobre, borba će biti veća“, naglasila je ona.
    Ipak, na dnevni red Senata nikako da stigne ratifikacija crnogorskog Protokola o pristupu NATO. Senat treba da se izjasni o ulasku naše zemlje u Alijansu što je ranije i to jednoglasno podržao Odbor Senata za spoljnu politiku, na čelu sa republikanskim senatorom i predsjednikom odbora, Bobom Korkerom.
    „Jasno vam je da je veoma velika gužva u administraciji. Možda je nesrećna okolnost za Crnu Goru tajming, ali tajming oko Crne Gore. Ali, Korker to sigurno ne bi stavio na dnevni red da nije razgovarao sa kolegama“, ističe ona.
    Milić skreće pažnju i na činjenicu da bi o aktuelne okolnosti možda mogli da se okoriste rusofilske struje u regionu – uključujući one u Crnoj Gori.
    „Jedini problem koji mi imamo je da neki koji hoće da izazovu incidenta u regionu, sad igraju na tranziciju u američkoj administraciji i eventualnu promjenu fokusa da bi ovdje izazvali incidente koji mogu dovesti do toga da neko ko ne predstavlja demokratski izražene želje i Crne Gore i Srbije i BiH i Makedonije se okrene i kaže ‘Putine, dođi da smirimo situaciju’. Toga se treba plašiti više nego Trampa“, zaključila je Milić.

    Last edited by McS; 31-01-17 at 12:34.

  13. #3288
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    A onda je stvar otisla u logiku u kojoj si se sad izgubio kao u dzunglu i bacas pricu u novi smjer misleci da si vrijedan paznje..
    Ah mene, pardon sine.. Ne sumnjam da ti izgleda konfuzno kad neko samo ponovi ono sto si ti rekao, a rekao si mi svasta nesto, no to se dopusta odje.. ako si cg-nacionalista, naravno. Provjereno znam da bih bio banovan da sam ja tako posvetio par postova sa sizofrenim konstrukcijama na temu nekog forumasa. Ali priznajem.. taman si mi kao Analitika


  14. #3289
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    http://www.portalanalitika.me/clanak...ojnu-operaciju

    Evo neceg zaista zabrinjavajuceg. Mislim da bi svi slobodni ljudi ovog svijeta trebali da se zabrinu i porazmisle kakva nas ovo buducnost ceka.. Rusija maksimalno koristi americku pasivnost.. dokle vise??


  15. #3290
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by guest View Post
    A šta zaista jeste novo i osvježavajuće jeste citiram :
    "Oni ne mogu sebi da priušte da budu samo pasivni posmatrači, već moraju krenuti hrabro naprijed sa aktivnim doprinosom savezničkm i američkim interesima."

    Ovo je glavni problem nekih članica NATO-a. Očekuju da će SAD biti uz njih 100 % u svako doba dana i noći pa da ne moraju da rade na sebi i malo više doprinesu ekipi.

    Dalje,

    "S obzirom da je Trampu ,,Amerika prva“ vlade centralnoevropskih zemalja moraju dokazati da je njihova bezbjednost od vitalnog značaja za američke interese i u ovim naporima oni mogu tražiti i minimalne i maksimalne ciljeve. Na minimalnom nivou, osnovni prioritet je da se obezbijedi kontinuitet SAD politika prema regionu. Ovo uključuje bespovratno i ojačano prisustvo NATO-a kao odgovor na ruski revizionizam i kompletiranje tekućih američkih vojnih misija u prvoj liniji fronta u državama poput Poljske i baltičkih zemalja.Na maksimalnom nivou, lideri CIE treba da nastoje da ubijede Vašington da usvoji oštriji diplomatski stav protiv ruske ,,meke moći“ i subverzija u regionu."

    Ovo je daleko od paušalnog.

    Ima tu još kvalitetnih teza da ne izbacujem sad cijeli tekst.
    Они су (блатик и пољска, не знам зашто стваља централно источна европа умјесто ове 4 државе) одавно већ (много прије трампа) тражили веће присуство нато-а на њиховим границама, и не може се рећи да су пасивни посматрачи јер су баш због руске близине највеће присталице нато-а (уосталом једино пољска и естонија дају пуни данак ови остали се не претргоше). Какав допринос осим тога могу ове земље да дају америчиким интересима аутор није рекао, али не видим да могу бит више проамериче и против руске него што јесу. Од њих ништа не зависи, трамп ће радит како трамп мисли, а немам утисак да ће молбе ове 4 земље нешто много да га гану. А што се тиче руске меке моћи и руских субверзија у ове 4 земље или региону, очигледно је да аутор није довољно упознат или са регионом или са субверзијом и меком моћи.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  16. #3291
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica Mother of Needy
    Posts
    8,281
    Thanks Thanks Given 
    710
    Thanks Thanks Received 
    537
    Thanked in
    389 Posts

    Default

    Loše vijesti stižu iz Amerike.... koje loše vijesti? Za koga su loše?

    Sent from my Redmi Note 2 using Tapatalk
    If there's two things that I hate-
    It's havin' to cook, and tryin' to date...​

  17. #3292
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,432
    Thanks Thanks Given 
    2,997
    Thanks Thanks Received 
    1,440
    Thanked in
    773 Posts

    Default

    Али управо ту текст и аутор маше поенту, ове 4 земље се називају пасивним (што према русији никако нису) тражи од њх да траже додатне нато трупе (што већ одавно раде) и тражи од њих да убиједе трампа да буде оштрији према русији (на који начин?). Полемишем на само цитирани текст, остатак је истом фону, нема потребе да затрпавамо тему бавећи се овим по мом мишљењу.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  18. #3293
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    ...najekstremniji stav tim povodom iznio je laburistički poslanik Dejvid Skiner koji ga je nazvao fašistom...
    Denis Skiner.

  19. #3294
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Опала...http://www.b92.net/info/vesti/index....nav_id=1225977

    Да ли ово слути на прву жену предсједника пете републике?

    Није коме је речено него коме је суђено .

  20. #3295
    Join Date
    Oct 2013
    Location
    i travel light
    Posts
    15,149
    Thanks Thanks Given 
    2,060
    Thanks Thanks Received 
    3,113
    Thanked in
    1,724 Posts

    Default

    but if you wanna find hell with me, i can show you what it's like, till you're bleeding

  21. #3296
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,245
    Thanks Thanks Given 
    787
    Thanks Thanks Received 
    1,523
    Thanked in
    758 Posts

    Default

    Zaboga, zasto mi ove muke rumunske djeluju tako poznato..

    Sent from my GT-N7000 using Tapatalk


  22. #3297
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default


  23. #3298
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Коралово
    Posts
    2,857
    Thanks Thanks Given 
    455
    Thanks Thanks Received 
    697
    Thanked in
    379 Posts

    Default

    Русија извршила инвазију на Кореју или зашто се има утисак да би сва хистерија "либтарда" била заустављена онога тренутка када би Трампанза&бенд наставили антируску спољну политику...

    Last edited by Geralt of Rivia; 07-02-17 at 23:28.

  24. #3299
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,291
    Thanks Thanks Given 
    428
    Thanks Thanks Received 
    2,646
    Thanked in
    1,287 Posts

    Default

    Demokratska elita lol. Sigurno se i dalje pitaju kako su izgubili. Vracaju mi se slike Bila Klintona kako Crnu Goru naziva Makedonijom 2011-e.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  25. #3300
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

Page 132 of 225 FirstFirst ... 3282122128129130131132133134135136142182 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 2 users browsing this thread. (0 members and 2 guests)

Similar Threads

  1. Ujedinjeni za globalne promjene
    By RotfLmaOmGg in forum Sve i svašta
    Replies: 12
    Last Post: 20-10-11, 12:31
  2. Promjene
    By simm in forum Religija i filozofija
    Replies: 8
    Last Post: 23-06-07, 15:36
  3. Promjene
    By Silvester in forum Operatori
    Replies: 3
    Last Post: 27-06-06, 14:15
  4. Promjene...
    By Dragone in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 87
    Last Post: 26-05-06, 11:14
  5. Grupa za Promjene
    By Dzono in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 24
    Last Post: 11-03-04, 16:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •