View Poll Results: Ko osvaja po vama ?

Voters
216. You may not vote on this poll
  • AC Milan

    39 18.06%
  • AC Siena

    1 0.46%
  • ACF Fiorentina

    11 5.09%
  • AS Roma

    20 9.26%
  • Atalanta Bergamo

    2 0.93%
  • Bologna FC

    0 0%
  • Cagliari Calcio

    0 0%
  • Calcio Catania

    0 0%
  • Chievo Verona

    0 0%
  • Delfino Pescara 1936

    2 0.93%
  • Genoa CFC

    0 0%
  • Inter

    33 15.28%
  • Juventus

    67 31.02%
  • Lazio Roma

    17 7.87%
  • Parma FC

    4 1.85%
  • Sampdoria

    2 0.93%
  • SSC Napoli

    10 4.63%
  • Torino FC

    3 1.39%
  • Udinese Calcio

    2 0.93%
  • US Palermo

    3 1.39%
Page 227 of 446 FirstFirst ... 127177217223224225226227228229230231237277327 ... LastLast
Results 5,651 to 5,675 of 11126

Thread: Serie A - sezona 2012/2013

  1. #5651
    Join Date
    Mar 2006
    Location
    montenegro-pg
    Posts
    19,795
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    143
    Thanked in
    93 Posts

    Default

    ova dvojica mogu da dodju samo i ako su spremni da debelo platu skresaju ili neka fora da im se placa pola-pola mada cisto sumnjam. mislim da siti balotelija nece prodat/pozajmit - sigurno.
    Leo Messi no es de este mundo !!! Gvardiola...14. Grazias Pep.

  2. #5652
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Ja mislim da Siti jedva ceka da proda Balotelija. Oni su njega na ljeto htjeli da prodaju ali je debil Mancini zaprijetio da ako Mario ode ide i on.
    Dzaba njima pojacanja kad mi imamo Tomaza Rokija!
    edit: Protiv Romamerde bez povrijedjenih Coutinha, Samuela, Alvareza, Milita, Casana, Pereire. Jedinica kao kuca.
    Last edited by Tripleta; 18-01-13 at 15:29.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  3. #5653
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    24,955
    Thanks Thanks Given 
    1,361
    Thanks Thanks Received 
    1,669
    Thanked in
    947 Posts

    Default

    Kaka stize, a baloteli je dao 0.golova ove godine? Right? Jedino bi ga na pozajmicu uzeo...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2

  4. #5654
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Prve zelje pep-a su Neymar i Vidal

  5. #5655
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Što će kome ludi Baloteli i izdušeni Kaka koji koštaju dosta i imaju ogromne plate. Potpuno nejasno.

    Morati izgleda oće da poćera Branku sa mjesta direktora nezadovoljan dosadašnjim radom.

  6. #5656
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Posto ste napali Deserta grupno, a tice se Juventusa,kojem pratim SVAKU utakmicu zadnjih 18 godina:

    Za sistem igre Juventusa (nije rijec o individualnim kvalitetima igraca) tj. 3-5-2 Vucinic ne moze nikako biti najbitniji igrac. Obrazlozicu, uz napomenu da govorim o sistemu igre Antonia Conte-a, a ne uporedjivanju ko je bolji igrac i ko sta bolje radi. Ko to nece ili ne moze da shvati nek ne cita dalje.

    Krenimo od odbrane (posto golmana ne moram komentarisat' jer se zna ko je Gigi Bufon): 3 stopera (Kjelini,Bonuci i Barzalji) od kojih je Kjelini nezamjenljiv (igrac broj 1) sto se lako vidi po performansama odbrane i broju primljenih golova kad Kjelo igra ili ne. Ova dvojica su odlicni (Barzalji) ili dobri (Bonuci) ali nisu nezamjenljivi. Uz ostatak prvotimaca, umjesto jednog od njih dvojice moze upasti rezerva i relativno se to nece osjetiti u igri.

    Krila: Asamoa i Lihtstajner - obojica nezamjenljivi (osim kad Caseres ima bas dobar dan, moze odraditi posao po desnoj strani,ali ni upola kao razigrani Liht). Na ovom dijelu ekipe lezi najveci pritisak, narocito protiv ekipa koje imaju jaka krila. Jednostavno, jedan igrac mora "ratovati" protiv dvojice (protivnickog beka i krilnog veznog/napadaca, naravno zavisno od protivnicke formacije). Sjetite se meca protiv Celzija u Torinu, kad su ova dvojica morali pokrivati strane protiv dvostruko brojnijih (pokazalo se ne i jacih) krila Celskog. To je, moram reci, divno primijetio Cika Dzo na topiku CL nakon utakmice. Kad nedostaje jedan od ova dva igraca, odmah nastaju problemi za Juve (ukoliko protivnik nije ranga Pescare) - znaci to su nezamjenljivi broj 2 i 3.

    Sredina: Pirlo, Vidal, Marchisio = motor ekipe. Kreativni mag iza, uz dva ratnika. Ko je odgledao makar 5 minuta ijednog meca Juventusa u proteklih godinu dana - ne mora mu se objasnjavati znacaj ovih igraca za ekipu. Cim jedan od ove trojice nema svoj dan ili nije u ekipi, Juventusu opada procenat posjeda lopte, uspjesnih pasova (narocito naprijed) i naravno prilika za gol. Ako nema Marche ili Vidala da trce za njega (ne kazem da su jedini na svijetu dobri u tome, niti imam namjeru sad diskutovati o tome je li bolji Vidal od ovoga ili onoga,posto sam lani morao citat ovdje da je Nocerino bolji od Vidala ili Boateng od Marchisia...pa se sad niko ne javlja sa tim idejama) Pirla je lako cuvati. To je cinjenica koja ne umanjuje Pirla, nego koja govori o sistemu igre Juventusa. Znaci, ovo su nezamjenljivi igraci broj 4,5 i 6.

    Sad dolazi napad i Vucinic je broj 7 po nezamjenljivosti u Juventusu,ili ako vam je milije 7. najvazniji igrac Juventusa. Ako racunamo i golmana,onda 8.
    Dakle: Bufon,Kjelini,Asamoa,Lihtstajner,Pirlo,Marchisio,V idal pa Vucinic. To ne proizilazi iz individualnog kvaliteta Vucinica (kome to niko normalni ne spori) niti iz komparativne analize Vucinic - pojedinci iz ostatka ekipe, vec iz nacina igre Juventusa. Ko to ne razumije, onda se vjerovatno cudi tome da veliki broj golova za Juve postizu Vidal,Markizio,Pirlo,Asamoa i Lihtstajner, a da su medju napadacima (izizev Matrija i Bentnera) golovi prilicno ujednaceno rasporedjeni. Kao i neprekidnim rotacijama Kontea u napadu. Moze neko da ne voli igru Juventusa, ali ne moze se reci da ona zavisi od Vucinica, koliko od ovih ostalih koje sam nabrojao.

  7. #5657
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    I ja velim...On je, u sustini, najveca klasa poslije Pirla, ali kontinuitet kod njega nikad nije postojao. Naravno, u kljucnim utakmicama je sigurno najbolji.

    Sta ce nam Baloteli, samo mi to nije jasno...Imamo Krkog, Paca, Sharafa, Nianga...Vjerujte, dovoljno uz pravog AMF-a...."I ROBINJA sam tvoja" je tu...
    Nije nama problem napad nego ovi sto treba da dobace loptu do napada...

  8. #5658
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,710
    Thanks Thanks Given 
    1,256
    Thanks Thanks Received 
    883
    Thanked in
    577 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Prve zelje pep-a su Neymar i Vidal
    Pa Vidal prije nego je presao u Juventus je birao izmedju Bajerna i Juventusa i izabrao Juventus.
    Aj pa da pucamo ako Massimo pocera Brancu!
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  9. #5659
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    White City
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Carlo Pellegatti za SportMediaset:" Potvrđujem kako je postignut dogovor između Milana i Reala oko Kake. Real je prihvatio ponudu Milana, dvogodišnju pozajmicu do 2014. godine s obvezom da ga Milan onda u celosti kupi."

  10. #5660
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Ne pratim Juventus previše, ali eto jedan primjer koji ide u korist Vučinića - protiv Intera je Juventus imao igru i vođstvo u prvom poluvremenu, nisu sad bili nešto bolji ali sam imao osjećaj da imaju kontrolu nad utakmicom, da su opasni naprijed i da Inter ne smije previše da se otvori jer im puče pozadi. Isto tako mnogo bolji posjed je imao Juventus. Drugo poluvrijeme, Vučko izlazi, i odjednom Inter počinje da se otvara jer je lako izlazio na kraj sa ofanzivcima Juventusa, a onda su iskoristili svoje šanse i preokrenuli sa 1-0 na 1-3. Juventus je mogao da kombinuje tu do centra, ali nisu bili nešto opasni od 45. minuta. Tačno se viđelo da ih je otupio izlazak Vučinića, što je Inter uspio da iskoristi.

    Eto neko moje zapažanje. Slažem se sa ovim gore napisanim, većina igrača su esencijalni da Juventus igra kako igra. Ali mislim da im je Vučinić jako važan i da sa njim imaju ležernost i klasu u napadu + pomaže dosta u posjedu lopte.

  11. #5661
    Join Date
    Apr 2012
    Location
    pg
    Posts
    2,480
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sandor Kolar View Post
    I ja velim...On je, u sustini, najveca klasa poslije Pirla, ali kontinuitet kod njega nikad nije postojao. Naravno, u kljucnim utakmicama je sigurno najbolji.
    Istina.

  12. #5662
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    E shto me nadje od ljudi sa dizanjem u nebo mladjanog momka Asamoe, Lihstajnera koji samo trci ka navijen i nishta vishe i Djordja koji zna sve cesce da kiksa nego li Barzalji na primjer.

    Ukapirajte vishe da vam je Mirko sa Maestrom najbolji igrach ekipe (ne pricham ovo zato shto je on nash i shto igra za repku itd.) pa onda idu Markizio i Vidal, kakvi crni Buffon shta on ima da utiche na ove naprijed osim ove 4rice u odbrani? Niko ne spori da je najbolji golman u zadnjih 10 godina ali daj malo realno sagledajte stvari jednom u zivotu. Mirkova jedina mana je shto nije uvijek isto motivisan i zna slabije da odigra protiv manjih ekipa ali to je choek poteza, asistent, ima viziju momak za razliku od ostalih drvosjecha u ekipi (osim Maestra naravno).

    Svaka linija funkcionishe za sebe i ima vaznih igracha ali ova 2 su NAJBOLJA.

  13. #5663
    Join Date
    Jul 2006
    Location
    Budva
    Posts
    3,009
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sve same kese Asamoa, Lihstajner, Chielini, Markizio, Buffon , Vidal..

  14. #5664
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Neka, Obe...Ovih ko sto je Vucinic vazda mozes kupit za 30-40 miliona, a ovi gladijatori kao sto su Vidal i Marchisio su rijetkost.Ugrozena vrsta. Pricam o kontinuitetu i zalaganju, ne o klasi u velikim utakmicama.
    Mirko da je osvojio LS , sad bi igrao u Rajo Valjekanu. Eto sta ja mislim o njegovoj motivaciji...Co'eka boli ****. Samo dobro igra derbije i meceve u LS...Catania, Bolonja i ovo..On ti je davno to prevazisao.

  15. #5665
    Join Date
    Aug 2008
    Location
    PG
    Posts
    9,785
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by laciale View Post
    ova dvojica mogu da dodju samo i ako su spremni da debelo platu skresaju ili neka fora da im se placa pola-pola mada cisto sumnjam. mislim da siti balotelija nece prodat/pozajmit - sigurno.
    Na Mediaset rekose da su Englezi javili da ce City vjerovatno prihvatit i da rentiraju Balotellia
    DICIOTTO

  16. #5666
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,581
    Thanks Thanks Given 
    7,495
    Thanks Thanks Received 
    4,580
    Thanked in
    1,773 Posts

    Default

    Diamo un occhiata ai numeri di Kakŕ nel recente passato, ecco un video, giudicate voi. Nella passata stagione Kakŕ ha collezionato 40 presenze, per un totale di 2022 minuti. 15 volte č entrato a partita in corso. 8 i goal segnati, 16 gli assist. In Champions League 3 goal e 6 assist in 8 gare (4 da subentrato).
    Quest'anno invece ha giocato 15 partite (8 da subentrato) segnando 4 goal e servendo 3 assist.
    Dite la vostra



    "Nikakva" statistika i igra za čoeka koji je gurnut u potpuno drugi plan... Dajte Ronaldu da igra na kašičicu da vidimo kakav će biti...
    #fakenews

  17. #5667
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Casti mi, tacno bih volio da se ta Roma plasira u CL cisto da je skrshimo 7:1 josh koji put...Ili neki drugi tim da to uradi, nebitno. Cisto da Zeman vishe prestane da smara sa glupostima. Nego i tu bi mogao da nastane problem-bilo bi da je United (Real, Barca, Bayern...) dobio zato shto su Rooney i RVP (Xavi i Messi, Ronaldo i Ezil...) dopingovani a on nije mogao da smisli dobru taktiku jer mu je Moggi unishtio karijeru.

    A Celjust-vala mi stvarno nije jasno da navijac Rome svrshava na izjavu u kojoj se bez ikakvog razloga i argumenta kritikuje manager koji je tom timu donio titulu u SerieA.

    Shto se tice Vidala-momak uopste nije defanzivni vezni. Makar to ne igra u Juventusu.
    Zasto? Jer je Kapelo ***** jedno nevidjeno, eto zasto. Samo je *****r posle svih godina mogao da ode u Juventus koji je sve do tada psovao i svasta pricao za njega.

    Pa je Kapelo bas fino docekan prosle godine kad je dosao u Trigoriju. Jedino je De Rossi dosao da ga pozdravi.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  18. #5668
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Zasto? Jer je Kapelo ***** jedno nevidjeno, eto zasto. Samo je *****r posle svih godina mogao da ode u Juventus koji je sve do tada psovao i svasta pricao za njega.

    Pa je Kapelo bas fino docekan prosle godine kad je dosao u Trigoriju. Jedino je De Rossi dosao da ga pozdravi.
    Otishao je tamo gdje mu je bilo bolje. Ne vidim shta je problem u tome.

    Inace, ljudi, nemoguce da je Vucinic najvazniji igrac JUventusa. Lucianeddu i Desert su vam sve fino objasnili. Niko ne spori Vucinicu veliku klasu i fudbalsko umijece, kao ni vaznost u timu. Medjutim, to shto je nash ne znachi da je bog gospod i da niko vazniji od njega nema. Malo objektivnosti, molim
    Deserve's got nothing to do with it.

  19. #5669
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Otishao je tamo gdje mu je bilo bolje. Ne vidim shta je problem u tome.

    Inace, ljudi, nemoguce da je Vucinic najvazniji igrac JUventusa. Lucianeddu i Desert su vam sve fino objasnili. Niko ne spori Vucinicu veliku klasu i fudbalsko umijece, kao ni vaznost u timu. Medjutim, to shto je nash ne znachi da je bog gospod i da niko vazniji od njega nema. Malo objektivnosti, molim
    Ocigledno ne znas sta se tada desavalo i kakvo je bilo stanje, pa ne razumijes zasto ovo pricam. Ali to je duga prica.

    Nego, tesko ces idje nac nekog navijaca Rome da ce ti rec da voli Kapela, manje-vise ga svi mrze zbog toga sto je uradio. Ali opet, bez njega nikad tu titulu ne bi uzeli, i fala mu za to.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  20. #5670
    Join Date
    Sep 2012
    Location
    Italia
    Posts
    9,398
    Thanks Thanks Given 
    2,187
    Thanks Thanks Received 
    304
    Thanked in
    185 Posts

    Default

    Nije Mirko vazan Juventusu, ma ne, pa oni bi svaku utakmicu zavrsili 0:0 da nije njega, dzabe je sve dobro pozadi da nije njega naprijed. Ne kazem da je vazniji od Pirla, Bufona, Kjelinija. Ostali su ispod, makar malo ispod ove cetvorice. Ne daj Boze da zavise od Matrija i Djovinka

  21. #5671
    Join Date
    Dec 2008
    Location
    White City
    Posts
    413
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Diamo un occhiata ai numeri di Kakŕ nel recente passato, ecco un video, giudicate voi. Nella passata stagione Kakŕ ha collezionato 40 presenze, per un totale di 2022 minuti. 15 volte č entrato a partita in corso. 8 i goal segnati, 16 gli assist. In Champions League 3 goal e 6 assist in 8 gare (4 da subentrato).
    Quest'anno invece ha giocato 15 partite (8 da subentrato) segnando 4 goal e servendo 3 assist.
    Dite la vostra
    "Nikakva" statistika i igra za čoeka koji je gurnut u potpuno drugi plan... Dajte Ronaldu da igra na kašičicu da vidimo kakav će biti...
    Upravo tako...i sve to u timu gde 90% lopti ide na Ronalda, koji sutne 90 posto tih lopti koje mu dodaju!

  22. #5672
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    revans polufinala kupa izmedju intera i rome odlozen za 17. april.

  23. #5673
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    revans polufinala kupa izmedju intera i rome odlozen za 17. april.
    Kako me nerviraju ti ljudi sto je to. Ovo samo u italiju ima, debili..


    Nego, Nicola Pozzi presao u Sienu.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  24. #5674
    Join Date
    Jun 2010
    Posts
    2,453
    Thanks Thanks Given 
    101
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stefke View Post
    Kaka stize, a baloteli je dao 0.golova ove godine? Right? Jedino bi ga na pozajmicu uzeo...

    Sent from my GT-I8190 using Tapatalk 2
    Standardan je u CIty pored Agera i Teveza koliko i ja. Kakav god da je u glavu bolji je i od Bojane i od Pacinija. Makar je spic za velike meceve ako nista drugo, to je makar dokazao u repki.

    Muka mi je da citam ove kilometre o juventusu, samo me interesuje je li ovo neko izjavio da je Lihtstajner klasa od igraca?

  25. #5675
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NantecutBu2 View Post
    Sve same kese Asamoa, Lihstajner, Chielini, Markizio, Buffon , Vidal..
    Ko je rekao da su kese? Sigurno nisu Kjelini, Markizio, Vidal i najbolji golman u zadnjih 10 godina, ali prichamo odje i najboljim igrachima tima, za mene su to ova dvojica, iako Markizio i Vidal isto daju ogroman doprinos.

Page 227 of 446 FirstFirst ... 127177217223224225226227228229230231237277327 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Telekom 1. CFL 2012/2013
    By Prekidi_stvarnosti in forum Fudbal
    Replies: 2578
    Last Post: 12-06-13, 00:39
  2. Barclays Premier League - Sezona 2012. / 2013.
    By Beethoven's C*** in forum Fudbal
    Replies: 7814
    Last Post: 29-05-13, 19:52
  3. Barclays Premier League - Sezona 2011. / 2012.
    By Čika Džo in forum Fudbal
    Replies: 6392
    Last Post: 01-06-12, 16:38
  4. Serie A sezona 2011/2012
    By Luximus in forum Fudbal
    Replies: 10485
    Last Post: 22-05-12, 09:27

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •