Page 32 of 115 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast
Results 776 to 800 of 2859

Thread: motoGP

  1. #776
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    To je bila trka gdje su radili "pole-putting". Svaki krug kao da je kvalifikacioni. Bucali su obojica krugove po sekundu brze nego ostali vozaci. Pa najblizi iza VR i CS je bio "kilometrima" iza....i to na pola trke.

  2. #777
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Jeste jeste pa kada je Stoner pas imao je vremena da se digne i nastavi i da saigne 20 sekundi prije trecega.

  3. #778
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Iduca tri vikenda se voze tri trke.

    Rossi pao sa motora i udario rame (nakon Aragona su testirali Michelinke)
    Lorenzo pao u subotu sa minimotoa i istegao ligamente na ramenu (koje je lomio 2013.g.)
    Markez je isto pao prije nedelju dana i napukao mu prst.

    http://m.crash.net/motogp/news/22378...e-lorenzo.html
    MotoGP: Shoulder injury scare for Jorge Lorenzo
    MotoGP: Shoulder injury scare for Jorge Lorenzo MotoGP: Shoulder injury scare for Jorge Lorenzo
    MotoGP title contender Jorge Lorenzo is reported to have suffered a minor shoulder injury while training on Saturday.

    According to Motocuatro.com the Spaniard, who has cut Yamaha team-mate Valentino Rossi's championship advantage to just 14 points with four rounds to go, fell while training on a minibike.

    Pain in his left shoulder - where he suffered a double collarbone break in 2013 - prompted medical checks in Barcelona, which fortunately ruled out any fractures.

    However Lorenzo was diagnosed with 'sprained ligaments'. The injury is 'not serious', although the #99 is reported to have had his arm in a sling for the long flight to Japan ahead of next Sunday's MotoGP, the first of three races in three weekends.

    Lorenzo's training spill comes a few days after reigning champion Marc Marquez required surgery to treat a fracture to the fifth metacarpal of his left hand, sustained in a mountain bike accident.

    Rossi meanwhile fell at the post-race Michelin test at Aragon, causing some arm pain.

    UPDATE: Lorenzo has sent the following tweet:

  4. #779
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Juče odgledao "Hitting the apex", i što reći - "A MUST HAVE" za sve koji iole prate Motogp.
    Odličan, ali odličan film. Poslije ovoga, mnogo toga gledam drugačijim očima, iako sam motofan od ranih 90 (prije Rossija). Mogu samo reći da bi bila "kosmička pravda" da Vale uzme titulu ove godine (a kako je krenulo i hoće) a iduće Dani.
    Ne, nijesam ljubimac ni jednog ni drugog, čak sam uvijek navijao kontra Rosija (osim kad je bio u Ducatiju) ali možeš da nekoga ne voliš, možeš da ne navijaš za njega ali ne možeš da ga ne poštuješ (isto kao i Šumahera).
    Čovjek je živi motogp. Da li je najbolji u istoriji, vjerovatno jeste, mada sam ja gledao i neke druge za koje bih rekao da su mu rame uz rame (Schwantz, Doohan, Stoner - mislim da je jedini koji je mogao da parira Rosiju, iz WSBK Bayliss) a neki čak i bolji (Carl Fogarty). Ipak kad vidite neki ovak film vidite kakav je njegov (Rosijev) život i posvećenost, kolika energija prati sve to, onda stanete i vidite da to nije "samo vožnja u krug", kako vole da kažu oni koji ne gledaju trke. Zašto Dani - zato što je imao toliko lomova (od 2003. do 2015. samo 2004. i 2012. nije imao ni jedan), od čega par njih kad je mogao da bude šampion + nevjerovatan kvar na motoru kad je bio na polu u trci u San Marinu 2012. i kad je, praktično, izgubio titulu i još X pehova raznih. POslije ovog filma, mogu samo da kažem da ću gledati trke bez obzira ko pobjeđivao i za koga navijao (a to će uvijek biti Ducati ;-)).
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  5. #780
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Off topic - sjeca li se prve Baylissove voznje? Davne 1997. godine, Australija- Biaggi i Waldman se krljaju za titulu (poravnati u bodovima ulaze u zadnju trku) - i oni 2 vode trku.

    Ali, najbolji dio je grupa iza. Nekih 4-5 vozaca. I sto se desava - menu nepoznat lik tada (Bayliss) vozi wild card slabog Suzukija cini mi se (tada je Aprilia bila alfa i omega u 250cc). I Bayliss po krivinama po SPOLJNJOJ strani pretice cijelu grupu! Na ciljnoj pravini svi iz grupe ga preteknu kao da stoji u mjestu. Opet dolaze krivine - opet Bayliss ih obilazi jednog po jednog spoljasnjom linijom! Ahahahahaaha odlicna je trka bila. Mnogo kasnije su slicno radili Rossi i Stoner 2007. G na nekoliko trka.

    Zao mi je sto ne mogu tu trku naci da odgledam opet.

  6. #781
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Eh, 90. -te. Tada je 250 bio kao sad motogp. A u 500 nij mogao svako, bar 3 -4 dobre godine u 250 pa tek onda možda u 500.
    btw, nijesu bili poravnati u bodovima, bilo je 7 + za Biaggija, sjećam se sve te situacije, bi sam veliki Maxov fan. 4 trke prije kraja, Max je pao i imao je 20 bodova manje od Harade i trebao je da dobije 4 posljednje trke a da Harada bude 2 i opet bi bio šampion. I on je 4 posljednje trke bio 2 puta 1. i 2 puta 2. Sjećam se te posljednje trke, baš su je pominjali kad je bila sad trka u Silverstonu, Max je trebao da bude 2 i bio bi šampion. On i Waldman su razbili konkurenciju i Max je cijelo vrijeme gledao što radi Ralf i "upravljao" se prema njemu. To su i sad komentarisli kad su Rossi i Lorenzo pretili jedan drugoga i nijesu išli u box da mijenjaju gume.
    Ja sam Baylissa počeo da pratim u WSBK kad je došao umjesto Foggy- ja
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  7. #782
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Tacno je da nisu bili bas poravnati u bodovima. Ralf je pobijedio zadnju trku (25 bodova), Max bio drugi (20 bodova), ali je ipak na kraju Max uzeo cetvrtu titulu zaredom u 250cc sa samo 2 boda prednosti

    Ovo kad sam rekao "poravnati"- misliosa da su obojica imali realne sanse da uzmu titulu. A danas se u MotoGP rijetko desava da se u zadnju trku ulazi sa tolikom razlikom - obicno se titula uzima par trka prije kraja.

    PoZ

  8. #783
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Nadamo se da će se ove godine u motogp odlučivati u zadnjoj trci, da se opet dižemo u zoru da čekamo :-)
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  9. #784
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by rzeljko View Post
    Nadamo se da će se ove godine u motogp odlučivati u zadnjoj trci, da se opet dižemo u zoru da čekamo :-)
    A vozi se u Valensiju tako da necemo ranit, osim ako neki ne budu mogli spavat od uzbidjenja...

  10. #785
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    jbg, ja ostao da je posljednja trka u Australiju (a zadnji put bilo 2000 ;-)).
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  11. #786
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  12. #787
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,840
    Thanks Thanks Given 
    1,130
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    Najjaci komentar sa ovog klipa "Still more exciting than Formula One 2015" hahaha
    Taman je tako

  13. #788
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    I Dani je konačno našao motor po mjeri (veličini) i pobijedio
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  14. #789
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Zna li ko na kojem kanalu ce biti motogp od ovog bogovoskog izbora sportskih kanala.

  15. #790
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Goran69 View Post
    Zna li ko na kojem kanalu ce biti motogp od ovog bogovoskog izbora sportskih kanala.
    SK3 je jutros prenosio oba treninga i tako da ce ostat vjerovatno do kraja vikenda, eventualno ako trku prebace na sk1 u nedelju.

  16. #791
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ako bude na sk1 onda se moze gledati i u hd na sk1hd

  17. #792
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Ako bude na sk1 onda se moze gledati i u hd na sk1hd
    E ne znam sto ce biti.
    Srdan je jutros pominjao nesto sk6 (ne znam nikog ko ima taj kanal) al mislim da se to odnosilo na treninge za F1.
    Jebe ih tenis smrdljivi samo tako.
    Uopste ne kriju to da im se gadi od toga al kako sami kazu, sponzori su ti koji kroje uslove tamo a u tenis je mnogo vise para na ovim prostorima iz poznatih razloga.
    Nikako ne mogu da pristupim programskoj semi za sk1, 2 i 3 sa telefona za nedelju, ne znam o cemu se radi, al' mislim da ce trke prenosit definitivno na nekom od tih programa.

  18. #793
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Sad vidjeh na programu - trku prekosi sk1 cg i sk1 cg hd

    A danas i sjutra kvalifikacije i treninge prenosi sk3.
    ______________
    Motegi, nedelja, moguca kisa:

    Last edited by .:.; 09-10-15 at 10:12.

  19. #794
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,840
    Thanks Thanks Given 
    1,130
    Thanks Thanks Received 
    1,060
    Thanked in
    512 Posts

    Default

    80% Kisa da ce padati, auuu, kako ce da se zakuva

  20. #795
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Lorenzo kaze da moze da vozi bez problema. Ukoliko je stvarno istegao ligamente ramena - sumnjam da ce moci da tokom cijele trke odrzi full attack tempo. Nije problem kvalifikacije ili treninzi gdje izvozi 5-6 krugova - problem je 45 minuta drzati tempo.

    Inace, Zarco je postao sampion jer se Tito Tabat povukao jer je povrijedjen i ne moze da drzi tempo.

    A prije neku godinu kada je Stoner imao onu misterioznu bolest (lactoze intollerant) - petak i subota mu nisu bili problem; ali trka jeste. Cim bi izvozio 1/2 ili 2/3 trke - gubio je snagu. U trci nema odmora.

    A sto se tice vremena - vidjecemo jos sjutra prognozu - za sada je laka kisa predvidjen

  21. #796
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dukati je najjaci na kisu.
    istrajan budi.

  22. #797
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Jutros Lorenzo i Rossi razbucali na kvalifikacijama.

    Nakon sto je uzeo pol poziciju, Lorenzo je lagano vozio desnom rukom, a lijevu je odmarao (drzao je savijenu). Vidjecemo kako ce mu lijeva (povrijedjena) ruka sjutra reagovati tokom trke.

  23. #798
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    A makni mi Lorenca smrdljivog.
    Kako je mrzan covjek sve mu prosto.
    Danas obori rekord staze, ima pol poziciju i on izlazi sa pricom kako mu je smetala vlaznost vazduha...smetala za sta? Da bude brzi od Rossija pola sekunde, ili vise.
    Smece jedno mrzno.
    Ko ce da se kladi da sjutra ako izgubi (pod izgubi mislim na to da bude iza Rossija) da ce izaci sa pricom kako mu je smetala ta povreda, ili bilo sta drugo samo da kaze da je neko bio bolji od njega.
    Markesa postujem maksimalno, covjek nikad ne trazi izgovore. Danas je odmah rekao da to sto je bio treci nema nikakve veze sa njegovom povredom...i onda se pita ona ljiga zbog cega ima mizeran broj navijaca u odnosu na sve ostale, za Rossija da ne pricamo...
    Prezalit ne mogu sto Rossi nije ovako odradjivao kvalifikacije cijele sezone, razlika u bodovima u odnosu na Lorenca bi bila mnogo mnogo veca...

  24. #799
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    50+ minimum

  25. #800
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    svaka cast lorencu ako je vozio jednom rukom... mada lazav je on, i cesto ljigav..
    istrajan budi.

Page 32 of 115 FirstFirst ... 222829303132333435364282 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: MotoGP 09/10 (PS3)
    By Stivi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 15-10-11, 20:42
  2. MotoGP prenos u CG
    By djodja in forum Motociklizam
    Replies: 28
    Last Post: 13-05-11, 17:16
  3. MotoGp
    By Night_Blade in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 312
    Last Post: 02-09-08, 14:32
  4. MotoGp
    By Night_Blade in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-07, 23:54
  5. WRC, motoGP,DTM, domaci....
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 182
    Last Post: 30-10-06, 16:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •