Results 1 to 8 of 8

Thread: Recite mi pozitivna i negativna o očnoj ambulanti (oftamologija) u KBC-u?

  1. #1
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Question Recite mi pozitivna i negativna o očnoj ambulanti (oftamologija) u KBC-u?

    E vako što bi reko Radosav..... svi pricaji i svi znaju da nam je stanje u zdrastvu katastrofalno pod uticajem korupcije i bahatosti osoblja KBC-a...
    ali mene konkretno zanimaju Vaša iskustva u vezi OČNE ambulante KBC-a??
    Naime, prije neki dan išao sam da zakažem pregled da bi mi odredili dioptriju za naočare i da iskontrolišem očni pritisak, i neki su me savjetovali da bi bilo dobro da odnesem sestri ili doktoru čokoladu i kafu i slično da bi prije završio pregled....
    ja onako malo tvrdoglav nisam htio da dajem pare i podjem tamo i oni me ladno zakazaše za tri mjeseca da dodjem... ja tražim fino da mi da potvrdu da idem privatno o trošku države pošto je preko mjesec dana čekanje ona sestra mi bahato odgovara i dere se nešto na mene ali na kraju posle svadje dade mi nekako tu djavolu potvrdu.... i onda sam išao privatno dje su mi džabe odradili pregled ali su me odrali za okvir i naočare ali to je druga tema....

    e ajde sad mi vi pricajte vaša pozitivna (kojih isto vjerujem da ima) i negativna iskustva u vezi famozne OČNE AMBULANTE U KBC-u ....

  2. #2
    Join Date
    Feb 2010
    Posts
    1,186
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    meni sestra od ujaka ima bas problema sa ocima, prije par godina odjednom je pa skoro izgubila vid, dugo je bila an lijecenju u beogradu, primila je preko 500 injekcija u oba oka (e pa mozete zamislit kako je to, injekcija u oko !!!!) i sad ide kod nas u kbc kad joj se to pogorsa jer joj se vraca vidi, pa onda opet zamuti i sve tako, i cujem da hvali nekog dr Radunovica tamo i osoblje i ima jos neka doktorica, al su vjerovatno fini prema njoj obzirom da je fenomen i niko, pa ni u bg-u (a to nije neki limit ) ne znaju zasto joj se to javlja, a ovo za dioptriju i to sigurno nemaju strpljenja...
    Me, myself and I

  3. #3
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    a isao sam ja kod radunovica ranije i veoma je dobar.... sto se tice sestara jedna sestra tamno crvene kose mislim da se rajka ili ranka zove je veoma ljubazna, i jedna specijalizantkinja plava je ljubazna, a ove ostale samo nek su zdravo

    ajmo pricajte ostali vasa pozitivna i negativna iskustva

  4. #4
    Join Date
    Feb 2012
    Location
    PODGORICA
    Posts
    931
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    0
    Thanked in
    0 Posts

    Default

    Radunovic je fenomenalan lik, veoma odgovoran i tacan kad je struka u pitanju, a generalno vrlo prijatan i korektan. Sto se tice ostalih, valjalo bi ispratiti njegov primjer.
    Mudar covjek ne kaze sve sto misli, ali misli sve sto kaze.

  5. #5
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    a ima li komentare na ponasanje sestara u ocnoj ambulanti? i ja imam dobro iskustvo sa doktorima za razliku od sestara...

  6. #6
    Join Date
    Apr 2006
    Location
    Podgorica
    Posts
    29,753
    Thanks Thanks Given 
    10,870
    Thanks Thanks Received 
    2,121
    Thanked in
    1,083 Posts

    Default

    evo najsvježije iskustvo, od petka...moj tata evo par dana ima neku crvenu tačku u vidnom polju, kao laser i izabrani mu je dao uput, on otišao u KBC i sestra mu zakazuje pregled za kraj maja?!?!?!?!
    On joj objašnjava da nije kontrola u pitanju a ona mu vrlo ljubazno reče da ode kod izabranog doktora, da mu on napiše HITNO na uputu i da će ga isti dan primiti...tako je i bilo, tata je u petak završio pregled, sve ok, doktorica neka je bila koja ga je ispregledala dobro dala mu terapiju i to je to!
    E sad, kako je moguće da se čeka tri mjeseca na pregled, ne znam, ali je moguće i stvarno bi trebalo pokrenuti to pitanje...ajde razumijem kontrola da se zakaže za mjesec dana, ali ako me oko boli da čekam tri mjeseca?! To je sumanuto!
    Sovršenstvo tvorenija, tainstvene sile bože,
    ništa ljepše, nit’ je kada, niti od nje stvorit može!

  7. #7
    Join Date
    Oct 2010
    Posts
    7,411
    Thanks Thanks Given 
    70
    Thanks Thanks Received 
    873
    Thanked in
    518 Posts

    Default

    Quote Originally Posted by zvoncica View Post
    evo najsvježije iskustvo, od petka...moj tata evo par dana ima neku crvenu tačku u vidnom polju, kao laser i izabrani mu je dao uput, on otišao u KBC i sestra mu zakazuje pregled za kraj maja?!?!?!?!
    On joj objašnjava da nije kontrola u pitanju a ona mu vrlo ljubazno reče da ode kod izabranog doktora, da mu on napiše HITNO na uputu i da će ga isti dan primiti...tako je i bilo, tata je u petak završio pregled, sve ok, doktorica neka je bila koja ga je ispregledala dobro dala mu terapiju i to je to!
    E sad, kako je moguće da se čeka tri mjeseca na pregled, ne znam, ali je moguće i stvarno bi trebalo pokrenuti to pitanje...ajde razumijem kontrola da se zakaže za mjesec dana, ali ako me oko boli da čekam tri mjeseca?! To je sumanuto!
    zakazuju za tri mjeseca zato sto fizicki nemogu da postignu prije da zavrse.... e upravo zato svako moze da trazi potvrdu da ide kod privatnika ako nemoze u roku od mjesec dana da zavrsi pregled... e to se moze jedino dobiti sa prepirkom sa sestrom zato sto oni daju te potvrde jedino bas kad moraju jer im je tako naredjeno iz uprave zato sto bolnica placa svaki pregled privatnim ustanovama.... ja sam se zato raspravljao sa sestrom dok mi nije dala potvrdu.....

  8. #8
    Join Date
    Sep 2010
    Posts
    688
    Thanks Thanks Given 
    0
    Thanks Thanks Received 
    22
    Thanked in
    15 Posts

    Default

    meni je jedan mladi oftamolog u kbc-u prije 4god.totalno promasio dioptriju. rekao mi je bukvalno da naocare ne nosim samo kad spavam. srecom pa ne uradih naocare po njegovom receptu nego sam posla privatno i konstatovana mi je suprotna, vrlo mala dioptrija koja se vremenom skida.

Thread Information

Users Browsing this Thread

There are currently 1 users browsing this thread. (0 members and 1 guests)

Similar Threads

  1. Recite mi sto je ovo ne bih da se otrujem..
    By PrijekiLijek in forum Sve i svašta
    Replies: 28
    Last Post: 18-02-12, 00:00
  2. Replies: 12
    Last Post: 19-08-10, 07:46
  3. krvna grupa AB pozitivna
    By zvoncica in forum Sve i svašta
    Replies: 0
    Last Post: 23-07-10, 13:59
  4. Negativna iskustva
    By Zodiac in forum Ljubav
    Replies: 89
    Last Post: 05-01-10, 15:07
  5. E recite mi sad
    By Desert Eagle in forum Sve i svašta
    Replies: 51
    Last Post: 20-09-04, 14:19

Bookmarks

Bookmarks

Posting Permissions

  • You may not post new threads
  • You may not post replies
  • You may not post attachments
  • You may not edit your posts
  •