Page 2 of 3 FirstFirst 123 LastLast
Results 26 to 50 of 68

Thread: Smrdljivi Telekom - po ko zna koji put

  1. #26
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    A koji mu je sretan izbor ?
    1) Telenor koji uvodi billing sistem pola godine, koji samo zakida i jednia prednost nad ostalim operaterima je pokrivenost podrucja
    2) T-Com koji toliko maze paketima da nikad ne znas koliko si stvarno potrosio, i opet kao i kod Teleonra platis vise nego sto potrosis. Jedina prednost T-coma u odnosu na Telenor su oni dukati...
    3) M-Tel, dje god se zadesis u rupi, kvalitet signala je takav da kakav god telefon imas, cujes svakoga ko iz bureta

    4-og operatera nemas.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  2. #27
    Join Date
    Feb 2006
    Location
    BR
    Posts
    1,282
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    upravo tako, nemas nikakav izbor i svi to znaju... tako da, sto se prije pomiris sa situacijom to je bolje za tebe, manje zivaca te kosta. Evo gledam godinama i godinama da se korisnici zale na iste probleme i ti problemi i dalje stoje... Zabolje njih ona stvar sto je neko cekao 5 dana da mu se ukljuci broj... takvo nam je sve u drzavi, sto bi oni bili drugaciji...

    Si fueris Romae, Romano vivito more; si fueris alibi, vivito sicut ibi

  3. #28
    Join Date
    May 2010
    Location
    Wherever I want
    Posts
    8,852
    Thanks Thanks Given 
    1,147
    Thanks Thanks Received 
    1,067
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by asta la vista View Post
    upravo tako, nemas nikakav izbor i svi to znaju... tako da, sto se prije pomiris sa situacijom to je bolje za tebe, manje zivaca te kosta. Evo gledam godinama i godinama da se korisnici zale na iste probleme i ti problemi i dalje stoje... Zabolje njih ona stvar sto je neko cekao 5 dana da mu se ukljuci broj... takvo nam je sve u drzavi, sto bi oni bili drugaciji...
    Ovo je za plakanje iskreno, al je istina. Neka nas deru, to i zasluzujemo.

  4. #29
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Sad se jos necega sjetih

    Telekomov mobilni net sam prije svega uzeo zbog toga sto moze da se dijeli sa jednim postpaid brojem, tako da taj protok moze da se koristi paralelno na laptopu i telefonu, sto je super opcija. Pitao ja i operatere u call centru, i u poslovnici u delti moze li da se dijeli sa postpaid brojem koji nije na moje ime, registrovan na firmu, i kazu da moze. Potpisah ja ugovor, i onako usput, cisto da pritvrdim, pitam zenu u poslovnici u ulici Slobode, ona ladno veli da ne moze sluzbeni. Da covjek ne povjeruje... Najbanalniju stvar da pitas na vise mjesta kod njih, dobices razlicite odgovore.

  5. #30
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    I konacno, nakon 5 dana pisem koristeci libero paket Morao sam se dobro oznojiti da dodjem do njega. Posao sam danas oko 18:30 u t-com centar u ulici slobode, i izasao u 20:10. Tacno toliko mi je trebalo da se svadjam sa njima, prijetim, objasnjavam, ponovo vadim licnu kartu i dajem podatke... Stvarno nevjerovatno, da covjek plati za uslugu, i jos da mora dobro da se oznoji da dodje do onoga sto mu pripada. Ovo je najgori customer servis u istoriji...

  6. #31
    Join Date
    Apr 2007
    Posts
    5,522
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Kada kasnis sa placanjem racuna bar 1 dan odmah salju poruke na extra tv, zove automatska sekretarica i poslije par dana gase sve. Kako su tu samo efikasni...
    "Oh, so they have internet on computers now!" Homer J. Simpson

     Think different!

  7. #32
    Join Date
    Jul 2010
    Posts
    68
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    A koji mu je sretan izbor ?
    1) Telenor koji uvodi billing sistem pola godine, koji samo zakida i jednia prednost nad ostalim operaterima je pokrivenost podrucja
    2) T-Com koji toliko maze paketima da nikad ne znas koliko si stvarno potrosio, i opet kao i kod Teleonra platis vise nego sto potrosis. Jedina prednost T-coma u odnosu na Telenor su oni dukati...
    3) M-Tel, dje god se zadesis u rupi, kvalitet signala je takav da kakav god telefon imas, cujes svakoga ko iz bureta

    4-og operatera nemas.

    A stvarno što je sa 4.tim? neki su pričali da je već počeo da radi, zaposlio kadrove, možda su odustali kad su čuki ove dodatne 1e po kartici ....

  8. #33
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Rave92 View Post
    Kada kasnis sa placanjem racuna bar 1 dan odmah salju poruke na extra tv, zove automatska sekretarica i poslije par dana gase sve. Kako su tu samo efikasni...
    koliko puta treba reci, da se daje fore 45 dana korisniku da plati racun, prije nego li se ugasi extra tv/adsl... Ne 1 dan, nego 45.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  9. #34
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    koliko puta treba reci, da se daje fore 45 dana korisniku da plati racun, prije nego li se ugasi extra tv/adsl... Ne 1 dan, nego 45.
    Emille, na svojoj kozi osjetio, ne jednom, da se poslije 4 dana od javljanja automatske sekretarice gasi i telefon i ADSL. Automatska sekretarica se nama javlja oko 20-og u mjesecu, ako postar kasno donese racun...
    U kom gradu je dozvoljeno to koriscenje usluga 45 dana od dana koji je rok za placanje usluga ?
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  10. #35
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    4,390
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    14
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    hehheheh ja imam trajni nalog za placanje.....i tako meni ovog mjeseca skinu sa racuna.....naplate se....i posalju mi poruku na televizor da trebad a platim.....pa slatko sam se nasmijao....frka brate.....padaju prihodi treba se naplatiti....i sada se ne biraju sredstva....
    You are born. And you die. And if you are very lucky in between you get to ride motorcycles.

  11. #36
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Njivice_Orano_Nepreorano View Post
    Emille, na svojoj kozi osjetio, ne jednom, da se poslije 4 dana od javljanja automatske sekretarice gasi i telefon i ADSL. Automatska sekretarica se nama javlja oko 20-og u mjesecu, ako postar kasno donese racun...
    U kom gradu je dozvoljeno to koriscenje usluga 45 dana od dana koji je rok za placanje usluga ?
    ADSL se iskljucuje ako se ne plati racun za prosli mjesec, a iskljucenja su oko 15.-20. u mjesecu... To dodje 45-50 dana fore za placanje...
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  12. #37
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Cekaj Emille, cekaj.
    Racun koji glasi na mog oca i koji on placa, stize izmedju 12 - 20 u mjesecu (zavisno od postara/poste). Da li vi stvarno mislite da ljudi koji nece da imaju ikakve veze sa PC (elektronski racun) jedva cekaju da plate racun istog momenta kad im postar uruci racun ?
    Od momenta prijema racuna, do javljanja automatske sekretarice nerijetko prodje 4 dana. Automatska sekretarica pominje iznos koji se poklapa sa onim racunom sto nam je postar donio.
    Ti ovdje pominjes 45 dana fore za placanje ? Pa cek, ovaj racun koji nama stigne kako sam rekao, on jeste za prethodni mjesec, ali on se obracunava tek u slijedeci mjesec (tj. ovaj sad kad nam postar donese).
    Ja i dalje izgleda ustajem na lijevu nogu kad ne kapiram, kako 45 dana fore ? Ja ovo mogu da skapiram, samo, kazem samo pod uslovom ako se desi slijedeci slucaj :
    Sad je maj, i sad stizu racuni za april je li tako ? Po tvojoj prici, ako sam dobro ukapirao, meni ce se automatska sekretarica javiti samo ako nismo platili racun iz marta ? To mi nekako ne pije vodu....
    Last edited by Njivice_Orano_Nepreorano; 11-05-12 at 06:00.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  13. #38
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    6,671
    Thanks Thanks Given 
    577
    Thanks Thanks Received 
    77
    Thanked in
    51 Posts

    Default

    trenutno dolaze racuni obracunati za mjesec april, je li tako ? Adsl ce biti iskljucen, ako se ne plati racun iz marta (imas 2 neplacena racuna, mart, april). Isto je i za ostale servise, osim za mobilnu telefoniju.
    If at first you don't succeed, skydiving is not for you.

  14. #39
    Join Date
    Oct 2010
    Location
    Podgorica
    Posts
    40,045
    Thanks Thanks Given 
    3,969
    Thanks Thanks Received 
    6,546
    Thanked in
    3,118 Posts

    Default

    ja ne znam što se nervirate, možete svakog 01. poći u poštu i platiti račun. vjerovatno tata mail ne umije da otvori, i tamo stiže rn.
    u svakom slučaju, rok za isključenje od 01. pa do sledećeg 20 i nekog (2 rn), dosta...
    mtel gasi za jedan, onda tu ispada da se ima vremena 2 dana,pf
    nothing comes from violence and nothing ever could

  15. #40
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Emill View Post
    trenutno dolaze racuni obracunati za mjesec april, je li tako ? Adsl ce biti iskljucen, ako se ne plati racun iz marta (imas 2 neplacena racuna, mart, april). Isto je i za ostale servise, osim za mobilnu telefoniju.
    Razumio.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  16. #41
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Hahaha, pa ovome nema kraja Usporio mi mobilni net, i stize poruka da sam potrosio 2 GB, te da mi je smanjena brzina na 128kbps, a modem koji mjeri protok pokazuje da sam potrosio 1218 MB Ovo je nevidjeni lopovluk!




  17. #42
    Join Date
    May 2010
    Posts
    4,972
    Thanks Thanks Given 
    27
    Thanks Thanks Received 
    96
    Thanked in
    65 Posts

    Default

    Gasio ti se kompjuter nesto slucajno? Mozda si prekoracio 2gb ali ako ti se komp sam resetuje ili ugasi resetuje se brojac za gb.

    A znate li jednu malu foru sa ovim tmobile usb modemima tj. internetom?? Ako nisu ispravili?
    Last edited by Emix; 18-05-12 at 19:38.

  18. #43
    Join Date
    Feb 2007
    Posts
    5,120
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nijednom se nije gasio komp, i nijednom se nije brojac resetovao. Bas sam pazio na potrosnju jer mi je prvi mjesec koriscenja, i htio sam da vidim kako ide potrosnja, i svakog danas sam gledao stanje. Lopovluk cisti.

    Kakva fora, salji na pm

  19. #44
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    11,702
    Thanks Thanks Given 
    776
    Thanks Thanks Received 
    234
    Thanked in
    177 Posts

    Default

    Trazi listing kada se zavrsi obracunski period (poslije treceg u narednom mjesecu).

  20. #45
    Join Date
    May 2012
    Posts
    66
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ovi u T-com i T-Mobile su najgori, zakinuce te gdje god mogu...

  21. #46
    Join Date
    Aug 2010
    Location
    PG
    Posts
    2,595
    Thanks Thanks Given 
    92
    Thanks Thanks Received 
    13
    Thanked in
    12 Posts

    Default

    tuzi ih da ako uzmes koju paru :P

  22. #47
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Na konto cega ce ih tuziti ?
    Na onovu mjeraca koji je dobio uz modem i koji ce t-com oboriti kao nevalidan argument, i gdje ce pravni zastupnici t-coma mahati papirima o potrosnji potpisanim od strane odgovornih inzinjera t-coma. Ako se cak ispostavi da papir potpisan od strane inzinjera ima neke falinke, najgore sto ce se desit t-comu je sto ce urucit raskid ugovora tom inzinjeru.
    dakle, odnos : korisnika/potrosaca koji ce biti dezavuisan raznim analiticarima it sektora angazovanim od strane t-coma i samog t-coma u nasem pravosudnom sistemu.
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  23. #48
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    jel imao ko problema ovih dana da mu neko posalje poruku ali ta poruka uopste ne stigne ???

    desilo mi se do sad 2x da mi je poslata poruka i stigao report na tome telefonu da je primljena ali meni ta poruka stizala nije ...

    pa da vidim jel do mog telefona ili se nekom josh desavala slicna stvar ???
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  24. #49
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    Far away from here
    Posts
    3,730
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    3
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Generalno sa Telenora imam problem slanja SMS-a na T-Mobile mrezu, pa nebitno je li se salje sa Postpaid ili Prepaid Telenor broja. I taj problem vec dugo traje, i izludjuje jer cesto se mora po dva/tri puta slati ista poruka....
    " Damn the cargo, we'll be on our way tonight "

  25. #50
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,000
    Thanks Thanks Given 
    546
    Thanks Thanks Received 
    789
    Thanked in
    344 Posts

    Default

    probem je sto tako lako dodje do nesporazuma... cekas od nekoga odgovor (on odgovorio) a tebi ne stize ... pfff
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. VOIP Telekom
    By montenegrina in forum Operatori
    Replies: 70
    Last Post: 03-04-08, 22:33
  2. Telekom )(*&*&(%^*%
    By User Name in forum Operatori
    Replies: 0
    Last Post: 26-04-06, 15:15
  3. Telekom 988
    By Iggy in forum Mobilna telefonija i telekomunikacije
    Replies: 6
    Last Post: 04-11-05, 18:48
  4. Replies: 0
    Last Post: 22-02-05, 17:03
  5. Koji je poslednji film koji ste odgledali ?
    By Anonymous in forum Film
    Replies: 5
    Last Post: 29-02-04, 11:58

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •