View Poll Results: Crna Gora na World Cup 2014 Brazil....

Voters
92. You may not vote on this poll
  • ...idemo kao I u grupi

    36 39.13%
  • ...kao drugi u grupi dobijamo u baraz

    33 35.87%
  • ...kao drugi u grupi gubimo u baraz

    3 3.26%
  • ...nema Crne Gore

    20 21.74%
Page 13 of 24 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast
Results 301 to 325 of 580

Thread: 2014 FIFA World Cup Brazil qualification

  1. #301
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    A ovi su mi najjaci sto pisu kako se hrvati usrase u Srbe, a nista uradili nisu, Srbi su bukvalno dali 2 gola sami sebi..

    ee brate u kakvoj ti zabludi zivis,hrvatska se bukvalno posrala po njima...ja sam potpuno neutralan ne navijam ni za jedne ni za druge...samo sam realan

  2. #302
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,117
    Thanks Thanks Given 
    339
    Thanks Thanks Received 
    648
    Thanked in
    316 Posts

    Default

    Pa rekoh ja nikakava igra Hrvatske ce biti,bukvalno me iznenadilo to da je onakva odbrana srbije bila katastrofa,kolarov nazad prelos prvo,a subotic drugo poluvrijeme.Sta hrvatska nije imala nijednu sansu,a Srbija 3-4 to je cinjenica

  3. #303
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    601 East 54th NY
    Posts
    4,779
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default



    Cestitke bracu.

    Hrvatska ocekivano razbila Srbiju. Jaci su duplo od njih i to pokazali na terenu.
    I don't get lucky. I make my own luck.

  4. #304
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .Bole View Post
    Pa rekoh ja nikakava igra Hrvatske ce biti,bukvalno me iznenadilo to da je onakva odbrana srbije bila katastrofa,kolarov nazad prelos prvo,a subotic drugo poluvrijeme.Sta hrvatska nije imala nijednu sansu,a Srbija 3-4 to je cinjenica
    Činjenica je da je ovakvom igrom Srbija ispodprosječna reprezentacija koja se na fifinoj ljestvici nalazi nezasluženo "visoko". Ovom igrom bi trebala biti (a i hoće poslije ovoga mjeseca) negdje oko 50. pozicije. Štimac je odradio utakmicu točno onako kako je priželjkivao i najavljivao. Poveli smo 2 razlike u prvom poluvremenu, a onda u drugom povukli vezni red nazad i čuvali rezultat i snagu za bitnu utakmicu u Walesu. Da je rezultat u prvom poluvremenu bio nepovoljan, u drugom bi kao uvijek gledao barem 30 % bolju Hrvatsku. Obzirom na rezultat Štimac se odlučio na zatvaranje sredine terena, a da je htio ofenzivnije drugo poluvrijeme Srbija bi popušila još barem 1 gol (uz onakvog golmana i obranu možda i 2-3), međutim nije bilo potrebe pa je zamijenjen Kranjčar (ofenzivni vezni), Olić (polušpic) za Vidu (klasičnog beka/stopera) i Vukojevića (klasičnog defenzivca), a Modirić (velemajstor) i Kovačić (velemajstor) su povučeni na našu polovicu i rijetko su izlazili naprijed. Taktički perfektno odigrano, mada oku nelijepo, ali očito je u prvom planu bio rezultat a ne ljepota nogometa. Srbiji treba novi selektor ili će tonuti sve dublje. Ima igrače, ima potencijal, ali na terenu ko hrpa neznalica. U prvom poluvremenu 0 udaraca prema golu, 0 udaraca mimo gola. U drugom poluvremenu dvije lijepe šanse ali bez igrača koji to zna završit i s perfektnim Pletikosom na golu. Stattistika skroz na strani Hrvatske. Oduševljen sam fer i korektnom igrom obje reprezentacije. Nije bilo nikakvih tenzija, čarki ili koškanja. Za pet.

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Cestitke bracu.

    Hrvatska ocekivano razbila Srbiju. Jaci su duplo od njih i to pokazali na terenu.
    Hvala

  5. #305
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by desert de Lleó View Post


    Cestitke bracu.

    Hrvatska ocekivano razbila Srbiju. Jaci su duplo od njih i to pokazali na terenu.
    da su jaci,jaci su i tu nema govora...ali da su nas razbili to je glupost...prestani vise da pises kojesta gluposti

    @ braco...

    prvo cestitke na pobjedi...moram da kazem da ste 2 gola dobili bukvalno kao poklon...ali dobro bitan je rezultat na kraju...steta sto nismo iskoristili one sanse sto smo imali...mislim da smo zadnjih pola sata bili bolji i da smo zasluzili da damo gol
    sto se tice fifine tabele srbija trenutno na 35 mjestu u utorak igramo protiv skotske,mislim da cemo tu i ostati

    na terenu je bilo super slazem se 5+,ali zato na tribinama sasvim ocekivano(zvizdanje+skandiranje+paljenje zastave)...a tako ce biti i u beogradu sasvim sigurno

    jos jednom cestitke

  6. #306
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    jos jednom cestitke
    Hvala

  7. #307
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Hvala
    samo hvala ?ostalo ignorises ?

  8. #308
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    1,066
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    bice nesto od ove rep. Srbije poslusajte me samo im dajte malo vremena
    Russia!

  9. #309
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Aoooo kakva perfekcija kod gola Argentine Iguain na asistenciju Mesija.
    Jos jedna asistencija Mesija,cudo je Iguain kad ima ko da mu namjesti go
    Last edited by PrijekiLijek; 23-03-13 at 01:26.

  10. #310
    Join Date
    Jan 2007
    Location
    Dubrovnik, Hrvatska
    Posts
    2,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    23
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by cardozo View Post
    samo hvala ?ostalo ignorises ?
    A šta da ti više napišem a da se to ne otegne u dvadeset postova. Hrvatska je bila bolja taman onoliko koliko joj je trebalo da ostvari pozitivan rezultat i da upiše 3 boda. Drugo poluvrijeme za zaborav, ali to je taktika koju je Štimac naslijedio od Bilića (pod uvjetom da imamo rezultat u prvom poluvremenu). Pravi navijači ne vole takvu igru, ali jebga, takva igra donosi bodove. Da je prvo poluvrijeme završilo 0:0 Srbija se ni u drugom ne bi vidjela, a Hrvatska bi po običaju svoju igru podigla barem za 30 %.. To je sva mudrost večerašnje utakmice. Srbija ima perspektivu ali prvo trebate maknut onu neznalicu od Mihajlovića i dovest nekoga tko se razumije u nogomet (kao trener).

    Što se tiče poklona, prvi gol jest poklon, a drugi je gol iz prekida sličan onim golovima koje je nama dala SRJ u Zagrebu 1999. i tu nema govora o poklonu. Onakve lopte kao Srnina, koje idu direktno pred gol, a pogotovo Srnine, vrlo su zaje*ane za golmane. Sve je to, pa i pokloni, dio nogometne igre. Koliko ja znam zapaljena je hrvatska zastava (slučajno) jer je nekome jedna jedina bengalka uhvatila zastavu (neću se zaklet ali tako sam pročitao na jednom forumu) koja je odmah ugašena. Sumnjam da bi se našla tolika budala da uz 50-tak policijskih kamera ide palit srpsku zastavu, a Boga mi treba bit posebno lud da je uopće unese jer su kontrole na ulazima bile rigorozne (evo tražim i po portalima pa ne nalazim tu vijest). Jedina zastava koja je zapaljena i o kojoj se piše je ona hrvatska u Banja Luci. Ako je i zapaljena na Maksimiru, jebga budala ima i bit će ih. Nadalje, ovakva Srbija, uz to još totalno demoralizirana, vrlo lako može izgubit i od Škota pa u tome slučaju pada ispod 50. mjesta (na to sam ciljao). Eto ti odgovor. Neću više, ne da mi se.
    Last edited by bracodubrovnik; 23-03-13 at 01:45.

  11. #311
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    ma ok je opusteno...

  12. #312
    Join Date
    Jun 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mandzukic najjaci stoper. Kako je momak izdominira u skoku u odbrani...
    Para vrti dje burgija neće.

  13. #313
    Join Date
    May 2006
    Location
    Budva
    Posts
    2,836
    Thanks Thanks Given 
    56
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Mufljuz View Post
    bice nesto od ove rep. Srbije poslusajte me
    Radovanovic, Krsticic, Mijailovic, Scepovic, Stevanovic, .. Bice, bice, kako ne..

    Vic!

  14. #314
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Odavno nisam vidio gori srednji red nego sto je Srbija juce imala Radovanovic - Ignjovski - Stevanovic .. Svega mi vise puta pomenuti Valjento Camaj je doktor za svu trojicu
    Mihajlovic se izglupirao najstrasnije imao je ekipu sa kojom moze da isparira donekle objektivno boljoj Hrvatskoj ali on ostavi pola tih igraca na klupi ... Kuzma , Basta , Djurdjic , Tadic mozda sam jos nekog zaboravio ..
    E da ako neko nije gledao emisiju kod Ivana Ivanovica sinoc preporucujem da odgleda , gost je bio Milojko Pantic - pijan kao zemlja . Komedija !
    BISOGNA VINCERE !

  15. #315
    Join Date
    May 2011
    Posts
    4,919
    Thanks Thanks Given 
    14
    Thanks Thanks Received 
    125
    Thanked in
    82 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Ultra_Spich View Post
    E da ako neko nije gledao emisiju kod Ivana Ivanovica sinoc preporucujem da odgleda , gost je bio Milojko Pantic - pijan kao zemlja . Komedija !
    kakav cirkus je covjek napravio sto je ono brate ja nisam mogao da vjerujem kakve gluposti je sve izgovorio,koliko je ispuvljao po zvezdi rodjenoj sramota

  16. #316
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Seoul, Korea
    Posts
    9,589
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    23 Posts

    Default

    Što je sa ovim Špancima, ne štima nešto, a?

  17. #317
    Join Date
    Jul 2010
    Location
    Niksic
    Posts
    19,570
    Thanks Thanks Given 
    1,977
    Thanks Thanks Received 
    2,581
    Thanked in
    1,106 Posts

    Default

    A sta ne stima, 20 suteva na gol, 70% posjed...
    Desilo se jbg...
    Tu es mon héro!

  18. #318
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ljudi gledaju previše objektivno, a činjenica je da je Hrvatska golove dala nakon katastrofalnih grešaka Kolarova i posebno Brkića. Podsjećam da je faul koji je prethodio drugom golu hrvata bio prvo faul za srbe (Mandžukić je bio prvi koji je Kolarova udario rukom). Kad se još uzmu u obzir šanse Srbije u drugom poluvremenu, dolazimo do zaključka da rezultat, iako realan, nije plod nekog razbijanja od strane hrvata. Srbija je igrala disciplinovano, to što nemaju organizatora i krštenog napadača je problem a Mihajlović (i pored nekih grešaka) nije taj koji treba da snosi svu odgovornost. No najlakše je na trenera slomit sve, nego priznat da uprava isto loše radi, da rad sa mlađim kategorijama isto kašlje...

    Mihajlović treba malo da spusti loptu i da zajedno sa savezom pronađe rješenje da prvo vrate Ljajića u reprezentaciju. I da se mole da eksplodira neki srpski Madnžukić i Kovačić. Jer imaju solidnu osnovu, vidi se da vlada red i disciplina, još im treba kontinuitet i imaće ova generacija fine rezultate u budućnosti.

    Hrvatima svaka čast, igraju na iskustvo i sigurnost, imaju odlične igrače, ali bar po meni nisu bili toliko dominantni sinoć kao što se predstavlja. Sve im se svodilo na kruženje oko gola Srbije, a golove su dali nakon amaterskih grešaka igrača Srbije.

  19. #319
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    6,407
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MadGod View Post
    Što je sa ovim Špancima, ne štima nešto, a?
    Ne bih se ja pretjerano radovao tome, sad Francuzi da ih dobiju i odose Spanci u baraz, a kakve smo mi srece taman ce nama doci.

  20. #320
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,608
    Thanks Thanks Given 
    7,549
    Thanks Thanks Received 
    4,633
    Thanked in
    1,790 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Mitro View Post
    Ljudi gledaju previše objektivno, a činjenica je da je Hrvatska golove dala nakon katastrofalnih grešaka Kolarova i posebno Brkića. Podsjećam da je faul koji je prethodio drugom golu hrvata bio prvo faul za srbe (Mandžukić je bio prvi koji je Kolarova udario rukom). Kad se još uzmu u obzir šanse Srbije u drugom poluvremenu, dolazimo do zaključka da rezultat, iako realan, nije plod nekog razbijanja od strane hrvata. Srbija je igrala disciplinovano, to što nemaju organizatora i krštenog napadača je problem a Mihajlović (i pored nekih grešaka) nije taj koji treba da snosi svu odgovornost. No najlakše je na trenera slomit sve, nego priznat da uprava isto loše radi, da rad sa mlađim kategorijama isto kašlje...

    Mihajlović treba malo da spusti loptu i da zajedno sa savezom pronađe rješenje da prvo vrate Ljajića u reprezentaciju. I da se mole da eksplodira neki srpski Madnžukić i Kovačić. Jer imaju solidnu osnovu, vidi se da vlada red i disciplina, još im treba kontinuitet i imaće ova generacija fine rezultate u budućnosti.

    Hrvatima svaka čast, igraju na iskustvo i sigurnost, imaju odlične igrače, ali bar po meni nisu bili toliko dominantni sinoć kao što se predstavlja. Sve im se svodilo na kruženje oko gola Srbije, a golove su dali nakon amaterskih grešaka igrača Srbije.
    Klasičan opis utakmice npr Milana i Parme... Toliko su jači da su lagano odradili stvari na iskustvo bez da se oznoje...
    #fakenews

  21. #321
    Join Date
    Sep 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,861
    Thanks Thanks Given 
    264
    Thanks Thanks Received 
    189
    Thanked in
    87 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MrTwister View Post
    Ne bih se ja pretjerano radovao tome, sad Francuzi da ih dobiju i odose Spanci u baraz, a kakve smo mi srece taman ce nama doci.
    Isto sam i ja pomislio. Nego, da mi odradimo naš dio posla pa valjda će i Bog pogledat.
    Dick Laurent is dead!

  22. #322
    Join Date
    Feb 2013
    Posts
    974
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Onaj brav od trenera se bukvalno pos*a' na Srbiju.. Mnogo im fale Stankovic i Vidic , a na odmet ne bi bili ni Sulejmani i Ljajic

  23. #323
    Join Date
    Jun 2004
    Location
    podgorica
    Posts
    3,442
    Thanks Thanks Given 
    39
    Thanks Thanks Received 
    43
    Thanked in
    16 Posts

    Default

    Ocekivana I zasluzena pobjeda mnogo jacih Hrvata. A odbrana Srbije je odigrala onako kako je njen selektor znao da odigra

  24. #324
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,719
    Thanks Thanks Given 
    1,261
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    582 Posts

    Default



    :lolblue:
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  25. #325
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    Montenegro - where amazing happens
    Posts
    5,093
    Thanks Thanks Given 
    543
    Thanks Thanks Received 
    751
    Thanked in
    378 Posts

    Default

    Tri bivše exYu republike na čelu svojih grupa, ko bi rekao
    In vino veritas

Page 13 of 24 FirstFirst ... 39101112131415161723 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Afellay remains steadfast in qualification belief
    By Goran69 in forum Euro 2012 news
    Replies: 0
    Last Post: 17-06-12, 09:00
  2. Kvalifikacije za Svjetsko prventsvo 2014
    By GRUNA'STAR in forum Fudbal
    Replies: 14
    Last Post: 31-07-11, 09:19
  3. FIFA World Cup 2010 raspored u Excel-u
    By kambodza in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 7
    Last Post: 27-08-10, 11:25
  4. FIFA World Cup 2010 (FANTASY FOOTBALL)
    By Vlado in forum SP 2010 Juzna Afrika
    Replies: 480
    Last Post: 13-07-10, 16:42
  5. Panini - 2010 Fifa World Cup South Africa
    By kefalo in forum Ostali sportovi
    Replies: 3
    Last Post: 31-03-10, 13:04

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •