Results 1 to 5 of 5

Thread: Kvalifikacije? No way!

  1. #1
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    136
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Kvalifikacije? No way!

    Kosovski politicari pokusavaju da ubijede javnost da jedino nezavisnost Kosova moze da zaustavi nasilje tamo. Ovo je djelimicno tacno: Srbi bi tada potpuno napustili Kosovo, te bi se tamo djesavao samo onaj dio nasilja koji otpada na cinjenicu da su Siptari u biti nasilinicki narod.

    Dok kod Srba nasilnicke zivotinje ipak morate traziti medju cetnickim dobrovoljcima i fudbalskim navijacima, kod Siptara ih nalazite svuda: na ulici, u skoli, u porodici. Glorifikacija nasilja je siptarski folklor: kod kojeg drugog evropskog naroda imate narodni obicaj da se dvojica mladozenja na smrt pobiju sabljama, da bi odlucili koji ce od njih da se zeni? Ne moze se izbeci asocijacija na copor, te na izvjesne vrste zivotinja gdje se pravo na parenje stice upravo ovako.

    Siptari nisu do sada dobili nezavisno Kosovo iskljucivo zbog samih sebe. Niko im u svijetu ni za trenutak nije povjerovao da su kvalifikovani da naprave drzavu, bar ne onu u kojoj bi gradjani uzivali prvo fizicku, pa tek onda i pravnu zastitu. Ono "standardi prije statusa" znaci: prvo me ubijedite da nijeste copor, no narod, da bi uopste mogli razgovarati o nekakvoj drzavi.

    Prije toga - matrak!

    Smatram da je neko kod Siptara shvatio da to znaci "vjeciti matrak", te da je stoga jedini put ocistiti Kosovo potpuno od Srba, sto poslijedni dogadjaji potvrdjuju. Ovim bi se problem kvalifikacija u dobroj mjeri smanjio, a sanse sa drzavu povecale.

    Kod Siptara, bas kao i kod Hrvata, sam pojam drzave pociva na masovnom zlocinu. Zato im obojma genocid tako dobro ide od ruke: malo kome je u istoriji poslo za rukom ocistiti tako temeljno svoju teritoriju k'o Hrvati i Siptari svoju..

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Više su nam dosadile priče o nezavisnoj Crnoj Gori. :roll:

  3. #3
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    ~montenegro~
    Posts
    551
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Karma
    Više su nam dosadile priče o nezavisnoj Crnoj Gori. :roll:
    Ti mi nikad necesh biti jasan na ovom forumu jedini ti.Pa ako ti smeta CG zashto zivish u njoj?Shto ne ides na Kosovo?Srbiju?Ameriku ili bilo dje drugo...?
    Ne shvatam ovakve izjave.
    Kolichinski si odavno pokazao da nemash bash chime da se istaknesh!

    -Shto se teme tiche,Albanci pokushavaju na sve nachine da stignu do svoga zacrtanoga cilja.Tu vishe srbi ne mogu nishta.Jedino razni dogovori sa SVIJETOM i UN!Vjerujte mozemo se nadati svi da ce Kosovo biti dio srbije,ali proci ce neko vrijeme i Srbi ce dici ruke od toga!Nece proci ni 5-6 godina Kosovo ce biti nezavisna zemlja.Pomirite se svi sa tim,tako je kako je.NA ZALOST!
    ~MONTENEGRO~

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    1,754
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ma koje Kosovo?
    Više me interesuje kako da mi što više Crnogorki digne noge :oops:

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Rebellion Area
    Posts
    4,209
    Thanks Thanks Given 
    19
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Albanci rade ono sto oce. A kome ko dize noge pogotovo ljeti to znamo

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •