Conversation Between ocean soul and MeDo_JE

14 Visitor Messages

Page 1 of 2 12 LastLast
  1. Lagano ti je onda... I ne trebaju ti nikakvi organizovani obilasci, sve možeš sam... Jedino eto što bi vam grupna karta bila jeftinija... :D
  2. Hvala :) mislio sam samo na oblizak stadiona. Troskovi puta su poznati :D
  3. Misliš konkretno na obilazak, tj da si već u Milanu ili cijeli put...? Prije 2 godine je ulaznica bila 15e...
  4. Medo da ne znas mozda koliko bi me kostao obilazak San Sira? :))
  5. Nije toliko Medo. Da je ostalo 1:1 posle 45 minuta, Milan bi prosao. Dzaba oni imali 3467 suteva na gol kada ni blizu golu nisu bili. Penal je presudio dvomec i kraj.
  6. Da je Barsa bila bolja bila je... Stvarali su šanse ali nijesu umjeli da ih iskoriste, možda bi se to promijenilo, možda i ne... Žao mi je zbog onih panjata, pocrkali su na teren, tačno sam mislio da će pomrijeti do kraja... Vidim Nestu kako mučenik umire i gine za svaku loptu sa 40 godina, do njih mi je, za mene je isti ****, bio sam spreman na ispadanje od kad su izvukli parove... .)
  7. Medo ne znam sto da ti kazem. Nisu zasluzili da prodju i kraj. Milan je bio bolji, da je budala od 45m to dozvolila poptuno bi drugaciji mec dobili. Razocaran, iznerviran. Htio sam da gledam mec dva odlicna tima, ali sudija nije dao. Jebes sve titule i sve ako se dobija na onaj nacin.
  8. Ako ćeš mi vjerovatn tačno mi je bilo žao i navijače Barse, realno je bilo da nas izbačite, vjerovatno i bi, ali kad retardi daju nekim lijevim nepoznatim sudijama da sude ovako važnu utakmicu šta se drugo moglo i očekivati... :)
  9. vidEcemo sto ce biti :D a gledao sam i ja :D - ona je meni uvijek bila top. Brineta, jbg. :D
  10. Inače gledah danas Anin meč, povlačim sve što sam rekao, smršala je sad ima tip top noge... :p
Showing Visitor Messages 1 to 10 of 14
Page 1 of 2 12 LastLast