moderatori, ako sam pogrijesio mjesto za postavljanje teme...znate sto vam je uciniti...ali ne bih rekao da sma pogrijesio...

po vasem misljenju: sta nam je (vlasti) uraditi , i KADA ce vise uraditi da crna gora postane stvarno EKOLOSKA DRZAVA?
ne znam za vas, ali meni srce prepukne kad vidim samo jedan papiric bacen na ulicu, a kamoli kad vidim neku deponiju, kojih ima previse...

moje prve komsije bacaju smece iza kuce (ZIVA ISTINA ) a nece u kontejner, 50 metara udaljen...zar vam nije vise dosta svega toga??
zar im nije milina vidjeti na televiziju neku drugu zemlju kako je cista i ocuvana??sto ne cuvaju svoju okolinu?
i kada ce vise poceti sa radom jedna jaka stranka zelenih??cudi me da ih nema u Crnoj Gori...

i koliko vi doprinosite ovome....

mislim da je ovo , uz BEZBJEDNOT , TJ. POVECANJE BEZBJEDNOSTI U SAOBRACAJU, jedno od 2-3 glavnih pitanja za Crnu Goru i njenu buducnost...

imamo srecu sto nas stranci do sada nisu napustili, jer ja prvi nikada ne bih dosao u ovako, NAZALOST, prljavu zemlju...

a drugo...bezbjednost u saobracaju, i kako sve vise mladih ljudi gube zivote zato sto policija NISTA NE RADI da zavede red i da se postuju pravila u saobracaju, a pogotovo u vezi prekoracenja brzine....

do kad cemo cekati na primjenu zakona koji ce zastiti i nas na trotoaru i nasu djecu sutra u kolima ( sto je i duznost policajaca)

vas komentar??