Page 61 of 70 FirstFirst ... 1151575859606162636465 ... LastLast
Results 1,501 to 1,525 of 1741

Thread: Zasto ste otisli u drugu zemlju?

  1. #1501
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ništa samo nek zaborave CG.kako su mogli pobjeći .Nikada ne mogu nikome oprostiti što je napustio CG.Ako je voliš ostani u njoj bilo kakva da je.Isto kao i porodica.Nemožeš je se odreći i pobjeći i uzeti neku drugu već ostati u njoj kakva god da jeste.Možeš ali nije ljudski i humano!

  2. #1502
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    863
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Ja mislim da ovi u siriji treba da ostanu u svojoj drzavi i da se pomire sa zivotom jer je puno vole i tu su rodjeni

    Послато са SM-G357FZ уз помоћ Тапатока

  3. #1503
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Podgorica-Grade NEmili
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Bole62 je pogrijesi rubriku, nesto je drugo htio da kaze, a i mora da super zivi cim se ne zali....i niti dje ide iz cg, ka da je niko drugi ne voli bez on...gluposti!!!

  4. #1504
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Niko nije rekao da super živim.Ali nikada nebih je napustio ni da je rat niti išta.Samo kukavice bježe!

  5. #1505
    Join Date
    Aug 2009
    Location
    Podgorica
    Posts
    16,537
    Thanks Thanks Given 
    5,441
    Thanks Thanks Received 
    3,900
    Thanked in
    1,540 Posts

    Default

    Pa ti ostani brate ako treba ratuj ka ovi u bosnu sto se osakatise I izginuse a politicari koji su ih palili prvi zapalili. Onda nakon nekih 20 god kao da nista nije bilo. Bratstvo I jedinstvo. Sjedimo ja I ti tebra odjw, neka nam lomi sve ovo proda pa kad ostaramo a drzava bankrotira nwcu imat ni ove 270e penzije sto mi tata ima.

    Treba otic dje bilo I pokusat ova drzava nam nije dala nista niti ce, drzava je napravila privatno drustvo koje daje narodu taman koliko mu treba da prezivi. U sve litrije,volije, sve sto oni drze plata je 200e I sve nogom u vuzicu. Reci ovima sa sjevera sto su se nakupili u og pa jedno radi jedno pazi djecu I placaju stan,srecni kukavci jer napokon dosli da rade a to sto je nekad u ebenu andrijevicu bilo tri fabrike se zaboravilo. Brate ispran ti je mozak potpuno.

    Sent from my HUAWEI GRA-L09 using Tapatalk

  6. #1506
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,767
    Thanks Thanks Given 
    10,923
    Thanks Thanks Received 
    2,128
    Thanked in
    1,087 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    @ Zvoncia & Fico

    Nijesu sve price iz dijaspore tako tmurne, naprotiv vecina ih je pozitivna i neki ljudi su se prosto preporodili u drzavama koje su (za razliku od nase) dobro organizovane.
    Uglavnom su to pametni i vrijedni ljudi koji su dolaskom u organizovani sistem pronasli sebe.
    Nostaligija postoji i bilo bi cudno da je nema (po mome misljenju) ali poslovna uspjesnost uglavnom vodi ka zadovoljstvu i tada je lakse privici se na socijalne razlike.

    Moj problem postoji sa ljudima koji misle da kao nekvalifikovana radna snaga mogu poc na zapad i napravit nesto. Takvi naravno postoje ali se mjere u procentima.
    Ti ljudi jednostavno moraju da shvate da zivot na zapadu od slabo placenog posla je ekvivalent ako ne i gori od Crne Gore. U takvoj situaciji, nostalgija predstavlja nepremestivu prepreku za svakoga tako da ne cudi da ljudi puknu fizicki i mentalno totalno.
    Naravno da nijesu i sreća da nijesu, ali ljudi, kao što si lijepo primijetio su oni koji mogu ili ne mogu da se naviknu sa manje ili više posledica. Što se mene tice, vrlo sam prilagoljiva i sigurno bih mogla da prihvatim zapadni način života, medjutim nijesam sigurna da to želim niti da sam ikada željela. Ima to veze i sa ambivijom, željama, htjenjima, mogućnostima. Ono sto je sigurno jeste da znam i one koji su jako zadovoljni životom tamo, pate za domovinom i jedino za čim pate je to "sjećanje" na domovinu jer čim prekroče preko granice susretnu se sa njenim sjajem i bijedom i onda požele da nijesu ni došli....a ono moje "negativno" iskustvo je negativno samo zarad nekih mentalitetskih prepreka, inače je vrlo pozitivno, jer ljudi jako dobro žive tamo gdje su, ovdje tako nikada ne bi mogli
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #1507
    Join Date
    Feb 2004
    Location
    www
    Posts
    3,049
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    2
    Thanked in
    2 Posts

    Default

    Čitam i... Nevera!
    Globetrotting

  8. #1508
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Hhh

    Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  9. #1509
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bole62 View Post
    Ništa samo nek zaborave CG.kako su mogli pobjeći .Nikada ne mogu nikome oprostiti što je napustio CG.Ako je voliš ostani u njoj bilo kakva da je.Isto kao i porodica.Nemožeš je se odreći i pobjeći i uzeti neku drugu već ostati u njoj kakva god da jeste.Možeš ali nije ljudski i humano!
    Meni vala i ne moras oprostiti,izdrzacu nekako.
    U Crnu Goru nijesam dolazio pet godina,dodjoh taman u januaru,kad sam se i odje registovao,mislio da ostanem,da pocnem neki posao,sreca na vrijeme odustah,kakva se fukara obogatila,ko se sve pita u ovoj drzavi,ko je neko ime,ostajem jos nekih mjesec dva,da rasprodam ovo sto mi je odje ostalo,i da se nikad vise ne vratim,ne pada mi na pamet da odje djecu podizem,da rade kod ovih sto su sve pokrali,ti prihvatas da tvoje dijete sjutra radi kod sina recimo Veska Barovica,ili Vesa Pejovica,moja nece,Kad sam otisao ostavio sam Pejovica u Nk,on je tada dovozio kradena auta iz italije,(danas KAP jbt posjeduje)sa Miljkom Brkuljanon,koji pravi zgrade,a Batko mesar,je danas vlasnik mesne industrije,Dzigi direktor Lutije,Brano biznismen,onaj kum Ban sto je na trafiku radio gazda,da ne nabrajam vise.Nije ni ljudski ni humano da ostanem,a jesam li volio Cg jesam,sad,ne znam.

  10. #1510
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    424
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Meni vala i ne moras oprostiti,izdrzacu nekako.
    U Crnu Goru nijesam dolazio pet godina,dodjoh taman u januaru,kad sam se i odje registovao,mislio da ostanem,da pocnem neki posao,sreca na vrijeme odustah,kakva se fukara obogatila,ko se sve pita u ovoj drzavi,ko je neko ime,ostajem jos nekih mjesec dva,da rasprodam ovo sto mi je odje ostalo,i da se nikad vise ne vratim,ne pada mi na pamet da odje djecu podizem,da rade kod ovih sto su sve pokrali,ti prihvatas da tvoje dijete sjutra radi kod sina recimo Veska Barovica,ili Vesa Pejovica,moja nece,Kad sam otisao ostavio sam Pejovica u Nk,on je tada dovozio kradena auta iz italije,(danas KAP jbt posjeduje)sa Miljkom Brkuljanon,koji pravi zgrade,a Batko mesar,je danas vlasnik mesne industrije,Dzigi direktor Lutije,Brano biznismen,onaj kum Ban sto je na trafiku radio gazda,da ne nabrajam vise.Nije ni ljudski ni humano da ostanem,a jesam li volio Cg jesam,sad,ne znam.
    U dvije recenice si opisao zašto treba otići odavde, i ne okretati se...


    Sent from my iPhone using Tapatalk

  11. #1511
    Join Date
    Dec 2011
    Posts
    3,464
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    18
    Thanked in
    10 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Oliver Nedeljkovic View Post
    Meni vala i ne moras oprostiti,izdrzacu nekako.
    U Crnu Goru nijesam dolazio pet godina,dodjoh taman u januaru,kad sam se i odje registovao,mislio da ostanem,da pocnem neki posao,sreca na vrijeme odustah,kakva se fukara obogatila,ko se sve pita u ovoj drzavi,ko je neko ime,ostajem jos nekih mjesec dva,da rasprodam ovo sto mi je odje ostalo,i da se nikad vise ne vratim,ne pada mi na pamet da odje djecu podizem,da rade kod ovih sto su sve pokrali,ti prihvatas da tvoje dijete sjutra radi kod sina recimo Veska Barovica,ili Vesa Pejovica,moja nece,Kad sam otisao ostavio sam Pejovica u Nk,on je tada dovozio kradena auta iz italije,(danas KAP jbt posjeduje)sa Miljkom Brkuljanon,koji pravi zgrade,a Batko mesar,je danas vlasnik mesne industrije,Dzigi direktor Lutije,Brano biznismen,onaj kum Ban sto je na trafiku radio gazda,da ne nabrajam vise.Nije ni ljudski ni humano da ostanem,a jesam li volio Cg jesam,sad,ne znam.
    Ljubomora, a...!
    bježi, bježi...

  12. #1512
    Join Date
    Jan 2015
    Posts
    763
    Thanks Thanks Given 
    26
    Thanks Thanks Received 
    11
    Thanked in
    8 Posts

    Default

    Da,da,provalio si me,svak normalan je ljubomoran na ulicare,bjezim,bjezim.
    A i taj na avatar ti je postenje zivo.

  13. #1513
    Join Date
    Mar 2008
    Location
    Indie OTS
    Posts
    17,996
    Thanks Thanks Given 
    254
    Thanks Thanks Received 
    1,908
    Thanked in
    674 Posts

    Default

    Bjezite dusmani ,mi cemo cuvat nasu lijepu Crnu Goru.Ovakvi kao vi nam ne trebaju. Crna Gora u <3.

  14. #1514
    Join Date
    Dec 2006
    Posts
    11,460
    Thanks Thanks Given 
    1,918
    Thanks Thanks Received 
    5,170
    Thanked in
    1,783 Posts

    Default

    Moja domovinaaaaa, ne trebate nam takvi, mi ostajemo na braniku majke naše, praviće Blažo hidrocentrale ili nas neće biti...

  15. #1515
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Ljudi vjerujte mi... Ko pocne nesto I radi ga kvalitetno ne moze kiksati...

    Sa druge strane problem je poceti.

    Ne poznajem ni jednog mehanicara, elektricara, vodoinstalatera, kuvara, ugostitelja da je bez posla...

    Dok poznajem dosta menadjera, advoketa itd koji nemaju sta pojesti

    Sent from my Lenovo P70-A using Tapatalk
    One Ring to Rule them all...

  16. #1516
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bole62 View Post
    Sam oda vam kažem ovi što su pobjegli u inostranstvo mogu slobodno da zaborave Crnu Goru.Kad vam niej bila mila ne treba ni sada kad donesete pare da se falite jer pola vas iznajmi auto(tipa X6 ML noviji neki) dodje ovdje na par dana da se i(da oprostite) i onda natrag da perete WC.Ima dosta ljudi što su mogli da pođu na stranu ali im je bilo milije ovih 13812km kvadratnih nego xxxxxxxxxx velika zemlja.Bolje jedna zima u domovinu no sto proljeća u tuđini.Pozdrav!
    Hahahhaha tako je bole patrioto!
    Daj te droge bole...

  17. #1517
    Join Date
    Feb 2004
    Posts
    46,274
    Thanks Thanks Given 
    2,762
    Thanks Thanks Received 
    2,636
    Thanked in
    1,278 Posts

    Default

    bole troluje očigledno
    She is only here to annoy herself!

  18. #1518
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Meni su gori ovi sto je pale na Boleta- Trolleta.
    Mada on i Oliver predstavljaju dva ektrema koja jako zele da polarizuju nas koji smo tu nedje izmedju.

    U svakom slucaju, iako zivim vanka, poprilicno sam alergican na stavove nasih ljudi napolju koji vole da sole pamet svojim zemljacima u domovini (poput nase drugarice Maje recimo)

    Mislim da Crnogrorci i Crnogorke koje zive u CG mnogo bolje poznaju situaciju od nas drugih.

    A nama niko ne moze zabranit da volimo svoj zavicaj.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #1519
    Join Date
    Mar 2012
    Location
    Podgorica-Grade NEmili
    Posts
    153
    Thanks Thanks Given 
    1
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Previse smo posli sa komentarima malo van teme, sve se oko politike vrti, aj da se vratimo malo na temo, i iskustva van Domovine....

  20. #1520
    Join Date
    Jul 2012
    Posts
    14,719
    Thanks Thanks Given 
    1,261
    Thanks Thanks Received 
    891
    Thanked in
    582 Posts

    Default Zasto ste otisli u drugu zemlju?

    Ocete li mi vjerovat ako vam kazem da sam ZA 5 DANA u Americi zaradio 960$? Dje cu te pare zaradit u CG? I posle pročitam post Bole62 i napunim se safre. Naši ljudi ovamo su MILIONERI (gazda je na moje oci primio milion i po dolara za posao koji ce Raditi Max 2 mjeseca). Ovi ostali svi dobro i vrlo dobro žive, niko ne vapi ni za čim, kao sto je slučaj u Cg.
    Ovamo frizeri za 5 dana rada, po 8,9 sati dnevno, ispadnu po 1200$, a nemojte me zajebavat... Ja se vraćam sad za CG da se usavršavam na jednom polju i opet Amerika. TO JE SRECNA ZEMLJA.
    Luksemburg je isto majka.





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    Last edited by Tripleta; 23-08-15 at 01:23.
    Postoje dvije velike ekipe u Milanu - Inter i Inter Primavera. Giuseppe Peppino Prisco.

  21. #1521
    Join Date
    Jan 2010
    Posts
    14,671
    Thanks Thanks Given 
    192
    Thanks Thanks Received 
    308
    Thanked in
    225 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Meni su gori ovi sto je pale na Boleta- Trolleta.
    Mada on i Oliver predstavljaju dva ektrema koja jako zele da polarizuju nas koji smo tu nedje izmedju.

    U svakom slucaju, iako zivim vanka, poprilicno sam alergican na stavove nasih ljudi napolju koji vole da sole pamet svojim zemljacima u domovini (poput nase drugarice Maje recimo)

    Mislim da Crnogrorci i Crnogorke koje zive u CG mnogo bolje poznaju situaciju od nas drugih.

    A nama niko ne moze zabranit da volimo svoj zavicaj.
    Obzirom da ja pripadam generaciji iz CG koja je van CG otisla povodom - obrazovanja i radi sticanja zapadnih navika i kulture, a ne zbog licnih ekonomskih razloga, i da smo mi otisli da bi naucili vise i prenijeli znanje na CG, nas koncept i posmatranje CG je drugacije - nesebicnije.
    Nije mi bila namjera da "solim pamet" nikome, vec samo iz najboljih namjera za dobro CG iskomentarisem ponesto... Mozda to radim na "grublji" nacin za prepametne i tanane, ali samo iz zelje da se nesto pokrene ka pozitivnom i civilizovanom, bar da nalikuje- da se nauci nesto progresivno od proaktivnog zapada.
    Mozda ste u pravu da ih ne treba buditi, jer ionako i meni se pokazuje da je to vise nemoguce.
    Osim toga, cula sam od slicnih vama nesto jako slicno Vasem stavu - "ko ih.... nek ne mrdaju i nek se ne mijenjaju, za bolje nijesu, a mi se onda osjecamo bolje i u lokalu 'uspjesnije' kad ih vidimo gdje su i koliko zaostali za modernim svijetom, a mi cemo ih "voljeti"." To mi je djelovalo gadno i nedobronamjerno, ali ... Sta se moze, u vecini ste.
    Takve "ljubavi" prema CG je previse.
    Moje misljenje da se od CG moglo napraviti zapadno drustvo, ekonomija, stil i sigurnost zivljenja je palo u vodu reakcijom CG "ekonomista" od prije nekoliko dana, i mislim da cu ih pustiti na "miru" sa mojom konstantnom dobronamjernom kritikom koja je kod Vas izazvala mentalnu alergiju ....
    Uzivajte u "netalasajucim" stavovima vecine.
    p.s. Nemojte me vise prozivati na temama koje me se ne ticu, pa ni ova - odavno... Ovaj pdf i temu ostavljam Vama. Adio.
    Hvala Lepo
    Last edited by Maja; 23-08-15 at 02:34.

  22. #1522
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ocete li mi vjerovat ako vam kazem da sam ZA 5 DANA u Americi zaradio 960$? Dje cu te pare zaradit u CG? I posle pročitam post Bole62 i napunim se safre. Naši ljudi ovamo su MILIONERI (gazda je na moje oci primio milion i po dolara za posao koji ce Raditi Max 2 mjeseca). Ovi ostali svi dobro i vrlo dobro žive, niko ne vapi ni za čim, kao sto je slučaj u Cg.
    Ovamo frizeri za 5 dana rada, po 8,9 sati dnevno, ispadnu po 1200$, a nemojte me zajebavat... Ja se vraćam sad za CG da se usavršavam na jednom polju i opet Amerika. TO JE SRECNA ZEMLJA.
    Luksemburg je isto majka.





    Sent from my iPhone using Tapatalk
    US je majka za emigraciju. Ako znas znanje i vrijedan si, samo je nebo granica.
    Ne znam apsolutno nikoga ko je posao a da se pokajao. Naprotiv.
    To sto nije socijalna drzava i sto ima 50 miliona ljudi koji zive gore nego da su u Rozaje ili Andrijevicu mi apsolutno nije kontra argument. To je dokaz da surovi kapitalizam tolerise samo vrijedne i radno sposobne. Ostali idu u kantu za smece.

    Amerika bajoooo. pi..ke na trafikuuu
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  23. #1523
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Tripleta View Post
    Ocete li mi vjerovat ako vam kazem da sam ZA 5 DANA u Americi zaradio 960$? Dje cu te pare zaradit u CG? I posle pročitam post Bole62 i napunim se safre. Naši ljudi ovamo su MILIONERI (gazda je na moje oci primio milion i po dolara za posao koji ce Raditi Max 2 mjeseca). Ovi ostali svi dobro i vrlo dobro žive, niko ne vapi ni za čim, kao sto je slučaj u Cg.
    Ovamo frizeri za 5 dana rada, po 8,9 sati dnevno, ispadnu po 1200$, a nemojte me zajebavat... Ja se vraćam sad za CG da se usavršavam na jednom polju i opet Amerika. TO JE SRECNA ZEMLJA.
    Luksemburg je isto majka.
    Hoces li ti meni vjerovati ako ti kazem da cemo ja i supruga ove godine u Australiji zajedno imati oko 10 000$ mjesecno ? A hoces li mi isto tako vjerovati da vise para mogu da zaradim u CG? Tj. da novac koji zaradim u CG dobijem value for money ? Ne savrseno ali dosta bolje nego tamo.

    Ako hoces da zivis kao covjek a ne kao sezonac, platices oko 2000$ mjesecno rentu i rezije, kafa ti je 4$, kutija cigara 25$, pivo u pubu 8-10$, hrana da ti ne pricam.
    U CG za 50-70 000 mozes da se skucis cak sebi da napravis kucu od jedno 150 kvadrata. Za kucu u pickovcu Melburna moras izdvojiti jedno pola miliona, uzimas na 20-30 godina i placas ratu u visini skoro pola svega sto zaradis.

    Sa druge strane obrazovanje, zdravstvo, desavanja, mogucnosti su nebrojivo vece tamo nego ovdje. Ali ako imas kvalitet i znanje mozes lagano da izdominiras u CG. Ja se vodim sledecom logikom : Bolje biti kralj u svom selu, nego prosjak u gradu.
    U Australiji po satu u zavisnosti sta radim mogu da uzmem 25$ kao gradjevinac, ili 25-35$ kao turisticki agent, sto je dovoljno da ostvaris tkzv. Americki san. Kuca, auto, djeca u skolu i bucaj. U CG moras da se boris za platu od 500eur. Ali ako hoces da otvoris svoju firmu u Australiji npr. zaboravi... Skoro pa uvijek ces raditi za nekoga, i biti neciji radnik... To ja ne volim, nijesam taj tip vise. Isto tako od kad je Tony Abbot premijer, skoro pa je nemoguce emigrirati tamo. Jedino ako si ozenjen za drzavljana/ku ili ako si neko zanimanje koje oni tamo bas bas bas trebaju pa da ti neko posalje pozivno pismo

    Australiju sam uzeo kao primjer jer je kvalitet zivota dosta bolji nego u Americi, kao i plate, nezaposlenost itd.
    Last edited by Gandalf_White; 23-08-15 at 09:08.
    One Ring to Rule them all...

  24. #1524
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    A sto ispricha cojek majko bozija...

    Tony Abbott zaustavio imigraciju,
    tesko imat svoj biznis
    plate i nezaposlenost bolje nego u US
    i moje omiljeno pozitivno pismo od poslodavca :-)
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  25. #1525
    Join Date
    Jul 2008
    Location
    G-spot
    Posts
    20,655
    Thanks Thanks Given 
    96
    Thanks Thanks Received 
    113
    Thanked in
    91 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    A sto ispricha cojek majko bozija...

    Tony Abbott zaustavio imigraciju,
    tesko imat svoj biznis
    plate i nezaposlenost bolje nego u US
    i moje omiljeno pozitivno pismo od poslodavca :-)
    Eto, ti znaš bolje od njega koji je tamo
    "Ja i dalje čekam da mi dokažeš da je Sunce kancerogeno.", Bugi

Page 61 of 70 FirstFirst ... 1151575859606162636465 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 06-04-13, 18:40
  2. IZVOZ auta iz CG u neku drugu zemlju
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 12
    Last Post: 06-07-11, 13:37
  3. K: maticnu ASUS M2N, ili neku drugu am2
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 31-07-10, 11:50
  4. Farbanje u drugu boju ?
    By JOLE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 17-05-10, 21:21
  5. Fenixu drugu mome
    By montenegrina in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 13
    Last Post: 29-05-08, 23:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •