Search:

Page 1 of 2 1 2

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    2,823
    Views
    426,577

    Sticky: Novi Sad je postao bas teska sramota od grada i...

    Novi Sad je postao bas teska sramota od grada i nacionalisticki poligon za izivljavanje. Nazadnjacima je uspelo da skoro potpuno razore multietnicki i apoliticni identitet grada i uopste manje vise...
  2. Replies
    2,823
    Views
    426,577

    Sticky: Propasce EU bez kriminalno korumpiranog...

    Propasce EU bez kriminalno korumpiranog autokratskog rusko kineskog trojanskog konja koji ne misli da se odrice nacionalisticke politike iz 90-ih a prema EU, koja je na Srbiju vec bacila 3,6...
  3. Replies
    2,823
    Views
    426,577

    Sticky: Vucic je ucinio sve u svojoj moci da od Srbije...

    Vucic je ucinio sve u svojoj moci da od Srbije stvori faktor nestabilnosti i oda utisak da se Srbija sprema za rat. Kosovu se nema sta zameriti, opravdano strahuju za sebe i traze pomoc saveznika a...
  4. Replies
    2,823
    Views
    426,577

    Sticky: Ovo bildovanje vojske se najverovatnije radi zbog...

    Ovo bildovanje vojske se najverovatnije radi zbog tri stvari. Prvo, tu sigurno ima debelog ugradjivanja. Dovoljno je samo videti Rusiju i koliko je tu para koje su navodno bile namenjene za...
  5. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Sta god radili samo nemojte pretrazivati na...

    Sta god radili samo nemojte pretrazivati na Twitteru ime Алексей Бычков (Alexey Bychkov). Ozbiljan sam. Mozda i najveci bolesnik u ruskoj vojsci a konkurencija je zestoka. U stvari, neka ga...
  6. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    https://i.imgur.com/IiXdkFH.jpg Rusija izbacena...

    https://i.imgur.com/IiXdkFH.jpg
    Rusija izbacena iz Saveta za ljudska prava, cak i Srbija glasala za. Ali ne treba se zavaravati da je to neki siguran znak udaljavanja Srbije od Rusije, iako je ovo...
  7. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    https://twitter.com/ZidanSports/status/15117259555...

    https://twitter.com/ZidanSports/status/1511725955559030785

    Bio sam pod utiskom da Kadirov ako nista drugo barem ima fizicku snagu a zapravo ne moze da dobaci loptu do kosa metar dalje od linije...
  8. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Lavrov Srbiji porucio da nastavi sa "pametnim"...

    Lavrov Srbiji porucio da nastavi sa "pametnim" izborom i predlozio je za pregovore o miru. Tako sa Srbijom mozes da radis sta hoces, malo joj gladis ego, predstavljas kao neki bitan faktor i ogromna...
  9. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Hvala. To mi je doslo sa godinama i iskustvom a u...

    Hvala. To mi je doslo sa godinama i iskustvom a u poslednje vreme pod Vucicem to pumpanje nacionalizma i pravoslavnog talibanizma je postalo bas neizbezno iako vise nemam zeludac za srpske medije....
  10. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Za bombardovanje je ubedljivo najveci krivac...

    Za bombardovanje je ubedljivo najveci krivac Milosevic i masovni zlocini nad kosovskim Albancima koji su pocinjeni tokom njegove vladavine. I meni je trebalo dugo da se suocim sa tim jer mi je lakse...
  11. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    "Hvala" Kini sto nas koristi kao monetu za...

    "Hvala" Kini sto nas koristi kao monetu za potkusurivanje i podstrekava nas da nikada ne izadjemo iz 90-ih. "Hvala" im za 15.737 preminulih (za sada) od virusa koji je potekao iz Kine. "Hvala" im sto...
  12. Replies
    2,823
    Views
    426,577

    Sticky: Blize se "odlucujuci" izbori u Srbiji koji nece...

    Blize se "odlucujuci" izbori u Srbiji koji nece nista odluciti a jedino pitanje je da li ce opozicija uzeti Beograd, odnosno da li ce im SNS to dozvoliti. Cak i da se to desi, nece to nista bitnije...
  13. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Verovatno najvece pitanje u ovom momentu je da li...

    Verovatno najvece pitanje u ovom momentu je da li bi se Putin zadovoljio da izvuce nesto sto bi mogao da proda Rusima kao pobedu ili se apsolutno odlucio da okupira celu Ukrajinu. Ako je ovo prvo u...
  14. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    A kada je COVID u pitanju prave se mutavi i ne...

    A kada je COVID u pitanju prave se mutavi i ne dozvoljavaju nikakve istrage. Znali su i da ce Rusija izvrsiti invaziju i cutali, jos bili u fazonu "daj da prodju Olimpijske igre, ne kvari nam...
  15. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    https://www.nbcnews.com/politics/congress/democrat...

    https://www.nbcnews.com/politics/congress/democrats-put-pressure-biden-ban-russian-oil-imports-rcna18448

    "The U.S. and its European allies buy about $700 million worth of oil every day from...
  16. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Ja ne znam stvarno da li iz ijedne jedine drzave...

    Ja ne znam stvarno da li iz ijedne jedine drzave na planeti stizu sramnije reakcije oko Ukrajine nego u Srbiji. A ovo ako ne rezultira MINIMUM petogodisnjom zabranom takmicenja u evrokupovima onda su...
  17. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Propao mu blitzkrieg pa sada preti nuklearkama. I...

    Propao mu blitzkrieg pa sada preti nuklearkama. I i dalje ima stoke koja ga brani i u njemu vidi najvecu zrtvu.
  18. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Pravdanje ruske agresije NATO bombardovanjem nije...

    Pravdanje ruske agresije NATO bombardovanjem nije nista drugo nego izigravanje pravednosti. Osim ako nisu bas tesko psihicki bolesni, i sami putinovci valjda znaju koliko je ovo sto Putin radi uzasno...
  19. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Stici do glavnog grada i okupirati celu drzavu i...

    Stici do glavnog grada i okupirati celu drzavu i staviti citavo njihovo stanovnistvo pod svoju kontrolu nisu iste stvari.
    A sta treba Ukrajinci da rade, da im se naguze, razoruzaju, i puste Putina...
  20. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Sve sto stize i sa ukrajinske i ruske strane bi...

    Sve sto stize i sa ukrajinske i ruske strane bi uzimao sa rezervom. Jasno je i da jedni i drugi zbog morala moraju da preuvelicavaju svoje uspehe. Ukrajincima je najbitnije da sto duze izdrze a licno...
  21. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Marinika Tepic se zalaze za "obustavljanje vojnih...

    Marinika Tepic se zalaze za "obustavljanje vojnih sukoba u Ukrajini". Zdravo Ponos govori o "resavanju ukrajinske krize". Jedni od najvidjenijih opozicionara u Srbiji ne smeju da pomenu Rusiju, niti...
  22. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Da ne pominjem vise niciju regionalnu...

    Da ne pominjem vise niciju regionalnu nacionalnost posto znam koliko je to osetljivo pitanje u CG, moram da kazem da je reakcija iz Srbije za sada sramna. Vidim sada na N1 u naslovu "Kijev navodi da...
  23. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Sad videh da Ne Davimo Beograd "osudjuje vojnu...

    Sad videh da Ne Davimo Beograd "osudjuje vojnu intervenciju u Ukrajini", bez pominjanja agresije, invazije, ili cak napada. Cak nisu ni pomenuli Ruse. I to je navodno kao neka gradjanska opcija,...
  24. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Nazalost, mislim da su na ovom forumu to...

    Nazalost, mislim da su na ovom forumu to iskljucivo Srbi. Da nema nijednog ko se etnicki izjasnjava kao Crnogorac, Albanac, Bosnjak ili nesto drugo ko podrzava rusku agresiju na Ukrajinu. Mrznja...
  25. Replies
    18,126
    Views
    1,616,869

    Rusija izvrsila invaziju, bombardovali Ukrajinu,...

    Rusija izvrsila invaziju, bombardovali Ukrajinu, ubijaju civile a ima onih koji i DALJE opravdavaju Rusiju. Psihopate, nista drugo nego psihopate.
Results 1 to 25 of 43
Page 1 of 2 1 2