Page 37 of 115 FirstFirst ... 273334353637383940414787 ... LastLast
Results 901 to 925 of 2867

Thread: motoGP

  1. #901
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    A sto se tice Rosijeve tvrdnje da ih je usporavao Markez - realno ih jeste usporavao. To je situacija sa staze. I to se vidi na snimcima trke. Da li je to radio namjerno - to samo Markez zna. Ko ne vjeruje u to - samo neka pogleda Markezov npr. krug br. 12. Cijelu sekundu ipo sporije od tempa koji su vozila ostala trojica. Sekundu ipo!

    I Andrea Ianone je potvrdio da ih je Markez usporavao kroz krivine.

    Zao mi je sto Rosi nije odigrao malo lukavije trku - tj. da je pustio Ianonea ispred....na pravcu bi Ianone opeglao Markeza bez problema....a tada bi Markez morao da ide naprijed i ne bi mogao da taktizira i stedi gume... A samim tim bi povukli i Rosija naprijed.

    Eh,nije on mogao da razmislja tada o tome, i da zavisi od Ianonea
    1908.

  2. #902
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Јбм ти , која се напетост ствара, не могу ишчекати више ово

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  3. #903
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    @tri tacke

    Ako je ovo istina sto pricas da se rossi trudi da iznervira svoje rivale, zar nebi tako nesto trebalo da ga cini losim primjerom sportiste? Mislim razumijem kad se u trci ulijece malo prljavije I slicne stvari koje prestavljaju legitimne nacine mentalne igre, ali da se namjerno trudis da svjesno iznerviras protivnika, nekako to mi je bas bzv. To je prljav nacin... to je kao neka vrsta ljubomore

    poslato paukom
    istrajan budi.

  4. #904
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    @tri tacke

    Ako je ovo istina sto pricas da se rossi trudi da iznervira svoje rivale, zar nebi tako nesto trebalo da ga cini losim primjerom sportiste? Mislim razumijem kad se u trci ulijece malo prljavije I slicne stvari koje prestavljaju legitimne nacine mentalne igre, ali da se namjerno trudis da svjesno iznerviras protivnika, nekako to mi je bas bzv. To je prljav nacin... to je kao neka vrsta ljubomore

    poslato paukom
    Izvinjavam se sto upadam u razgovor ali evo da kazem:
    Mislim da je Valentino nebrojano puta do sad pokazao kakav je sportista i profesionalac,uopste ne bih rekao da ovim pokusava da prenese pritisak na nekog ili da nekog iznervira,vec (ako je ovo tacno za MM-a) da zeli direktno da kaze Markezu da ce biti pociscen ako bude htio da se mijesa u borbu za prvaka,i da se na neki nacin "sveti".
    1908.

  5. #905
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto "ne treba da se mijesa" treba da znaci, da se mice svima da ga preteknu jel? On je vazda govorio da se ne zadovoljava sa nicim osim sa prvim mjestom bez obzira sto ne moze titulu vise da uzme, svi su ga napali sad zato sto matematicki ne moze da osvoji titulu I sad ispada da namjerno muti.. niko nije analizirao njegov nacin voznje prije nego bas sad, bas sad on namjerno smeta rossiju, to su sve izgovori, lorenzo style izgovori... ali ko gubi ima pravo da se ljuti, mada ne znam sto sere rossi kad ce vjerovstno osvojit ovu titulu..

    poslato paukom
    istrajan budi.

  6. #906
    Join Date
    Apr 2008
    Posts
    2,914
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    Sto "ne treba da se mijesa" treba da znaci, da se mice svima da ga preteknu jel? On je vazda govorio da se ne zadovoljava sa nicim osim sa prvim mjestom bez obzira sto ne moze titulu vise da uzme, svi su ga napali sad zato sto matematicki ne moze da osvoji titulu I sad ispada da namjerno muti.. niko nije analizirao njegov nacin voznje prije nego bas sad, bas sad on namjerno smeta rossiju, to su sve izgovori, lorenzo style izgovori... ali ko gubi ima pravo da se ljuti, mada ne znam sto sere rossi kad ce vjerovstno osvojit ovu titulu..

    poslato paukom
    reci da je nije zasluzio,ako je osvoji?(da je sad zavrsena sezona,jer ne znam sta ce biti)
    "Ne treba da se mijesa" znaci da se ne petlja izmedju Rosija i Lorenca,pa bili oni11. i 12. ili 1. i 2.Neka vozi on da pobijedi svaku trku,ali da ne vozi krug sporije 3 sekunde jedan od drugog u zavisnosti ko je iza i ko je ispred njega.
    Ponavljam,nijesam rekao da je to radio sad proslu trku,ali samo kazem na sta je Doktor vjerovatno mislio ovom izjavom.
    1908.

  7. #907
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Моје мишљење је да је Роси хтио рећи да се не мијеша у смислу да не задржава намјерно трку, тј да не калкулише у корист Лоренца. Не мислим да му смета ако Маркез побиједи или једноставно вози свој стил.

    Роси је овo покренуо кад је видио кругове какве је Маркез правио после. Јер ето ни мени макар оно на Маркеза није личило у појединим тренуцима. Мада што ја знам

    Не треба заборавити да Роси није рекао ништа ни Педроси (који га је имао избачити из трке) а ни сад Јанонеу што су га онолико нападали и побиједили иако им ништа не значи.



    Sent from my HTC One_M8
    Last edited by nimfa; 24-10-15 at 01:34.
    Sate sate sate

  8. #908
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    @tri tacke

    Ako je ovo istina sto pricas da se rossi trudi da iznervira svoje rivale, zar nebi tako nesto trebalo da ga cini losim primjerom sportiste? Mislim razumijem kad se u trci ulijece malo prljavije I slicne stvari koje prestavljaju legitimne nacine mentalne igre, ali da se namjerno trudis da svjesno iznerviras protivnika, nekako to mi je bas bzv. To je prljav nacin... to je kao neka vrsta ljubomore

    poslato paukom
    Rosi je mogao da cuti. Kao melandri. Kao radny de puniet. Kao gibernau. Kao edvards. Kao ben spies. Kao toni elias. Kad tamada. Kao heyden....

    Za razliku od tog cutanja gdje prodjes kroz motogp, i nakon toga te svi zaborave, Rossi pravi "shouove" i odrzava motogp u zivotu. Pazi - slicno je radio i Bjadji. Sjecas li se kada je usao u melandrijev box, uhvatio ga za gusu i poceo da ga davi? Ili cuveni sulob sa Rosijem kada je mora Carmelo da ih miri pred kamerama? Ili Rosijevo paljenje guma? Ili njegove post race zafrkancije (ogromno pile i slicno? Sve to dize gledanost.

    Isto su radili i u ostalim sportovima ranije. Mohamed Ali je Formanu prijetio da ce ga ubiti. Da ce mu pojesti djecu. Dolazio mu je sa pistoljem ispred kuce (kasnije je priznao da je bio plasticni pistolj, ali forman to nije znao). Sve je to dio predstave. Em dize gledanost, em nervira protivnika. Ako uspijes da izaxoves bijes kod protivnika - lakse ces ga pobijediti. Ovo za formana - kad je dodao dan da su se sreli u ringu - forman je bio bijesan - htio je da ubije Alija. Udarao je kao zivotinja. A kada se uhvate u klinc, Ali ga pita "jeli to najjace sto mozes"? Haha. Izmorio ga je i pobijedio.

  9. #909
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidite San Marino. Rosi nema problem da markez pobijedi. Rosi je u trci samo se fokusirao na Lorenza i vozili su svoju tgku. Markez je odustao od pracenja, otisao u box da uzme motor za kisu i pobijedio. A Rosi je ostao na stazi i pratio Lorenza. Rosi zna da matkez ne moze uzeti titulu ove godine i sto se njega tice markez moze pobijediti, a Rosi i jlo ce voziti svoju trku.

    Evo situacija: da su Rosi i markez prvi i drugi tokom trke, a da je lorenzo ispao - Rosi se ne bi krljao sa markezom. Usporio bi malo i pustio markeza da pobijedi. Rosi tu nema problem.
    Last edited by .:.; 24-10-15 at 03:29.

  10. #910
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by 1ucid View Post
    E to mi se ne svidja kod rosija I vecine njegovih fanova, sto kad gubi onda je slab bio motor i podesavanja, evo sad se I "kuju zavjere" protiv njega, treba isto brate dat postovanje pobjedniku trke I ne treba odma davat ovakve izjave ako nisi 100% siguran u to sto pricas, I ako nemas dokaze, upravo zbog toga sto je on izuzetno poznata licnost I ako se ispostavi da nije upravu onda je nepravedno oblatio druge vozace, koji nemaju toliku popularnost da se odbrane, nego ce svi odma rec "auu onaj markez je smrda namjerno ga je usporava".

    poslato paukom
    nadji post dje je bilo ko od nas navijaca Rossija pravdao njegove "lose" rezultate slabim motorom, losim podesavanjem...ja mislim da ti nece uspjeti. eventualno ona trka u Mizanu dje smo kritikovali preveliku fokusiranost nad Lorencom na ustrb krajnjeg cilja, al je to (ispalo je tako) bio ipak pravi potez.
    sa druge strane, nijesmo mi krivi sto je Rossi to sto jeste. za sve to sto sad ima, pocevsi od enormne baze navijaca pa do postovanja od strane medija je zasluzio i zaradio kroz ovih 20 i vise godina kako se bavi ovim sportom na najvecem mogucem nivou (osim one dvije sezone u Dukatiju). dakle, nista mu nije palo sa neba i naravno da ce da koristi to kad ga vec ima na raspolaganju.
    svi smo gledali tu trku (vracam se na ono sto ste svi odje vec ispricali vise puta, al da ponovim), navijas za Markesa (sto je ocigledno ) reci iskreno je li njegova trka bila cudna malo? jel licilo ono na pravog Markesa? ako ustvrdis da jeste onda nijesi iskren. sto se tice izbijanja argumenata kako mu nije pomaga pobijedivsi ga na kraju, pa pomogao mu je vise nego dovoljno time sto je "natjerao" Rossija onakvom voznjom da zavrsi iza Lorenca. Ianone je bio bonus poklon!
    malo li je?
    p.s. evo sta nam radi ta izjava. cak ni ne komentarisemo odlican rezultat prije svega Pedrose a onda i Rossija!

  11. #911
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Cinjenica je da he Markez odlican vozac. Razlika u njegovom kvalitetu u odnosu da ostale "ne-vanzemaljce" je ocigledna. Definitivno je na putu da bude buducnost motogp-a; nakon sto se Rosi penzionise.

  12. #912
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Mada dobro, u neku ruku to sto rossi radi je ok, jer na taj nacin testira mentalnu snagu protivnika, samo je zeznuto ako bi neko drugi htio njemu to da radi, onda bi to drugacije izgledalo, mislim sa bi ta osoba odma bila stanizovana, I to je glavni razlog zasto mislim da ne treba da radi to.

    poslato paukom
    istrajan budi.

  13. #913
    Join Date
    Jun 2010
    Location
    Middle earth
    Posts
    7,467
    Thanks Thanks Given 
    160
    Thanks Thanks Received 
    1,262
    Thanked in
    638 Posts

    Default

    Rosi startuje treci Lorenco cetvrti bice ovo interesantno ali eto blaga prednost Rosiju ako bude dobro startova nece ga Lorenco stizati jedino je problem ako ga Markez i Pedrosa ne budu kocili mada je Lorencu zeznuto jer ce morati da se odbrani od Janonea i Kratclova
    I have a plan so cunning you could pin a tail on it and call it a weasel.

  14. #914
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Vidjoste li scenu dje Lorenco na kraju kvalifikacija pokusa da udje u onaj dio dje idu prva trojica? Znaci krenuo je tamo, valjda je ugasio motor, i samo mu iskacu i kazu NE NE, ne moze. On tu pocinje da pizdi i gledam kako psuje (pretpostavljam) sebi u kacigu i odmahuje glavom, a sve to dok ga ovi redari guraju do pita jer ne moze da upali motor bez guranja hahahahha

  15. #915
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default




    :mrgreen:

  16. #916
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Ovo je LUDILO! Sav se tresem.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  17. #917
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sto rekoh za za koprive prije nekoliko dana?

  18. #918
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Људи мени се тресу руке још ево док пишем ово.

    Оће ли га казнити???? Што мислите

    Sent from my HTC One_M8
    Sate sate sate

  19. #919
    Join Date
    Aug 2011
    Location
    Podgorica
    Posts
    4,486
    Thanks Thanks Given 
    203
    Thanks Thanks Received 
    675
    Thanked in
    297 Posts

    Default

    Bojim se da hoće. Ali Markez je ogromna nula od čovjeka.


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  20. #920
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Samo neka neko kaže da Markez nije namjerno puštio Lorenca.
    A ovo što je Rossi napravio je stvarno loše.

  21. #921
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    26,368
    Thanks Thanks Given 
    2,806
    Thanks Thanks Received 
    3,999
    Thanked in
    1,936 Posts

    Default

    Ako mene ko pita Markez se samo prilijepio uz Valea i trazio kontakt. I mislim da ga nece kaznit. Sreca sto mene niko ne pita
    A nije da ga nije upozorio i to fino mu covjek rekao makni se od mene.
    I mislim da je MM izgubio dosta navijaca poslije ovoga.

    Sent from my GT-N7100 using Tapatalk
    Loše stvari dolaze u paketu, za dobre stvari treba vremena.

  22. #922
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Moguce bgm. Da ga je namjerno pustio, izvinuo buh se za prethodne komentare da markez ne kalkukise, vidjelonse da igra igru, sto me razocaralo koe njega,, mada I rossi je pokaza slabost sa ovim gestom

    poslato paukom
    istrajan budi.

  23. #923
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    605
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Lose jeste ali nista manje lose od ovog sto je Markes radio.
    Rossi se nikad ne bi ovako mijesao kao sto je ovaj radio na dvije uzsatopne trke.
    pokazao je kako je minijatura od covjek i dobio je ono sto je zasuzlio.

  24. #924
    Join Date
    Jun 2011
    Posts
    461
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ljudi, kako god okrenemo ovo što je Rossi napravio nije baš sportski, mogao je pametnije. Ali potez Markeza je stvarno "vrhunski", samo je potvrdio Rossijeve riječi.
    Što se tiče Lorenca neka ga bude sramota ako na ovakav način osvoji titulu.

  25. #925
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Carmelo the Boss je frend Rosijev. On je bio glavni lobista da se Rosi vrati iz Dukatija u Yamahu.

    ...a inace - Rossi jeste otisao siroko, a onda je Markez odlucio da skrene i NASLONIO se na Rosija; tada je ovaj ispruzio nogu da ga ne obali.

    1. Prije trke ga je Rosi upozorio da se ne mijesa.
    2. Tokom trke ga je upozorio
    3. Koprive

Page 37 of 115 FirstFirst ... 273334353637383940414787 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 3 users browsing this thread. (0 members and 3 guests)

Similar Threads

  1. P: MotoGP 09/10 (PS3)
    By Stivi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 15-10-11, 19:42
  2. MotoGP prenos u CG
    By djodja in forum Motociklizam
    Replies: 28
    Last Post: 13-05-11, 16:16
  3. MotoGp
    By Night_Blade in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 312
    Last Post: 02-09-08, 13:32
  4. MotoGp
    By Night_Blade in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-07, 22:54
  5. WRC, motoGP,DTM, domaci....
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 182
    Last Post: 30-10-06, 15:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •