Page 66 of 104 FirstFirst ... 165662636465666768697076 ... LastLast
Results 1,626 to 1,650 of 2593

Thread: [PG] Upravo je otvoren novi.... kafić, restoran, butik

  1. #1626
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    28,958
    Thanks Thanks Given 
    4,800
    Thanks Thanks Received 
    9,846
    Thanked in
    3,735 Posts

    Default

    Ja dodjoh, vidjeh da nema niti astala niti sanka barem dje se mozes naslonit da stavis ono i da jedes ka coek. Pozdravih ih i nabucah se u Astoriju dje me odrase ali sam ima barem dje guzicu smjestit

  2. #1627
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Ne bi se primaka tu pri Alanu A od danas i muzika na uvce u toku rucka



    Sent from my iPhone using Tapatalk

  3. #1628
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Mne
    Posts
    8,837
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    44
    Thanked in
    19 Posts

    Default

    Evo mi stize sms iz NLB banke da prilikom placanja karticom u OUTLET CENTAR u Tuzima (tacnije Karabusko polje - prije Tuzi kad se ide iz pravca Podgorice) dobija se dodatno popust od 10% na vec postojece popuste koji su od 50 do 80%.
    Ljudi taj OUTLET prije je bio stvarni OUTLET, moglo se naci jako kvalitetne robe za neke normalne cijene tipa originalne patike oko 60e ali stvarno dobrog kvaliteta. Taj OUTLET je bio zatvoren duze vremena da bi se opet otvorio prije nekih mjesec dana. Bio sam mozda prije 15ak dana tamo i sad je to totalno druga prica. Nabacali neke kineske robe to nidje veze sa originalnom robom.
    Nidje patika muskih i slicno, ubacili igracke neke kineske cega prije uopste nije bilo. Dakle totalno drugacija organizacija i mozemo slobodno reci LOPOVLUK. Neka jaknica tanka nidje veze kao originalna cijena bila 150e i popust 80%, a ne vrijedi ni sa tim popustom toliko. Pa valjda narod ima oci da vidi da te cijene i sa popustima veze nemaju jer je roba niskog kvaliteta. Svaki artikal je na minimum 50% popusta. Smijesno.
    Eto podijelih ovo sa vama da se ko ne zezne da ide do tamo bezveze.
    17 Al-Isra, 37:
    Ne hodi po zemlji nadmeno, jer zemlju ne možeš probiti ni brda u visinu dostići.

  4. #1629
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    1,456
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    27
    Thanked in
    14 Posts

    Default

    Pa je li to Nike outlet kao što je prije bio? Kakve igračke? haha
    I meni je stigla poruka, ali ako je ovako kako si rekao, neće me gledati...

  5. #1630
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Mandalay
    Posts
    10,279
    Thanks Thanks Given 
    28
    Thanks Thanks Received 
    29
    Thanked in
    21 Posts

    Default

    Sto se ono gradi preko puta Atlas Capital centra, nize Rektorata ?
    Neka gradjevina, tek kostur.
    Who let the dogs out

  6. #1631
    Join Date
    Jan 2014
    Posts
    350
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by BlackVelvet View Post
    Sto se ono gradi preko puta Atlas Capital centra, nize Rektorata ?
    Neka gradjevina, tek kostur.
    Na tabli piše OBJEKAT (ili tako nesto) ZA POTREBE VLADE
    Quote Originally Posted by JOLE View Post
    A trap mu je sastavljen od velerijskog čelika, ni zmajevi mu ništa ne mogu...

  7. #1632
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Birziminijum
    Posts
    15,902
    Thanks Thanks Given 
    159
    Thanks Thanks Received 
    303
    Thanked in
    161 Posts

    Default

    Otvoren Hard Rock.

  8. #1633
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Otvoren Hard Rock.
    Ako si bio, kakvi su utisci? Zašto imam osjećaj da će se tamo puštat sve osim hard rocka i metala i dolaziće svi osim rokera i metalaca ... volio bih da griješim ... a i sve mi se čini da ću sačekat jedno mjesec dana dok tamo ne uđem, jer sam ubijeđen da će konstantno full da bude. Nadam se da ima prostora za svirke da konačno prestanemo da dovodimo bendove u ove pubove koji su 5x5 ... na zadnju svirku na koju sam bio tolika je gužva bila da me basista slučajno 5 puta klepio gitarom u glavu ...


  9. #1634
    Join Date
    Dec 2013
    Location
    Earth
    Posts
    3,183
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nije Hard Rock nidje na planeti sto je nekad bio. U Briselu sam bio, gomila kineza sa aparatima i sve sijevaju blicevi i piju se margarite, dok Britney remix pici.

    To je godinama vec turisticka atrakcija
    If anything goes wrong, Desmond Hume will be my constant

  10. #1635
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Homeland
    Posts
    9,120
    Thanks Thanks Given 
    421
    Thanks Thanks Received 
    166
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Maleni View Post
    Ako si bio, kakvi su utisci? Zašto imam osjećaj da će se tamo puštat sve osim hard rocka i metala i dolaziće svi osim rokera i metalaca ... volio bih da griješim ... a i sve mi se čini da ću sačekat jedno mjesec dana dok tamo ne uđem, jer sam ubijeđen da će konstantno full da bude. Nadam se da ima prostora za svirke da konačno prestanemo da dovodimo bendove u ove pubove koji su 5x5 ... na zadnju svirku na koju sam bio tolika je gužva bila da me basista slučajno 5 puta klepio gitarom u glavu ...
    taman toliko ljudi ukupno u cg slusa rok i metal kolikoo stane u taj 5x5 pub, inace pojedoh biftek u Pecenjaru u Zetu,
    najgori ikad sto probah u svoj zivot, dal je meso bilo staro ne znam,sopska isto dno dna, skoro smrznuti paradajz i krastavci a gore sir nije feta nego neki deseti. Moja ocjena 1 od 10.

  11. #1636
    Join Date
    Sep 2005
    Location
    nk
    Posts
    22,588
    Thanks Thanks Given 
    7,520
    Thanks Thanks Received 
    4,585
    Thanked in
    1,775 Posts

    Default

    Slusha, slusha, ima normalnih josh...

    Nikad ne pojedoh svjezhu salatu u pechenjaru, josh kad sami narkljaju po pola kila ulja i sirceta, blah...

    P.S. Probah napokon picu u Gloriju, sjajna...

    Sent from Tapatalk
    #fakenews

  12. #1637
    Join Date
    Apr 2011
    Location
    Goodsprings
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Bice cijela bokeska sa sve berlinom i mne pubom. Ali jednom mjesecno, ovo ostalo sve grand produlcija na celu sa srecko savovicem
    Nemoj bačat pub i berlin u isti koš ... ne diraj mi mne pub, to mi je omiljena rupčaga u pg :nevreness:

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    taman toliko ljudi ukupno u cg slusa rok i metal kolikoo stane u taj 5x5 pub
    a čini ti se, evo kad već pomenuh mne pub, svake godine se održava hardcore/metal meeting tamo, bio je evo dva puta i oba puta se pojavilo sigurno više od 100 ljudi... a i na lake fest kad nešto razmislim sigurno pet puta više, tako nije da nema, nego nema đe ...
    Last edited by Maleni; 21-01-15 at 23:56.


  13. #1638
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,514
    Thanks Thanks Given 
    5,383
    Thanks Thanks Received 
    3,871
    Thanked in
    1,529 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by kEDOWN View Post
    taman toliko ljudi ukupno u cg slusa rok i metal kolikoo stane u taj 5x5 pub, inace pojedoh biftek u Pecenjaru u Zetu,
    najgori ikad sto probah u svoj zivot, dal je meso bilo staro ne znam,sopska isto dno dna, skoro smrznuti paradajz i krastavci a gore sir nije feta nego neki deseti. Moja ocjena 1 od 10.
    ja ovo kad kazem narodu, svi se sprdaju sa mnom, tamo ka da su hipnotisani ili narod ne smije rec svoje misljenje.
    Neko im je rekao da je tamo odlicno, kao sto i jes bilo prije 5 godina i sad to tako drzi ne smije se rec da je na nivo krune meso doslo.

  14. #1639
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by stevann View Post
    Otvoren Hard Rock.
    Nije otvoren, 25-tog je otvaranje.

  15. #1640
    Join Date
    May 2007
    Location
    Tv
    Posts
    22,973
    Thanks Thanks Given 
    3,228
    Thanks Thanks Received 
    5,659
    Thanked in
    2,293 Posts

    Default

    Hard rock je u vecini gradova turisticka atrakcija, i vecina gostiju su turisti, studenti americkih koledza i slicno. Ne no ce se ekipa iz berlina i tropikane preselit u hard rock... e pa sou se cini, ka'da ste svi porasli u njujork pa ste proveli cio zivot u hooters i hrc

  16. #1641
    Join Date
    Apr 2007
    Location
    White Sandy Beach
    Posts
    8,876
    Thanks Thanks Given 
    234
    Thanks Thanks Received 
    47
    Thanked in
    31 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rookie View Post
    Bice cijela bokeska sa sve berlinom i mne pubom. Ali jednom mjesecno, ovo ostalo sve grand produlcija na celu sa srecko savovicem.


    Tapatalk bullshit.
    Cujes Bokeska, sve to sad Velvet.

    Quote Originally Posted by Black View Post
    Nije Hard Rock nidje na planeti sto je nekad bio. U Briselu sam bio, gomila kineza sa aparatima i sve sijevaju blicevi i piju se margarite, dok Britney remix pici.

    To je godinama vec turisticka atrakcija
    Ako je ovo bilo onda moze se

  17. #1642
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,465
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Hard Rock kafe nece vidjeti ni rokere narocito ne sa njihovim cijenama vise ocekujem ekipu iz susjednog Elite lokala i ostale posjetioce trend mjesta jos ako bude omoguceno da se auto ostavi na ulici.
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  18. #1643
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    ne bacam hejt ali nisam bio niti znam dje je elite bar, prolazim jedan dan ka krivom mostu vidim kola na sred bulevara usporavam i mislim udes,gledam lijevno desno pakrali se ljudi. kad ono ELITE. da se ne lazemo naziv je pakao
    f6

  19. #1644
    Join Date
    Nov 2009
    Location
    Blok
    Posts
    2,760
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Elit, molim vas. Bez e na kraju. Elit.

  20. #1645
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Lost at sea
    Posts
    12,847
    Thanks Thanks Given 
    52
    Thanks Thanks Received 
    175
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    Ne vidim zasto se baca toliki hejt na HRC? I zasto se ide iz tolike krajnosti u krajnost da se smjestaju sminkerska elita i narkomanski (kako vidim da se ovdje gleda na rockere) rockeri u HRC? Zasto ne bih ja, obicni decko i kao postovalac rock zvuka i ljutelj istog, posao i pojeo hamburger i popio kafu i uzivao u nekom old school rock zvuku, umjesto sto bih pojeo sendvic i popio kafu u Deltu ili kupio kartu, koka kolu i kokice u Cineplexxu. Cijene cisto sumnjam da ce se razlikovati. A kao i u svakom restoranu. Ako je u Hemeri (hocemo li da je nazovemo sminkom) biftek 18€, koliko moze biti u HRC 50€? Da... Koliko moze da se razlikuje cjenovno od vec postojecih cenovnika restorana?
    Problem je ovdje sto smo mi mali, i ne vrednujemo ono sto se otvorilo u ovo nase selo pored drugih velikih gradova na Balkanu. I jos smo toliko mali, da volimo da generalizujemo i da gledamo dje ko ide i sta ko radi.

    btw, spomenuste pecenjaru, bio sam prije 10 dana tamo i teletina ispod saca, pecene paprike TOP! Razvalio se da sam jedva ustao pola sata nakon obroka. A sto se sopske tice, rijetko je kad uzimam upravo iz razloga sto vecina restorana stavlja neki domaci sir a ne fetu.
    E inace kEDOWN je sminka, mozemo zakljuciti jer u pecenjaru idu samo oni parasi i sminke, uvjek su dobra auta parkirana tamo, ja sam se igrom slucaja nasao tamo.

  21. #1646
    Join Date
    Apr 2004
    Location
    Muo
    Posts
    1,839
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    6
    Thanked in
    5 Posts

    Default

    Kad bih gledala ljude koji dolaze u naše kafiće ne bih iz kuće izlazila. Isti ljudi s kojima živim u ovu raspalu državu su i u parkove i kafiće i restorane i na fakultete i u prodavnice tako da mi je isti đavo 'oće li dolaziti i u hard rock.. taman ne dolazite, više mjesta za mene
    Are you suggesting coconuts migrate?

  22. #1647
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    83
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    7 eura hamburger u HRC, e džabe da jebe oca :anonymous:

    Vele takve su cijene na nivou grupe pa se pitam OĆE LI I PLATE ZAPOSLENIMA BITI NA NIVOU GRUPE ILI ĆE BITI CRNOGORSKE?

  23. #1648
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Kod nas se i od otvaranja lokala pravi neka fama, dojave, interne informacija itd
    f6

  24. #1649
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,457
    Thanks Thanks Given 
    1,913
    Thanks Thanks Received 
    5,160
    Thanked in
    1,780 Posts

    Default

    Ako si na mene mislio, nije nikakva fama nego sam poslom vezan pa znam i rekoh da podijelim informaciju, ako koga zanima a mene lično zabolje kad će se otvoriti, obična šarena laža. Praštaj ako te iznervirah.

  25. #1650
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,884
    Thanks Thanks Given 
    1,648
    Thanks Thanks Received 
    2,834
    Thanked in
    1,225 Posts

    Default

    Evo otkucam post slucajno ispod tvog i odma natega. Alo bre ne ozb, mislio sam na situaciju tipa neko javi cijene i sad ne ide se solucijom da covjek ajde da kazem stampa cjenovnike pa tako zna cijene- nego odma kao uuu ovaj je sigurno ukljucen direktno u otvaranje al tisu da ne cuje ko ahah
    f6

Page 66 of 104 FirstFirst ... 165662636465666768697076 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 31-07-13, 13:53
  2. Novi butik na trg pjesnika
    By Zidane in forum Primorski
    Replies: 9
    Last Post: 13-04-06, 09:36

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •