Page 53 of 115 FirstFirst ... 34349505152535455565763103 ... LastLast
Results 1,301 to 1,325 of 2859

Thread: motoGP

  1. #1301
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Pitanje za sve...
    Vidi, na dosta stvari postavljas pitanja, a insinuiras odgovore u pravcu koji ti odgovara. Ako imas odgovore i snimke ok ali ako nemas dozvoli makar 50% vjerovatnoce da moze biti i drugacije od ovog sto si rekao. Pitanja nisu odgovori.

    Sto se tice stitnika rucice, ako si ga kad vidio uzivo znas da su ti stitnici ko babini zubi i da pri jacem udarcu to nista ne vrijedi. Stavljeni su samo da ne dodje do pritiskanja kocnice usled kontakta sa drugim vozacem, a ne i radi udara.

    Drugo, u svemu ovome i ja mislim da ima malo animoziteta prema Rosiju. Znamo zasto je otisao iz Honde, a i svi znamo da bi onu italijansku jezicinu mogao malo da sputa. I onda je stekao neprijatelje. Uz sve to bio je tu negdje po performansama sa ostalima. Sam je sebe zajebao. Dobar vozac ali ne previse mudar. Valjda će naučiti lekciju.

    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 11-11-15 at 11:15.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  2. #1302
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Vidi, na insinuacije i amputiranja ne zelim da se raspravljam.

    Jednostavno sam postavio pitanja koja su realna. Uostalom, vecina ovih pitanja bi mogla da poboljsaju sigurnost u motogp u buducnosti (telemetrija...). Sto se tice toga da insinuiram - tu grijesis. Nisam odgovorio niti na jedno pitanje niti sam radio ono sto je autor teksta radio - nisam se bavio pretpostavkama. Cinjenica je recimo da nije prikazan snimak iz lorenzove prednje kamere. Taj snimak bi mogao pokazati da nije bilo zutih zastavica prilikom njegovog preticanja, a da su odmah nakon toga postavljene. Ali ne mozemo znati sa sigurnoscu. Ono sto je cinjenica jeste da je jedna od kamera sa staze nakon krivine prikazala lorenza kako je pretekao i zute zastavice - ali ona ne govori sigurno da li je bila u samom momentu preticanja.

    A svako ko smatra da imam inisuacije u gore pomenutim pitanjima - slobodno neka to argumentuje. Ja sam spreman (i volim) da razgovaram sa ljudima koji znaju i pricaju cinjenicama a ne pretpostavkama.
    A stitnik za kocnicu - sam kazes da ne valja nista i da je samo za ukras; a FIM je jasno definisao sto MORA da ispuni (procitaj citat gore).

  3. #1303
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Vidi, na dosta stvari postavljas pitanja, a insinuiras odgovore u pravcu koji ti odgovara. Ako imas odgovore i snimke ok
    Ajde ovako - ti dodjes tvojoj kuci i u kuci zateknes npr. mene i ispreturan stan. I ja treba da ti kazem - ako nemas snimke cao zdravo!?

    Pa ne ide to tako. Ako opet procitas moja pitanja - vidjeces da sam postavio dosta pitanja vezano za Dornu. Cinjenica je da Dorna nije detaljno regulisala pravila. To je i Pedrosa izjavio. Najlakse je vikati - ti si Rosi fan teski uaaaaaaa!
    Ali ta vrsta "razgovora" ne vodi nicem produktivnom.
    Last edited by .:.; 11-11-15 at 11:23.

  4. #1304
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Ajde ovako - ti dodjes tvojoj kuci i u kuci zateknes npr. mene i ispreturan stan. I ja treba da ti kazem - ako nemas snimke cao zdravo!?

    Pa ne ide to tako. Ako opet procitas moja pitanja - vidjeces da sam postavio dosta pitanja vezano za Dornu. Cinjenica je da Dorna nije detaljno regulisala pravila. To je i Pedrosa izjavio. Najlakse je vikati - ti si Rosi fan teski uaaaaaaa!
    Ali ta vrsta "razgovora" ne vodi nicem produktivnom.
    Upravo to. Tebi je nesto ocigledno, meni nije.

    Al ajmo vako. Rosi oborio MMa. Jasno je. Vidi se da je Rosi izasao dramaticno mnogo iz svoje prirodne putanje u krivini, da bi bilo ko rekao da nije bilo neke namjere. Rosi veli da je htjeo da ga uspori, a ovaj mrcho pade. Jel ga MM provocirao? Jeste. Jel Rosi njega na konferenciji za stampu? Jes ga malo al nebitno u suštini.

    E, sad inace kad neko ubije nekog zbog provociranja, a htjeo je samo da ga isprosika malo po noga, kako sudija sudi? Jel sudi provokatoru ili ubici? Jel sudi za namjeru ili za cin? Za cin ubistva baja moj se sudi ubici i dobije se robija.

    Jel ovo svima ocigledno da je Rosi dobio kaznu za "ubistvo"? Jel svima jasno da je sam sebe sjebao? Sad ima tri najbolja vozaca za neprijatelje zbog svojih izjava plus Hondu i Dornu. Srecno mu ga bilo sledece sezone jer ovo što mu se desilo u poslednjoj trci je najava toga. Ovo je život, a ne išćerivannje kosmičke pravde. To je za filozofiju : )


    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 11-11-15 at 11:50.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  5. #1305
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    pa ni do sad mu niko od njih nije bio prijatelj tako da se, sto se toga tice, nista promijenilo nije.
    samo sto nece biti vise one glume nakon trke, "prijateljskog" rukovanja i zagraljaja...

  6. #1306
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Upravo to. Tebi je nesto ocigledno, meni nije.

    Al ajmo vako. Rosi oborio MMa. Jasno je. Vidi se da je Rosi izasao dramaticno mnogo iz svoje prirodne putanje u krivini, da bi bilo ko rekao da nije bilo neke namjere. Rosi veli da je htjeo da ga uspori, a ovaj mrcho pade. Jel ga MM provocirao? Jeste. Jel Rosi njega na konferenciji za stampu? Jes ga malo al nebitno u suštini.

    E, sad inace kad neko ubije nekog zbog provociranja, a htjeo je samo da ga isprosika malo po noga, kako sudija sudi? Jel sudi provokatoru ili ubici? Jel sudi za namjeru ili za cin? Za cin ubistva baja moj se sudi ubici i dobije se robija.

    Jel ovo svima ocigledno da je Rosi dobio kaznu za "ubistvo"? Jel svima jasno da je sam sebe sjebao? Sad ima tri najbolja vozaca za neprijatelje zbog svojih izjava plus Hondu i Dornu. Srecno mu ga bilo sledece sezone jer ovo što mu se desilo u poslednjoj trci je najava toga. Ovo je život, a ne išćerivannje kosmičke pravde. To je za filozofiju : )


    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    Cekaj - Hondin sef Nakamoto kaze da je markez pao jer mu je blokirao prednji tocak.

  7. #1307
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default motoGP

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Al ajmo vako. Rosi oborio MMa. Jasno je. Vidi se da je Rosi izasao dramaticno mnogo iz svoje prirodne putanje u krivini, da bi bilo ko rekao da nije bilo neke namjere. Rosi veli da je htjeo da ga uspori, a ovaj mrcho pade. Jel ga MM provocirao? Jeste. Jel Rosi njega na konferenciji za stampu? Jes ga malo al nebitno u suštini.
    Netacno - razlog zasto je markez pao jeste blokiranje prednjeg tocka. To i markez kaze i sef Honde.
    Last edited by .:.; 11-11-15 at 13:01.

  8. #1308
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Cekaj - Hondin sef Nakamoto kaze da je markez pao jer mu je blokirao prednji tocak.
    Padao je Marquez i sam jer mu je guma gubila grip u krivini. Guma je kriva. Zbog cesa je gubila grip to je nebitno. Tako velis?

    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  9. #1309
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Po mom misljenju - pravila u motogp su dosna nedefinisana. Npr. za istu stvar (pretixanje pod zutim zastavicama) su kaznjavali i sa +10 sec (Rossi Australia) i sa prolaskom kroz box (Biaggi Catalunia 1998). Dorna/FIM moraju jasno definisati sankcije.

  10. #1310
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Caesar View Post
    Padao je Marquez i sam jer mu je guma gubila grip u krivini. Guma je kriva. Zbog cesa je gubila grip to je nebitno. Tako velis?

    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    Evo sam sad javio Nakamotu da grijesi i da markez nije pao zbog blokade tocka u Maleziji.

    Ljudi, mozete li vi da razgovarate na osnovu cinjenica? Ako zelite samo da trollujete bez ikakvih cinjenica - srecno vam bilo.

  11. #1311
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Dark side of the Moon (81000)
    Posts
    4,803
    Thanks Thanks Given 
    1,647
    Thanks Thanks Received 
    2,039
    Thanked in
    835 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    Evo sam sad javio Nakamotu da grijesi i da markez nije pao zbog blokade tocka u Maleziji.

    Ljudi, mozete li vi da razgovarate na osnovu cinjenica? Ako zelite samo da trollujete bez ikakvih cinjenica - srecno vam bilo.
    Zamjenjujes teze i hvatas se za slamku. Blokada tocka je u lancu uzrocnosti poslednja karika. Treba li da se crta? Nakamoto je dao mudru i odmjerenu izjavu i pokazalo se po ko zna koji put da je svako odgovoran samo za ono sto kaze, a drugi za ono kako to shvate.

    Sent from my Lenovo S820 using Tapatalk
    Last edited by Caesar; 11-11-15 at 13:16.
    "Vidiš li: svet pun sebe grca -
    Očiju punih, prazna srca."

  12. #1312
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ne zamjenjujem ja nego ti. Ti tvrdis da je Rosi udario markeza i da je zato makrez pao. To nije istina. Usporeni snimak jasno pokazuje da je Rosi prosao ispred markeza i da je markez usporio i ispravio motor, a zatim da je markez oborio motor, dao gas i zakucao se u Rosija. Za ovo postoji snimak; a ti daj dokaz da je bilo drugacije. Ali taj dokaz ne postoji.

  13. #1313
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    naleceh sad na frapantan podatak.
    Rossi kroz svoju organizaciju (sto li je vec) pod imenom VR46 drzi prava na prodaju svega vezanog za motoGP vozace (majce, salovi, kape...).
    njih 19 iz motoGP klase su njegovi klijenti, od jutros (ili dan ranije) Markes nije vise dio te price.
    Markes je Rossiju godisnje donosio 12 miliona eura od prodaje stvari pod njegovom robnom markom.
    tek sad mogu da naslutim koje je pare Rossi namlatio za sve ove godine.
    p.s. Markes je ovih dana izasao sa izjavom da je spreman da se rukuje sa Rossijem i izgladi stvari, na cemu se ovaj toplo zahvalio.
    zli jezici govore da je razlog za taj pokusaj izmirenja od strane Markesa bio bas u cilju da preduprijedi ovaj Rossijev potez cije ce posledice mladi Spanac osjetiti na svom bankovnom racunu vrlo brzo...

  14. #1314
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    MotoGP Valencia: Casey Stoner to test for Ducati?
    Read more at http://www.crash.net/motogp/news/225...zzJrQY1bFDV.99

  15. #1315
    Join Date
    Aug 2012
    Posts
    6,891
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    73
    Thanked in
    39 Posts

    Default

    Rossi ce izvisiti dogodine, opet. Ne vjerujem u srecne krajeve. Ono sto vjerujem je da ce Markez i Lorenzo da se kolju dugo u motogp-u. Markez ce pozeljeti da mu nije ucinio uslugu, koju mu je ucinio. Prema obojici sam ravnodusan, tako da cu na miru, sa uzivanjem, pratiti ta desavanja.

  16. #1316
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by .:. View Post
    MotoGP Valencia: Casey Stoner to test for Ducati?
    Read more at http://www.crash.net/motogp/news/225...zzJrQY1bFDV.99
    E momci što se ste igrali, igrali ste se...
    http://gazzettaworld.gazzetta.it/new...eturn-ducati/?
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  17. #1317
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Volio bih da vidim klanje na stazi Stonera i Markeza. Ako se Stoner vrati i ako bude brz - markez ce mu sigurno ulijetati kao sto je to cinio mnogo puta - a Stoner bas i nije tip koji ce popustiti i pratiti nekoga

  18. #1318
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    ja koliko sam shvatio Stoner ce samo da testira za Ducati, eventualno ako dobije wild card za neke trke iduce sezone.
    naravno, ne bih imao nista protiv da se vrati za stalno i vozi svaku trku iduce sezone.

  19. #1319
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by nickname View Post
    ja koliko sam shvatio Stoner ce samo da testira za Ducati, eventualno ako dobije wild card za neke trke iduce sezone.
    naravno, ne bih imao nista protiv da se vrati za stalno i vozi svaku trku iduce sezone.
    Naravno, ali ko zna, 2017. možda opet bude fabrički (a valjda hoće).
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  20. #1320
    Join Date
    Jul 2014
    Posts
    3,659
    Thanks Thanks Given 
    570
    Thanks Thanks Received 
    296
    Thanked in
    182 Posts

    Default


    ...I’ll always be that kid
    With the rolled up socks...





  21. #1321
    Join Date
    Jun 2007
    Location
    Budva
    Posts
    2,059
    Thanks Thanks Given 
    117
    Thanks Thanks Received 
    134
    Thanked in
    84 Posts

    Default

    E pa miševi moji mali, dosta ste se igrali, vraća se mačka (mačak):

    23 November 2015
    Ducati Corse 2015

    Casey Stoner to return to Ducati as brand ambassador and test rider

    Ducati Corse is delighted to announce that two-time MotoGP World Champion Casey Stoner will return to the Italian manufacturer next year in the role of brand ambassador and test rider.

    Casey Stoner won the 2007 MotoGP World Championship on the Ducati Desmosedici GP with ten wins in eighteen races, results that also helped the Italian manufacturer to clinch the Constructors’ title. Between 2007 and 2010, Casey won a total of 23 races for Ducati.

    The 30-year-old Australian from Southport (Queensland), who is widely considered to be one of the fastest and most talented riders ever, will become brand ambassador for the Bologna-based manufacturer and, as part of the agreement, will appear at the 2016 edition of World Ducati Week, scheduled to run from July 1-3. He will also take part in a selected number of MotoGP tests for the Ducati Team next year.

    Casey Stoner: “It’s been a great journey with HRC over the last five years, winning the World Championship in 2011 was obviously a high point and I've made many friends and formed lasting relationships along the way. For 2016 I am very excited to announce that I will again be joining the Ducati team! I have so many great memories working with the people and the brand of Ducati and the opportunity to work with them again is something very special. Gigi Dall'Igna has brought with him a new approach and I'm looking forward to assisting the team, Andrea Dovizioso and Andrea Iannone however I can. The Ducati brand and the Ducati fans have been such a big part of my career and my life, so it will be really great to reunite the relationship and start another chapter with this iconic brand.”

    Claudio Domenicali (CEO Ducati Motor Holding): “Stoner has always remained in the hearts of all the Ducatisti and I am really pleased that he has decided to come back to our family. Casey has an extraordinary talent and with his experience he will be able to make an important contribution for Gigi and the two Andreas in the development of the Desmosedici MotoGP bike. His presence at WDW 2016 will be a special gift for all the Ducati fans and enthusiasts, who will finally have the opportunity to catch up once again with this great champion who brought the 2007 world title to Borgo Panigale and who won numerous GP races with the Desmosedici GP.”
    S ekranima na telefonima je kao i sa zenskim si*ama.
    Nema prevelikih,samo ima malih ruku

  22. #1322
    Join Date
    May 2005
    Posts
    2,627
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

  23. #1323
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Rossi ne vozi Jarez? Milije mu na Monzi krofne pravit?

    I am so post-rock I shit sad birds.


  24. #1324
    Join Date
    Feb 2011
    Location
    Caffe del Montenegro
    Posts
    9,928
    Thanks Thanks Given 
    834
    Thanks Thanks Received 
    604
    Thanked in
    239 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by RotfLmaOmGg View Post
    Rossi ne vozi Jarez? Milije mu na Monzi krofne pravit?
    testirat ce sigurno kad dodje vrijeme za njega.
    privatni su testovi u pitanju.
    u svakom slucaju, voli taj reli i uopste mu ne ide lose.
    samo da ne prodje (ne daj Boze) nedje kao Kubica.

  25. #1325
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,035
    Thanks Thanks Given 
    706
    Thanks Thanks Received 
    1,900
    Thanked in
    950 Posts

Page 53 of 115 FirstFirst ... 34349505152535455565763103 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. P: MotoGP 09/10 (PS3)
    By Stivi in forum Ostali oglasi
    Replies: 3
    Last Post: 15-10-11, 20:42
  2. MotoGP prenos u CG
    By djodja in forum Motociklizam
    Replies: 28
    Last Post: 13-05-11, 17:16
  3. MotoGp
    By Night_Blade in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 312
    Last Post: 02-09-08, 14:32
  4. MotoGp
    By Night_Blade in forum Ostali sportovi
    Replies: 2
    Last Post: 04-06-07, 23:54
  5. WRC, motoGP,DTM, domaci....
    By brzi_pas in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 182
    Last Post: 30-10-06, 16:57

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •