Page 1 of 3 123 LastLast
Results 1 to 25 of 51

Thread: HTC EVO 3D... Utisci... Da li ga uzeti?

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default HTC EVO 3D... Utisci... Da li ga uzeti?

    Ukoliko ima zadovoljnih korisnika da cujem utiske...

    Moze i preporuka, koji HTC za iste pare...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    ja ga koristim evo 2 mjeseca...prezadovoljan... radi bez greske... a brzo bi trebao da bude i zvanicno update na ICS

  3. #3
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Anybody else...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  4. #4
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    I mene bas interesuje ovo pa ako ima jos neko da posjeduje ovaj mob. neka napise par rijeci.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,004
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Eo uzeh ga ja prije nedjelju dana..Prezadovoljan telefonom,predobro radi..Cak mi se cini da 2D kamera od 5 mpx bolje radi nego 8mpx na Htc Desire HD(Ovo pricam iz iskustva

  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    evo i ja da se javim... utisci nakon taman nedjelju dana su vise nego dobri. telefon je fenomenalan. posebno me raduje dugme za kameru, nije software-sko rjesenje vec sa strane...
    rezolucija ekrana je super detaljna... naravno govorimo o "jachem" modelu telefona ali ipak... brz i stabilan...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    ja vam odmah rekoh....svaka preporuka za tel...

  8. #8
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    792
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    dobar je telefon lijepo izgleda ali nikad nisam volio android pa sam se zbog toga vratio na ios kamera mu je iskreno losa.

  9. #9
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    dobro, necemo sada ulaziti u tematiku iOS vs. android...

    na osnovu cega si dosao do toga da je na EVO 3D kamera losa?
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  10. #10
    Join Date
    Aug 2006
    Posts
    7,212
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Još jedna preporuka za telefon, inače sam ga kupila prije 2 mjeseca...
    Kamera mu nije loša za 2D, ali u 3D jedino kvalitetno ispadaju fotografije kad je telefon u horizontalanom položaju. Display je dovoljno velik tako da gledanje filmova u 3D nije loše.

  11. #11
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    556
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    dooobar je, dobar. a je l ga ko root-ovao? kod mene je neki zaebani hboot, ne mogu ga bez jada rootovat

  12. #12
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Ja neznam sta ocekujete od kamere jedno telefona, ipak je to telefon (ili neka multimedijanla masinica kako vec) a ne foto aparat. Meni kamera telefona sluzi da napravim neku sliku na brzinu ako nesto zatreba a kad znam da ce mi trebati aparat onda ponesem pravi i resen problem.

  13. #13
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    za root jos nijesam probao... rado bih na njega stavio cyanogen ali nedje procitah da ga nijesu dovrsili...
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  14. #14
    Join Date
    Mar 2011
    Posts
    2,004
    Thanks Thanks Given 
    7
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Ja cekam Official ICS

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Crna Gora
    Posts
    1,682
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Thumbs up

    fenomenalan!!!
    I am patiently waiting here
    to see which of us survives
    when all of this collides
    with reality..

  16. #16
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ja stvarno ne znam cime ste vi to toliko odusevljeni kod ovog telefona...
    Ja sam jedino odusevljen cijenom...=]

  17. #17
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    Ja stvarno ne znam cime ste vi to toliko odusevljeni kod ovog telefona...
    Ja sam jedino odusevljen cijenom...=]
    mozemo li biti odusevljeni? odje se nista ne prodaje pa nema potrebe za komentarisanjem cijene...

    jedno je biti odusevljen telefonom na papiru ali ovaj i u rukama opravdava svako ocekivanje... pouzdan, brz, precizan...

    koje su tvoje zamjerke, sto ti se ne dopada (osim cijene kojom se odje ne bavimo - izrada, performanse...)
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  18. #18
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Nooth1ng View Post
    Ja stvarno ne znam cime ste vi to toliko odusevljeni kod ovog telefona...
    Ja sam jedino odusevljen cijenom...=]

    daj konkretno neku zamjerku...pa da vidimo mozemo li opravdat taj nedostatak...

  19. #19
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Montenegro, Podgorica, Centar
    Posts
    13,471
    Thanks Thanks Given 
    3,826
    Thanks Thanks Received 
    3,066
    Thanked in
    1,302 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by E_K_V View Post
    daj konkretno neku zamjerku...pa da vidimo mozemo li opravdat taj nedostatak...
    ne moramo mu ga opravadati... svako ima pravo na svoje misljenje, naravno ali upravo i ja velim ovo sto i ti - daj konkretno...
    :-)
    --------------->
    <---------------
    Odavde dovde...

  20. #20
    Join Date
    Feb 2012
    Posts
    919
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    nemam ga ali sam ga probao nekoliko dana i nemam zamjerki tel je boca ,definitivno se isplati

  21. #21
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    da se isplati - to je cinjenica.
    da bi mogli da hvalite ili kudite neki telefon, moja procjena je da najmanje morate da ga koristite mjesec ipo dana. do tada cete uociti sve njegove vrline i mane.
    (1) telefon je bas osjetno tezi od drugih telefona u klasi koji se prodaju na trzistu. pa se stice utisak da je neki jeftini kinez.
    (2) problem sa trajanjem baterije, jeste li nekad pokusali da snimate od 100% bat na 3d pa dok se ne istrosi ? baterija je generalno prelosa, barem meni bila.
    (3) kamera 2 x 5 megapiksela ??? najgori moguci 3d prikaz koji sam imao priliku da gledam, kamera je ocaj zivi u u 2d i u 3d, trebali su najmanje 8 mega piksela da stave.
    kamera je toliko lose odradjena, da vas od snimaka zaboli glava, tj ako ista lijepo uspijete da snimite. ja nisam...
    90% ljudi je ovaj telefon kupilo zbog 3D, a sad vas ja pitam kolicina vas moze da taj klip prebaci na monitor ili tv doma pa da gleda ?
    ako i snimite neki interesantan klip kome cete da ga posaljete ? odgovor NIKOM.
    (4) zvuk telefona, mislim da je i zvuk ispod standarda, ko god mi kaze da mu se htc 3d evo dobro cuje, znacu da mi ne prica istini.
    (5) vidim da se dosta odje govori o hardverskim ''super'' karakteristikama telefona. telefon je mnogo sporiji od konkurencije, ali MNOGO.
    (6) mreza, telefon je gubio signal kao ni jedan telefon do sad, takodje i wi-fi je bio za crticu nize od svih ]

    da naglasim SVAKO IMA SVOJ UGAO POSMATRANJA, ovo gore su moja losa iskustva i zaključci za htc evo 3d, subjektivno misljenje jednog korisnika
    moja procjena je da su inzinjeri iz htc-a pogrijesili sa izbacanjem ovog phona na trzistu jer su ga izbacili nespremnog i previse rano, telefon jednostavno
    ne prati ostalu tehnologiju jer je po hardveru preslab za ono za sta je namijenjen, a kamera mu je po meni neki test, neko ispitivanje trzista

    da ovoj moj text gore ima nekog smisla najbolje potvrdjuje i CIJENA TELEFONA, koja je za one koji ne prate sa 680e pala na 340e
    kad se god tako nesto desi, zapitajte se ZASTO ???
    trenutna cijena telefona u PRODAVNICI GRIFIN u deltu je 310e za kes, znaci jos je pala, a vjerovatno ce i jos padati...
    sve su to neki faktori koji dosta govore o kvalitetu i funkcionalnosti uredjaja drage kolege...

    nego se pomami gore kad sam spomenuo cijenu, al u danasnjem vremenu ta cijena znaci sve, i onda je osnov svega...slozicemo se oko toga...=))

    (ima i jos par stvari koje sam zaboravio da napisem, al eto ako bude bilo potrebe u daljoj konverzaciji cu napisati)

  22. #22
    Join Date
    Oct 2011
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    193
    Thanks Thanks Received 
    41
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    1. Tel. je znatno tezi od drugih. Pa sensation ti ima 150gr a evo ima 170gr, ako ti sto cine tih 20gr onda ok.
    2. Kazes za bateriju. Tel. posjeduje bateriju od 1730 mAh, koliko jos tel. ima jacu bateriju a to sto 3D trosi nenormalno to je drugo, ali bez koriscenja 3D mnogi kazu da su zadovoljni baterijom.
    3. Kamera od 5mp. Iskreno svako ima svoja ocekivanja ali meni je kamera od 5mp sasvim dovoljna za tel. jer ionako vecina nas slike koje slika tel. gleda samo na ekranu tog istog tel. ili eventualno na komp., nece niko bilbord da stampa od slika napravljenih tel. I jos nesto, na koliko si to tel. (osim na LG) gledao #D pa ti se ne svidja ovaj.
    4. Zvuk. Neznam jer nisam koristio tel. pa ne mogu nista reci.
    5.Spor tel. Mogu ti reci da si prvi koji kaze da je ovaj tel. spor.
    6.Mrez i wifi. Isto kao i za zvuk, nisam koristio tel. pa ne mogu nista reci.

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    (1) telefon je bas osjetno tezi od drugih telefona u klasi koji se prodaju na trzistu. pa se stice utisak da je neki jeftini kinez.

    ovo je po meni prednost, upravo glavnu mana za mene SGS2 je tezina i kvalitet plastike...djeluje kao igracka...EVO kad uzmes u ruke, znas da drzis nesto...

    (2) problem sa trajanjem baterije, jeste li nekad pokusali da snimate od 100% bat na 3d pa dok se ne istrosi ? baterija je generalno prelosa, barem meni bila.

    baterija nista gora niti bolja nego sto mi je bila na G1, Desire, DesireZ.... traje dan, dan ipo, a prilicno sam zahtjevan korisnik

    (3) kamera 2 x 5 megapiksela ??? najgori moguci 3d prikaz koji sam imao priliku da gledam, kamera je ocaj zivi u u 2d i u 3d, trebali su najmanje 8 mega piksela da stave.
    kamera je toliko lose odradjena, da vas od snimaka zaboli glava, tj ako ista lijepo uspijete da snimite. ja nisam...
    90% ljudi je ovaj telefon kupilo zbog 3D, a sad vas ja pitam kolicina vas moze da taj klip prebaci na monitor ili tv doma pa da gleda ?


    Zadnja stvar zbog koje kupim telefon je 3D, a posle toga kamera...kamera mi sluzi jedino da zabiljezim nesto sto posaljem preko whatsappa, vibera, ili eventualno za skype... slike ili video klipove sa telefona niakd ne prebacam na kom...niti su mi nesto bitni da bih ih cuvao .... ne vjerujem da sam jedini koji ovako razmislja.
    u svakom slucaju kamera zadovoljava moje zahtjeve...3d me ne interesuje...niti ga koristim


    (4) zvuk telefona, mislim da je i zvuk ispod standarda, ko god mi kaze da mu se htc 3d evo dobro cuje, znacu da mi ne prica istini.

    ako mislis na zvuk tokom razgovora, onda cu ti reci da nikad nisam imao telefon koji se bolje cuje od ovoga... a promijenio sam ih dosta
    ako pricamo o zvuku sa zvucnika, to je nista posebno...ali sasvim dovoljno...ako neko slusa muziku i sl, e to je vjerovatno druga stvar...

    (5) vidim da se dosta odje govori o hardverskim ''super'' karakteristikama telefona. telefon je mnogo sporiji od konkurencije, ali MNOGO.

    tu se necu petljati previse...meni odradjuje sve sto treba... i vrlo brzo...a sa updateom na ICS, trebalo bi jos bolji da bude...

    (6) mreza, telefon je gubio signal kao ni jedan telefon do sad, takodje i wi-fi je bio za crticu nize od svih ]

    WiFi...radi bez greske...signal niakd ni ne gledam...jer ne koristim mreze na javnim mjestima i sl...pa da bih primjetio...mada bilo je slucajeva kad sam se nesto igrao...i nisam primjetio da se razlikuje jacina u odnosu na druge telefone...
    a sto se tice signala...e to tek mi se nikad nije desilo...

    i da zakljucim, nikad nisam korstio stabilniji telefon sa androidom...

  24. #24
    Join Date
    Oct 2009
    Location
    Podgorica/Beograd
    Posts
    8,333
    Thanks Thanks Given 
    8
    Thanks Thanks Received 
    10
    Thanked in
    6 Posts

    Default

    Ni jedan ni drugi niste htjeli/smjeli da se dotaknete najbitnije stvari a to je cijena telefona...
    Raspravljamo se pa me interesuje vase misljenje oko cijene...=]
    Kako i zasto se desilo to sto se desilo sa cijenom novog evo 3d ?

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    18,093
    Thanks Thanks Given 
    715
    Thanks Thanks Received 
    1,954
    Thanked in
    968 Posts

    Default

    ja radim sa HTC-om....

    Iskreno, nije prvi telefon kod HTC-a sa kojim se to desava... bilo je telefona i prije njega sa slicnom sudbinom...

    e sad, pad cijene ne mora da diktira kvalitet telefona, vec sama prodaja i dolazak novog modela...

    ja znam da EVO 3d nije najbolji telefon u svojoj kalsi, ali gledajuci konkurenciju nema jedinoga razloga zbog cega bi neko dao 100-200eur vise za S2 npr...

    ja se ne patim od toga da imam najbrzi telefon, ili telefon sa najboljom kamerom... ali tvrdim da je ovo mnogo dobar telefon... i da ce 95% korisnika sigurno biti zadovoljni sa njim...

    inace, sam EVO 3D, ima vecu rezulicju nego npr S2... a zbog toga mu treba oko 30-35% vise "snage" da izbaci iste rezultate na toj rezoluciji...

    i jos ovo, ja nisam vidio da telefon ima neki ozbiljni nedostatak zbog kojega bi se HTC odlucio na takvo obarenje cijene...ako neko zna neki, neka navede...

Page 1 of 3 123 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. V3 V6 V8 V9 K1 K3 - Utisci
    By kenneth in forum Motorola
    Replies: 3
    Last Post: 10-04-11, 07:48
  2. utisci :)
    By cookie in forum EP 2008 Austrija Svajcarska
    Replies: 21
    Last Post: 10-07-08, 15:12
  3. Utisci...
    By kefalo in forum SP 2006 Njemacka
    Replies: 26
    Last Post: 15-07-06, 08:35
  4. Utisci...
    By kefalo in forum EURO 2004 - Portugal
    Replies: 14
    Last Post: 11-07-04, 09:23
  5. Utisci sa sajma...
    By Nije bitno... in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 28
    Last Post: 08-04-04, 19:25

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •