Page 65 of 70 FirstFirst ... 1555616263646566676869 ... LastLast
Results 1,601 to 1,625 of 1741

Thread: Zasto ste otisli u drugu zemlju?

  1. #1601
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    E da nijesam znao da si napustio Zabljak. Dje si se skrasio?
    Ja sam pola godine Zabljak, pola godine Adelaide.

    Ne znam kako si ti uspio da dobijes vizu itd. Ali ja sam za partnersku vizu morao oficijelno da prevedem skoro 200 dokumenata (10eur strana), da dam fejsbuk prepiske, testamente, svaki racun u potonje 4 godine itd itd. Onda umjesto 8-12 mjeseci obrada vize traje 14-18 mjeseci. Nemas nikakve olaksice sto si visokoobrazovan ili bilo sta. Bukvalno cekas pa sta bude. Druga stvar, ti si freelancer sigurno ili nesto tako. Ja sam pricao o otvaranju firme gdje ces da zaposlis druge da rade za tebe, da placas doprinose, regularne poreze i ispostujes SVE regulative. Ja i zena smo planirali da se skrasimo u Aus i otvorimo neki B&B da imamo uz regularne poslove... E druze... Prije ces dobiti u Evropi dozvolu za izgradnju hotela sa 5 zvjezdica na drzavnoj zemlji bez ijednog prikljucka ili upotrebne dozvole, nego sto ces u Australiji ispuniti regulativu i proces za otvaranje 6-7 privatnih soba. Opet kako se kome zalomi i kako ko ima srece.

    Nijesam ljevicar i ne podrzavam ni jednu partiju u Australiji, ali imam zdrav razum. Toni abot je za Aus ono sto je Dzordz Bush bio za Ameriku. Idiot, sexista, mizogin, nesposobnjakovic, rasista i opet idiot. Odgovor na pad akcija u rudarstvu i gubljenje desetine hiljada radnih mjesta nije bilo stimulacija ekonomije na neki drugi nacin, vec otpustanje desetina hiljada socijalnih radnika koji su inace u deficitu. Njegov odogovor na vjestacki rast nekretnina proteklih 7-8 godina a posebno 2-3 protekle je podrzavanje tog rasta, iako analiticari predvidjaju da ce real estate bubble da pukne sredinom 2017 godine. Prosjecna kuca u Sidneju je 1 milion ausD. Halo 1milion za kucu. I zamisli kad pukne bublic i nesto sto je placeno meleon bice 600-700 000. Gubis trecinu cijene preko noci.

    Sto se tice nezaposlenosti u Australiji, zena mi je bila socijalni radnik dugo vremena. I nezaposlenost u AUS nije visoka to je oko 5%, vec ljudi siluju socijalni sistem koji je najbolji na svijetu. Ljudi zive u public housing unitima, dobijaju bonove za hranu, i neko te za ruku vodi da ti nadje posao. A ti taj posao namjerno izgubis posle par dana jer ti vise odgovara da sjedis kuci i pusis travu. Onda 3% populacije Australije su Aboridzini i dobar dio njih samo loche po parkovima i ne rade nista jer im je drzava tako omogucila. Pa su i oni dobar dio ove nezaposlenosti.

    Nego da ne duzim, evo danas imam preko 20 gostiju iz Australije, to je neki dnevno prosjek. Jos ni jednom, ni jedan jedini put nisam cuo da i jedan mladi Australijanac/ka podrzava Tonija Abota, nego ga dizu na sprdnju.. Ne vjerujem da mozes afirmativno pricati o njemu...
    Last edited by Gandalf_White; 27-08-15 at 09:10.
    One Ring to Rule them all...

  2. #1602
    Join Date
    Oct 2014
    Posts
    220
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Oprostite nisam htio ništa ružno da kažem ali sam ja na državni fakultet(privatni da upišem?Milu da dajem pare?A ovoliko nas je pokrao da oproste drugovi udbaši koji čitaju mislio sam na Mila Radovanova iz moga sela ).Upisao sam PMF Računarstvo i IT.Znao sam da je nešto čak i jeftinije(samo budale misle da je ođe najeftinije najbolje itd),ali nisam znao sve podatke.Znam da je smještaj skup ali s obrziom kad plati čoek sve dažbina mora mu više ostati nego ovdje.Drugo niste imali potrebe da se sprdane meni ništa niste uradili samo vama.Ja sam pitao još kao i dijete od 19 godina što bi pitalo.Pozdrav

  3. #1603
    Join Date
    Aug 2004
    Location
    Podgorica, Montenegro
    Posts
    16,011
    Thanks Thanks Given 
    553
    Thanks Thanks Received 
    791
    Thanked in
    345 Posts

    Default

    bole u prave si godine da nedje odes i da se iscimash malo , nemoj cekat , jer sto si stariji sve je teze poci. Mozda ti je najbolje sad fino da zagrijes stolicu i ucis, uz to skupljaj pare pa sledece ljeto opicis za ameriku na 3-4mj. ima sad nekoliko agencija koje ti nadju posao i sve . Ako ti se svidi i ako se snadjes , onda gadji na vece,duze i bolje poslove
    " If you love something let it go, if it comes back to you it's yours. If it doesn't, it never was."

  4. #1604
    Join Date
    Aug 2015
    Posts
    18
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Ja sam pola godine Zabljak, pola godine Adelaide.

    Ne znam kako si ti uspio da dobijes
    vizu itd. Ali ja sam za partnersku vizu morao oficijelno da prevedem skoro 200 dokumenata (10eur strana), da dam fejsbuk prepiske, testamente, svaki racun u potonje 4 godine itd itd. Onda umjesto 8-12 mjeseci obrada vize traje 14-18 mjeseci. Nemas nikakve olaksice sto si visokoobrazovan ili bilo sta. Bukvalno cekas pa sta bude. Druga stvar, ti si freelancer sigurno ili nesto tako. Ja sam pricao o otvaranju firme gdje ces da zaposlis druge da rade za tebe, da placas doprinose, regularne poreze i ispostujes SVE regulative. Ja i zena smo planirali da se skrasimo u Aus i otvorimo neki B&B da imamo uz regularne poslove... E druze... Prije ces dobiti u Evropi dozvolu za izgradnju hotela sa 5 zvjezdica na drzavnoj zemlji bez ijednog prikljucka ili upotrebne dozvole, nego sto ces u Australiji ispuniti regulativu i proces za otvaranje 6-7 privatnih soba. Opet kako se kome zalomi i kako ko ima srece.

    Nijesam ljevicar i ne podrzavam ni jednu
    partiju u Australiji, ali imam zdrav razum. Toni abot je za Aus ono sto je Dzordz Bush bio za Ameriku. Idiot, sexista, mizogin, nesposobnjakovic, rasista i opet idiot. Odgovor na pad akcija u rudarstvu i gubljenje desetine hiljada radnih mjesta nije bilo stimulacija ekonomije na neki drugi nacin, vec otpustanje desetina hiljada socijalnih radnika koji su inace u deficitu. Njegov odogovor na vjestacki rast nekretnina proteklih 7-8 godina a posebno 2-3 protekle je advokat podrzavanje tog rasta, iako analiticari predvidjaju da ce real estate bubble da pukne sredinom 2017 godine. Prosjecna kuca u Sidneju je 1 milion ausD. Halo 1milion za kucu. I zamisli kad pukne bublic i nesto sto je placeno meleon bice 600-700 000. Gubis trecinu cijene preko noci.

    Sto se tice nezaposlenosti u Australiji, zena mi je bila socijalni radnik dugo vremena. I nezaposlenost u AUS nije visoka to je oko 5%, vec ljudi siluju socijalni sistem koji je najbolji na svijetu. Ljudi zive u public housing unitima, dobijaju bonove za hranu, i neko te za ruku vodi da ti nadje posao. A ti taj posao namjerno izgubis posle par dana jer ti vise odgovara da sjedis kuci i pusis travu. Onda 3% populacije Australije su Aboridzini i dobar dio njih samo loche po parkovima i ne rade nista jer im je drzava tako omogucila. Pa su i oni dobar dio ove nezaposlenosti.

    Nego da ne duzim, evo danas imam preko 20 gostiju iz Australije, to je neki dnevno prosjek. Jos ni jednom, ni jedan jedini put nisam cuo da i jedan mladi Australijanac/ka podrzava Tonija Abota, nego ga dizu na sprdnju.. Ne vjerujem da mozes afirmativno pricati o njemu...

    Druze jako koristan post... samo misljenja sam da je stopa nezaposlenosti u Australiji mnogo veca od 5%, cak sam negdje citao u novinama da je to cak oko 9%

  5. #1605
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,419
    Thanks Thanks Given 
    2,834
    Thanks Thanks Received 
    4,718
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    "Australia's estimated seasonally adjusted unemployment rate for July 2015 was 6.3 per cent, an increase of 0.3 percentage points (based on unrounded estimates) from a revised 6.1 per cent for June 2015."

    http://www.abs.gov.au/ausstats/[email protected]%202015
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  6. #1606
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    One Ring to Rule them all...

  7. #1607
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    Ma oni sami daju otkaze da bi putovali.

  8. #1608
    Join Date
    Jul 2004
    Location
    Earth
    Posts
    30,419
    Thanks Thanks Given 
    2,834
    Thanks Thanks Received 
    4,718
    Thanked in
    2,487 Posts

    Default

    Uporedjivanja radi, mislim da je kod nas nezaposlenost trenutno 13.5% ('oficijalno') i to u sezoni... Van sezone je bilo (i vratice se) nekih 15%.

    P.S. Ako se gleda po godinama, nezaposlenost kod mladih je najmanje duplo toliko. I to nekako dosta govori samo od sebe.
    --------------------------
    Do Not Disturb.
    --------------------------


  9. #1609
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Sten View Post
    Ma oni sami daju otkaze da bi putovali.
    Ima i toga dosta. Das otkaz i pichi. To je za nas van svake pameti.

    Kako to obicno radi omladina od 25-35. Dodju do trenutka kad bukvalno moraju da kupe kucu i da je otplacuju milion godina. Sa strane stave depozit za kucu, ostalo odu u evropu 3-6-12-24mjeseca, izopustaju se i onda se vracaju na ropstvo. Rente su nenormalne pogotovo u Sidneju i Melburnu.

    I onda se ljudima vise isplati da ne placaju rentu nego da putuju a kad se vrate kupe kucu i zarobe se sledece 30 godina... Alo 20-30 godina ne smijes ostati bez posla jer ostanes li bez posla ostajes i bez kuce... uh uh uh Strah chemer i jad.

    A Australijanci inace nijesu preveliki krvavi radnici. Recimo svake godine su u deficitu beraca voca, pa tako da bi produzili vizu gradjani Velike Britanije moraju da idu i beru voce
    Ni malo nije losa zarada kad se izvjestis, ljepse je brati voce nego povrce. Recimo na cherry picking mozes lagano uzeti 150dolara dnevno, ako bas stisnes moze i do 200 da ide. Na farmama npr. posla nikad ne fali, i sto je najjace od svega plate te odlicno kesh na ruke, nista porez i te fore. Ali ljudi jednostavno nece da rade, nijesu navikli na fizicke poslove....


    Ono sto sam ja zakljucio putujuci, radeci i upoznajuci ljude da je mentalitet ljudi iz Australije a i donekle iz Novog Zelanda najopusteniji. U Engleskoj recimo te karaju i ispiraju mozak, probni radovi, chuda, trebaju im sati da se dogovore dje ce zakucati 2 eksera. U Australiji ti kazu odradi nesto i ti radis, rjesavas problem, zavrsavas. I ako radis kako treba oni to mnogo mnogo mnogo cijene.
    Last edited by Gandalf_White; 27-08-15 at 13:47.
    One Ring to Rule them all...

  10. #1610
    Join Date
    Nov 2014
    Posts
    703
    Thanks Thanks Given 
    91
    Thanks Thanks Received 
    7
    Thanked in
    7 Posts

    Default

    E kad smo vec kod branja voca, zna li neko dje se moze aplicirat za beraca voca u nordijskim zemljama?

  11. #1611
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Raquel View Post
    Da li bi se vratili i pod kojim okolnostima?

    Iskreno...
    Evo da se ukljucim. U inostranstvo sam morao da idem zbog krvne osvete. Nakon 5 godina, stvar se ispeglala (toknuli sam nekog daljenjg rodjaka, kojeg inace niko nije volio, pa onda nakon toga potrcali da se umirimo) i vrnuo sam se. Mogu vam reci da je napolju lijepo ako imas para i ne radis previse, ali je kuci ipak najbolje

    Toliko od mene.
    Vecina ljudi je zla

  12. #1612
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Sten View Post
    E kad smo vec kod branja voca, zna li neko dje se moze aplicirat za beraca voca u nordijskim zemljama?
    Odlicno pitanje. Jedan moj brat blizanac od tetke je godinama radio na nordijskim plantazama lubenica i fine je pare zaradjivao. Doduse, nema gore voca previse, a aspiranata za te poslove je masu. Pogotovo sto su im zemljoposjedi rascjepkani, kao kod nas- sem tih par vecih plantaza u arktickom krugu.

    Tesko se probiti, ali ne bih da te demotivisem.
    Vecina ljudi je zla

  13. #1613
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Zanimljivo je citat postove gandalfa

  14. #1614
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Zanimljivo je citat postove gandalfa
    Kao i svaku dobru beletristiku. Inace izmislja, znam ga ja - ima jednu plantazu malina u niksicko Gornje polje. Jedno godisnje se spusti do Budve i tamo se prenreazi golim ribama i onda pocne da fantzira kako zivi od danas do sjutra, od Pekinga preko Valparaisa do Tomska. Ono, nije los lik, ali kad zalaufuje, umije da cudan malo bude. Uglavnom bezopasan
    Vecina ljudi je zla

  15. #1615
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by GRUNA'STAR View Post
    Zanimljivo je citat postove gandalfa

    Mozda nesto i naucis a
    One Ring to Rule them all...

  16. #1616
    Join Date
    Jul 2015
    Posts
    39
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Da se i ja ukljucim, nisam citao predhodne postove, ne znam je li ko vec pitao, ali sta mislite po vama dje je najbolje otici, Svajcerska, ili ipak nedje drugo, dje je to najbolji zivot?

  17. #1617
    Join Date
    Feb 2011
    Posts
    4,984
    Thanks Thanks Given 
    17
    Thanks Thanks Received 
    366
    Thanked in
    213 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by acocokii View Post
    Da se i ja ukljucim, nisam citao predhodne postove, ne znam je li ko vec pitao, ali sta mislite po vama dje je najbolje otici, Svajcerska, ili ipak nedje drugo, dje je to najbolji zivot?
    Sri lanka ili kambodza

  18. #1618
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Gandalf_White View Post
    Nego da ne duzim, evo danas imam preko 20 gostiju iz Australije, to je neki dnevno prosjek. Jos ni jednom, ni jedan jedini put nisam cuo da i jedan mladi Australijanac/ka podrzava Tonija Abota, nego ga dizu na sprdnju.. Ne vjerujem da mozes afirmativno pricati o njemu...
    Pusti ti tu mladez, potpuno nerelevantni sagovornici.
    Covjeka je izabrala partija i prije par mjeseci potvrdila svoj izbor.
    Ja sam licno simpatizer nekog drugog lidera ali kad vecina u mojoj partiji tako misli ja to prihvatam.
    Pa nijesam vishe u CG da mijenjam partije ka' carape zbog licne netrpeljivosti.
    Liberali >>> Laburisti vazda bilo i bice

    Ove etikete koje mu lijepe ljevicari su besmislene. Cus Abbott, rasista!? Ne sprdaj se casti ti.
    'Gdje ce biti nacionalni praznik kada se izvuce bod protiv Estonije, Albanije...'
    V.Drljevic-DAN

  19. #1619
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    aj se sad vas dvojica pobijte zbog australijske politike i time pokazite da ste se civilizovali na zapadu i izdigli iznad nasih tuznih obicaja dje ocemo jedni drugima oci izvadit' zbog politickih neslaganja
    Vecina ljudi je zla

  20. #1620
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Pusti ti tu mladez, potpuno nerelevantni sagovornici.
    Covjeka je izabrala partija i prije par mjeseci potvrdila svoj izbor.
    Ja sam licno simpatizer nekog drugog lidera ali kad vecina u mojoj partiji tako misli ja to prihvatam.
    Pa nijesam vishe u CG da mijenjam partije ka' carape zbog licne netrpeljivosti.
    Liberali >>> Laburisti vazda bilo i bice

    Ove etikete koje mu lijepe ljevicari su besmislene. Cus Abbott, rasista!? Ne sprdaj se casti ti.
    Nije rasista Toni ne... Svi imaju pravo na izbor. Po meni licno, ljudi koji mogu da zaokruze Tonija abota su isti kao ljudi koji zaokruze Donalda Trampa.
    Evo sta se dogadja danas u Melburnu. Grancina policija je pokusala da patrolira gradom i nasumicno zaustavlja ljude i trazi im vize i pasose. Kao gestapo... To nije rasisticki i antiimigracijiski ne ne ... To je normalno kao gestapo...

    Zamisli covjeka - premijera zemlje pogine mu vojnik on kazhe "Shit happens" ahhahahahahha dafaq ?





    http://www.smh.com.au/federal-politi...10-140qnp.html

    Covjek je idiot kompletni... Ali lako je popalit desnichare, farmere i baushtelce.. Svaki intelektualac ili iole obrazovana osoba samo prevrne ocima kad ga vidi ili cuje


    Zamisli tipa koji se bori protiv obnovljivih izvora energije Kaze vjetrogeneratori su ruzni, da bi lobirao za druge industrije prljave i odvratne... Hellooo 21 vijek

    http://www.theguardian.com/environme...r-in-australia
    Last edited by Gandalf_White; 28-08-15 at 09:45.
    One Ring to Rule them all...

  21. #1621
    Join Date
    Sep 2004
    Location
    bijeli svijet
    Posts
    3,134
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    5
    Thanked in
    3 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Bonja the Zmaj View Post
    aj se sad vas dvojica pobijte zbog australijske politike i time pokazite da ste se civilizovali na zapadu i izdigli iznad nasih tuznih obicaja dje ocemo jedni drugima oci izvadit' zbog politickih neslaganja
    Izdiga se Moracikus i civilizova, i htio bi još, ali mu ljevičarski šljam nametnuo poreze, pa ga sputava u njegovim plemenitim djelatnostima. Ne možeš pobjeć od ljevičarskog šljama danas. Ja lično razmišljam da tražim utočište u Somaliji gdje je porez stvar izbora i gdje se dosta lagodno živi jer ne plaćaš papreno državne usluge. Ja vjerujem da će i on tamo uskoro jer vidim da su ga dobro pritisli. Slušajte čovjeka, daako vi što pređe.

  22. #1622
    Join Date
    Mar 2005
    Location
    Brijeg od Morace
    Posts
    3,342
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    32
    Thanked in
    24 Posts

    Default

    Nemate pojma obojica. Konzervativci su podigli ovu zemlju I obezbjedili nam standard koji sada imamo. Ultra ljevicari samo palamude I trose ono sto se za vlade liberala stvori. Umjesto da se bave pravima radnicke klase oni nam sole pamet novim svjetskim poretkom globalnim zagrijavanjem I zastitom ljudskih prava dokazanih terorista I kriminalaca.
    Sto puta vidjeno u anglosaksonskim drustvima. Desnica stvara a ljevica trosi

  23. #1623
    Join Date
    May 2008
    Location
    NK
    Posts
    4,588
    Thanks Thanks Given 
    135
    Thanks Thanks Received 
    61
    Thanked in
    36 Posts

    Default

    kako ste zadovoljni pozorisnom i balet scenom u australiji?

  24. #1624
    Join Date
    Nov 2004
    Location
    alive and kickin'
    Posts
    6,991
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    1
    Thanked in
    1 Post

    Default

    Quote Originally Posted by Feeleep View Post
    kako ste zadovoljni pozorisnom i balet scenom u australiji?
    Konacno pitanje na mjestu. Mada mislim da ova dvojica ne trose kulturu, tako da se ne's 'ljeba najes' od odgovora.
    Vecina ljudi je zla

  25. #1625
    Join Date
    Jan 2004
    Location
    Zimovrel
    Posts
    21,573
    Thanks Thanks Given 
    206
    Thanks Thanks Received 
    1,943
    Thanked in
    786 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by Moracikus View Post
    Nemate pojma obojica. Konzervativci su podigli ovu zemlju I obezbjedili nam standard koji sada imamo. Ultra ljevicari samo palamude I trose ono sto se za vlade liberala stvori. Umjesto da se bave pravima radnicke klase oni nam sole pamet novim svjetskim poretkom globalnim zagrijavanjem I zastitom ljudskih prava dokazanih terorista I kriminalaca.
    Sto puta vidjeno u anglosaksonskim drustvima. Desnica stvara a ljevica trosi

    Au druzheeeeeeee...

    Nemam rijeci.
    One Ring to Rule them all...

Page 65 of 70 FirstFirst ... 1555616263646566676869 ... LastLast

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Replies: 25
    Last Post: 06-04-13, 18:40
  2. IZVOZ auta iz CG u neku drugu zemlju
    By cvxcomputers in forum Automobilizam
    Replies: 12
    Last Post: 06-07-11, 13:37
  3. K: maticnu ASUS M2N, ili neku drugu am2
    By alien in forum Ostali oglasi
    Replies: 4
    Last Post: 31-07-10, 11:50
  4. Farbanje u drugu boju ?
    By JOLE in forum Automobilizam arhiva
    Replies: 66
    Last Post: 17-05-10, 21:21
  5. Fenixu drugu mome
    By montenegrina in forum Rođendani, svadbe, ostalo... :)
    Replies: 13
    Last Post: 29-05-08, 23:54

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •