Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast
Results 226 to 250 of 2581

Thread: Ugradnja auto gasa

  1. #226
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zasto nisi/niste zvali inspekciju?
    TAKUMI

  2. #227
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,926
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,323
    Thanked in
    1,856 Posts

    Default

    Trebao sam, umjesto toga platio sam 2 puta po 20e čišćenje...
    Doduše više ne sipam tamo, niti ću pa makar plina više nemalo niđe bez tamo..

    Poslato sa pisaće mašine Galaxy Note
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  3. #228
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da probudim opet na kratko ovu temu.
    Cuo sam nekoliko pohvala na rad majstora Boljevica u GG,sto se tice ugradnje ali i popravke plina. Ima sve sertifikate i ostale zajebancije , vidio sam kad sam bio sa prijateljem da mu popravi nesto .
    Interesuje me je li ko ugradjiva kod njega sekvent plin ( na neko novije auto ) I kako je zadovoljan ? Sad zamolicu ove sto salju u BG odma da me ne salju u BG jer znam vec za to ali sam jos u fazi razmisljanja dje sto i kako .
    Molim vas objektivno

  4. #229
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    5,235
    Thanks Thanks Given 
    920
    Thanks Thanks Received 
    227
    Thanked in
    107 Posts

    Default

    Ja nesto ne bih rizikovao sa njim. Radije bih dao ti 100e za put do Bg-a i da sam miran. Jedan drug je imao neki problem na seata i deset puta je isao kod njega i zalud.

    A tih sertifikata coek moze nabaviti lagano. Treba provjeriti kod tih sto izdaju te sertifikate jesu li ih izdali pojedincima.
    Last edited by Martin Mcfly; 04-01-13 at 15:43.

  5. #230
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    I jedan nas zajednicki frend, Martine, onaj sa plavim Seatom...evo mjesec dana ga vozi na benzin jer nema vremena i zivaca da se bakce sa njim.
    Frend na 530i, uzas. Pali mu check engine svaki dan a stormaj kaze: to je normalno.
    Zet je ugradio kod njega na Nissana...na benzin ga vozi. Pitam ga (onako, bas pokvareno), sto ga ne vozis na plin?...aaa, hocu malo na benzin, cuo sam da je zdravo.
    TAKUMI

  6. #231
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi,100 eura nikome ja mislim nije problem. Ne radi se o tome . Ko ce da mi garantuje da ce taj isti Rasic da mi napravi dobro covjece .Vas dvojica,trojica sa foruma sto ga hvalite ka da vam je iz kuce . Sto da mi se desi ka tvome drugu pa da ja moram 10 puta da idem relacija PG -BG pa to ne ispane vise 100 eura no 1000€ "i da mi bude zalud" . Pusti ti to. Ja sam cuo da je njegov otac bio mnogo dobar majstor za plin i da je mnogo poducava,pa cak i te sto po srbiji ugradjuju. No necu da zalazim sad u sve to. Eo prihvatam tvoj post kao jedno negativno iskustvo. Idemo dalje,.

    Edit : Fabia, nenormalno mi je nesto da bas nikome ne valja . Eo ja sma sreo covjeka .Vozi punto 2003 godine veli nema nikakvih problema.Mada ne poznajem ga bas najbolje,ali valjda nebi pricao bzv.

  7. #232
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    njegov otac je podesavao venturije na karburatore..nije to bas uporedivo
    She is only here to annoy herself!

  8. #233
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    ima li opasnosti da plin bude bomba u auto?ne daj boze.

  9. #234
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Pazi,100 eura nikome ja mislim nije problem. Ne radi se o tome . Ko ce da mi garantuje da ce taj isti Rasic da mi napravi dobro covjece .Vas dvojica,trojica sa foruma sto ga hvalite ka da vam je iz kuce . Sto da mi se desi ka tvome drugu pa da ja moram 10 puta da idem relacija PG -BG pa to ne ispane vise 100 eura no 1000€ "i da mi bude zalud" . Pusti ti to. Ja sam cuo da je njegov otac bio mnogo dobar majstor za plin i da je mnogo poducava,pa cak i te sto po srbiji ugradjuju. No necu da zalazim sad u sve to. Eo prihvatam tvoj post kao jedno negativno iskustvo. Idemo dalje,.

    Edit : Fabia, nenormalno mi je nesto da bas nikome ne valja . Eo ja sma sreo covjeka .Vozi punto 2003 godine veli nema nikakvih problema.Mada ne poznajem ga bas najbolje,ali valjda nebi pricao bzv.

    Pa mi kazemo da ides ti, i svi ostali u BG, da ne bi bilo problema posle.
    Dalje, 99% ljudi koji ugradjuju plin kod njega ili kod ostalih ne mogu da vide da nesto nije u redu, zato sto misle da je to to i ne moze bolje.
    Ovome na BMWa pali check, on nikad ne bi provalio da nesto nije u redu da nema taj check engine light, jer auto radi solidno.

    Ne hvalimo mi njega, uopste, samo kazemo istinu - a istina je da ne znam da se iko zalio na njega. Prelistaj CBC forum pa ce ti bit jasno.
    TAKUMI

  10. #235
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Syria, Damascus
    Posts
    10,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ima, ne daj boze.

    fabia, kakav je ovaj iz rakica? 400 eura ugradnja.

  11. #236
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by jokac View Post
    ima li opasnosti da plin bude bomba u auto?ne daj boze.

    Plin ne moze da bude bomba. Benzin je opasniji od plina.
    TAKUMI

  12. #237
    Join Date
    Sep 2010
    Location
    Bokesko Carstvo
    Posts
    13,704
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Plin ne moze da bude bomba. Benzin je opasniji od plina.
    hahahhahaaa,avatar je extra:lolblue::lolblue::lolblue::lolblue:

  13. #238
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    njegov otac je podesavao venturije na karburatore..nije to bas uporedivo
    Nije to za usporedbu,niti ja uporedjujem nikako,nego kazem samo bzv vise.


    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Pa mi kazemo da ides ti, i svi ostali u BG, da ne bi bilo problema posle.
    Dalje, 99% ljudi koji ugradjuju plin kod njega ili kod ostalih ne mogu da vide da nesto nije u redu, zato sto misle da je to to i ne moze bolje.
    Ovome na BMWa pali check, on nikad ne bi provalio da nesto nije u redu da nema taj check engine light, jer auto radi solidno.


    Ne hvalimo mi njega, uopste, samo kazemo istinu - a istina je da ne znam da se iko zalio na njega. Prelistaj CBC forum pa ce ti bit jasno.

    Zbog cega mu se pali chek engine a radi mu auto normlano,moze li bit zbog neceg drugog .Zbog cega se inace pali chek engine posle ugradnje plina ?
    Kako mogu da znam reci mi da mi se nece upalit chek engine posle no sto ugradim kod rasica ?
    OK tebi je sve u redu i to je pozitivno iskustvo postujem sve. Kako mozes da budes toliko siguran da ce svakome bit tako dobro ?

    E i sad jedno ne vezano pitanje za sve ovo . Je li bolji ovaj Lovato ili Tomasseto sistem ( Ovo pitam kao totalni laik za te stvari tako da nemojte se smijat ) ?

  14. #239
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NightY View Post
    Zbog cega mu se pali chek engine a radi mu auto normlano,moze li bit zbog neceg drugog .Zbog cega se inace pali chek engine posle ugradnje plina ?
    Kako mogu da znam reci mi da mi se nece upalit chek engine posle no sto ugradim kod rasica ?
    OK tebi je sve u redu i to je pozitivno iskustvo postujem sve. Kako mozes da budes toliko siguran da ce svakome bit tako dobro ?

    E i sad jedno ne vezano pitanje za sve ovo . Je li bolji ovaj Lovato ili Tomasseto sistem ( Ovo pitam kao totalni laik za te stvari tako da nemojte se smijat ) ?

    Check moze da se pali zbog zilion stvari, ali najcesce zbog loseg stelovanja smjese i drugih stelovanja (duzina crijeva od dizne do dizne, hod, promjer...).
    Ovome se pali zbog prebogate smjese. Bio sam sa njim tamo, NE ZNA da mu sredi to, a nece da me slusa da stavi parametre koje ja mislim da su najbolji, jer je to ponizavajuce za njega.
    Kod Rasica su ugradili...ja i jos 10-ak iz PG samo...nisam cuo da se neko zalio na njega, a imas na forum CBC grdilo ljudi koji su imali posla sa njim, samo se jedan zalio da mu nisu vratili jednu plastiku, koja inaca treba da se skine na Corolle kad se ugradjuje plin.
    Evo, ja cu ti garantovat da neces gledat check engine ako ga ugradis kod njega.
    Siguran sam da ce svakome biti dobro jer je svakome bilo dobro.



    Tomasetto/Lovato - Tomasetto. Stag je nenadjebiv.
    TAKUMI

  15. #240
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    ima, ne daj boze.

    fabia, kakav je ovaj iz rakica? 400 eura ugradnja.
    She is only here to annoy herself!

  16. #241
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Check moze da se pali zbog zilion stvari, ali najcesce zbog loseg stelovanja smjese i drugih stelovanja (duzina crijeva od dizne do dizne, hod, promjer...).
    Ovome se pali zbog prebogate smjese. Bio sam sa njim tamo, NE ZNA da mu sredi to, a nece da me slusa da stavi parametre koje ja mislim da su najbolji, jer je to ponizavajuce za njega.
    Kod Rasica su ugradili...ja i jos 10-ak iz PG samo...nisam cuo da se neko zalio na njega, a imas na forum CBC grdilo ljudi koji su imali posla sa njim, samo se jedan zalio da mu nisu vratili jednu plastiku, koja inaca treba da se skine na Corolle kad se ugradjuje plin.
    Evo, ja cu ti garantovat da neces gledat check engine ako ga ugradis kod njega.
    Siguran sam da ce svakome biti dobro jer je svakome bilo dobro.



    Tomasetto/Lovato - Tomasetto. Stag je nenadjebiv.
    Ok. Hvala na odg.

  17. #242
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Boka
    Posts
    1,970
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @fotograf se ne javlja vise.

  18. #243
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jel moguce da niko u Cg ne zna sa plinom radit???

  19. #244
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    shhhhishti puno
    She is only here to annoy herself!

  20. #245
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    moracemo to regulisat onda

  21. #246
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    5
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Jel moguce da niko u Cg ne zna sa plinom radit???
    To je I meni čudno vala. Nego nemam priliku da pričam sa nekim ko je ugradjiva, da mi prenese iskustva. U moje društvo svako vozi dizela,samo ja po plate dajem u gorivo

    Sent from my HTC Desire HD A9191 using Tapatalk 2

  22. #247
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Pazi, problem je sto su nashi majstori vecinom dzukele (da tako kazem) koje se ne razumiju u to sto rade, a postave se kao da su odranili 3 doktorata na tu temu... i josh jedan problem je sto nemaju iskustvo sa sekvent plinom recimo, jer su ga vidjeli proshle godine prvi put u zivotu... i naravno, pored svega toga ti naplate polijepo tu uslugu, al nesto ne vjerujem da su svi takvi...

    Ja kad sam poceo sa chipovanjem da radim, bila je prica Cacak, Uzice, Italija itd...niko ne smije chipovat kod nas, jer se eto desilo da je osim mene pocelo da ih radi par drugih ljudi i sjebali ljudima kola, bili neodgovorni, bili bezobrazni itd... i mogu ti rec da i dalje ima ljudi koji ce otic nedje drugo da uradi istu stvar koja se moze uradit kod nas, samo da bi ispali "pametniji" i pricali kako je to tamo nedje puno bolje i ljepshe, ja srecom pokazah i dokazah da odje isto poneko zna nesto, ili na kraju krajeva, ima koga pitat ako ne zna....e to je fora,........... e sad, konkretno sto se tice plina, ne znam kako rade ljudi odje niti koliko kosta, ali sam siguran da ce brzo biti neko ko ce radit taj plin kako treba, eto cisto da se ne mora ici 500+km za svaki servis plina ako zatreba...

  23. #248
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    MNE
    Posts
    66,648
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Brzi, fora je sto sad toga majstora nema. Ja sam ugradio plin, evo 6 godina. Bio sam prosle godine na servis, znaci 5,5 godina i 180K km, zamijenio crijeva, cistio dizne i to je to, 35 eura mi je naplatio sve, plus mi je dao kesu punu filtera.
    TAKUMI

  24. #249
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,253
    Thanks Thanks Given 
    2,757
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by brzi_pas View Post
    Ja kad sam poceo sa chipovanjem da radim, bila je prica Cacak, Uzice, Italija itd...niko ne smije chipovat kod nas, jer se eto desilo da je osim mene pocelo da ih radi par drugih ljudi i sjebali ljudima kola, bili neodgovorni, bili bezobrazni itd...
    i usput napravili famu da je cipovanje auta naucna fantastika i da smo mi nesposobni za to, kao sto se pravi fama i za sve ostalo pa nam je premijer isti eo 20 godina jer naravno sposobnijeg od njega nikako ne moze(i ne smije) bit
    She is only here to annoy herself!

  25. #250
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica, masline
    Posts
    5,004
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Upravo o tome pricam NSX Sto opet ne znaci da taj posao (a i bilo koji drugi) moze da radi bilo kakva budala


    Quote Originally Posted by Fabia_Elegance! View Post
    Brzi, fora je sto sad toga majstora nema. Ja sam ugradio plin, evo 6 godina. Bio sam prosle godine na servis, znaci 5,5 godina i 180K km, zamijenio crijeva, cistio dizne i to je to, 35 eura mi je naplatio sve, plus mi je dao kesu punu filtera.


    Ma znam ja odlicno dje si uradio plin, i znam da tu greshke nema sigurno

Page 10 of 104 FirstFirst ... 678910111213142060 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. I,K: Ugradnja plina za auto
    By Forever in forum Ostali oglasi
    Replies: 11
    Last Post: 26-06-17, 17:51
  2. Ugradnja ozvucenja za auto ?!
    By MacakMackin in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 23-07-12, 20:08
  3. Info ugradnja klime u auto
    By EvilCrazyLady in forum Vozila i oprema
    Replies: 32
    Last Post: 26-06-12, 19:52
  4. Ugradnja auto plina!
    By Dude in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 31
    Last Post: 12-03-11, 08:01
  5. I:Ugradnja muzike u auto
    By John Cena in forum Ostali oglasi
    Replies: 28
    Last Post: 14-01-10, 16:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •