Page 1 of 2 12 LastLast
Results 1 to 25 of 37

Thread: Mudzahedinski zlocini nad Srbima u Bosni

  1. #1
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Kotor, SCG
    Posts
    1,366
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default Video zapisi muslimanskih zlocina nad Srbima

    Svaki zarobljeni Srbin je na licu mjesta streljan ili zaklan:

    Bobasi kod Viteza 8b
    Muslimanski „Alahovi ratnici” se izivljavaju i na kraju streljaju nenaoruzanog Srbina uz uzvike „Allah-u-egber” i „Tekbir”:

    http://rs-icty.org/galerija/video/Bo...20Viteza8B.mpg

    Bobasi kod Viteza 9
    Muslimanski „Alahovi ratnici” skacu po tijelu nenaoruzanog prethodno zaklanaog Srbina:
    http://rs-icty.org/galerija/video/Bo...%20Viteza9.mpg

    Odred El Mudzahedin
    Promocioni video snimak muslimanske „El Mudzahedin” jedinice u kome su prikazana tijela izmasakriranih zaklanih Srba. Na tijelima izmasakriranih Srba su ocigledni tragovi prethodnih zvjerskih mucenja. Narator poziva na islamski sveti rat „Dzihad” protiv hrišćana i na klanje Srba. Čitavo vrijeme snimka narator poziva muslimane na rat i ubijanje Srba pod izgovorom da to islam od njih zahtjeva propagirajuci neopisivu mrznju prema svemu hrišćanskom. Na snimku su prikazane i odrubljene glave prethodno zlostavljanih Srba. Narator poziva na slaganje srpskih tijela na kamare kao moralnu obavezu muslimana i islama. Jedna srpska majka iz Republike Srspke je prepoznala odrubljenu glavu svoga sina i nakon toga pokusala da izvrsi samoubistvo. Na snimku se vidi najmanje sest tijela izmasakriranih zaklanih Srba i nekoliko odrubljenih srpskih glava.Na video snimku su prikazane i velike kolicine naoruzanja koje vode porijeklo iz islamskih zemalja. Čitav snimak neodoljivo podsjeca na zlodjela koje je srpski narod prezivio tokom Drugog svetskog rata od svojih komsija Hrvata i muslimana. Istorija se ponavlja a tijela Srba razbijenih i odrubljenih glava su ponovo pred nama. Snimak je napravljen da bi se podigao moral muslimanskim „Alahovim ratnicima” i prikazao kako je lako zaklati Srbina dok se onima koji to ne učine prijeti odlaskom u pakao. Upozorenje - video snimak je zaista stravican, morbidan i veoma potresan:


    http://rs-icty.org/galerija/video/Od...mudzahedin.mpg

    Odred El Mudzahedin 1
    Bosanski muslimani oplakuju „Alahovog ratnika El Mudzahedin” odreda koji je dosao čak iz Alzira da ubija Srbe i koji je poginuo u napadu na jedno srpsko selo u Republici Srpskoj a prethodno ucestvovao u klanju nenaoruzanih Srba:
    http://rs-icty.org/galerija/video/Od...udzahedin1.mpg

    Odred El Mudzahedin 8
    Pripadnici muslimanske „El Mudzahedin” jedinice - „Alahovi ratnici” izbacuju u jarak tijela zaklanih izmasakriranih Srba zajedno sa pozamasnim naoruzanjem koje su dobili iz islamskih zemalja. Kao i na ostalim snimcima, scene su krajnje potresne jer prikazuju monstruozno izoblicena i iznakazena tijela Srba koji su ocigledno umrli u strasnim mukama. Čitav snimak neodoljivo podsjeca na zlodjela koje je srpski narod prezivio tokom Drugog svetskog rata od svojih komsija Hrvata i muslimana. Istorija se ponavlja a tijela Srba razbijenih i odrubljenih glava su ponovo pred nama. Snimak je napravljen da bi se podigao moral muslimanskim „Alahovim ratnicima” i prikazao kako je lako zaklati Srbina dok se onima koji to ne učine prijeti odlaskom u pakao. Upozorenje - video snimak je zaista stravican, morbidan i veoma potresan:


    http://rs-icty.org/galerija/video/Od...udzahedin8.mpg

    Odred El Mudzahedin 12
    Mudzahedin Abu Ubai iz Tunisa negoduje kada ga snimaju. Postoje fotografije i snimci na kojima isti pozira za kameru u rukama drzeci odrubljenu glavu jednog Srbina:

    http://rs-icty.org/galerija/video/Od...dzahedin12.mpg

    Видите да постоје снимци и филмови који показују „Алахове ратнике” муслимане како убијају Србе, па се питам што то ниједном није пуштено Б 92 ..

    Napad na Pocjelovo 1
    Bosanski muslimani pjesmom proslavljaju kljanje Srba.

    http://rs-icty.org/galerija/video/Na...Pocjelovo1.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/Na...Pocjelovo2.mpg

    El Mudzahedin Unit killing Serbs


    http://www.pogledi.co.yu/izetbegovic/pic/video/5.rmm

    Ритуално клање заробљеника забиљежено је на видеокасетама одреда „Ел Муџхаид” које су дистрибуиране донаторима у исламским земљама(нешто лошија квалитета слика је неизбјежна посљедица преснимавања с
    видеокасете)

    --------------------------------------------------------------------------------


    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini1.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini2.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini3.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini4.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini5.mpg

    http://rs-icty.org/galerija/video/UN...dzahedini6.mpg

    Уједињене Нације транспортују својим конвојима „алахове ратнике”!!!

  2. #2
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    pretpostavljam da je ovo tvoj odgovor na vidoeo zapis srebrenickih zrtava.
    na zalost, na njima ja vidim samo poginule-srbe vojnike, a ne djecu...
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  3. #3
    Join Date
    May 2005
    Location
    Titograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GAGA
    pretpostavljam da je ovo tvoj odgovor na vidoeo zapis srebrenickih zrtava.
    na zalost, na njima ja vidim samo poginule-srbe vojnike, a ne djecu...
    Na zalost, ako je ovo odgovor na srebrenicki video zapis, ja pored toga sto ti vidis, primjecujem jos jednu stvar: pokusaj odbrane... A brani se samo onaj ko je kriv... Uzas...
    pred zidine duse
    ti stavit ces strazu
    od sumnje i straja
    da se nikad vise
    vaka jubav ne ponavja

  4. #4
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    845
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titogradjanin
    Na zalost, ako je ovo odgovor na srebrenicki video zapis, ja pored toga sto ti vidis, primjecujem jos jednu stvar: pokusaj odbrane... A brani se samo onaj ko je kriv... Uzas...
    Ni za jedan zlocin nema odbrane -> suocit sa svojim nedjelima se trebaju svi !

  5. #5
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Opet nije ista stvar,jer su ovi ljudi bili entuzijasti koji su dosli dobrovoljno dakle nijesu ih slale njihove zemlje kao sto je to primjera radi radila Srbija koja je organizovala teroristicke formacije poznatije kao Vojska Republike Srpkske koje su bile dodatno pojacane chetnicima iz Srbije. Kasnije to je pokrenulo lavinu i iz te lavine su ispale i ove bradonje iz islamskih zemalja!

  6. #6
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titogradjanin
    Na zalost, ako je ovo odgovor na srebrenicki video zapis, ja pored toga sto ti vidis, primjecujem jos jednu stvar: pokusaj odbrane... A brani se samo onaj ko je kriv... Uzas...

    nije problem sto pojedini izbacaju neke 'odgovore', nego je problem sto oni stvarno vjeruju u njih. A ovo je sramno.
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    7,715
    Thanks Thanks Given 
    217
    Thanks Thanks Received 
    92
    Thanked in
    33 Posts

    Default

    Odred "El Mudzahedin" je sigurno pravio najvece masakre i najvishe se izivljavao po neduznim civilima za vrijeme rata u Bosni. Medjutim, niko nikada nece moc prepoznat te ljude i slati ih pred sud, kao shto to sada rade sa srbima. Nisu bili samo iz Alzira, vecina ih je bila iz azijskih zemalja (Pakistan).
    Sobzirom da sam tamo bio, sam izgled pakistanaca bi vam dovoljno govorio...
    Shto se ove i teme o srpskim zlochin(c)ima tiche, ja imam svoj stav da ljudi koji su chinjeli zlochine treba za to da odgovaraju, kao i ljudi koji su izdavali naredjenja za tako neshto. Chitava nacija svakako ne. Znam da je mrtve nemoguce vratit i zao mi je ljudi koji su izgubili nekoga.
    Pozdrav!
    P r i m o r a c

  8. #8
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    samo me vi brishite,nemate razloga...Treba da se chuje i druga strana(tj logichno,zdravorazumsko mishljenje),o vi veliki protivnici svega shto je srpsko

    @GAGA,znachi ubistvo vojnika je sitnica?Oni nisu nichija deca...?

    mislim...klanja,skakanje po telu ubijenog choveka?!Alo,ljudi?!

    jeste vi normalni,zdravi?

    ne kazehem da ovo opravdava eventualne zlochine koje je srpska vojska pochinila,niti mislim da je to bila namera choveku koji je postavio topic

    da je neko postavio topic o zlochinima nad narodom Zimbabvea,mislim da bi imali vishe saosecjanja...
    Bruka
    Last edited by Miss_Lucifer; 06-06-05 at 19:14.
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  9. #9
    Join Date
    May 2005
    Location
    Titograd
    Posts
    141
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Ponajvise mi je zao sto nisam Marsovac i sto ne mogu da napisem: "Pih, Zemljani, bas ste odvratni, vracam se ja na svoju planetu!" , jer mi je muka svih ovih dana od pripadnika mog naroda (srpskog), koji zlocin pravdaju zlocinom. Muka mi je od pripadnika drugih narodd, koji kazu "Vi ste vise ubijali, nego mi." Muka mi je od politicke mikro-svesti, koja ne cuje i ne vidi dalje od nosa, a muka mi je i od globalizacije, brze hrane i pokreta za zastitu zivotinja, u zemlji u kojoj ljudski zivot ne vredi p. boba. Neka je slava i vecni mir svim stradalima, a meni je, ukratko, muka sto sam covek.
    (kataklizma radi katarze, 5. jun 2005 17:39)


    komentar nekog od posjetilaca sajta B92, a povodom Srebrenice.
    pred zidine duse
    ti stavit ces strazu
    od sumnje i straja
    da se nikad vise
    vaka jubav ne ponavja

  10. #10
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Miss_Lucifer
    samo me vi brishite,nemate razloga...Treba da se chuje i druga strana(tj logichno,zdravorazumsko mishljenje),o vi veliki protivnici svega shto je srpsko

    @GAGA,znachi ubistvo vojnika je sitnica?Oni nisu nichija deca...?

    mislim...klanja,skakanje po telu ubijenog choveka?!Alo,ljudi?!

    jeste vi normalni,zdravi?

    ne kazehem da ovo opravdava eventualne zlochine koje je srpska vojska pochinila,niti mislim da je to bila namera choveku koji je postavio topic

    da je neko postavio topic o zlochinima nad narodom Zimbabvea,mislim da bi imali vishe saosecjanja...
    Bruka
    oooo ti prepametna osobo "zdravorazumskog misljenja" kad bi bila imalo obavijestena znala bi da ubistvo vojnika u ratu nije isto kao ubistvo nenaoruzanog civila, djeteta!!! ali za to ti stvarno treba zdrav razum...
    ali jes' i vojnici su necija djeca - i ti si na zalost necije neobrazovano dijete
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  11. #11
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    axa...znachi tako...

    nisam znala da su u tom ratu ubijana samo jadna i neduzhna muslimanska deca i samo jadni i neduzhni muslimanski civili.Vrh.

    E,da,Srbi su odrubljivali glave muslimanskim vojnicima?
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  12. #12
    Join Date
    May 2004
    Posts
    5,882
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    jadna, niko to nije reka. nego zaista... treba ti zdravorazumsko misljenje... nemam sto da pricam s tobom.

    prijatno!
    "Life's but a walking shadow, a poor player, that struts and frets his hour upon the stage, and then is heard no more; it is a tale told by an idiot, full of sound and fury, signifying nothing".

  13. #13
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    NA PLANINI NA JELICI
    Posts
    5,514
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    znam da to niko nije "reka",nego sam napisala chisto radi paralele izmedju srpskog i muslimanskog ubijanja ljudi u tom ratu...koju vi ne uvidjate.

    nema veze...
    Зашто ме мрзиш што волим Шешеља?


  14. #14
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    danas u agu: o skorpionima se zna da su bili dio MUP-a Srbije i da su ratovali od Hrvatske do Kosova! A Srbija ih je navodno povukla a tih "skorpiona" (skorpioni su metafora za slicne jedinice)je bilo desetina hiljada koje je direktno koordinirala SRBIJA!

  15. #15
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico
    danas u agu: o skorpionima se zna da su bili dio MUP-a Srbije i da su ratovali od Hrvatske do Kosova! A Srbija ih je navodno povukla a tih "skorpiona" (skorpioni su metafora za slicne jedinice)je bilo desetina hiljada koje je direktno koordinirala SRBIJA!

    Tacno 100%. Ovo je samo jos jedan od dokaza za agresiju koju je izvrsila SR Jugoslavija (Srbija i Crna Gora) na BiH.
    Iz Crne Gore nije bilo zvanicnog reagovanja, pokrili se, cekaju da se pojavi kaseta sa snajperistima iz Berana i Niksica koji su odlazili u okolinu Sarajeva na lov na ljude.

    Milko i njegova klika i dalje opotunisicki radi kad su zlocinci iz Crne Gore u pitanju.

  16. #16
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Janko23

    Уједињене Нације транспортују својим конвојима „алахове ратнике”!!!
    To je dokaz Janko23, da su ti "alahovi ratnici" kukavicije jaje koje je podmetnuto Armiji BiH u reziji engleske misije pri UN.

  17. #17
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Dobrusky
    To je dokaz Janko23, da su ti "alahovi ratnici" kukavicije jaje koje je podmetnuto Armiji BiH u reziji engleske misije pri UN.

    ovo je najbolji post od svih do sad!!hahhhaa joj rođače!!

  18. #18
    Join Date
    Dec 2004
    Location
    KOTOP
    Posts
    885
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Exclamation

    Ma zapad je uvijek furao jednostrani prilaz u koji god se konflikt upleo. Na zalost srpski zlocin na video snimku se rangira sa 5 zvjezdica i odmah obidje svijet, a muslimanski zlocin se rangira sa 1 zvjezdicom i nije toliko zanimljiv svjetskim tv mrezama. Zlocin je zlocin!!! Manipulacija zlocinima je vjestina mocnih!

    B92 je TV sa zapadnim kapitalom , zato se nista ne treba cuditi.
    "Владај нашим грчем, крвава Русијо
    царуј душом нашом, Велика Будућа"

  19. #19
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    55
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Titogradjanin
    Ponajvise mi je zao sto nisam Marsovac i sto ne mogu da napisem: "Pih, Zemljani, bas ste odvratni, vracam se ja na svoju planetu!" , jer mi je muka svih ovih dana od pripadnika mog naroda (srpskog), koji zlocin pravdaju zlocinom. Muka mi je od pripadnika drugih narodd, koji kazu "Vi ste vise ubijali, nego mi." Muka mi je od politicke mikro-svesti, koja ne cuje i ne vidi dalje od nosa, a muka mi je i od globalizacije, brze hrane i pokreta za zastitu zivotinja, u zemlji u kojoj ljudski zivot ne vredi p. boba. Neka je slava i vecni mir svim stradalima, a meni je, ukratko, muka sto sam covek.
    (kataklizma radi katarze, 5. jun 2005 17:39)


    komentar nekog od posjetilaca sajta B92, a povodom Srebrenice.
    Zivio posetilac sajta!!!!! kao da sam ja pisao!
    Posetilac za precednika
    Follow The Leader

  20. #20
    Join Date
    Jun 2004
    Posts
    459
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Originally Posted by Titogradjanin
    Ponajvise mi je zao sto nisam Marsovac i sto ne mogu da napisem: "Pih, Zemljani, bas ste odvratni, vracam se ja na svoju planetu!" , jer mi je muka svih ovih dana od pripadnika mog naroda (srpskog), koji zlocin pravdaju zlocinom. Muka mi je od pripadnika drugih narodd, koji kazu "Vi ste vise ubijali, nego mi." Muka mi je od politicke mikro-svesti, koja ne cuje i ne vidi dalje od nosa, a muka mi je i od globalizacije, brze hrane i pokreta za zastitu zivotinja, u zemlji u kojoj ljudski zivot ne vredi p. boba. Neka je slava i vecni mir svim stradalima, a meni je, ukratko, muka sto sam covek.
    (kataklizma radi katarze, 5. jun 2005 17:39)


    komentar nekog od posjetilaca sajta B92, a povodom Srebrenice.



    [b]Ovaj covijek je lakrdijas,jer naravno da su svi ubijali ali Srbi su bili apsolutno zlo u to vrijeme,danas niko ne prica o mrtvim vojnicima Vermahta i dobar dio njemaca je pripadao toj Armadi,tako je veliki dio Srba pripadao VJ i ostalim teroristickim jedinicama sirom Jugoslavije kao VRSK i VRS… itd itd[b]

  21. #21
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Monterico

    Ovaj covijek je lakrdijas,jer naravno da su svi ubijali ali Srbi su bili apsolutno zlo u to vrijeme,danas niko ne prica o mrtvim vojnicima Vermahta i dobar dio njemaca je pripadao toj Armadi,tako je veliki dio Srba pripadao VJ i ostalim teroristickim jedinicama sirom Jugoslavije kao VRSK i VRS… itd... itd
    Tacno Monterico. Srbi rade sve da relativizioraju svoje zlocine, poistovjecujuci ih sa zlocinima drugih zeleci na taj nacin da ostvare cilj: "Svi su podjednako krivi", a znano je da nije tako. U tom njihovom nastojanju ih treba spreciti i svaki takav pokusaj demontirati. Sto i nije posebno tesko.

    No sta cemo sa zlocincima iz Crne Gore, puna ih je. Hoces to da mi kazes kako su devedesetih u Crnoj Gori bili sve sami pacifisti?

    Vladajuci rezim zataskava svoje tragove koji mu smrde necovjeshtvom na celu sa Milom Djukanovicem. Nazalost u to nedjelo su ukljuceni i oni od kojih se tako nesto nebi trebalo ocekivati.

    Sta je sa Bukovicom, Kaludjerskim Lazom, OA Lim, isporucivanjem Bosnjaka u smrt krvolovnim bosanskim Srbima ... ?

    Halo kome je sudjeno za opve zlocine. Nikom ... !!!

    P.S.

    I skloni taj avatar, nije nista bolji od Milosevica ionako je bio njegov shegrt i junosha.
    Last edited by Dobrusky; 09-06-05 at 13:18.

  22. #22
    Join Date
    Oct 2004
    Location
    Cetinje
    Posts
    104
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by ATAMAH
    Ma zapad je uvijek furao jednostrani prilaz u koji god se konflikt upleo. Na zalost srpski zlocin na video snimku se rangira sa 5 zvjezdica i odmah obidje svijet, a muslimanski zlocin se rangira sa 1 zvjezdicom i nije toliko zanimljiv svjetskim tv mrezama. Zlocin je zlocin!!! Manipulacija zlocinima je vjestina mocnih!

    B92 je TV sa zapadnim kapitalom , zato se nista ne treba cuditi.
    Lepo rečeno!

    To suština! To je nepravda! Mi nećemo da sakrivamo svoje zločine i zločince, ali ako mi pričamo o svojim zločinima, i svojim zlodelima, što onda drugi ne pričaju takođe o svojim! Nego idu po principu "Mi muslimani smo lepo, pametni i dobri i mi nismo počinili ni jedan zločin", ma ajde!

  23. #23
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Ja sam i srbin i musliman i hrvat? I sad sam ja kriv za sve .... dajte ljudi sto blesavite sto generalizujete, ti ljudi imaju imena i prezimena.

  24. #24
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Germany
    Posts
    2,261
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Angry

    Grobnica sa ženama i decom
    9. jun 2005. | 14:10 | Izvor: B92
    Bratunac -- Iz masovne grobnice u selu Suha, opština Bratunac u istočnoj Bosni, ekshumirano je 38 tela dece, žena i staraca.

    Sudski veštak iz Tuzle, doktor Zdenko Cirhlaž, iznosi podatke do kojih je ekspertski tim došao posle prve sudsko-medicinske obrade tela: “Većinom su bile žene i to pet žena kod kojih smo u naručju našli djecu. Djeca su bila starosti od šest mjeseci do nekoliko godina. U posebne dvije vreće je bilo po dvoje djece zagrljeni, nekoliko godina starosti i u jednoj vreći je bilo jedno dijete".

    "Naišli smo na mladu ženu i pri obdukciji smo pronašli da je bila u odmaklom stupnju trudnoće, pred porođaj”, kaže Cirhlaž.

    U pitanju je primarna grobnica, što znači da su na mestu gde su ubijene, žrtve i sahranjene. Ekshumacija je izvršena od 9. do 12. maja, trinaest godina posle ubistva, kaže doktor Zdenko Cirhlaž: “Ono što smo do sada ustanovili, jeste da su svi lišeni života vatrenim oružjem. Radi se o tijelima, o žrtvama ubijenim 1992. godine”.

    DNK analiza biće završena u vrlo kratkom roku, kada će se saznati i tačan identitet žrtava.

  25. #25
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    OC, California
    Posts
    8,953
    Thanks Thanks Given 
    2
    Thanks Thanks Received 
    35
    Thanked in
    25 Posts

    Default

    Koliko je ljudi stradalo do sada na Balkanu u ovih zadnjih 15 godina?

    Koliko vidim cifra se vrtoglavo blizi 1.000.000 ljudi. Bravo svima!

    Nije sud strasan od covjeka vec od Boga! Duse tih ljudi vape za pravdom.

Page 1 of 2 12 LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 0
    Last Post: 10-06-05, 13:24
  2. Jedina Istina
    By Kralj Tvrtko in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 44
    Last Post: 27-11-04, 13:39
  3. Teroristi i dalje u Bosni.. Kazu iz Bruxellesa
    By sh0cker in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 8
    Last Post: 15-11-04, 14:15
  4. LOL!
    By Fabia_Elegance! in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 20
    Last Post: 02-10-04, 12:34
  5. Sokanto !!! Mujahedini jos uvijek u Bosni !
    By SteVuk in forum Politika generalno
    Replies: 1
    Last Post: 13-06-04, 22:11

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •