Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast
Results 26 to 50 of 124

Thread: Tributes to Mass Effect 1-2-3

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default





    Romance između Fem Shepard i Garusa i ujedno do sada najbolji model femSheparda



    Inače Code za ovaj model femShepard se može naći na ovom linku.

    http://social.bioware.com/project/7987/
    Last edited by funestis; 29-01-13 at 18:59.

  2. #27
    Join Date
    May 2009
    Location
    Straovina
    Posts
    4,397
    Thanks Thanks Given 
    492
    Thanks Thanks Received 
    587
    Thanked in
    437 Posts

    Default

    mene je ovo predobra igrica...

  3. #28
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  4. #29
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default


  5. #30
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    You must spread some Reputation around before giving it to ASC again.

  6. #31
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Najavili su DLC Citadel za ME3. http://blog.bioware.com/2013/02/21/m...dlc-announced/
    Valjda ce moci da se igra i sa Wrexom
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  7. #32
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Klip o Biowareovom ignorisanju fanova.



    AKo je ko igrao Citadel DLC, recite valja li čemu?

  8. #33
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ASC View Post
    Klip o Biowareovom ignorisanju fanova.



    AKo je ko igrao Citadel DLC, recite valja li čemu?
    Iskreno, meni se sviđa samo koncept kraja kako ga DLC prikazuje ali je i dalje loše urađen. S druge strane Indoktrinacija je sasvim solidna mogućnost i trebala bi biti uključena.

    Kraj koji obuhvata odbijanje i borbu do gorke rezolucije konflikta je takođe trebala biti uključena kao proizvod skupljanja resursa na čije finale je direktan uticaj trebao imati totalna količina sakupljenih resursa (malo resursa i galaksija propada a cikljus se nasravlja, dovoljno (odnosno blizu maximuma) resursa i riperi bivaju uništeni uz strahovite gubitke.

    Svaki od krajeva kako su došli u originalu ili DLC-u su dobri ali moraju biti bolje razrađeni. O tome sam već pisao:

    Quote Originally Posted by funestis View Post
    Po meni završetak ima smisla i odličan bi bio da su odradili ono što su bili obećali.

    Da pojasnim, prvo odabir jednog od 4 moguća kraja je trebao da se desi puno ranije u igri i bez uticaja prozirnog derišta.

    Najbolji kraj sinteza je morao biti najteži za postizanje i dostupan kao opcija recimo da je Mordin ostao živ, znači već na Tuchanki naravno sa cijelom svojom subplot linijom događaja.

    Kontrola je recimo trebala postati opcijom u trenutku kada je Shepard dosegao neki stepen u RENEGADE i opet sa svojim dijelom priče.

    Uništenje svih neorganskih oblika je recimo trebala postati opcijom negdje poslje bitke za Quarian homeworld možda sa pobunom EDE kad dozna sa plan kao sub plot.

    Odbacivanje svih opcija je recimo trebala biti opcija u koliko se niti jedna od gore pomenutih opcija ne ostvari i zavisila bi samo od sakupljenih asseta (resursa) i donjela bi ili pobjedu u direktnoj bici ili poraz a sve u zavisnosti od količine sakupljenih resursa i taktike tokom same finalne bitke.

    U ovakvom raspletu zbrzan kraj kakav nam je prodat ne bi imao smisla i sama igra bi imala bolji završetak i imalo bi se konačni osjećaj da imaš uticaj na završetak same igre, kako je bilo obećano.

    Krajevi su u stvari odlični i imaju svoju filozofsku težinu, međutim odrađeni su totalno banalno i izbog toga izgledaju u potpunosti promašeno i prazno.
    Što se tiče Indoktrinacije, ovaj kraj je fenomenalna prilika da se dublje istraži Šepardova psiha, motivi i sveukupna dubina njegove/njene lične borbe i snage karaktera. Ovaj kraj bi trebao inicijalno da se provlači kroz trenutke samoće, snova i sveukupnog ličnog doživljaja, a ne vezan za samu borbu protiv ripera.

    Ova igra i dalje ima potencijal da sve ovo pruži samo kada bi Bioware sjeo na stolicu i uradio to kako treba, ja lično bih čekao još godinu ili čak 2 samo da vidim savršenu igru, kakav Mass Effect treba biti i zaslužuje.

    S druge strane ovo ništa ne umanjuje činjenicu da je Mass Effect najbolja trilogija u video igrama do sada.
    Last edited by funestis; 07-03-13 at 16:50.

  9. #34
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  10. #35
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Dobar je Citadel DLC. Po malo corny ali mnogo zabavan. I naravno WREX!
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  11. #36
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Tacno se vidi da su ga za otimacinu napravili, mada priznajem posteno sam se ismijao. I should go
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Da znate da je ovo jedan od klubova u koje bih volio da udjem!


  13. #38
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Samo da dodam na ono o cemu sam prije pisao.

    Da bi opcija "Assuming Controll" na kraju bila dostupna, Shepard mora izgledati ovako





    Barem po meni.
    Last edited by funestis; 07-03-13 at 20:12.

  14. #39
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default




    Quote Originally Posted by Best Comment
    XRonor98 1 week ago
    Had to be him... Some one else might of gotten it wrong.

  16. #41
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Zavrsih Citadel DLC. Wow, kakav udarac u bubrege. Ne, udarac u muda. Neka mi neko sad kaze zasto zadnji dio ovog DLC-a nije mogao da bude kraj citave igre? Zasto nisu mogli da pojednostave stvari. Unistis Reapere, organizujes zurku za ekipu i to je to. Savrsen kraj. Da su uradili tako nesto Mass Effect 3 bi bio upamcen kao trilogija sa vjerovano najzadovoljavajucim krajem. Ovako ce da ostane upamcen kao najveci fail. Idioti.
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  17. #42
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,737
    Thanks Thanks Given 
    1,480
    Thanks Thanks Received 
    4,402
    Thanked in
    1,698 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zavrsih Citadel DLC. Wow, kakav udarac u bubrege. Ne, udarac u muda. Neka mi neko sad kaze zasto zadnji dio ovog DLC-a nije mogao da bude kraj citave igre? Zasto nisu mogli da pojednostave stvari. Unistis Reapere, organizujes zurku za ekipu i to je to. Savrsen kraj. Da su uradili tako nesto Mass Effect 3 bi bio upamcen kao trilogija sa vjerovano najzadovoljavajucim krajem. Ovako ce da ostane upamcen kao najveci fail. Idioti.
    To je trebala da bude jedna opcija. Druga bi bila tragična, ako imaš mali EMS score, da svi izginu, što bi isto moglo biti fantastično odrađeno. Obožavao bih i jedan i drugi kraj.

    Ovako, godinu dana kasnije i dalje mi se stomak prevrne kad vidim neđe Starchild.

    Šta da se očekuje kad pisca i tvorca Mass Effecta makneš sa zadnje igre i zamijeniš debilima kao što su Mac Walters i Casey Hudson koji dodatno kao šlag na tortu isključe sve ostale koji rade na igri iz pisanja kraja i naprave nešto za što oni misle da je "artistic".



    Ono što je dobro je da je i dalje 55-65% fanova definitivno nezadovoljno dok je nekih 20-30% zadovoljno.
    Tako da se nadam da će za za nekih desetak godina sa novom tehnologijom odradit remake Mass Effect trilogije i da će Bioware ili neka druga firma ako otkupi prava ispravit stvari koje su zajebane u originalnoj trilogiji te da će stvari doć na svoje mjesto.
    Last edited by ASC; 08-03-13 at 17:57.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Donja Lastva
    Posts
    12,526
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default



    Ova slika je oflična. Bilo bi dobro kad bi napravili kakvu detektivsku noir avanturu, spinoff Mass Effect-a.

    Citadela je dušu dala za to ima baš dobar feeling. Recimo koja detektivska avantura Garusa Vakariana dok je još bio C-sec.

    Ima jedna njegova dobra priča iz Mass Effect 1, o nekom ludim doktoru što je uzgajao organe za presađivanje po žrtvama i prodavao ih.

  19. #44
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Terminus Systems
    Posts
    15,280
    Thanks Thanks Given 
    423
    Thanks Thanks Received 
    2,626
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    Ja sam imao bukvalno istu ideju
    Look upon my works ye mighty and this pear...

  20. #45
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ima tu dosta materijala za odlicne price. Uz malo ulaganja Mass Effect moze biti novi Star Trek.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  21. #46
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by VanjaTheMan View Post
    Zavrsih Citadel DLC. Wow, kakav udarac u bubrege. Ne, udarac u muda. Neka mi neko sad kaze zasto zadnji dio ovog DLC-a nije mogao da bude kraj citave igre? Zasto nisu mogli da pojednostave stvari. Unistis Reapere, organizujes zurku za ekipu i to je to. Savrsen kraj.
    Ja sam i dan danas ubijeđen da je njihova originalna ideja kad je za kraj bila da Reaperi glat dobiju, završe ciklus i očiste galaksiju. Treći dio me je nekako čitavo vrijeme od početka navodio na takav kraj, i meni bi to bio fenomenalan kraj (i jedini prirodan kraj koji ima smisla poslije čitave priče). Nego su se ili usrali pred kraj ili je stigao nalog odozgo da se ne rizikuje mnogo sa takvim nekonvencionalnim krajevima nego da omekšaju to malo - i onda smo dobili to što smo dobili, očigledno na brzinu sklepano.

    A što se tiče pobjede i žurke i čuda, to bi mi da budem iskren bio mnogo bezvezniji kraj od aktuelnog. Serijal koji se čitav praktično zasniva na kvalitetu priče ne bi trebao da završi kao klasična sci-fi sapunica.
    Last edited by MadGod; 30-03-13 at 16:39.

  22. #47
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Ja sam i dan danas ubijeđen da je njihova originalna ideja kad je za kraj bila da Reaperi glat dobiju, završe ciklus i očiste galaksiju. Treći dio me je nekako čitavo vrijeme od početka navodio na takav kraj, i meni bi to bio fenomenalan kraj (i jedini prirodan kraj koji ima smisla poslije čitave priče). Nego su se ili usrali pred kraj ili je stigao nalog odozgo da se ne rizikuje mnogo sa takvim nekonvencionalnim krajevima nego da omekšaju to malo - i onda smo dobili to što smo dobili, očigledno na brzinu sklepano.

    A što se tiče pobjede i žurke i čuda, to bi mi da budem iskren bio mnogo bezvezniji kraj od aktuelnog. Serijal koji se čitav praktično zasniva na kvalitetu priče ne bi trebao da završi kao klasična sci-fi sapunica.
    Originalan kraj za trilogiju je bio vezan za tamnu energiju (Dark Enegry). U sustini reaperi su trazili nacin da zaustave unistenje galaksije/svemira i nasli su taj nacin preko ljudi. Odluka na kraj je bila da shepard odluci da li da preda covjecanstvo ili da se bori. Nagovjestaj za to je zvijezda Dholen sistema (Haestrom planeta, rekrutacija Tali u ME2).
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

  23. #48
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,457
    Thanks Thanks Given 
    158
    Thanks Thanks Received 
    1,260
    Thanked in
    637 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by An0n1mUs View Post
    Originalan kraj za trilogiju je bio vezan za tamnu energiju (Dark Enegry). U sustini reaperi su trazili nacin da zaustave unistenje galaksije/svemira i nasli su taj nacin preko ljudi. Odluka na kraj je bila da shepard odluci da li da preda covjecanstvo ili da se bori. Nagovjestaj za to je zvijezda Dholen sistema (Haestrom planeta, rekrutacija Tali u ME2).
    Ma miči, rasturiš se 150 sati igrajući sva tri dijela da bi ti na kraju ponudili onakva kraj sa pitanjem sta je pjesnik htio da kaže.Najgore je kad ljudi počnu da se preseravaju a nemaju talenat za to.Jednostavno trebali su staviti dva kraja: uspiješ spasiti galaksiju ili ne uspiješ.Tačka
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  24. #49
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,944
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,332
    Thanked in
    1,863 Posts

    Default

    Jesi li ovo zatjevi za 3 dio. Ako je tako onda je baš dobro.

    http://masseffect.bioware.com/me1/ga...ements_pc.html
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  25. #50
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Temples of Syrinx
    Posts
    4,204
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by goldfinger View Post
    Ma miči, rasturiš se 150 sati igrajući sva tri dijela da bi ti na kraju ponudili onakva kraj sa pitanjem sta je pjesnik htio da kaže.Najgore je kad ljudi počnu da se preseravaju a nemaju talenat za to.Jednostavno trebali su staviti dva kraja: uspiješ spasiti galaksiju ili ne uspiješ.Tačka
    Premalo su vremena imali da napisu kraj, zato je ovakav i ispao.
    Quote Originally Posted by Bugi View Post
    Jesi li ovo zatjevi za 3 dio. Ako je tako onda je baš dobro.

    http://masseffect.bioware.com/me1/ga...ements_pc.html
    Ne to je za prvi dio. Mada 3 nije nesto zahtijevniji, provjeri ovdje.
    Always have your stuff when you need it with @Dropbox. Sign up for free! http://db.tt/IRzX6D16

Page 2 of 5 FirstFirst 12345 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Mass Effect
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 48
    Last Post: 21-11-12, 01:59
  2. mass effect 2
    By DeViLiSh|Je$$uS in forum Game Server CG
    Replies: 145
    Last Post: 24-02-10, 01:47
  3. Mass effect dlc
    By VanjaTheMan in forum Game Server CG
    Replies: 2
    Last Post: 12-05-09, 19:42
  4. Mass Effect problem...
    By <[ nIkI ]> in forum Game Server CG
    Replies: 0
    Last Post: 18-10-08, 08:22
  5. Butterfly effect
    By *cHeStNUT* in forum Nauka generalno
    Replies: 9
    Last Post: 21-11-04, 21:42

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •