Results 1 to 18 of 18

Thread: Kakav uzas

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default Kakav uzas

    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  2. #2
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    " RIJEKA - Očevici strašne nesreće u mjestu Kraj, među njima i vozač automobila kojeg je pretekla grupa motociklista kažu kako je prizor nesreće bio strašan. Gorjeli su i motori i vozači, a premda su na lice mjesta veoma brzo stigle i ekipe hitne pomoći i vatrogasci trojica vozača poginuli su na licu mjesta. Dvoje je u kritičnom stanju prevezeno u jedinicu intenzivnog liječenja bolnice na Sušaku gdje se liječnici bore za njihove živote. Prema prvim neslužbenim informacijama riječke policije došlo je do sudara dvije grupe motociklista, jedna je dolazila s riječke a druga s istarske strane. U nepreglednom zavoju došlo je do sudara dva motocikla a onda su na njih nalijetali ostali. Ukupno je u nesreći sudjelovalo 7 motorista, a nekolicina se na vrijeme uspjela zaustaviti. Navodno je u obje grupe bilo preko 10 motocikala, riječkih i pulskih registarskih oznaka. Nesreći je po svemu sudeći kumovala brzina, neoprez i kliska zavojita cesta između Medveje i Mošćeničke Drage. Promet je tom dionicom još uvijek obustavljen, a policijski očevid vjerojatno će trajati još satima. Još uvijek nije poznat identitet poginulih a niti u bolnici nije moguće dobiti informacije o težini ozljeda unesrećenih."
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pazi komentar :

    Ovako. Noc prije pili su u kaficu u Lovranu, mjesto udaljeno 3-4 km od mjesta nesrece. Tu noc prije su prilicno pijani palili gume na cesti ispod kafica i onda vozili isto tako pijani u labin. Jedan je jedva hodao a kamoli vozio. Danas su opet bili u kaficu, popodne. Narucili pive i bocu konjaka ili neceg slicnog, opet ko zadnji debili turirali motore, privlacili paznju ko hrpa debila a imali su 30-ak godina u guzici a ne 15 kako bi se zakljucilo iz ponasanja. I opet pripiti krenuli za Istru. Svjedokinja kaze da su ih prestigli u zavoju a na toj cesti je 99% zavoja nepregledno (znam svaki metar te ceste napamet). Kaze isto tako da su ih propustili jer su vozili brzo. Ovo sto se dogodilo je bilo pitanje vremena i sva sreca da su se poubijali medusobno i da nije nastradao netko neduzan, dijete ili necija majka, otac. Tragedija jeste, ali ovo je bilo provociranje sudbine. Godinama vozim motor od 1000 kubika i nikad nisam smatrao da imam pravo vozit brze od automobila ili da me netko u automobilu MORA propustit jer sam brzi. Isao sam na Grobnik divljat i nikom nista. Oni su se utrkivali po cesti, sta su mogli ocekivat. Sucut obitelji i prijateljima
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #4
    Join Date
    May 2005
    Location
    Karadag
    Posts
    6,448
    Thanks Thanks Given 
    22
    Thanks Thanks Received 
    52
    Thanked in
    28 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    pazi komentar :

    Ovako. Noc prije pili su u kaficu u Lovranu, mjesto udaljeno 3-4 km od mjesta nesrece. Tu noc prije su prilicno pijani palili gume na cesti ispod kafica i onda vozili isto tako pijani u labin. Jedan je jedva hodao a kamoli vozio. Danas su opet bili u kaficu, popodne. Narucili pive i bocu konjaka ili neceg slicnog, opet ko zadnji debili turirali motore, privlacili paznju ko hrpa debila a imali su 30-ak godina u guzici a ne 15 kako bi se zakljucilo iz ponasanja. I opet pripiti krenuli za Istru. Svjedokinja kaze da su ih prestigli u zavoju a na toj cesti je 99% zavoja nepregledno (znam svaki metar te ceste napamet). Kaze isto tako da su ih propustili jer su vozili brzo. Ovo sto se dogodilo je bilo pitanje vremena i sva sreca da su se poubijali medusobno i da nije nastradao netko neduzan, dijete ili necija majka, otac. Tragedija jeste, ali ovo je bilo provociranje sudbine. Godinama vozim motor od 1000 kubika i nikad nisam smatrao da imam pravo vozit brze od automobila ili da me netko u automobilu MORA propustit jer sam brzi. Isao sam na Grobnik divljat i nikom nista. Oni su se utrkivali po cesti, sta su mogli ocekivat. Sucut obitelji i prijateljima
    Pa ako je stvarno ovako bilo, onda je komentar potpuno na mjestu. Ja pjan izbjegavam da setam, a ne motor da vozim...
    I nisam zidar, ali eto
    oko mene ceo zivot cigle, zgrade, blokovi i beton

  5. #5
    Join Date
    Dec 2007
    Location
    Belgrade
    Posts
    9,909
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    4
    Thanked in
    4 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tattoo View Post
    Ovo sto se dogodilo je bilo pitanje vremena i sva sreca da su se poubijali medusobno i da nije nastradao netko neduzan, dijete ili necija majka, otac.

    A ovo?!

    Quote Originally Posted by 24sata
    Slobodna Dalmacija piše kako su se sudarile dvije grupe motociklista, jedni su dolazili s riječke, a drugi s istarske strane. Prvo su se sudarila dva motora, a zatim su na njih naletjeli ostali

    I am so post-rock I shit sad birds.


  6. #6
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Mislim ako je jedna grupa njih pila i zezala se po kafanama zaista druga nije i ljudi su ladno vozili svoju voznju. Zaista nema mjesta ovom komentaru.
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  7. #7
    Join Date
    Jan 2009
    Location
    Bunker
    Posts
    21,953
    Thanks Thanks Given 
    286
    Thanks Thanks Received 
    178
    Thanked in
    115 Posts

    Default

    Aminujem POST iznad.

    Ugrožene vrste = bajkeri. Ne podržavam hejt, i ne treba generalizovati!

    Mada, primjećujem da je narod istraumiran od bajkera. Kad "jašem" na 2 točka, toliko puta vidim ljude kako kao opareni "skaču" nazad s pješačkog. Ili jače povuku dijete za ruku (iako možda prolazim manjom brzinom). Jednostavno - bije nas loš glas. Vjerovatno jer većina divlja gdje nije mjesto za to.

  8. #8
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Ljubotinj - Rijechka nahija
    Posts
    6,406
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    56
    Thanked in
    43 Posts

    Default

    Nesrece se desavaju i kraj price. Razlog je sad totalno nebitan! Zali Boze mladih ljudi, ovo je stvarno uzas i tragedija!
    Kad bi isto ovoliko znacaja davali automobilistima nebi toliko mi na dva tocka bili ni popularni ni omrazeni bilo dje,
    nego bi bili normalni ucesnici u saobracaju kao i svi drugi. Gas postoji i na auto i na motor i toga je uvjek bilo i bice!
    Pun mi je racku prica ama bukvalno na svaku mogucu temu "motoristi ovo, motoristi ono", `ebote ka da svaki drzi iglu u venu pa se toliko to ispoljava. PI!

  9. #9
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    22
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    zao mi je familija tih momaka.tesko je voziti motor,pogotovo sportski,cera te da ga bas nagazis.tesko je tada obuzdati "strasti".ali masu puta sam vidjela sta rade ljudi motorima na autoput,preticu sve zivo.pa posle ispada da su vozaci automobila krivi jer ih "nisu" vidjeli.divljanje po ulicama pa da je motor ili auto u pitanju svakako je za osudu.

    a ovo je katastrofa.i zao mi.ali nadam se da ce ovaj zalosni primijer biti bas primijer drugim motociklistima.

  10. #10
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    ako je ono gore istina alkohol je krivac, i nezrele osobe koje planiraju da voze pod dejstvom istog
    She is only here to annoy herself!

  11. #11
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ipak nejasno
    otkud tolika vatra ?

  12. #12
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,257
    Thanks Thanks Given 
    2,758
    Thanks Thanks Received 
    2,629
    Thanked in
    1,272 Posts

    Default

    benzin je vrlo lako zapaljiv
    She is only here to annoy herself!

  13. #13
    Join Date
    Nov 2010
    Posts
    3,423
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    ironija je to sto se mjesto dje su umrli zove Kraj. sve u svemu, greote..
    Last edited by 1ucid; 23-04-12 at 03:51.
    istrajan budi.

  14. #14
    Join Date
    Apr 2012
    Posts
    2,333
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by NSX View Post
    benzin je vrlo lako zapaljiv
    a nije se svima probusio rezevoar, no ko ce ga znat

  15. #15
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    montenegro
    Posts
    17,880
    Thanks Thanks Given 
    1,644
    Thanks Thanks Received 
    2,832
    Thanked in
    1,224 Posts

    Default

    benzin.varnice od pada i cao...
    f6

  16. #16
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,850
    Thanks Thanks Given 
    1,146
    Thanks Thanks Received 
    1,064
    Thanked in
    515 Posts

    Default

    Zalosti od tih ljudi. Tragedija.
    Ako je alkohol uzrok ove nesrece, onda je to strasno, nisu trebali piti naravno , al ipak su to ljudski zivoti, uzasno je osudjivati nekoga.

  17. #17
    BODZI_STETA Guest

    Default

    Zali boze motore....

  18. #18
    Join Date
    Feb 2010
    Location
    podgorica
    Posts
    2,562
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    nije uzasno osudit ikoga ko je magare pa radi to sto radi... napili se pa $eli na motore i pun gas a jebe mi se za njih pravo da vi recem no mi je krivo sto u ovu pricu ispastaju i motoristi iz druge grupe koji su mozda bili vise nego savjesni vozaci i mozda je poginuo neki od njih...

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Kakav lik
    By NSX in forum Sve i svašta
    Replies: 43
    Last Post: 30-03-10, 15:28
  2. Daj te kakav RPG
    By funestis in forum Game Server CG
    Replies: 88
    Last Post: 12-09-07, 07:49
  3. Smrkao pepeo svog oca, uzas
    By punisher in forum Sve i svašta
    Replies: 15
    Last Post: 07-04-07, 22:08
  4. Bruka, sramota ili uzas?
    By SCUBA in forum Politika generalno
    Replies: 28
    Last Post: 20-01-07, 01:29

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •