Results 1 to 9 of 9

Thread: Pomoc oko extra tv-a

  1. #1
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Pomoc oko extra tv-a

    Ljudi zna li ko kako da rijesim problem,radi se o sledecem:

    Od kad sam reinstalirao comp,kad god ga upalim,izgubim signal na tv.Tj izadje mi poruka "tv signal trenutno nije dostupan" i ne mogu da gledam kanale na usr....u extra tv.Zvao sam "strucnjake" koji bi trebalo da otklone kvar,ali bez uspjeha.Par njih mi je nesto "podesavalo" na liniji ali nikakvog efekta nema.Jedan od strucnjaka mi je rekao da se to desava sa windows 7 i da iskljucim DHCP servis,sto sam napravio ali onda mi kompjuter nema izlaza na net.Kablom je povezan sa onim njihovim pirelli bijelim modemom.Cak su mi pricali da "odstrikiram" na networ properties onu iptv6 opciju ali ni to nije dalo rezultata.Zna li iko sto da se radi,jel nekom poznato ovako nesto? Takodje mimo toga,dok je jos sve radilo normalno,kad god bi pustio nesto da se skida sa neta,tipa torrent neki,"brecali" bi mi kanali,zastajkivali na par sekundi i slicno.Nebitno kojom brzinom skidao.UPOMOC!
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  2. #2
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    kotor
    Posts
    2,555
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Ljudi zna li ko kako da rijesim problem,radi se o sledecem:

    Od kad sam reinstalirao comp,kad god ga upalim,izgubim signal na tv.Tj izadje mi poruka "tv signal trenutno nije dostupan" i ne mogu da gledam kanale na usr....u extra tv.Zvao sam "strucnjake" koji bi trebalo da otklone kvar,ali bez uspjeha.Par njih mi je nesto "podesavalo" na liniji ali nikakvog efekta nema.Jedan od strucnjaka mi je rekao da se to desava sa windows 7 i da iskljucim DHCP servis,sto sam napravio ali onda mi kompjuter nema izlaza na net.Kablom je povezan sa onim njihovim pirelli bijelim modemom.Cak su mi pricali da "odstrikiram" na networ properties onu iptv6 opciju ali ni to nije dalo rezultata.Zna li iko sto da se radi,jel nekom poznato ovako nesto? Takodje mimo toga,dok je jos sve radilo normalno,kad god bi pustio nesto da se skida sa neta,tipa torrent neki,"brecali" bi mi kanali,zastajkivali na par sekundi i slicno.Nebitno kojom brzinom skidao.UPOMOC!
    sve ti je dzaba , ja dva meseca pokusavam sa njima da resim problem zamrzavanja slike i to jos optika i nista,ti strucnjaci znaju samo pare da uzmu a da poprave nemaju pojma ili nece
    smile if you fucked today

  3. #3
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Ako vi imate problema sa extra tv, ne znaci da imaju svi..

    Pozovite 020/444-447, tu su serviseri koji bi trebali da vam rijese problem.

  4. #4
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ako vi imate problema sa extra tv, ne znaci da imaju svi..

    Pozovite 020/444-447, tu su serviseri koji bi trebali da vam rijese problem.
    u kotoru ih ima dosta sa istim problemima i to svi koji imaju optiku, a zvanje servisa samo gubljenje vremena i zivaca jer nista nece postici

  5. #5
    Join Date
    May 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    289
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Ako vi imate problema sa extra tv, ne znaci da imaju svi..

    Pozovite 020/444-447, tu su serviseri koji bi trebali da vam rijese problem.
    Kralju,ja ne kazem da svi imaju,samo sam iznio moj problem.I pozalio se na likove koji ne umiju to da rijese a njihov je posao.I malo je glupo kad ti nesto "popravljaju" preko tel, pa moras resetovat resiver i modem i opet da se cujes sa njima a onda dobijes potpuno devetog operatera sa drugim nacinom resavanja problema...kapiras,ono,kapiras o cemu pricam .Ako im vec redovno placam,ako vec reklamiraju neke usluge,ja samo trazim da to radi,nista vise od toga....
    KO NIJE LUD NIJE NIJE NORMALAN

  6. #6
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GED View Post
    Kralju,ja ne kazem da svi imaju,samo sam iznio moj problem.I pozalio se na likove koji ne umiju to da rijese a njihov je posao.I malo je glupo kad ti nesto "popravljaju" preko tel, pa moras resetovat resiver i modem i opet da se cujes sa njima a onda dobijes potpuno devetog operatera sa drugim nacinom resavanja problema...kapiras,ono,kapiras o cemu pricam .Ako im vec redovno placam,ako vec reklamiraju neke usluge,ja samo trazim da to radi,nista vise od toga....
    Razumijem ja tebe, i sam sam imao mnogo problema s t-comom, ali su u sustini to dobri ljudi koji gledaju samo profit, ne zanima ih interes korisnika, al da su dobri ljudi, jesu, to moras priznat.

    Zovni taj broj, taj je meni jedino pomogooo..

  7. #7
    Join Date
    Mar 2010
    Posts
    218
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Vidocq View Post
    Razumijem ja tebe, i sam sam imao mnogo problema s t-comom, ali su u sustini to dobri ljudi koji gledaju samo profit, ne zanima ih interes korisnika, al da su dobri ljudi, jesu, to moras priznat.

    Zovni taj broj, taj je meni jedino pomogooo..
    i ja sam taj broj zvao i trt u saku,ne raskidam jos ugovor zbog interneta dok ne vidim sa ovima iz m-tela inace stara dobra satelitska kakav supak od t-com-a ili kako ga zovu P-COM


  8. #8
    Join Date
    Feb 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,962
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sta cu brate, nadam se da ces rijesit problem.. Ja pokusavam da pomognem koliko je to u mojoj moci..

    Ja trenutno koristim mkabl televiziju i internet, ali ni t-com nije za bacit. Trude se da pomognu korisnicima, barem ovi koje sam ja kontaktirao.. Probacu da ti nadjem jos jedan broj dje ti mogu pomoci.

  9. #9
    Join Date
    May 2010
    Posts
    78
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Obicno neko izadje na teren i pokusaju sa zamjenom pirelija, splitera...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 10
    Last Post: 10-01-11, 15:08
  2. extra tv pomoc
    By wwewwe in forum Kablovska..Satelitska..
    Replies: 5
    Last Post: 02-08-10, 14:13
  3. I:k: Extra tv
    By Scooter in forum Ostali oglasi
    Replies: 5
    Last Post: 14-12-09, 20:59
  4. Replies: 5
    Last Post: 24-04-09, 19:45
  5. extra tv
    By Glog in forum Internet
    Replies: 5
    Last Post: 01-10-07, 14:50

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •