Search:

Page 1 of 9 1 2 3 4

Search: Search took 1.00 seconds.

  1. Replies
    18,125
    Views
    1,614,788

    Teško je povjerovati da smrt Navaljnog nema veze...

    Teško je povjerovati da smrt Navaljnog nema veze sa ruskim vlastima, ili Epststeina sa američkim, iako i takva mogućnost postoji.
    Uzgred, o suverenom pravu države da bira vojne saveze, instalaciji...
  2. Replies
    4,724
    Views
    338,784

    Imam utisak da Milojko ne traži, čak odbija,...

    Imam utisak da Milojko ne traži, čak odbija, podršku Vijesti, a ovi bi voljeli da mu je pruže. O motivima mogu samo da nagađam.
  3. Replies
    4,724
    Views
    338,784

    Vidjeh i čuh. Toliko marunovićeve riječi imaju...

    Vidjeh i čuh.
    Toliko marunovićeve riječi imaju težinu da čak ni takva izjava nije odjeknula.
  4. Replies
    4,987
    Views
    565,003

    Reče li ona da nije prodala stan, nego pravo na...

    Reče li ona da nije prodala stan, nego pravo na stan?
  5. Thread: Popis 2023

    by Stradivari
    Replies
    3,076
    Views
    334,306

    Vidjećete da će Andrija Mandić svojim...

    Vidjećete da će Andrija Mandić svojim djelovanjem, pomirljivošću, trpeljivošću ... zaslužiti da ga zovemo Mahatma(nda)!
  6. Replies
    53
    Views
    6,682

    Samo si se mogao nadati da im se nećeš naći na...

    Samo si se mogao nadati da im se nećeš naći na putu. Na bilo kakvu drugu zaštitu nisi mogao računati.
    ---
    Ne mislim ni da će ovi, ni sledeći biti bitno bolji, ako im se učini da su nedodirljivi.
  7. Thread: Popis 2023

    by Stradivari
    Replies
    3,076
    Views
    334,306

    Sve zemlje imaju strategije razvoja, a jedna od...

    Sve zemlje imaju strategije razvoja, a jedna od bitnih stavki je jačanje ljudskih potencijala, često privlačenjem mladih, pametnih, ambicioznih... Neko te mlade privlači, još u fazi učenja i...
  8. Thread: Popis 2023

    by Stradivari
    Replies
    3,076
    Views
    334,306

    Može li ko od "nekukućana" da prisustvuje činu...

    Može li ko od "nekukućana" da prisustvuje činu popisivanja. Pozvao bih par prijatelja, različitih političkih opredjeljenja, kako bi cijeli postupak bio demistifikovan.
  9. Replies
    4,987
    Views
    565,003

    Dobro je da je ponešto isječeno iz Slavkovog...

    Dobro je da je ponešto isječeno iz Slavkovog gostovanja, jer bi razočarenje bilo veće. Naravno, to ne znači da treba zaboraviti sve ono pozitivno što je Slavko uradio od 1990 do 2005.
  10. Replies
    4,987
    Views
    565,003

    Gledaj večeras i uvjerićeš se da je Petar bio...

    Gledaj večeras i uvjerićeš se da je Petar bio više nego korektan prema Slavku. Iskreno, drago mi je zbog toga...zbog onih godina tokom kojih se Slavko usudio da bude drugačiji.
  11. Replies
    4,987
    Views
    565,003

    Ne znam da li je uzeo pare, ali znam da odavno...

    Ne znam da li je uzeo pare, ali znam da odavno nije u stanju trezveno da razmišlja. Odavno je, ako ne oduvijek, opčinjen sobom i svojim "dostignućima". Sa starošću to još više dolazi do izražaja.
  12. Replies
    11,037
    Views
    1,204,518

    Današnji tekst na CDM-u, koji je navodno prenesen...

    Današnji tekst na CDM-u, koji je navodno prenesen na portala RTCG, karakterisali su termini za koje se baš ne može reći da su uobičajeni u Crnoj Gori.
    ...
  13. Replies
    11,037
    Views
    1,204,518

    Nemo Ceasare da diskusiju skrećeš sa trenutno...

    Nemo Ceasare da diskusiju skrećeš sa trenutno najaktuelnije teme (ne nebitne) o baznim stanicama i antenama.
  14. Replies
    2,844
    Views
    333,928

    Ako Spajić može da dobije 41 glas od poslanika sa...

    Ako Spajić može da dobije 41 glas od poslanika sa liste koju je predvodio, Demokrata, SNP i manjina, neka što prije traži zakazivanje sjednice parlamenta. U protivnom neka vrati mandat predsjedniku i...
  15. Replies
    18,125
    Views
    1,614,788

    https://www.washingtonpost.com/opinions/2023/08/10...

    https://www.washingtonpost.com/opinions/2023/08/10/poland-president-duda-ukraine-interview/

    Sramna izjava poljskog predsjednika Andržeja Dude za Washington Post.

    Ukrajinsko stradanje je nazvao...
  16. Replies
    15,656
    Views
    2,580,913

    Sudeći po sjenci bilo je malo ranije, ali...

    Sudeći po sjenci bilo je malo ranije, ali nevažno. Lučice su plaža čiji posjetioci su, u najvećem dijelu, Podgoričani. Samim tim i nije baš reprezentativan pokazatelj broja turista.
  17. Replies
    3,152
    Views
    351,944

    I ne treba da budete, neovisno od toga da li je u...

    I ne treba da budete, neovisno od toga da li je u njoj ZBCG ili ne!
  18. Replies
    18,125
    Views
    1,614,788

    Vođa republikanaca u američkom Senatu, Mitch...

    Vođa republikanaca u američkom Senatu, Mitch McConnell, je juče u Fort Knoxu govorio o značaju kontinuirane pomoći Ukrajini.

    Borbu protiv Rusije je opisao kao "najvažniju stvar koja se trenutno...
  19. Replies
    11,037
    Views
    1,204,518

    Zastiđe. Na telefonskoj sjednici Vlada je kaznila...

    Zastiđe. Na telefonskoj sjednici Vlada je kaznila one koji se bore protiv krađe.
    Ne mogu nikako drugo da iskažem ili kanališem svoj bijes, razočarenje... osim da se zareknem da nijedna partija u...
  20. Replies
    11,037
    Views
    1,204,518

    Teško je povjerovati da punoljetan čovjek, čak i...

    Teško je povjerovati da punoljetan čovjek, čak i sa IQ 86 može razmišljati poput pomenutog gospodina iz Pljevalja. Oduvijek sam znao da u, sad već bivšem DF-u, ima solidan broj priprostih i politički...
  21. Replies
    5,607
    Views
    933,111

    Sticky: Interesantan prikaz moći G7 i BRICS-a...

    Interesantan prikaz moći G7 i BRICS-a
    https://twitter.com/mazzenilsson/status/1664203652142186496?s=20
  22. Replies
    3,152
    Views
    351,944

    Ja dobih sinoć one rezultate, navodno kao...

    Ja dobih sinoć one rezultate, navodno kao Vukadinovićevo istraživanje. Vidjećemo, nadam se večeras, da li se razlikuje.
    Uzgred, @Outline, ti izgleda imaš ozbiljan problem. Nisam iz struke koja ti...
  23. Replies
    3,152
    Views
    351,944

    Ne znam zašto bi ih neko glasao, ali znam zašto...

    Ne znam zašto bi ih neko glasao, ali znam zašto bih ih radije vidio kao partnera u vlasti nego DPS ili ove Vučićevce!
  24. Replies
    3,152
    Views
    351,944

    Dobih rezultate istraživanje koje je u periodu od...

    Dobih rezultate istraživanje koje je u periodu od 24. do 27. maja sproveo Đorđe Vukadonvić, zvani Vlah. Nije neozbiljan istraživač i jedan je od rijetkIh koji istraživanja radi i bez narudžbe.
    Ne...
  25. Replies
    3,152
    Views
    351,944

    "Kec na desetku"

    "Kec na desetku"
Results 1 to 25 of 209
Page 1 of 9 1 2 3 4