Page 1 of 4 1234 LastLast
Results 1 to 25 of 100

Thread: Guild Wars

  1. #1
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Kupio sam GuildWars juche, tako da to pocinjem da igram...
    Mogu ti samo reci da si se grdno zajebo, al' predpostavljam da si to do sad i sam shvatio! Igro sam ga jos prije nekih mjesec dana (nesto manje) i bukvalno vecu glupost od igre nisam vidio. Radje bi picio diablo na bnetu negoli... Premalo toga zanimljivog ima u igri da bi nekog drzala za monitorom duze vrijeme.
    Last edited by Igi; 06-07-05 at 10:21.
    Imagination is everything.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Salis se? Ja totalno uzivam u njoj... Suvise je kompleksna da bi se shvatila za 10 dana, tako da si vjerovatno zbog toga pomislio da je dosadna...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  3. #3
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Salis se? Ja totalno uzivam u njoj... Suvise je kompleksna da bi se shvatila za 10 dana, tako da si vjerovatno zbog toga pomislio da je dosadna...
    Pa poslije L2 predpostavljam da ti i jeste suvisne kompleksna, bez uvrede...
    Trenutno 'mi' nista nemoze biti kompleksnije, barem sto se MMORPG-a tice od wow-a, al' ajde...
    Ne, ne hvalim svoga 'magarca', vec uistinu mislim tako.
    Imagination is everything.

  4. #4
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja sam je probao, dosta toga ima od diabla, igram je ko singleplayer (henchmeni) sa pomalo arene tu i tamo, ne znam da li ce drzat paznju kad je "predjem".
    Infiltrator out.

  5. #5
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Koliko sam skontao igra je uglavnom PvP orjentisana tako da nije ni cudo da se carebear-ima sa WoW-a ne svidja . Plus nije neki grind...

    Ako budem imao vremena tokom ljeta sigurno cu je probat.

  6. #6
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Fast, prvo zaigraj wow pa onda pricaj da je carebear posto ta konsultacija nema veze sa vezom. U igri te niko nemoze napasti samo na tvojoj teritoriji, a takvih teritorija ima samo par (sve redom low lvl teritorije). Neznam sta je wow ako ne pvp orijentisan (naravno pvp serveri), i to mnogo vise negoli neke druge igre o kojima se evo prica poduze vrijeme ovdje.
    Najvise me pizdi kad ljudi koji nisu ni zaigrali neku igru pocnu da je 'blate', no nije ni bitno, uzivajte u Guild Warsu ako vas zaista 'odusevljava' :P.
    Last edited by beat; 09-07-05 at 11:31.
    Imagination is everything.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Vidis, ti si GW "probao" i vec si ga ocijenio... Ja od nagona za povracanje ne mogu da probam WoW ali makar nisam ni pokusao da ga ocijenim... A i nisam znao da se igra ocjenjuje kao PvP ili carebear ako te neko moze napanuti na hunting ground ili u PvP arenu... GW je top PVP igra, a opet te niko ne moze napanuti ukoliko ti sam ne udjes u arenu... I po toj konstataciji GW je carebear?

    Nego dobro... Kad budes ostavio nekih mjesec dana na GW onda ces moci da kazes sto stvarno mislis o njoj, a sto se L2 i kompleksnosti tiche, samo da te bitam.. Jesi radio 2nd proffesion quest? Pretpostavljam da nisi, a to znachi da nisi usao u srz igre ni 20%... I opet pricas o kompleksnosti? Pushti se priche o igrama koje ne igras, a o kojima si slushao sto drugi prichaju, isto ko sto se ja ne petljam u WoW...

    I glavna prednost GW nad bilom kojom drugom igrom.. Original kosta 25e i nema mjesechnog placanja... Ekspanzije NISI duzan da kupujes ako ne zelis, ali i dalje si kompetitivan da igras i ucestvujes u PvP-u..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  8. #8
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    Vidis, ti si GW "probao" i vec si ga ocijenio... Ja od nagona za povracanje ne mogu da probam WoW ali makar nisam ni pokusao da ga ocijenim... A i nisam znao da se igra ocjenjuje kao PvP ili carebear ako te neko moze napanuti na hunting ground ili u PvP arenu... GW je top PVP igra, a opet te niko ne moze napanuti ukoliko ti sam ne udjes u arenu... I po toj konstataciji GW je carebear?

    Nego dobro... Kad budes ostavio nekih mjesec dana na GW onda ces moci da kazes sto stvarno mislis o njoj, a sto se L2 i kompleksnosti tiche, samo da te bitam.. Jesi radio 2nd proffesion quest? Pretpostavljam da nisi, a to znachi da nisi usao u srz igre ni 20%... I opet pricas o kompleksnosti? Pushti se priche o igrama koje ne igras, a o kojima si slushao sto drugi prichaju, isto ko sto se ja ne petljam u WoW...

    I glavna prednost GW nad bilom kojom drugom igrom.. Original kosta 25e i nema mjesechnog placanja... Ekspanzije NISI duzan da kupujes ako ne zelis, ali i dalje si kompetitivan da igras i ucestvujes u PvP-u..
    Samo mi nije jasno gdje si vidio da ja kazem da je GW carebear...
    Imagination is everything.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Moja greska... Nisi ti to reko.. Preskochi tu rechenicu... Iza ostalog i dalje stojim..
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  10. #10
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Talking

    Quote Originally Posted by beat
    Fast, prvo zaigraj wow pa onda pricaj da je carebear posto ta konsultacija nema veze sa vezom. U igri te niko nemoze napasti samo na tvojoj teritoriji, a takvih teritorija ima samo par (sve redom low lvl teritorije). Neznam sta je wow ako ne pvp orijentisan (naravno pvp serveri)
    Pa preduslov da bi se javio termin carebear jeste da ima pvp-a, druga stvar je sto je to carebear pvp sistem lol.

  11. #11
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

  12. #12
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Fast je naravno kao i uvijek 'konstruktivan' :P.
    Imagination is everything.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    unidentified
    Posts
    1,463
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Hahah wow carebear... e sto necu cut odje

    GW ja uopste ne bi sortirao u MMORPG. Singleplayer sa mercovima je daleko bolji nacin da zavrsis vecinu zadataka (ja sam mozda 3 misije radio sa ljudima, sve ostalo sa henchmenima) jer ti niko nece krast iteme a cesto mercovi bolje reaguju od ljudi. Jedini multiplayer aspekat je pvp, sve je to zabavno, treba taktike, ali tu nema niceg masivnog.

    Dobra je igra, ali se ne uporedjuje sa wow-om jer su to iako naizgled isti, kompletno razliciti zanr. GW je preporod diabla 2 u 3d, bukvalno... Evo svi aspekti koji na to ukazuju - ograniceno kretanje po mapama, teleportovanje bilo dje momentalno sa bilo kojom klasom, kreiranje spostvenih "room-ova" u koje mozes a ne moras igrat sa drugim ljudima, cak kad ubijes monstruma i item ispane, IDENTICNO kao u diablo se zavrti u par puta u vazduh i pane. Iz ciste navike (posto mi je ostalo iz d2) upro sam Alt i vidi ovo - isto kau u d2 hightuju se svi itemi, NPCi itd.

    To je moj dosadasnji utisak, igra je dobra, ali ne znam koliko ce biti kad zavrsim sve questove i misije i kad ne bude bilo sto da se istrazuje (recimo wow igram od proslog ljeta kad je beta izasla i jos uvjek nisam sve otkrio, a gw je lako istrazit jer si jednostavno ogranicen na 2-3 puta kretanja).
    Infiltrator out.

  14. #14
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Pa igra se zove GUILD Wars, sto znachi da je glavna poenta stavljena na ratovanje medju klanovima... Jos smo mali lvli da bi to mogli probati (mozemo probati i igrati, ali je dzabe kad jos nismo unlockovali elite skillove i top iteme) tako da ta igra pochinje tek oko 20-tog lvla... Ja sam igrao malo Tournament Arene (8v8v8v8v8v8) i King of The Hill, Capture the flag, Deadmatch itd, ali opet kazes, glavna poenta je Guild vs Guild.. O tome uskoro
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod masovnog (jesi li na to mislio kad si rekao masivno ) zhao mi je sto nemam screenshot sa Gludio castle siege-a, evo mozda Igi ima pa neka vam postuje .

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Rekao je da je GW daleko od "masivnog"...

    Evo i nezvanichnog rekorda u GW koji drzim *khm khm* JA i ova 3 momka...

    47 pobjeda za redom u arenu...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  17. #17
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Igi samo mi reci jel' 'ti' dovoljno 'velik' lvl 17?
    Toliko o tome kako lupetam gluposti a da igru nisam ni igro. Nisam dzabe reko da je previse 'diablo', jednostavno dosadi poslije odredjenog vremena (nema niceg novog).Vise necu ni da komentarisem, ocigledno je nemoguce da ti objasnim ono sto te ceka (mada je to tebi mozda cooool).

    BTW sad bi trebalo mi da postujemo koliki nam je honor, kao i broj HK-a? :P
    Imagination is everything.

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Minas Ithil
    Posts
    558
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Best... Game... Ever.

    - nije MMORPG.
    - nije time-consuming.
    - takmicarskog karaktera.
    - nema questova da berem drva 3 dana ili nosim caj nekome dok se ne oladi.
    - najbolji dizajn oruzja, armora, svijeta. jaw-droping graphics.
    - sve je u skillu, a ne u levelu.
    - this game is fucking endless.
    - sto god uradio, ne mozes se zajebat, tj UVJEK mozes odabrat drugu soluciju.
    - nema ogranicenosti sa serverima, svi smo tu zajedno.
    - vrhunska net code optimizovanost, sa 56k jedva da primijetim lag, i to ponekad.
    - smijesna cijena.
    - toliko je dobra da nemam najmeru citat mentalne derivate po CdM forumu :P

    p.s. e da, ako sam dobar igrac, UVJEK imam sansu da dobijem igraca koji uz igru provodi 24/7. to je najveca ljepota igre, sto se cijeni samo skill. zato i ima samo 20 levela do kojih dodjes relativno brzo. zato i NIJE mmorpg. glupo je uporedjivati WoW, L2 i GW, kad nemaju veze s vezom. samo stvar afiniteta.
    Last edited by vIbes; 11-07-05 at 12:15.
    - just make me want it -

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    beat, ja nisam pominjao lvl u GW nego rekoh da ostavis mjesec dana... Evo Infiltrator igra 4 dana GW i sad ce udarit 19-ti lvl... Kao sto vIbes reche, igra je skroz PvP orjentisana, tako da mozes da pricas da je dosadna jedino ako si sve to probao (Arene, Tour. Arene, Tournamente, Guild Wars)...

    I kako mozes ti meni da objasnis nesto sto me cheka, ako ni ne znas dokle sam stigo?
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  20. #20
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Herceg Novi
    Posts
    571
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Igi
    I kako mozes ti meni da objasnis nesto sto me cheka, ako ni ne znas dokle sam stigo?
    Posto si nedavno reko da si je tek uzeo, zakljucio sam da si max lvl14-15 (mozda grijesim), eto kako sam barem pokusao da ti objasnim. Ma uostalom nije ni bitno, igrajte ako vam se svidja, igrajte i Mu ako hocete... Mene totalno zabolje... Jedino mi je krivo sto Igi takoreci 'pljuje' (smuci mu se...)po wow-u a da ga nije ni pokusao pokrenuti, a volio bih da picimo svi zajedno jer je wow bukvalno endless.

    Happy pvp-ing, u wowu, Guild Warsu, Lineageu il' cemu vec!
    Imagination is everything.

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Kad smo vec kod toga gdje ima guild wars da se uzme. Ima li je u Neutron ili sl. ili cu morat da downloadujem?

  22. #22
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    BTW. Posto sam htio da kupim GW zna li iko postoji li mogucnost da porucim samo CD key(kao u lineage) ili cu morat da porucim cd i cekat da mi stigne postom?

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    PG - Kotor
    Posts
    11,087
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Arrow

    Ima na www.plaync.com, kao i za L2... Isti postupak... E sad ima druga fora kod igre... Ona je teska svega 100-120Mb, a kako ulazis u gradove i otvaras nove zone one ti se skidaju na komp (od 200kb do 10MB, mada je 90% mapa oko 500Kb) i tamo se samo kompresuju/dekompresuju kada ih ucitavas... Stevo ima 2 CDa u Pg, pa ako instaliras sa CDova on ti odma ubaci na HD oko 900Mb tako da ces samo na pochetku morati da skines neki patch od 7Mb... Inache je sve automatski i kada ti je igra upaljena, a ti si afk, on sam pocinje da skida naredne zone (sve po par Mb)... Ja sam do sad napunio 1.04 Gb...
    Quote Originally Posted by Nk-001
    Mozes li postaviti temu umjesto mene jer ja nesto ne mogu.. ?

    Kupujem Nokiu e52 ?

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    362
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    Provalih sinoc slucajno link za ncsoft (ne bi mi palo na pamet nego nadjoh u onaj
    char. creation dio), a citavo vrijeme sam pokusavao na www.guildwars.com.
    Thnx for help anyway.

    Kupio sam sinoc account, posle toga otishao do steva i uzeo CD i sve to poinstalirao i poceo da igram. Da nemate vi odavde sto igrate kakav klan, organizujete li partyje ili makar kakav pvp zajedno?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    makar ne beres cvijece ko u wow-u a? :P

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •