Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast
Results 176 to 200 of 214

Thread: Preljuba

  1. #176
    Join Date
    Jan 2010
    Location
    U kuću(i)
    Posts
    7,346
    Thanks Thanks Given 
    71
    Thanks Thanks Received 
    165
    Thanked in
    124 Posts

    Default

    Mozda treba staviti tacku na ovu temu.

    "Svi" muskarci varaju. Zato i postoji izreka "ako nije dobar za vise, nije ni za jednu".
    Da samo skrenem paznju na to, jer evo odje neke su izgleda toliko "uzvisene", da ti njihovi gledaju u njih ka jedine zene na svijetu. Lazu sebe, pa i druge, no sto ce, nisu ni svjesne toga...
    A dijecko izadje iz kuce, eto sretne 5* ljepsu, ili bar onu koju bi rado "opalio", no eto, srecom ta ne bi njega, pa sami cin se i ne dogodi... Kad se poklopi situacija, eto hopa-cupa, a svojoj "dragoj" prica "kako mozes i da pomislis na to?! Dje je povjerenje?!"
    Aseksualnost je prisutna u niskom procentu, no nije bas takav partner ni pozeljan previse, kad je snošaj u pitanju.
    Pozeljan je i neki njunjavac, pa da se cura osjeca sigurnije, a on mrco presrecan sto ima sto da nabada... Cim mu se ukaze prilika da prevari, uradice to. Da se osjeti "mocnije". Takvi se biraju jer koliko god oni htjeli da nabadaju, ne ukazuje ime se bas cesto prilika...

    Ne mogu da se sjetim tipa kog poznajem, da izlazi iz ovih sablona, a da nije varao. Ili da bar ne zeli to, no se ne ukazuje prilika. Pa cak se i prostitutke ne zaobilaze.

    Znaci cure, ja poznajem predobro svoj rod, pa vam eto info iz prve ruke. Taj vas vas ili vara, ili ce cim mu se ukaze prilika.
    Neke od vas su vec i rekle da su se bavile tim aktivnostima, neke tvrde da nisu, niti ce, pa eto kao da se dodje do zakljucka da kod zena je veci procenat vjernih.

    Dobar macor, a odan, je rijedak kao kisa u Sahari.
    Ja sam taj, ali zauzet, pa nemojte navaljivat, jer ste mi krajnje neinteresantne.

  2. #177
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    dream land
    Posts
    2,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by sparco View Post
    dakle nije ni bilo neke ljubavi do sada ocigledno nego si je samo zamisljala, jer da je bilo , i da su se iz , a ima milion razloga, putevi vam se razisli, osjetila bi nesto i imala taj osjecaj, pa bi skapirala, ili gradis povrsne odnose neke onako prolazne eto iz reda da se proba pa sta bude, pricas o ljubavi a ocigledno je nisi osjetila, hmmm.......... makar tako za sada izgleda

    podrzala si black magic woman citirajuci ovaj post

    Govorimo o ljubavi koja nadilazi povrsnost, sebicluk, posesivnost, onoj koja je sposobna da se posveti, zrtvuje, razumije, postuje, izgradjuje. Nema danas bas mnogo takve ljubavi, pa je velikim dijelom to razlog zbog kojeg je danasnji koncept funkcionisanja parova, skliznuo u sopstvenu devijaciju.

    dakle nema je mnogo ti je nisi nasla ocigledno, jer i kao takva moze biti jednostrana , i ostaje kao slatka uspomena,
    al govorim o idealima koji se odje iznose, a koje vi zene drzite se kao pijane plota
    i da nisi poliamoricna ne bi voljela ni familiju, niti vise od jedne osobe tipa samo naj drugaricu i nikog vise, poliamoricnost ne znaci nuzno ljubav prema vise partnera u vidu izabranika, i ko je definisao ljubav do sad od nas, niko, dakle svaki oblik afiniteta prema nekome je u neku ruku ljubav, ako imas povrsne odnose neke bzvz cisto da se ispostuje forma ne mozes to ni osjetiti ,
    E kad je doslo do toga da ovaj prica o uzvisenoj ljubavi... smak svijeta se zaista primakao :devil:

    o.t.
    Sve
    je stvar licnog izbora, nesto u zadnje vrijeme cujam za sve vise prevara, nekako mi je cak i smijesno koliko su ti ljudi neiskreni prvenstveno prema sami sebi...
    Nisam sklona prevarama, obicno mi bude sasvim dovoljna osoba koju imam uz sebe, pa i kad se radilo o kombinaciji, vezi bez obaveza ili kako god li se to moglo nazvati,
    ako sa nekim imam ono sto mi treba nema potrebe da to trazim negdje drugo, a ako vec dodje do te potrebe znaci da je ta veza otisla u k...... i nema potrebe da se duzi i prave problemi dje ih nema... Svako ide gdje mu odgovara i bez problema pustam ljude da odu od mene... Varali me jesu i bili pozdravljeni nakon toga, nema potrebe da se zamaram sa nekim kome nisam dovoljna, prosto i jednostavno... Ako vec ja nisam dovoljno dobra, necu mu stajati na putu da nadje onu koja mu vise odgovara i to je to...
    Evo svi muskarci varaju... Hmmm to je tacno koliko i da sve zene varaju... Prosto se ne moze generalizovati... Sve je stvar covjeka i njegovih licnih izbora...
    ...divlje kose, tamna oka dva
    cvijet bez korjena
    ples je sve sto zna...



  3. #178
    Join Date
    Dec 2009
    Posts
    89
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ma treba se samo rokati i rokati...

  4. #179
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    36,993
    Thanks Thanks Given 
    90
    Thanks Thanks Received 
    3,339
    Thanked in
    1,866 Posts

    Default

    5 i po godina i još se držim... Vijdećemo još koliko..
    -> Forma za naručivanje online stvari <-

    Bugi Vugi tapši Raduj se!

  5. #180
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    ~ Peace Love & Gucci ~

  6. #181
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    Pa sve zavisi. Ako je on taj koji zaradjuje vecinu para onda je ok dok ne shvrlja previshe. Ako si ti ta koja zaradjuje onda a on ne radi onda bi ga batinao i mlatio i krv mu pio i osvetio se istim putem i...
    A ako obadvoje radite i isto doprinosite onda nishta, event. zavisi od djece.(u ovom sluchaju bi mi svejedno bilo, event razvod ili ja isto radio)
    Ne smije chovek samo magarac da ispadne. Ako zaradjujesh a onaj drugi je** po komshiluku a jede tvoj hleb kuci(ja bi zhenu u ovom sluchaju premlatio lichno)
    Suprotno ako zavisish od njega, onda znam primera po CG dje zhena zaboravi to jednostavno.

    E sad nemoj neko da mi argumentira zashto bi zbog mlacenja i batina u zatvor ishao. Jer ne bi. Nakon toga bi uzeo flashu votke i napio se i ako dodje do suda onda sam bio jednostavno pijan ili drogiran. Neobrachunljiv.
    Last edited by West; 24-10-12 at 04:51.

  7. #182
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @west... znaci ako zaradjuje vise od mene samo da mu se osvetim istim putem i to je to.... lol da znas da si me nasmijao ...zaradjuje vise od mene, dok ne zavisim od nikoga tako da mi to i nije bas neki razlog da bih mu oprostila... osvetiti se istim putem??.... i to mi je bas bzv ... dok kad bi i doslo do toga sigurno bih znala sta da radim.... ja vjerujem da 99% zenskih kad vara osjeca nesto vise prema toj osobi... nego kad nekome vjerujes ono 100% i taj neko te toliko razocara i izgubis povjerenje u tu osobu... da li je moguce da ces jednog dana sve to da zaboravis, i da li je moguce da se to povjerenje povrati kao da se nikad nije ni desilo??
    ~ Peace Love & Gucci ~

  8. #183
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    @west... znaci ako zaradjuje vise od mene samo da mu se osvetim istim putem i to je to.... lol da znas da si me nasmijao ...zaradjuje vise od mene, dok ne zavisim od nikoga tako da mi to i nije bas neki razlog da bih mu oprostila... osvetiti se istim putem??.... i to mi je bas bzv ... dok kad bi i doslo do toga sigurno bih znala sta da radim.... ja vjerujem da 99% zenskih kad vara osjeca nesto vise prema toj osobi... nego kad nekome vjerujes ono 100% i taj neko te toliko razocara i izgubis povjerenje u tu osobu... da li je moguce da ces jednog dana sve to da zaboravis, i da li je moguce da se to povjerenje povrati kao da se nikad nije ni desilo??
    E ako priblizhno isto zaradjujete ne vidim problem. Radi toga mozhete se razvesti ili ne svejedno. Ili jedno drugog varati. Sve dok neko ne radi za drugog a ovaj ga vara josh je ok. kako ti mislish postupi. (sad da te zezam malo: Vidim momak/muzh ti se srecno zaljubio i ponovo pronashao ljubav, vatra se ponovo u njemu upalila i unishtila monotoniju)

  9. #184
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @west... lol pa sad da li se zaljubio ili nije, je ipak privatna stvar i nije ni mjesto ni vrijeme o tome... kad kazem oprostiti ili ne?? mislim na sebe... znaci na kraju dana ce biti kako ja odlucim... nije problem u njemu i necemo mu praviti profile ovdje... problem je u meni.... evo 6mjeseci smo odvojeni... oprostiti a mozda posle 5g. se naci u istoj situaciji ne bih mogla podnijeti....a sad tu je ipak 14g. koje smo proveli zajedno... da li ih mozes baciti u vodu i krenuti ispocetka....??
    ~ Peace Love & Gucci ~

  10. #185
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prvo se isto pitaj: Koliko god imash, kako izgledash, ocesh li moci naci alternativu njemu ili cesh ostati sama. Kolike su ti shanse u kavezu majmuna - marketu partnera. Pa ako su ti dobre onda razmishljaj dalje. Ako ne nishta vrati se pa ako bude isto onda ga mlati motkom.

  11. #186
    Join Date
    Aug 2007
    Location
    Sakrivena u njegovom pogledu,Zarobljena u njegovom srcu,Zauvjek u njegovom toplom zagrljaju...
    Posts
    235
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @west... hvala na savjetu ... dok ja tebi zelim da se jednog dana zaljubis...ono bez interesa....gdje money... godine i izgled nisu vazni.... jer kad je u pitanju ljubav nemaju ama bas nikakve veze... bar ne u vrijeme u kojem sam ja odrasla... ja jos uvjek vjerujem u ono Cinderella story... PS. a nisam mnogo starija od tebe.... samo se u zadnjih 10g. mnogo toga promijenilo...
    ~ Peace Love & Gucci ~

  12. #187
    Join Date
    May 2007
    Location
    Nemacka
    Posts
    756
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ono bez interesa....gdje money... godine i izgled nisu vazni.... jer kad je u pitanju ljubav nemaju ama bas nikakve veze...
    E neshto ne vidim najljepshe cure sa celavim debelim malim bez para momcima. Mora da ipak izgled ili/i pare jesu vazhne. Nego zhene od toga prave neku kao romantiku...
    Last edited by West; 24-10-12 at 07:35.

  13. #188
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    6,206
    Thanks Thanks Given 
    276
    Thanks Thanks Received 
    1,183
    Thanked in
    576 Posts

    Default

    Oprostiti ili ne je pitanje koje se rješava sa njim a ne sa narodom oko kuće ili po forumu (ne zamjeri na oštrini).
    One night stand svakom se može desiti ali svakako je upitan on i treba se pričati i saznati đe je bio problem, ima li ga više ili je jednostavno trajna posljedica nečega sa kojom se teško nositi, a onda si upitna i ti sama da li želiš nekoga pored sebe ko ne može da se nosi sa samim sobom ili želiš pored sebe zrelu osobu koja je u stanju sve da ti kaže i stane iza svojih riječi i djela.
    To da je provedeno 14 godina, svakako da je više bilo lijepog nego ružnog, smatram da ljudi u tako dugim odnosima uvijek će voljeti do kraja života tu osobu na neki način upravo zbog lijepe prošlosti koju su priuštili. A opet, da li je realno da se živi sadašnjost okovana velom prošlosti?
    Odluka je na vama. Kroz razgovor ćeš vidjeti miriše li ti i danas ili prosto to nije to koliko god ga slatka prošlost vadila.
    Kapiram mnoge danas, koji kažu teško je početi iznova, pa još si stariji, dosta si i vidio, proživio, dosta stvari ti je jasno i u najavi, prepoznaš i smoriš se... ali osjećaj da si prihvatio da živiš za danas a ne za juče ili prekjuče, čini te živim.
    Međutim tu nije kraj, samo prelomiti je i lako, reći mator sam za ova sranja i tako to, jer nakon takve odluke treba se naći i skupit snaga za naredni život koji nije nimalo lak i takođe je potreban veliki trud da bi se zbilja živio. E tu kod truda većina odustane i ode u q...

  14. #189
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    5,821
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    Ne postoji savršena ljubav. Nema princa na bijelom konju. Prevara nije u voljeti više, već u ne voljeti. Nije ti povrijeđena ljubav već ego, sujeta, posesivnost, taj dio naše psihe koji nam pomaže da opstanemo, ali nas i uništava iznutra kad postane isključiv. ... Ako se bez obzira na sve volite, onda će te nastaviti dalje. Nema zaborava ni opraštanja. Živi se dalje sa onim što se osjeća. ... Moguće je voljeti i biti u vezi sa više partnera, samo ako se to prihvata. Ako se ne može prihvatiti, onda je to znak da postoji nešto važnije od ljubavi. ... No, ima tu jedan veliki problem. Iskrenost. Ako tako krupna stvar nije izrečena, onda je ljubav nemoguća. Može se voljeti a da nema ljubavi. ...
    *O svemu je govorio, bio je u stanju da kaze sve, pa i najmucnije, sve se moglo reci, sve pokazati, o svemu pricati.*
    (H. Hese, Sidarta)

  15. #190
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by West View Post
    Ako je on taj koji zaradjuje vecinu para onda je ok dok ne shvrlja previshe.
    kakav rezon
    She is only here to annoy herself!

  16. #191
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Pg...
    Posts
    8,326
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    Ne znam kako bi iko mogao da ti kaže neko mišljenje a da ti dodje prije svega kao malo melema za ranu.Vjerovati nekome do srži pa pući na ledja nikome ne može da bude lako.Ne mogu ništa pametno da kažem,da sam i imala isto iskustvo ne bih znala,mogu samo da pokušam da se stavim na tvoje mjesto a kad se stavim ono što pomislim je "dogodilo se i zaboravit je nemoguće" Mislim da se prije svega sa tim moraš pomiriti.Da zaborav neće doći,samo se intezitet bola može smanjiti vremenom pa je pitanje dal se u ime svega dobro proživljenog vrijedi boriti za to.Recimo ako bi imala dvije opcije 1)da biraš život sa tom greškom al da ga živite ipak zajedno boreći se i učeći da stanete na noge i da se isto ne ponovi,ili 2)život sa tom greškom a da ga živiš dalje bez njega,šta bi od toga birala? Naravno,ja sebi ne bih dala ništa za razmišljanje ukoliko je iz aviona vidno da njega zabolje za cijelu tu frku i haos koji je napravio.Po nekom mom mišljenju veća muka treba da pripada njemu kao akteru,jer je puno lakše živjeti čist znajući da nisi nikog povrijedio nego u obratnom smislu.





    "Tiha voda brijeg roni..."

  17. #192
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    radi onako kako se osjećaš u trenutku...prošlo je 6mj. možda nije dovoljno prošlo, ali svakako je vrijeme pravi pokazatelj. najbolje ti znaš kakve su bile te godine provedene sa njim i vrijedi li truditi se popraviti stvari ili jednostavno okrenuti leđa. ja mislim da je najlakše otići i prije biram da se borim makar zbog svih dobrih stvari nego da odem.... s druge strane, pominješ vjerovanje u njega i hoće li opet to uraditi. dok kod budeš razmišljala o tome, ništa neće biti dobro. savršenstvo ne postoji. ako on to ne uradi opet, uradiće neko drugi, tako da, kad bih ja birala, izabrala bih da ON to uradi nego svaki sledeći, ako me razumiješ...iako je "bila nešto malo više nego cura za jednu noć", on tebe nije ostavio i otišao sa njom... eto, to je neko moje mišljenje...
    nothing comes from violence and nothing ever could

  18. #193
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,766
    Thanks Thanks Given 
    10,917
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    @west... lol pa sad da li se zaljubio ili nije, je ipak privatna stvar i nije ni mjesto ni vrijeme o tome... kad kazem oprostiti ili ne?? mislim na sebe... znaci na kraju dana ce biti kako ja odlucim... nije problem u njemu i necemo mu praviti profile ovdje... problem je u meni.... evo 6mjeseci smo odvojeni... oprostiti a mozda posle 5g. se naci u istoj situaciji ne bih mogla podnijeti....a sad tu je ipak 14g. koje smo proveli zajedno... da li ih mozes baciti u vodu i krenuti ispocetka....??
    Kažeš da ste 6 mjeseci odvojeni...dočim moraš donijeti odluku, znači da se predomišljaš, tj da se on ipak pokajao i traži pomirenje a od tebe zavisi jer ipak si ti "oštećena" ili povrijeđena, kako god...sa ove strane, kad nijesam u tvojoj koži, imam jedan vrlo, vrlo jasan savjet i ponavljam, sa ovog mjesta, mjesta gledaoca, odluku bih jako lako donijela...

    1. Kako se osjećaš poslednjih 6 mjeseci?
    - zaključujem- nikako, jer bi za 6 mjeseci prošlo bar malo boli i donijela bi nekakvu odluku...ti je nijesi donijela, znači, ti si u haosu jer ga voliš...dileme nema- POMIRITI SE!

    2. Ako vidiš kajanje, opet nema dileme...svakome treba dati šansu!
    -POMIRITI SE!

    3. Najlakše je otići...a meni se čini da bi bolje bilo da se kaješ što si mu oprostila, nego što mu nijesi oprostila...dileme nema...POMIRITI SE!

    Eto ovo su ti moji savjeti imam bračni staž duži nego tvoj i sa zdravom sviješću, neopterećena bolom prevarene, izdane žene bih postupila ovako...probaj, ako se nijesi sredila za 6 mjeseci, lakše ćeš se srediti ako te opet razočara...ne može boljeti kao prvi put nikad više...i naravno, ako se vratiš, sve se razjasni i stavi se tačka, nema prebacivanja, nema glockanja, samo novi život neopterećen prošlošću
    Želim ti sreću kako god odlučiš
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  19. #194
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    2,147
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kratko jasno bez ikakvih sranja....


    Ako te neko prvari treba da ga odjebes... ako imao imas obraza ... ko te vara ne dobija TO nesto od tebe ... il nauci da das to nesto il uzmi neku grdulju/grdova... kratko jasno ...
    Sreca tvoja sto si gad pa te niko ne voli! fcuk yeah!

  20. #195
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,981
    Thanks Thanks Given 
    3,229
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Sto se tice prevara... jos ne prevarih, niti bijah prevaren(makar da znam). Ne znam kako bih reagovao u tom trenu da cujem da je to uradila. Definitivno je ne bih mogao gledati istim ocima kao prije. Ako ne bi raskinuli tog sekunda, vjerovatno bi tokom vremena promjena dovela do rastajanja.

  21. #196
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,269
    Thanks Thanks Given 
    2,761
    Thanks Thanks Received 
    2,633
    Thanked in
    1,276 Posts

    Default

    ako ste bili 14 godina zajedno a nemate djece znači da i tako niste bili jedno za drugo, a ako imate uzmi mu pola imovine i bićeš mnogo mirnija
    She is only here to annoy herself!

  22. #197
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,044
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    pretpostavljam da ćeš ovo imati na umu kad budeš oženjen i da će tvoja žena biti jedna od nikad prevarenih
    nothing comes from violence and nothing ever could

  23. #198
    Join Date
    Feb 2009
    Location
    In his arms. ♥
    Posts
    6,768
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Uh, ja bolje da ti ne dajem nikakav savjet. Znam da ja ne bih mogla preći preko toga, sve i da pokušam, stalno bih strepjela da će to opet uraditi, a to bi onda bilo mučenje... Nikada više ne bih imala povjerenja u njega, to je sigurno. Tako da bi tu bio kraj...
    Ali opet, ne slušaj me, radi ono što TI misliš da je najbolje i što duboko u sebi osjećaš. Da li možeš da mu vjeruješ ili ne. Da li se iskreno kaje zbog toga i da li vrijedi pokušati zaboraviti sve to.
    Ja iskreno ne bih marila puno ni za godine provedene zajedno, pa sve da je to nešto najljepše moguće, vanzemaljsko... Možda, ali možda da imamo djecu, inače ne. Jako sam stroga za te stvari. Treba mi čovjek sa mozgom i karakterom, ne vjetropir.
    Zavoleli smo se, ponešto pseći i svetački.
    Zakovali se jedno u drugo klanfama zuba.

  24. #199
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by gucci_girl View Post
    ...ako postoji savrsena ljubav onda smo to "bili" ON i JA...14g. zajedno...cak i kad su svi bili protiv, mi nismo odustajali i borili smo se za ljubav... I onda posle 14g. saznam da me prevario... bilo je nesto malo vise nego sto kazu cura za jednu noc.... I sta dalje?? Oprostiti ili ne?? Toliko sam povrijedjena i razocarana da ne mogu normalno ni da mislim, dok zaista me interesuje sta vi mislite o ovome... thanks
    Tesko da će ti iko od nas nesto pametno reći ne racunajući dezurne moraliste po sistemu " po tudjoj g... sto batina". Poslije toliko godina niko ga ne zna kao ti i moras sama donijeti odluku da li je vrijedno pokusati prevazici to sto se desilo. Svakome se moze desiti i nevidjena glupost i vjerovatno bi trebalo duplo vise vremena da opet steknes povjerenje koje imala, opravdana je sumnja i pitanje "sta ako se ponovi"...... ali to moras sama odluciti. Pogledaj kako se ponasao svo to vrijeme dok nijeste zajedno, kakav ima odnos prema tebi i vidi da li treba probati to napraviti ili jednostavno "zatvoriti vrata za sobom". Razmisli i pogledaj da li je njemu mozda mnogo teze nego tebi pa će ti odluka biti laksa.
    Jes da ima ona izreka da najiskrenije placu oni koji placu u mraku, a najiskrenije śetuju oni koji ćute s tobom", ali ne daj se i sta god odlucis dobro si uradila i nema kajanja.

  25. #200
    Join Date
    Jul 2011
    Location
    Astral
    Posts
    8,274
    Thanks Thanks Given 
    458
    Thanks Thanks Received 
    379
    Thanked in
    231 Posts

    Default

    Nije problem samo to oprostiti i preći preko prevare... Pričam o onoj koja se desi na jednu noć. Problem je i u tome što svi se poslije rukovode time ako si jednom oprostio/la opet ćeš... Ono utripuju se da ih toliko voliš da ćeš im uvijek praštati...

    Saznanjem o izvršenoj prevari se uvijek gubi jedan dio ljubavi koji nikad se vratiti neće i to je tako.
    Quote Originally Posted by Prekidi_stvarnosti View Post
    I have loved the stars too fondly to be fearful of the night.
    Okreni na igru!

Page 8 of 9 FirstFirst ... 456789 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Preljuba U Ljubavi
    By bella_ciao in forum Ljubav
    Replies: 118
    Last Post: 17-09-07, 16:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •