Page 11 of 62 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast
Results 251 to 275 of 1544

Thread: Handball

  1. #251
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mislim da je Marina imala 15 odbrana, al opet dzabe ka sto vidis

  2. #252
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    Ma ta posljednja kontra je potpuno nebitna, mada se iz aviona vidjelo da ce da doda na krilo. Možda bih tamaaj najviše volio tu Francusku u četvrtfinalu. Mene mnogo vise brine nasa katastrofalna odbrana, a to bi trebalo da nam bude najveći adut.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  3. #253
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ada nije imao kad odbranu spremat, spremao je napad Meni je genijalno postavljanje Ane Djokic da cuva najvisocije igracice tipa Amorim i Penezic. Adzic ide na kartu da to protivnici ne ocekuju axxaxaxa.

    Najjverovatnije je da ako budemo 4 u grupi igramo protiv Fra, a ako budemo 3 protiv Koreje
    Last edited by NemanjaCG; 03-08-12 at 16:45.

  4. #254
    Join Date
    Apr 2010
    Posts
    1,731
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Protiv timova koji imaju odlicne sutere sa 9 metara bi trebala da se igra odbrana 5-1 sa Djokickom koja bi sjeckala napade jer nemamo bas dobre golmane koje bi to branile(doduse danas je bila dobra).Drugo i najvaznije da Andjela ne igra napad jer ne znam koja ima tu korist,cak i u odbrani nema previse koristi jer odma dobije iskljucenje.U 1/4 finale bi volio Koreju jer mislim da nam donekle lezi taj stil igre.

  5. #255
    Join Date
    Apr 2009
    Location
    Lake of Single Malt
    Posts
    11,044
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Slabo se razumijem u rukomet i gledao sam na preskoke jer je valjalo ispratiti i Federera, ali koliko mi se cini nasha ekipa je ekvivalent fudbalskog tima u kojem igra Messi (Bojana P.) i pored njega 10 fudbalera Betisa iz Sevilje (sve ostale igracice)

    Mada, koliko shvatih komentatora vec su prosle u 1/4, tako da su ove utakmice prijateljske.
    Deserve's got nothing to do with it.

  6. #256
    Join Date
    May 2011
    Posts
    7,105
    Thanks Thanks Given 
    161
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Nisam ima pojma da Penezićka onako razbija
    Lord, the pitiful screams of all them college-educated women!

  7. #257
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,630
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Recordare88 View Post
    Slabo se razumijem u rukomet i gledao sam na preskoke jer je valjalo ispratiti i Federera, ali koliko mi se cini nasha ekipa je ekvivalent fudbalskog tima u kojem igra Messi (Bojana P.) i pored njega 10 fudbalera Betisa iz Sevilje (sve ostale igracice)

    Mada, koliko shvatih komentatora vec su prosle u 1/4, tako da su ove utakmice prijateljske.
    Slabo pratis..Dobro si rekao.

  8. #258
    Join Date
    Nov 2007
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,149
    Thanks Thanks Given 
    658
    Thanks Thanks Received 
    687
    Thanked in
    336 Posts

    Default

    E pa vidi se da se slabo razumijes. Naša reprezentacija ima odlične igrače, ali ima prilično slabog trenera. Ili da ti priblizim - naša ekipa je kao RMD, a za trenera ima Murinja.
    Don't mind anything anyone tells you about anyone else. Judge everyone and everything for yourself.

  9. #259
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,479
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Ovaj mec nam je izgubio "rukometni Murinjo" koji na dva tajm auta ponavlja istu recenicu "odbrana dobija odbrana dobija".Koji moj zoves tajm aute da bi im to rekao umjesto da im sastavis igru koju treba daigraju u sledecem napadu.Izvodis Radicevicku koja je dala 5 golova u prvom poluvremenu ne znam iz kog razloga.
    U slucaju kad ekipa promasi 5 sedmeraca ne gine joj poraz od minimum 5 razlike samo u ovom slucaju ekipa i pored svih povoljnih okolnosti izgubi.Kada ti protivnicki bekovi dadnu 90% golova i to sve na iste fore a ti to ne umijes da zaustavis nije ni za bolje.Sve sto igramo to je na suvi indivdualni kvalitet nikakva taktika niti pomoc od trenera ne dolazi.
    E i da Murinja napokon pohvalim skupio je m*** pa je makao onu dasku sa gola i dao sansu ovoj maloj.Da nam je ona stojala na golu protiv Brazila nikad ne bismo izgubili taj mec.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  10. #260
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    4,302
    Thanks Thanks Given 
    85
    Thanks Thanks Received 
    9
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Viscount View Post
    E pa vidi se da se slabo razumijes. Naša reprezentacija ima odlične igrače, ali ima prilično slabog trenera. Ili da ti priblizim - naša ekipa je kao RMD, a za trenera ima Murinja.
    Click image for larger version. 

Name:	3.jpg 
Views:	77 
Size:	10.7 KB 
ID:	93229
    067-572270

  11. #261
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Eto upravo tako. Swe na suwi individualni kvalitet. Niti jedna izradjena akcija! Ni odbranu wise nemamo kao nekad. Od 2 ozbiljnije ekipe smo po 27 golova primili

  12. #262
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    11,663
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    30 Posts

    Default

    Nevjerovatno koliki kompleks od Real Madrida imaju čak i fanovi rukometa.

    Ontopic, ne mogu da vjerujem da neko može da traži mane i zamjerke ovim đevojkama, pa i da su svaku utakmicu izgubile.

  13. #263
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ima da im se zamjeri i to mnogo toga. Jer ako je nama sa ovakvim timom 1/4 finale plafon onda nismo normalni. Ovo im je sansa zivota, jer ko zna oce li se za OI u Riu uopste i plasirati.


    Rusija 31- 27 Brazil

  14. #264
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Mi ako dobijemo Rusiju treci smo, ako izgubimo cetverti. Nema vise kalkulacija za nas

  15. #265
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Nemanja, jos si pod stresom.

  16. #266
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Biramo dal ocemo sa Korejom ili Francuskom da igramo.... Pod stresom uhhh skratila su mi ove OI zivot za 5 godina

  17. #267
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,479
    Thanks Thanks Given 
    162
    Thanks Thanks Received 
    1,277
    Thanked in
    644 Posts

    Default

    Ovdje Murinjo kao neki vrh u svom poslu sluzi kao ironija za ovoga "majstora taktike i motivacije" koji vodi nasu reprezentaciju.Nema tu nikakvog kompleksa Murinjo je u ovom slucaju pozitivac:biggrin:.A djevojke osim golmana (ne ove male danas) nisu nista krive kad nema ko da te uputi kako da igras moras da improvizujes.
    Evo citam hrvatski mediji kazu da smo bili zreli za poraz od 5-6 razlike samo da nisu promasili one silne sedmerce.Stvarno jesu kompleksasi teski.
    Last edited by goldfinger; 03-08-12 at 17:53.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #268
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hrvatska ako bude druga u grupi (prve su ako Brazil izgubi od Angole) igra sa Norveskom najverovanije....

  19. #269
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Falile su im ove povrijedjene danas tacno se vidjelo, ne znam sto radi Bojana u odbrani ni zasto je stavlja tamo uopste, nema ona vise snage za igru u oba pravca, kasnila je dosta puta da pokrije svoju igracicu, Milena je falila u odbrani. Mara nazalost nije ona stara Mara koja je davala golove sa 10m i cuda cinjela, vidi se koliko je poremetila ova povreda ramena i propustenih 4-5 mjeseci, najbolje se moglo vidjet iz onih njenih 4-5 shuteva...

    Iskreno ne mogu da vjerujem da nam Horvat operisana daje 5 golova i ona Tatari sto se svaki put provuce pored 2-3 igracice i dade gol...Penezicka je prica za sebe ali i ona je morala bolje da se cuva.

    Marina je bila fenomenalna, Bojana isto tako 10 golova, pored nje jos Kaca i Jovanka cini mi se po 5, ovo ostalo...zakazalo.

    Adzic i najjachi tajmaut na svijet 24-25 minut bjeshe li, kad Maja prebaci cijeli teren i dade Jovanka gol ali ponisten jer je trazio TM...
    Last edited by Tz-ObeLiX; 03-08-12 at 18:07.

  20. #270
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cini mi se da danas niti jedna lopta nije isla na lijevo krilo- Maju Savic.....

    Potpuno se slazem sa tobom Obelix da Bojana ne moze da igra odbranu, ali je drzi vjerovatno zbog njenih asistencija u slucaju kontre tj polu-kontre...

    Mislim da Marina treba da bude prvi golman, jeste cudno da djevojka od 20 god bude prvi golman al bolje nemamo.

    Ja ne znam koga bih volio u 1/4 finalu, dal Francusku dal Koreju.... Nismo sa Korejom igrali nikad, pa se toga bojim...

  21. #271
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Cini mi se da danas niti jedna lopta nije isla na lijevo krilo- Maju Savic.....

    Potpuno se slazem sa tobom Obelix da Bojana ne moze da igra odbranu, ali je drzi vjerovatno zbog njenih asistencija u slucaju kontre tj polu-kontre...

    Ja ne znam koga bih volio u 1/4 finalu, dal Francusku dal Koreju.... Nismo sa Korejom igrali nikad, pa se toga bojim...
    Bolje da ne igramo sa Korejom, eto su bili "skenirali i spremili" operaciju Brazil do maksimuma, pa izlazi coek poslije utakmice i daje izjavu iznenadila nas je rezervna golmanka Brazila... tako da bolje ove Francuskinje sa njima smo makar igrali pa neka su jake.

  22. #272
    Join Date
    Sep 2011
    Location
    HN
    Posts
    1,011
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Zar nismo Koreju dobili u Brazilu?

  23. #273
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kinu smo dobili u Brazilu

  24. #274
    Join Date
    Dec 2010
    Posts
    1,142
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Al to je najjaca izjava " Iznenadila nas je rezervna golmanka " axxaxaxxxa pa zar i za golmane treba neko studiozno spremanje.

  25. #275
    Join Date
    May 2005
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,502
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NemanjaCG View Post
    Al to je najjaca izjava " Iznenadila nas je rezervna golmanka " axxaxaxxxa pa zar i za golmane treba neko studiozno spremanje.
    Treba i za golmana ali me chudi kako iko od tih 14 igrachica moze da ih iznenadi ako su ih najdetaljnije skenirali i spremili se za taj mech, jednostavno nemoguce.

Page 11 of 62 FirstFirst ... 7891011121314152161 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. 22-men`s handball world championship (sweden 13-30)
    By WizzarD in forum Ostali sportovi
    Replies: 266
    Last Post: 31-01-11, 17:00
  2. Indoor Handball Coach Noka Serdarusic
    By rossio in forum English only
    Replies: 0
    Last Post: 26-06-08, 12:22

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •