Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    3,882
    Views
    428,495

    Sticky: Poll: E da @AltaMarea88 imas broj 1717 i ja sam se tamo...

    E da @AltaMarea88 imas broj 1717 i ja sam se tamo informisala i rekli mi da rade 14. iako je bio praznik i neradni dan
  2. Replies
    21
    Views
    6,319

    Podsjeti me tvoja priča na događaj sa ljetovanja....

    Podsjeti me tvoja priča na događaj sa ljetovanja.

    Vratili se sa plaže ranije, tek ušli u sobu i kuca sobarica sa namjerom da odradi redovne aktivnosti.

    Ulazi mlada djevojka, možda nekih 20ak...
  3. Replies
    13,556
    Views
    1,493,665

    Volio bih da se mediji kod nas više pozabave...

    Volio bih da se mediji kod nas više pozabave ovakvim stvarima, da se napravi neki pritisak, jer ako je ovo tačno (način na koji je trebao da bude likvidiran dotični) onda je situacija alarmantna....
  4. Replies
    3,551
    Views
    575,223

    Sa DR Albijanicem imam jako lose iskustvo iz...

    Sa DR Albijanicem imam jako lose iskustvo iz razloga sto je bio neozbiljan u datoj situaciji kada je trebao da operise moga sina ,mada mislim da je ocekivao i pare ,kakav je DR neznam i nebih ulazio...
  5. Replies
    3,551
    Views
    575,223

    Operisao mog malog rođaka.Sve prošlo u...

    Operisao mog malog rođaka.Sve prošlo u redu.Roditelji zadovoljni.Nisam baš u detalje ulazio,ali mislim da je problem bio u tome što mu se nekoliko puta za 8-9 g.života zaustavljalo izbacivanje...
  6. Thread: Nema vode

    by Bugi
    Replies
    13
    Views
    1,388

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210105/f2c6ebe0...

    https://uploads.tapatalk-cdn.com/20210105/f2c6ebe03b83ed3ecfb49e56ed591f2d.jpg

    Poslato sa ultra moderne pisaće mašine Note X

    ............ Ż\_(ツ )_/Ż.............
  7. Thread: Nema vode

    by hercules
    Replies
    13
    Views
    1,388

    Vodovod Podgorica ...

    Vodovod Podgorica


    https://instagram.com/stories/vodovod_i_kanalizacija_pg/2479890798334760342?igshid=1eadqa09xq4zw

    Sent from my Mi 9T Pro using Tapatalk
  8. Thread: Đe za NG?

    by Mstislav
    Replies
    151
    Views
    13,008

    Размишљам се дал да гледам новогодишњи програм...

    Размишљам се дал да гледам новогодишњи програм ртцг, или неки серију са епик драме.....
    Можда мало и гранд весеље, кад је бал онда се и принцеза прчи.
  9. Replies
    31,212
    Views
    2,805,567

    Dje je "drzavotvorni'' i 'pro-EU' DPS, i sto...

    Dje je "drzavotvorni'' i 'pro-EU' DPS, i sto rade? Na aparate...

    Dje je Nikcevicka da napadne Popu? Oce li bit tenkova ka u Gruziju i Budimpestu?

    Moze da krene metla da...
  10. Thread: Đe za NG?

    by BiTrAtE
    Replies
    151
    Views
    13,008

    Familija/Kumovi Pečenje par vrsta, kroasani,...

    Familija/Kumovi
    Pečenje par vrsta, kroasani, slane torte i ruska
    Rakija
    Doma.

    Otprilike neka moja agenda
  11. Replies
    5,147
    Views
    849,026

    Od noviteta u poslednje vrijeme - heljdina zrna....

    Od noviteta u poslednje vrijeme - heljdina zrna. Prenoći u vodi, ujutru u šerpu da se skuva dok ne provri. Slatka varijanta je super, ali napravih i slanu - takođe ukusno.
    Slatka varijanta:...
  12. Replies
    31,212
    Views
    2,805,567

    Pa koleginice daj da čujemo stručno mišljenje,...

    Pa koleginice daj da čujemo stručno mišljenje, zaboravila si na forum [emoji16]
  13. Replies
    31,212
    Views
    2,805,567

    @Hercules, viđu raspisao si se na prethodnoj...

    @Hercules, viđu raspisao si se na prethodnoj strani. Samo da stavim +1, pisanija ti je kao da sam ja pisao. Mogli bi se raspravljat jedino o prethodnim tražnjama za državnim papirima, ali to su baš...
  14. Replies
    4,987
    Views
    564,939

    “Gosti u studiju su Mladen Bojanić - ministar...

    “Gosti u studiju su Mladen Bojanić - ministar kapitalnih investicija, Milojko Spajić - ministar finansija i socijalnog staranja i Jakov Milatović - ministar ekonomskog razvoja.”
  15. Ja sam upozna čovjeka, i mogu da kažem samo...

    Ja sam upozna čovjeka, i mogu da kažem samo riječi hvale.
    Što se tiče ovog što mu preporučuješ da radi drugi biznis jer mu konsalting ne ide najbolje, neću se složiti da ako nekome u ovu državu...
  16. Replies
    32
    Views
    6,066

    Kako si počeo prvu turu čašćavanja, evo i ja da...

    Kako si počeo prvu turu čašćavanja, evo i ja da obrnem jednu, ne volim da se grebem na tuđ' račun - Gdin isfrustrirani (mada si meni vazda djelovao korektno, no potpuno je legitimno da se zaj*bem u...
  17. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    Postoji li neki primjer u istoriji političkih...

    Postoji li neki primjer u istoriji političkih sistema da se jedan opozicionar javno zalaže za uvodjenje poreza na plate? Naša opozicija još samo nije javno prijetila da će izbatinati svakoga ko je...
  18. Replies
    5,422
    Views
    835,816

    Rizikujem da me proglas(it)e nenormalnom, ali...

    Rizikujem da me proglas(it)e nenormalnom, ali meni se ono sviđa...Neobično mi je u pozitivnom smislu...
  19. Replies
    9,559
    Views
    944,582

    Poll: Sa mjerama smo i poceli da licimo na nesto... Sad...

    Sa mjerama smo i poceli da licimo na nesto... Sad cemo mi na fabricka podesavanja, pa ko prezivi pricace... Zaista uzas koliko smo mizerni u nekim normalnim stvarima. Ja licno bih volio da se svacija...
  20. Replies
    26,826
    Views
    2,535,355

    Ovo je sajt na kom se vrši upis...

    Ovo je sajt na kom se vrši upis https://www.upisi.edu.me/ , upis počinje 15-og maja ali se možeš registrovati svakako i pročitati sve informacije o upisu prije podnošenja zahtjeva.
  21. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    Ne treba se radovati bankrotu, ali ako je...

    Ne treba se radovati bankrotu, ali ako je neminovan treba se s njim suočiti,kao i sa svakom avetinjom.

    Bankrot države nije isto što i bankrot neke firme, koja ide u stečaj pa se iz prodaje njene...
  22. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    dozvoljeno? ne valjaju pravila, ne valjaju...

    dozvoljeno? ne valjaju pravila, ne valjaju zabrane, ne valjaju takse, ne valjaju kazne, ne valja "gledanje kroz prste"... narodu nikad ugodit.
    ono od cega (bi trebalo) zivis dovedes do propasti jer...
  23. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    kad bi ti mogao da biras razlog neplacenih...

    kad bi ti mogao da biras razlog neplacenih doprinosa za 2019. onda bi to bilo ovako kako si rekao. I da racunamo da je to od oktobra, jer se sezona mozda i prije zavrsava, sezonski radnici odlaze. ja...
  24. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    Vic dana na temu ekonomije dolazi od ministarke...

    Vic dana na temu ekonomije dolazi od ministarke ekonomije. Psenica kupljena u Francuskoj, a ona veli "omogućava nam da ne zavisimo od uvoza". HAHAHAHAHAH

    https://i.ibb.co/vvxZsRN/Uvoz.jpg
  25. Replies
    3,113
    Views
    249,234

    Sve ovo citam i jedino mi je brodomaketar jasan,...

    Sve ovo citam i jedino mi je brodomaketar jasan, mislim jasno mi je i sto vi ostali pisete ali mi nisu jasni ti magovi o kojima pišete. Pravdam cinjenicom da su halapljivi i raskalasni...
Results 1 to 25 of 28
Page 1 of 2 1 2