Results 1 to 10 of 10

Thread: SVOJI NA SVOME, ciji ste vi robovi, cemu i kome ste posvetili VASE ZIVOTE???

  1. #1
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default SVOJI NA SVOME, ciji ste vi robovi, cemu i kome ste posvetili VASE ZIVOTE???

    OPROSTAJNO OD PVPa, sve VAS od srca pozdravaljam, vise VAM NECU DOSADJIVAT.

    Dragi SVOJI NA SVOME,
    FRENDOVI, jer rijec PRIJATELJ namece OBAVEZE i ropstva lance.
    O LIJEPA O DRAGA O ZLATNA SLOBODO,
    tebe nikome necu POKLONIT, nego molim FRENDOVE da kopaju u dno SVOJE DUSE, da nadju SVOJU SLOBODU I SVOJU SUDBINU,
    da je brane noktima i pesnicama, da je nikad nikome ne poklone i pristanu na ropstva LANCE, da budu poslusnici, podanici i najemnici.
    Sami ste se rodili, i samo same ce VAS zemlja zagrlit.
    Vijek je kratak da bi sluzili DRUGIMA, sluzite sebe i kad na DNU DUSE NADJETE BLAGO CARA RADOVANA, radite ono zasto je VAS BOG DAO,
    ali najbolje i najkvalitetnije i svim srcem i intelektom, budite NAJBOLJI I SAMPION SVIJETA, pa dali su to jaja, pilici, sir, kajmak, pastrmke, sampinjoni, grozdje, loza, sljiva, softver ili hardver, nikad ne budite polovicni i malodusni, ali ni ROBOVI AMBICIJA.
    Ako vas BOG NIJE DAO ZA NISTA, budite najemnici, sluzbenici, radnici ali bez mrznje prema onima koje sluzite, i ne mrzite one koji su nasli BLAGO CARA RADOVANA, jer do njega znaju stici samo LUDI I MUDRI.
    Kad i ako nadjete SLOBODU U DNU DUSE, pomognite BLIZNJEME DA KOPA, i da je nadje, bez obaveza da VAS OKUJE U ZLATO, jer samo SLOBODNI POJEDINCI SKUPA SA OSTALI OSLOBODJENIM OD MRZNJE, ZAVISTI, ZELJOM ZA LICNU SLAVU, ZA MATERIJALNA BOGASTVA I UZITKE TJELESNE I DUSEVNE; PREKO KICME BLIZNJIH.
    U mojim ocima, vi ste VRIJEDNI LJUDJI ZENE LJUDJI, bas u SRAZMJERI sa vasim ODRICANJEM, od zemaljskih BLAGODETI, materijalnih i tjelesnih i zeljom za SLAVOM I VELICINOM.
    Do skoro sam VJEROVAO, da sam NASAO ISTOMISLJENIKE koji se bore za SLOBODE SVAKOG POJEDINCA, da ga volimo takvog kakvog ga BOG DAO, bez obzira na KLASU&RASU, vjeru , ideologij i naciju, vise u to ne vjerujem, zato necu da ometam druge, da rade sto su naumili, i da mijenjam njihove metode rada.
    Srdacan pozdrav, i zelim VAM puno uspjeha u daljem radu,
    ja sam pokusao da dam sve od sebe, ali se SVE TO POGRESNO TUMACI, nemam vise ni volje, ni zivaca da se PRAVDAM, i borim za vise TOLERANCIJE&SLOBODE.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  2. #2
    Join Date
    May 2009
    Posts
    7,052
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane čuvaj zdravlje,i oni su igrači za sebe,nemoj se razočarat poslije....
    Last edited by minjo; 14-08-11 at 23:53.
    https://forum.cdm.me/showthread.php?...rava-pvp/page2
    Mi sa CDM ti dođemo ko' savjetnici,nekad se $etovanje uvaži nekad ne,...
    Kao i obično, nije ili-ili, nego i-i.

  3. #3
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Dje ode co'ek????
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  4. #4
    Join Date
    Feb 2005
    Location
    Bargdad
    Posts
    2,013
    Thanks Thanks Given 
    21
    Thanks Thanks Received 
    64
    Thanked in
    35 Posts

    Default

    A ko je lud u CG da se politikom bavi radi tudjeg boljitka..malo je postenih ljudi kao Milovan koji vjeruju u ideale a na kraju ih doceka hladni samar realnosti. Ne daj se cika Milovane i ovo ce jednom proci.
    Pozdrav.

  5. #5
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by milovan View Post
    OPROSTAJNO OD PVPa, sve VAS od srca pozdravaljam, vise VAM NECU DOSADJIVAT.

    Dragi SVOJI NA SVOME,
    FRENDOVI, jer rijec PRIJATELJ namece OBAVEZE i ropstva lance.
    O LIJEPA O DRAGA O ZLATNA SLOBODO,
    tebe nikome necu POKLONIT, nego molim FRENDOVE da kopaju u dno SVOJE DUSE, da nadju SVOJU SLOBODU I SVOJU SUDBINU,
    da je brane noktima i pesnicama, da je nikad nikome ne poklone i pristanu na ropstva LANCE, da budu poslusnici, podanici i najemnici.
    Sami ste se rodili, i samo same ce VAS zemlja zagrlit.
    Vijek je kratak da bi sluzili DRUGIMA, sluzite sebe i kad na DNU DUSE NADJETE BLAGO CARA RADOVANA, radite ono zasto je VAS BOG DAO,
    ali najbolje i najkvalitetnije i svim srcem i intelektom, budite NAJBOLJI I SAMPION SVIJETA, pa dali su to jaja, pilici, sir, kajmak, pastrmke, sampinjoni, grozdje, loza, sljiva, softver ili hardver, nikad ne budite polovicni i malodusni, ali ni ROBOVI AMBICIJA.
    Ako vas BOG NIJE DAO ZA NISTA, budite najemnici, sluzbenici, radnici ali bez mrznje prema onima koje sluzite, i ne mrzite one koji su nasli BLAGO CARA RADOVANA, jer do njega znaju stici samo LUDI I MUDRI.
    Kad i ako nadjete SLOBODU U DNU DUSE, pomognite BLIZNJEME DA KOPA, i da je nadje, bez obaveza da VAS OKUJE U ZLATO, jer samo SLOBODNI POJEDINCI SKUPA SA OSTALI OSLOBODJENIM OD MRZNJE, ZAVISTI, ZELJOM ZA LICNU SLAVU, ZA MATERIJALNA BOGASTVA I UZITKE TJELESNE I DUSEVNE; PREKO KICME BLIZNJIH.
    U mojim ocima, vi ste VRIJEDNI LJUDJI ZENE LJUDJI, bas u SRAZMJERI sa vasim ODRICANJEM, od zemaljskih BLAGODETI, materijalnih i tjelesnih i zeljom za SLAVOM I VELICINOM.
    Do skoro sam VJEROVAO, da sam NASAO ISTOMISLJENIKE koji se bore za SLOBODE SVAKOG POJEDINCA, da ga volimo takvog kakvog ga BOG DAO, bez obzira na KLASU&RASU, vjeru , ideologij i naciju, vise u to ne vjerujem, zato necu da ometam druge, da rade sto su naumili, i da mijenjam njihove metode rada.
    Srdacan pozdrav, i zelim VAM puno uspjeha u daljem radu,
    ja sam pokusao da dam sve od sebe, ali se SVE TO POGRESNO TUMACI, nemam vise ni volje, ni zivaca da se PRAVDAM, i borim za vise TOLERANCIJE&SLOBODE.
    Milovane milo mi je sto sam uopste imao priliku da cujem i citam ono sto ste vi govorili na radiju a i pisali na sajtovima,portalima.Zaisto vam fala i milo mi je i puno mi je srce kad vidim da ima ljudi koji su posli a nijesu zaboravili to odakle su i sto su a uz sve to pokusavaju da pomognu i da otvore oci narodu.Stvarno zalosno i uzasno sto jedan covjek koji zivi i radi u inostranstvu vidi sto je i kako a ljudi koji prolaze kroz sva sranja i crnogorsku stvarnost ne zele da otvore oci i recu ne svemu tome.

  6. #6
    Join Date
    Mar 2010
    Location
    Baš fino potkrovlje
    Posts
    8,419
    Thanks Thanks Given 
    2,975
    Thanks Thanks Received 
    1,432
    Thanked in
    771 Posts

    Default

    Жао ми је миловане што нисте нашли оно што сте тражили.
    Ми смо такви какви смо, нисмо неки материјал за буне и протесте.
    Ја чекам посао али волим ову земљу!



    А што пијем кад ми шкоди
    ко ће кући да ме води?

  7. #7
    Join Date
    Jan 2004
    Posts
    31,208
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Nilovane, nema sreće bez one CdM partije ja ti kazem

  8. #8
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    Trg zrtava DPSa BB
    Posts
    11,006
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Dragi moji UKUCANI,
    ja sam zelio i vjerovao u korijene trave,
    da nesto sagradimo na ZDRAVIM TEMELJINA, od BAZE, da prodjemo sve FAZE POZITIVNE REGRUTACIJE,
    i kroz SITO I KROZ RESETO,
    dok ne stignemo do VRHA PIRAMIDE,
    jer PARTIJE I POKRETI u Dansku, toliko promijene LIDERA,
    da im je tesko IMENA PAMTIT.
    Mi u CGi, prvo IZABEREMO VRH PIRAMIDE,
    pa od`OZGOR saljemo poruke, direktive i zahtjeve, prema BAZI,
    jedva sam doceka da TITO I ZLOBO UMRU, i jos nijesam doceka da MILO SJASE,
    a da DRUGOME SPREMAM SEDLO DA ME JASE, umjesto Kurte, novi MURTA,
    i da ja uzmen ucesce u ispiranju mozga i MRZNJI PREMA DRUGIM GRUPAMA ZBOG MALIH RAZLIKA,
    to nijesam mogao PODNIJET.

    Ja sam mekoga SRCA, i svakoga PALOGA BORCA U PVP sa oplaka,
    jer ne podnosim restrikcije i zabrane, dobro sam RAZMISLIO I ZALUPIO VRATA,
    a na ta koja ja zalupim, nikad ponovo ne kucam, zato zivim u sestom stabilnom braku zadnjih 26 godina.

    Svaku PARTIJU ILI POKRET, koja razvije UNUTAR PARTIJSKU DEMOKRATIJU, i koja ce vrsit POZITIVNU REGRUTACIJU, ce imati moju PODRSKU, ali MORA BITI SOCIJALNO ODGOVORNO I PRIVREDNO LIBERALNA, sa AKCENTOM NA MALU PRIVREDU I POLJOPRIVREDU.

    Hvala VAM na komplimentima, moja ljubav za OTADZBINU je prisutna kod mnogih PECALBARA,
    jer tek kad nesto izgubimo, naucimo da to cijenimo.
    IM - Old Bone
    Tamo đe nas čekaš, okupićemo se opet i nastaviti đe smo stali...ZBogom prijatelju...

  9. #9
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    Podgorica
    Posts
    9,740
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Milovane,

    znaci i to da nema nista od partije ???
    ... to ja znam jer je mene brat u Italiju !

  10. #10
    Join Date
    Jun 2008
    Location
    Montenegro
    Posts
    1,871
    Thanks Thanks Given 
    3
    Thanks Thanks Received 
    116
    Thanked in
    69 Posts

    Default

    evo nesto na temu SVOJ na SVOME
    pazljiuvo poslusati.

    look right through me

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Ciji usb modemi su najbolji?
    By nikola_mne in forum Mobilni telefoni i oprema
    Replies: 14
    Last Post: 09-10-11, 15:28
  2. Savjeti oca svome sinu
    By remark in forum Sve i svašta
    Replies: 14
    Last Post: 04-05-07, 06:58
  3. Ko će kome no svoj svome
    By funestis in forum Sve i svašta
    Replies: 15
    Last Post: 29-01-06, 13:56
  4. Moderni robovi
    By dylan|stark in forum Sve i svašta
    Replies: 2
    Last Post: 15-05-05, 19:40
  5. Ciji je to ministar????????
    By Hari Krisna in forum Budućnost Crne Gore
    Replies: 5
    Last Post: 14-10-04, 00:15

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •