Page 61 of 64 FirstFirst ... 11515758596061626364 LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 1588

Thread: Waterpolo

  1. #1501
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,744
    Thanks Thanks Given 
    10,837
    Thanks Thanks Received 
    2,116
    Thanked in
    1,078 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    To je jedino što me nervira. NISU SE NI TRUDILI, A KAMO LI DALI SVE OD SEBE. Svi ovdje znamo njihove mogućnosti. Da li su ih ispoljili jedan jedini put na OI ? Navedi koju su to utakmicu odigrali sa tim tvojim "koliko su mogli" ?
    Zabolje me živo što nisu donijeli medalju ali me boli što se ni malo nisu potrudili za svoju zemlju, mada su zlatni u odnosu na džukele koje su otišle da igraju za reprezentaciju druge zemlje.

    A nemam ni najmanju želju da ih izviždim, jednostavno ću ih ignorisati. Ko ode tamo da ih izviždi je seljačina neiživljena, a ko ide da viče "naši zlatni momci" i "naprijed Ajkule!!!" je najblaže rečeno ćutuk koji se nada da će ih pecnuti ona stvar za ovu zemlju (nisu izuzetak u tome)
    Vala Rakune, ispade da je tebi više stalo no ovim momcima?! Da si plivao s njima u bazenu, pa ti ginuo a oni se sprdali ja bih te razumjela, a ovako, imam utisak da nikad u životu u vodu nijesi ušao izuzev u kadu! Kako možeš reći da se nijesu trudili?
    Što neko reče, nijesu imali srca junačkoga da šutnu na gol u odsudnim trenucima no su se prebačali s loptom, ali i to je tako bilo jer ih šut cijelu olimpijadu nije služio pa bogami, nije lako, a ispred tebe najbolji svjetski golman!
    Pa pogledajte ljudi statistiku! Naši su imali 32 šuta na gol, da se niejsu trudili kako bi došli do te 32 prilike da šutnu, pobogu?! A Srbi samo 22, i eto, bili su bolji u realizaciji.


    P.S. E da, čestitke Hrvatskoj na sjajnoj igri u svakoj utakmici...kad budem na tri razlike s mirom gledala našu reprezentaciju, a ne strijepljela da će izgubiti takav rezultat, znaću da su šampioni, dotad ćemo i Hrvatima i Srbijancima gledati u leđa!
    Last edited by zvoncica; 13-08-12 at 19:13.
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  2. #1502
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,428
    Thanks Thanks Given 
    153
    Thanks Thanks Received 
    1,228
    Thanked in
    629 Posts

    Default

    Ja sam bio poludio posle one utakmice znao sam da ce dusmani da se nasladjuju a imali smo sve u nasim rukama i ispustili.Ali neka bice dana za megdana vratice se Crna Gora na postolje i vratice nema se sve precke i stative na nekom narednom takmicenju.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  3. #1503
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,456
    Thanks Thanks Given 
    3,812
    Thanks Thanks Received 
    3,059
    Thanked in
    1,298 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by bracodubrovnik View Post
    Hvala na čestitkama :sentimental:
    Jos jedna cestitka... cio turnir ste igrali fantasticno... od srca, najiskrenije cestitke...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #1504
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    USA
    Posts
    11,304
    Thanks Thanks Given 
    4,132
    Thanks Thanks Received 
    4,458
    Thanked in
    2,162 Posts

    Default

    nagrdje sto se moglu desiti reprezentaciji je bila ona zlatna medalja iz Malage. jednostavno se jos nijesmo oporavili od tog preranog uspjeha. trebali smo se malo vise muciti na pocetku pa bi mozda danas sve to drugacije izgledalo.
    "S tim nasim vojnicima, kazem vam, ne mozemo ni da idemo u lov na zeceve..."

  5. #1505
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by MeDo_JE View Post
    Šta podrazumjevaš ti pod terminom trudili...? To što nijesu imali mu*a da šutnu ne znači da se nijesu trudili... Da imaš imalo pojma o vaterpolu primjetio bi da su igrali svom snagom i ginuli koliko su mogli... To što u glavi nijesu najčistiji i što im koncentracija nije na nivou nema nikakve veze sa trudom i zalaganjem...
    Pod trudili, mislim ne zaebavali kad povedu sa par golova razlike(kao sa Španijom, a čujem i Srbijom) već igrali ozbiljno od prve do zadnje sekunde. Ako ćeš da budeš ozbiljan sportista nema predaha dok traje igra TOME SLUŽI POLUVRIJEME,ZAMIJENE I TIME OUT, nema "zadnja četvrtina vodimo sa 3 gola razlike ovo je gotovo-pobijedili smo-".
    Da li su Hrvati mogli da se sprdaju sa nama -JESU, a da li su -NISU već su se borili do zadnje sekunde kao da mi vodimo a ne oni. TO SE ZOVE OZBILJNOST I NE OMALOVAŽAVANJE PROTIVNIKA BEZ OBZIRA NA DOTADAŠNJI REZULTAT
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

  6. #1506
    Join Date
    Mar 2008
    Posts
    13,065
    Thanks Thanks Given 
    763
    Thanks Thanks Received 
    1,478
    Thanked in
    734 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by DzekOfAllTrades View Post
    Svakako je samim vaterpolistima najgore. Nisu za stub srama niti bilo šta slično. Njima treba jedno dobro preispitivanje i psihička analiza.
    sve im se ovo desava zbog onoga sto su iz Ajndhovena 'srebrni momci' direktno otisli da se supnu Luksicu dok ih narod ceka, a potom ispalili i cijeli Kotor grad.. sve se vraca, sve se placa....


  7. #1507
    Join Date
    Dec 2010
    Location
    Las Vegas
    Posts
    2,511
    Thanks Thanks Given 
    57
    Thanks Thanks Received 
    72
    Thanked in
    38 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sve im se ovo desava zbog onoga sto su iz Ajndhovena 'srebrni momci' direktno otisli da se supnu Luksicu dok ih narod ceka, a potom ispalili i cijeli Kotor grad.. sve se vraca, sve se placa....
    Pa brate nisu oni krivi sto su posli kod Luksica,sigurno nisu oni to odlucili ima neko iznad njih

  8. #1508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Titograd
    Posts
    9,454
    Thanks Thanks Given 
    37
    Thanks Thanks Received 
    964
    Thanked in
    566 Posts

    Default

    Bog je samo iznad njih.

  9. #1509
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bog ne postoji.
    No to je protokol koji je postao tradicija na ovim prostorima.

  10. #1510
    Join Date
    Dec 2005
    Location
    tivat
    Posts
    12,277
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    312
    Thanked in
    216 Posts

    Default

    ja sam jos po utiskom utakmice, ne pamtim da me neko toliko iznervirao, razocaorao kao oni juce.
    pa i rukometasice su izgubile u finalu pa se ni jedne sekunde nisam iznervirao a jos su pokradene bile. kad vidis da neko iscjedi maksimum iz sebe, da mozes da kazes sve je pokusao pobjedio je bolji i nije ti zao ako izgubi.
    a poslije ovog poraza ostaje gorcina u ustima jer vidis da su mogli trebali i morali da ih dobiju. imas osjecaj kad gledas da su u stilu lako cemo. samo onaj gol od odbitka kad Scepo brani dva nasa gledaju loptu i ne pokusavaju zaplivati a srbin daje gol.
    da su krenuli ka njoj pa niko nista ne bi zamjerio.
    taj gol je citava nasa cetvrta cetvrtina, tako smo je odigrali.
    Crna Gora, gnjezdo sokolova,
    ko te kleo – jaki Bog ga smeo,
    Tko zlobio – crn mu obraz bio

  11. #1511
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ovizionizi View Post
    sve im se ovo desava zbog onoga sto su iz Ajndhovena 'srebrni momci' direktno otisli da se supnu Luksicu dok ih narod ceka, a potom ispalili i cijeli Kotor grad.. sve se vraca, sve se placa....
    Ogrijesili su se o Kotor za sva vremena.
    P r i m o r a c

  12. #1512
    Join Date
    Jul 2009
    Location
    Spicansko polje
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by lepetanac View Post
    ja sam jos po utiskom utakmice, ne pamtim da me neko toliko iznervirao, razocaorao kao oni juce.
    pa i rukometasice su izgubile u finalu pa se ni jedne sekunde nisam iznervirao a jos su pokradene bile. kad vidis da neko iscjedi maksimum iz sebe, da mozes da kazes sve je pokusao pobjedio je bolji i nije ti zao ako izgubi.
    a poslije ovog poraza ostaje gorcina u ustima jer vidis da su mogli trebali i morali da ih dobiju. imas osjecaj kad gledas da su u stilu lako cemo. samo onaj gol od odbitka kad Scepo brani dva nasa gledaju loptu i ne pokusavaju zaplivati a srbin daje gol.
    da su krenuli ka njoj pa niko nista ne bi zamjerio.
    taj gol je citava nasa cetvrta cetvrtina, tako smo je odigrali.
    Brate kunem ti se isto se i ja osjecjam , danas cio dan zalim zalim kako je moguce da smo prokockali 3 gola , a dje ne promasi Nikic ono , a kako mi ne dadosmo barem jedan gol za tih 6min , trauma.. A dje god se okrenem neko me nesto pita za vaterpolo , pa mi jos gore .. A da ne pricam o portalima i dicenju na bronzanoj medalji , to me unistava
    BISOGNA VINCERE !

  13. #1513
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    Buvara
    Posts
    1,509
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jel ima neko snimak doceka od sinoc?
    <--- leuk

  14. #1514
    Join Date
    Oct 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    3,647
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sinoc sam se ispricao sa vecinom vaterpolista i Caprom, koji je izgledao kao da je izgubljen ali ipak je pricao o porazu od Srbije, i rekao mi je da ce dosta da izmjeni ekipu i da mu je veoma krivo sto nisu uzeli medalju na OI.

    Pricao sam i sa Sefikom i dobra ga pohvali i rekao mu da je po meni 6 puta bolji golman od Scepa, a on na to veli:"Ada znam!". I onda kad smo zavrsili zapali cigar, nisam znao da pusi.

    Jedino mi je krivo sto ne pitah Borisa za sukob sa Ticicem, to sam zaboravio.
    Gialla come er sole, Rossa come er core mio!

    https://www.youtube.com/watch?v=K7iNbKZkY5Q

  15. #1515
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    546
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rakun View Post
    Pod trudili, mislim ne zaebavali kad povedu sa par golova razlike(kao sa Španijom, a čujem i Srbijom) već igrali ozbiljno od prve do zadnje sekunde. Ako ćeš da budeš ozbiljan sportista nema predaha dok traje igra TOME SLUŽI POLUVRIJEME,ZAMIJENE I TIME OUT, nema "zadnja četvrtina vodimo sa 3 gola razlike ovo je gotovo-pobijedili smo-".
    Da li su Hrvati mogli da se sprdaju sa nama -JESU, a da li su -NISU već su se borili do zadnje sekunde kao da mi vodimo a ne oni. TO SE ZOVE OZBILJNOST I NE OMALOVAŽAVANJE PROTIVNIKA BEZ OBZIRA NA DOTADAŠNJI REZULTAT
    Ajde dosta mi je tvojih glupih komentara , prvenstveno zbog toga sam se i registrovao na ovaj forum za koji su mi rekli da je odlican

    Niti su podcijenili protivnika niti su se sprdali , pa oni su igrali za medalju , ne ti

    Jedina greska po meni je , cim sam vidio kad smo poveli 3 razlike i drzali loptu u napadu do besvijesti cekajuci da se utakmica zavrsi , to je po meni jedina greska bila
    A ovo sto vi pisete o Capru i o cuvenom tajm out-u , lako je posle bitke general biti i svima davati savjete nego se javite svi u savez pa da vas ubace u strucni stab

    toliko od mene

  16. #1516
    Join Date
    Sep 2011
    Posts
    33
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Celjust View Post
    Pricao sam i sa Sefikom i dobra ga pohvali i rekao mu da je po meni 6 puta bolji golman od Scepa, a on na to veli:"Ada znam!". I onda kad smo zavrsili zapali cigar, nisam znao da pusi.
    Je li to ovo rekao Capro ili Šefik?

Page 61 of 64 FirstFirst ... 11515758596061626364 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Waterpolo
    By cattaro in forum Ostali sportovi
    Replies: 150
    Last Post: 06-07-05, 16:40

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •