Results 1 to 6 of 6

Thread: cista crna gora

  1. #1
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default cista crna gora

    moderatori, ako sam pogrijesio mjesto za postavljanje teme...znate sto vam je uciniti...ali ne bih rekao da sma pogrijesio...

    po vasem misljenju: sta nam je (vlasti) uraditi , i KADA ce vise uraditi da crna gora postane stvarno EKOLOSKA DRZAVA?
    ne znam za vas, ali meni srce prepukne kad vidim samo jedan papiric bacen na ulicu, a kamoli kad vidim neku deponiju, kojih ima previse...

    moje prve komsije bacaju smece iza kuce (ZIVA ISTINA ) a nece u kontejner, 50 metara udaljen...zar vam nije vise dosta svega toga??
    zar im nije milina vidjeti na televiziju neku drugu zemlju kako je cista i ocuvana??sto ne cuvaju svoju okolinu?
    i kada ce vise poceti sa radom jedna jaka stranka zelenih??cudi me da ih nema u Crnoj Gori...

    i koliko vi doprinosite ovome....

    mislim da je ovo , uz BEZBJEDNOT , TJ. POVECANJE BEZBJEDNOSTI U SAOBRACAJU, jedno od 2-3 glavnih pitanja za Crnu Goru i njenu buducnost...

    imamo srecu sto nas stranci do sada nisu napustili, jer ja prvi nikada ne bih dosao u ovako, NAZALOST, prljavu zemlju...

    a drugo...bezbjednost u saobracaju, i kako sve vise mladih ljudi gube zivote zato sto policija NISTA NE RADI da zavede red i da se postuju pravila u saobracaju, a pogotovo u vezi prekoracenja brzine....

    do kad cemo cekati na primjenu zakona koji ce zastiti i nas na trotoaru i nasu djecu sutra u kolima ( sto je i duznost policajaca)

    vas komentar??

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Na veliku zalost kod nasih gradjana kao da postoji moto "gdje god nadjes zgodno mjesto smjetliste napravi", a sva ona akcija ne prljaj moju Crnu Goru kao da proizvodi suprotan efekat.
    Sto se tice BEZBJEDNOSTI U SAOBRACAJU nema vise ni onih tablica " Ne brze od zivota ali zato ima Svaki 5. dan na CG putevima pogine po jedna osoba...
    http://www.cafemontenegro.com/forum/...ad.php?t=10468
    PS.
    Nijesi pogrijesio mjesto postavljanja samo sto sumnjam u neki veci odziv diskutanata.

  3. #3
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default Dok ne ochistimo dushu, necemo ni prirodu

    Nosimo grehove u dushi, smece skupljeno punih sto godina, bjelashi, zelenashi, chetnici, partizani, Srbi, Crnogorci, ratnici iz Hrvatske i BiH, zlochini nad manjinama i hvatanje izbjeglica po Crnoj Gori, svo to smece treba da ochistimo, da popu rechemo pop a bobu bob, dosta smo smeca smjestili ispod tepiha, svi smo postali planinari od zlochina, lopovluka i pljachke, ovo smece pokraj puta je najmanji problem.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  4. #4
    Join Date
    Aug 2005
    Location
    Podgorica,Crna Gora
    Posts
    249
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hanover
    moderatori, ako sam pogrijesio mjesto za postavljanje teme...znate sto vam je uciniti...ali ne bih rekao da sma pogrijesio...
    vas komentar??

    Nisi pogrijesio H,vec su ovo ozbiljni problemi,prvo saobracajna nedisciplina koja je posledica KORUPCIJE u policiji i auto skolama koja direktno pogadja zivote SVIH ucesnika u saobracaju,zatim i ekologija -uvijek aktuelan problem.
    Ovo su itekako politicki problemi,mada nevidim zasto nepostoji zainteresovanost politickih struktura za rjesavanje ovako ozbiljnih problema!

    Saobracaj sam stavio na prvom mjestu jer cinjenica da svaki cetvrti,peti dan neko pogine ili bude tesko povrijedjen je bolna i zabrinjavajuca.
    Medjutim,politickim strukturama je vaznije da raspravljaju o glupostima i stvarima manje znacajnijim od ljudskih zivota,a sve u cilju pridobijanja glasova
    tih jadnika.
    A sto se ekologije tice to je problem cijelog drustva (glupog crnogorskog drustva).

  5. #5
    Join Date
    Jul 2005
    Posts
    103
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    da, zaboravio sam korupciju u policiji...

    pa jeste li vi primjetili da ova 3 (po mome skromnom misljenju) najveca problema niko ni ne spominje u predizbornim kampanjama??? pa kuda to ide Crna gora???!!!!

    kazem "ova tri najveca problema...", jer STVARNO mislim da je sva trenutna mrznja koja je veca iz dana u dan medju narodima crne gore (sto me jako brine), pa neka crkva, zastave, jezik... zapravo i nisu problem, jer je to sve isplanirano i "ubaceno" medju narod....
    jednostavno , to odgovara trenutnom rezimu i to ce i biti tako....

    ovo su zaista najveci problemi...
    sve ovo ostalo, da vlast to hoce, moze stati za nedjelju dana....

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Location
    LONDON
    Posts
    1,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by hanover
    da, zaboravio sam korupciju u policiji...

    pa jeste li vi primjetili da ova 3 (po mome skromnom misljenju) najveca problema niko ni ne spominje u predizbornim kampanjama??? pa kuda to ide Crna gora???!!!!

    kazem "ova tri najveca problema...", jer STVARNO mislim da je sva trenutna mrznja koja je veca iz dana u dan medju narodima crne gore (sto me jako brine), pa neka crkva, zastave, jezik... zapravo i nisu problem, jer je to sve isplanirano i "ubaceno" medju narod....
    jednostavno , to odgovara trenutnom rezimu i to ce i biti tako....

    ovo su zaista najveci problemi...
    sve ovo ostalo, da vlast to hoce, moze stati za nedjelju dana....
    Ne sjekiraj se!!! vlast ce sve to sredit vrlo brzo samo se ceka pogodno vrijeme.
    C.Gorski sindikat,Svizajedno!!!
    mi smo nebeski narod,ali na zemlji za chuda znamo.******!!!opet mi je umro konj.. steta bejashe dobar,gazio je ;) pogana

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Istorija Crne Gore
    By zippy in forum Istorija
    Replies: 254
    Last Post: 17-12-23, 18:53
  2. Replies: 11
    Last Post: 15-06-09, 12:10
  3. 1918 i svijet
    By Hari Krisna in forum Istorija
    Replies: 16
    Last Post: 18-03-08, 11:20
  4. Vlahovic: Crna Gora ne želi da bude neciji pristup na more !
    By G R A D in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 11
    Last Post: 28-03-05, 04:39
  5. Kad spoznas istoriju ,znaces buducnost sto ti nosi !!
    By Grad Heroja in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 31
    Last Post: 29-10-04, 11:17

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •