Page 92 of 104 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast
Results 2,276 to 2,300 of 2581

Thread: Ugradnja auto gasa

  1. #2276
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Nije to za to.
    TAKUMI

  2. #2277
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    9,155
    Thanks Thanks Given 
    1,013
    Thanks Thanks Received 
    1,620
    Thanked in
    837 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Nije to za to.
    znam da nije, ja sam to sipao u starijeg benzinca da se tise cuju podizaci ventila a i "kold" start je "blazi" kad se uspe to...
    nego sam mislio da se sipa u ulje?
    jer nije ni meni logicno da sipas aditiv u rezervoar za gorivo a vozis na plin?

  3. #2278
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dobro, to je za hidropodizace, da se ne cuju kada je motor hladan. Ovdje se prica o:

    TAKUMI

  4. #2279
    Join Date
    Dec 2006
    Location
    pg
    Posts
    7,919
    Thanks Thanks Given 
    509
    Thanks Thanks Received 
    428
    Thanked in
    236 Posts

    Default

    ako ulja ima u sic ventila onda gumice ne valjaju logicno i motoru nista bit ne moze ako zalupaju hidropodizaci na prvo paljenje..izadje ulje tokom stojanja iz njih i taj tren dok se ne napune nista im ne moze bit
    * Profesionalni detailing vozila *
    Instagram : Tico Detailing

  5. #2280
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Potpisujem.
    TAKUMI

  6. #2281
    Join Date
    Jul 2011
    Posts
    4,068
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Kod koga bi preporucili ugradnju i ko daje garanciju i na koliko god?

  7. #2282
    Sparco_CG's Avatar
    Sparco_CG is offline Najpovoljniji diler racunara i opreme u Podgorici
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    8,545
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    58
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Kod koga bi preporucili ugradnju i ko daje garanciju i na koliko god?
    Forumas massa na moju odgovornost

    ---------
    Prodaja Autodjelova i guma
    www.facebook.com/autodjelovi.gume/
    BMW Arsovic
    068-615-321 (viber)
    [email][email protected]


  8. #2283
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I ja njega preporucujem. Jedini u CG koji zna i umije.
    TAKUMI

  9. #2284
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Kod koga bi preporucili ugradnju i ko daje garanciju i na koliko god?
    Boljević Autogas - Podgorica


    Auto servis
    Vojvođanska br. 51
    069/687-466


    nidje drugo bez kod boljevica. garancija se podrazumijeva.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  10. #2285
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,233
    Thanks Thanks Given 
    909
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Koliko te placa Madjo da ga reklamiras?

  11. #2286
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    ja znam nekoliko auta đe je ugradio potpuno pogrešan isparivač pa auto nije išao ni blizu kako treba

    npr. na 740i cvxovog, fabia će se sjetit (a i cvx sigurno )
    She is only here to annoy herself!

  12. #2287
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sceko View Post
    Kod koga bi preporucili ugradnju i ko daje garanciju i na koliko god?
    massa- lpg-tech i tachka.

  13. #2288
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    Koliko te placa Madjo da ga reklamiras?
    0 eura. Ja govorim na osnovu savrsenog iskustva za 3 auta koja sam ugradjivao i odrzavao kod njega. Sta vise upoznao sam ga kroz rad na ta auta, ni poznavao ga nisam prije. Mogu i ja da pitam tebe i ostale koliko vas placa massa pa to ne radim iako je ocigledno, jer nekako mi je to degutantno i smijesno. Bas ce mene Boljevic placat da ga reklamiram ovdje na forum pored milion televizija, novina., portala itd... makse druze
    Ja kazem moje misljenje na osnovu visegodisnjeg iskustva, drugi kazu svoje tj masa ili neko treci i kraj price na kraju ce odlucit taj sto pita...

    Jos jednom, Sceko sto se CG tice jedino kod Boljevica. Raspitaj se u narod, pusti forum, pa ces i sam vidjeti.

    Ovdje su neki puno lajali protiv mladja, prepoznace se neki od njih jer su redovni na ovoj temi i temama o autima svaki dan, pa su im mladjo i ekipa malo usi zavrtali pa se vise zivi ne cuju ali to ti je ta hrabrost dje anonimno laju ovdje i misle ne moze se saznati ko su, pa posle placu

    Umjesto toga kazes predlazem toga i toga i za mene ne postoje drugi i kraj, a ne tu lajes i ogovaras kao kucka iza "anonimnog" nika ....
    Last edited by lucke91; 07-03-17 at 06:55.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  14. #2289
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    pa ne mozes na osnovu 3 dobro uradjena auta zakljucit da je majstor dobar, ali mozes na osnovu nekoliko koji i nisu bas najbolje ugradjeni zakljucit suprotno ne velim ja znajuci nas narod mozda su ljudi sami zahtijevali da im izadje sto jeftinije ili trenutno nije imao jace isparivace ali je onda trebao narucit dok mu stignu pa onda da ugradi a ne ovako, s druge strane posto to godinama radi sigurno se u medjuvremenu ustosao pa je sada bolji nego ranije

    i nije samo do majstora ima i do uredjaja, a LPG Tech je za normalne pare najbolji uredjaj (znaci ne racunam Prins i ostale sto su po par hiljada)
    She is only here to annoy herself!

  15. #2290
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,355
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nemam nishta protiv madja,poznajem ga lichno al kad je posa u pitanju on kaska i to debelo tako da trenutno na nashem trzishtu najbolja opcija je lpg-tech i forumash massa,jer ako vozish benzinca i mislish da nema spasa tu je forumas massa

  16. #2291
    Join Date
    Mar 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,936
    Thanks Thanks Given 
    29
    Thanks Thanks Received 
    908
    Thanked in
    482 Posts

    Default

    Ja vozim dizel ali bi volio samo da upoznam tog massu :-) to je cudo od covjeka :-) ne hvalite ga toliko pokvarice se...

    Sent from my SM-G930F using Tapatalk
    doslo vrjeme da se promijeni potpis :)

  17. #2292
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

  18. #2293
    Join Date
    Apr 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    LPGTECH 067 854 548

  19. #2294
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,233
    Thanks Thanks Given 
    909
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lucke91 View Post
    0 eura. Ja govorim na osnovu savrsenog iskustva za 3 auta koja sam ugradjivao i odrzavao kod njega. Sta vise upoznao sam ga kroz rad na ta auta, ni poznavao ga nisam prije. Mogu i ja da pitam tebe i ostale koliko vas placa massa pa to ne radim iako je ocigledno, jer nekako mi je to degutantno i smijesno. Bas ce mene Boljevic placat da ga reklamiram ovdje na forum pored milion televizija, novina., portala itd... makse druze
    Ja kazem moje misljenje na osnovu visegodisnjeg iskustva, drugi kazu svoje tj masa ili neko treci i kraj price na kraju ce odlucit taj sto pita...

    Jos jednom, Sceko sto se CG tice jedino kod Boljevica. Raspitaj se u narod, pusti forum, pa ces i sam vidjeti.

    Ovdje su neki puno lajali protiv mladja, prepoznace se neki od njih jer su redovni na ovoj temi i temama o autima svaki dan, pa su im mladjo i ekipa malo usi zavrtali pa se vise zivi ne cuju ali to ti je ta hrabrost dje anonimno laju ovdje i misle ne moze se saznati ko su, pa posle placu

    Umjesto toga kazes predlazem toga i toga i za mene ne postoje drugi i kraj, a ne tu lajes i ogovaras kao kucka iza "anonimnog" nika ....
    Ako te zanimaju moji lični podaci poslat cu ti ih na pm. A ne ogovaram nikoga nego pričam istinu a ako nekoga istina boli to je njegova stvar. Ja imam loša iskustva sa tim čovjekom i to za neke banalnosti zbog kojih mi je bilo muka da idem u BG dje sam plin i ugradio tada. Ja bez razloga ne bih preporučivao forumaša massa da se nijesam uvjerio u pedantnost i odgovornost. Pogledaj njegove primjere ugradnje na fb pa uporedi sa svojom koju ti je boljević ugradio. Da se ne bi prepucavali ođe nemoj više pominjati boljevića jer je 99% forumaša na ovom topiku alergično na njegov dosadašnji rad.

  20. #2295
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Martin Mcfly View Post
    Ako te zanimaju moji lični podaci poslat cu ti ih na pm. A ne ogovaram nikoga nego pričam istinu a ako nekoga istina boli to je njegova stvar. Ja imam loša iskustva sa tim čovjekom i to za neke banalnosti zbog kojih mi je bilo muka da idem u BG dje sam plin i ugradio tada. Ja bez razloga ne bih preporučivao forumaša massa da se nijesam uvjerio u pedantnost i odgovornost. Pogledaj njegove primjere ugradnje na fb pa uporedi sa svojom koju ti je boljević ugradio. Da se ne bi prepucavali ođe nemoj više pominjati boljevića jer je 99% forumaša na ovom topiku alergično na njegov dosadašnji rad.
    Meni tvoji podaci ne trebaju, u postu sam tebe citirao jer si mi jasno pitanje postavio, da si mi nesto ozbiljnije rekao nasao bih te i bez toga da mi sam dajes podatke, ali eto ne znam cime sam te to uvrijedio jednostavno sam ti odgovorio na pitanje. Ova ostala prica se odnosila na nekoliko ovdje uticajnih forumasa koji su popili par samara jer su lajali bez ikakve potrebe pa se vise zivi ne cuju....

    kao drugo ja cu uvijek njega predlagati jer je moje iskustvo sa njegovim radom sa auto plinom idealno i sigurno mi neces ni ti ni niko zabraniti, a to sto vi imate drugog da forsirate, svaka cast postujem samo ga vi predlazite, ja cu onoga za koga ja mislim da treba i kraj price.... kad vec neko pita dje da se povede, ja kazem dje ja mislim i pritom ne napadam nikog samo iskopiram broj telefona i adresu, nego je problem u tebi i tebi slicnima koji se odma aktivirate i pisete i napadate nicim izazvani....
    a to je li 99% foruma alergicno na njega nije na tebi da sudis, tako da cu itekako nastaviti da predlazem madja koji je hirurg za sve ostale majstore u pg, opet kazem po mom misljenju i misljenju velikog broja ljudi
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  21. #2296
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,452
    Thanks Thanks Given 
    1,908
    Thanks Thanks Received 
    5,151
    Thanked in
    1,776 Posts

    Default

    Bara mala a puno krokodila, što se radi u borbi oko tržišta haha. Ja nemam potrebu za ugradnjom plina, ali kad pročitah sad da taj Mladjo ide sa ekipom da bije ljude koji ga pomenu u negativnom kontekstu teško da bih se odlučio kod njega da pođem, mogu mislit što radi nezadovoljnim mušterijama

  22. #2297
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by remark View Post
    Bara mala a puno krokodila, što se radi u borbi oko tržišta haha. Ja nemam potrebu za ugradnjom plina, ali kad pročitah sad da taj Mladjo ide sa ekipom da bije ljude koji ga pomenu u negativnom kontekstu teško da bih se odlučio kod njega da pođem, mogu mislit što radi nezadovoljnim mušterijama
    niko druze ne dira nikog zbog trzista niti zbog tome slicnih pitanja, u pitanju je lajanje i blacenje da bi se ocerale musterije kod konkurencije iz raznih interesa, i direknto udaranje po obrazu covjeka.... ko god poznaje njega zna da je vrhunski covjek i ljudina velika... nezadovoljni musterija moze da dobije samo besplatnu popravku i normalnu saradnju ako zeli naravno.... mada takvih je minoran procenat....
    ovo sto si naveo je bilo u par slucajeva kada se na ovoj temi i nekim starijim temama nekoliko njih uticajnih forumasa (prepoznace se, evo se zivi ne cuju ) bilo bas ono primilo na tu pricu da blate covjeka misleci da se do njih ne moze doci, pa su posle preplakali.. to mi je gore nego ista kad se neko krije iza sajber imena i tu dobije mooda da ih prosipa misleci da se ne moze saznati ko je ko a vecina nas ovdje se znamo koji smo stariji na forumu
    Last edited by lucke91; 10-03-17 at 14:05.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  23. #2298
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,243
    Thanks Thanks Given 
    2,753
    Thanks Thanks Received 
    2,625
    Thanked in
    1,270 Posts

    Default

    koji vi stariji na forumu registrovao si se 2010e ja u starije na forumu racunam ljude koji su 15ak god na forum aj da ne bude bas od pocetka posto je od 1999. aktiviran, a tebe mi niko od njih pomenuo nije osim ako si imao neki stariji nalog pa si banovan

    Madjo jes dobar covjek (i to sam cuo od vise ljudi) ali kad je poceo da radi nije imao skoro nikakvog iskustva (sada ga vec ima dosta vise) i dosta uredjaja nisu bili ugradjeni bas kako treba, istina ima tu dosta i do "kvaliteta" komponenti koje je ugradjivao a ne do njega. Nije to samo sa foruma prica vec sam cuo od vise ljudi po gradu koji nikakve veze sa forumom nemaju. Inace i sam vozim auto na koje je on ugradio plin i generalno radi dobro osim sto je i na njega ugradjen slabiji isparivac nego sto bi trebalo. Mada zadovoljan sam i ovako necu na trke sa njim.
    She is only here to annoy herself!

  24. #2299
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,389
    Thanks Thanks Given 
    69
    Thanks Thanks Received 
    860
    Thanked in
    513 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    koji vi stariji na forumu registrovao si se 2010e ja u starije na forumu racunam ljude koji su 15ak god na forum aj da ne bude bas od pocetka posto je od 1999. aktiviran, a tebe mi niko od njih pomenuo nije osim ako si imao neki stariji nalog pa si banovan
    mozes ti racunati da su stariji ne znam koji, ali i sam pogledaj ko je aktivan sad, nema 20 clanova ukupno da im je profil stariji od 2-3 godine..... imas ti hiljade clanova ja vjerujem da imaju profile 10-15 godina ali sta to znaci ako nisu na forum usli godinama? tako da od ovdje prisutnih koji se iole ukljucuju po tema mogu se smatrati u iole starije clanove foruma sa 7 godina ``staza``

    ali odosmo u off topic, mozemo o tome na drugoj temi, eto ti zanimljiva tema da otvoris novi topik, ko su i dje su stari forumasi i dje je ta granica izmedju
    Last edited by lucke91; 10-03-17 at 16:02.
    Samo ti...
    U mome srcu si...
    Jedna jedina, nepobjediva -
    Zvezdo ljubavi!

  25. #2300
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Koji su to stariji forumasi ishklepani bas me zanima

    #pravdazaMaike
    One Ring to Rule them all...

Page 92 of 104 FirstFirst ... 4282888990919293949596102 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I,K: Ugradnja plina za auto
    By Forever in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 26-06-17, 18:51
  2. Ugradnja ozvucenja za auto ?!
    By MacakMackin in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 23-07-12, 21:08
  3. Info ugradnja klime u auto
    By EvilCrazyLady in forum Vozila i oprema
    Replies: 32
    Last Post: 26-06-12, 20:52
  4. Ugradnja auto plina!
    By Dude in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 31
    Last Post: 12-03-11, 09:01
  5. I:Ugradnja muzike u auto
    By John Cena in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 14-01-10, 17:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •