PDA

View Full Version : Nasi kanali

Bon_Jovi_90
19-08-11, 15:44
Posto digi tv odavno ne radi,pao je i hellas sat,tj nema nasih kanala(ako je greska,demantujte me) da li mi neko moze reci dje mogu naci prvu tv,tv novu i tako jos po koji kanal na satelitu..okrenut mi je tanjir u smjeru gdje je bio za digi tv..

I da,imam victory resiver..

Hvala i pozdrav!

Bon_Jovi_90
19-08-11, 15:48
http://site.resiveri.net/index.php?option=com_content&view=article&id=107:namik&catid=39:frekvencije-domace&Itemid=53

N (http://site.resiveri.net/index.php?option=com_content&view=article&id=107:namik&catid=39:frekvencije-domace&Itemid=53)asao sam ovo nsto,samo da pitam jel se sve ovo moze gledati na tanjiru koji je podesen za gledanje digija?

SISTEM ERROR
19-08-11, 16:05
Ne može, plavim su ti označeni satelit, svaki satelit treba imati svoju glavu (LNB). Tebi ako je tanjur okrenut za gledanje DigiTV-a, onda ti je LNB na Intelsat 10-02 @ 1°w. Pogledaj ponovno u popis što "možeš gledati" na toj poziciji. Za svaki drugi satelit treba ti novi LNB ili okretanje antene. Sa time da su ovi sateliti toliko raštrkani da na klasičnu antenu ne bi svi ni stali.

A zašto sam napisao "možeš gledati" pod navodnike? Zato jer sve te kanale preko svojeg receivera nećeš moći gledati. 90% kanala sa popisa je kodirano, ključevi trenutno nisu dostupni niti za jedan od ex-yu paketa (osim za pokoji kanal), tako da gledaj popis FTA besplatnih kanala (crnih na onom spisku) i tu okreći antenu. Ako se uopće ima što za pogledati na njima..

Bon_Jovi_90
19-08-11, 16:12
Znaci ja nikako ne mogu naci B92,Prvu TV i TV Novu kao i 2 RTS-a jer njih stalno zamracuju..e pa ne znam stvarno..

Ranije dok je radio digi tv bio je jedan program koji je imao automatske kljuceve za nagru..a sad nista i od toga?

Znaci mogu da bacim satelitsku slobodno..

Hvala na pomoci!

SISTEM ERROR
19-08-11, 16:25
Od ovih kanala koje si spomenuo, možeš naći b92 na 12.5w kodirano u bissu (postoje ključevi), tu ćeš dobiti i satelitski RTS koji je FTA/besplatan stalno (pogledaj na njihovim stranicama raspored za taj kanal da se ne bi razočarao, nije isti kao zemaljski RTS1 i 2!), te na toj poziciji imaš još i bosanski kanal BN (Bijeljina). Novu tv također možeš gledati, ali na Astri 23.5e, tamo je TRENUTNO FTA (ne još zadugo, vrlo brzo će biti zakodirana). Prvu TV nikako ne možeš.

Ta dva satelita 12.5w i 23.5e su međusobno jako udaljeni tako da će ti vjerojatno biti potrebne dvije satelitske antene (dva tanjura) da ih možeš uhvatiti. A to još onda iziskuje i kupovanje disecq sklopke itd..

Sve u svemu ne očekuj niti u budućnosti neka čuda da će se moći gledati na tom receiveru koji imaš. Vrijeme gledanja paytv kanala besplatno preko emulatora polako prolazi. Nabavi receiver koji podržava cs i opet ćeš moći gledati cijeli digi tv paket i još mnogo toga.. ali cs košta :)

Bon_Jovi_90
19-08-11, 16:30
Da da kapiram sve to,stvar je u tome sto ja imam kablovsku i kad je u pitanju sport,veliki broj kanala je zamraceno..i onda ostajem uskracen za sadrzaj koji bih ja gledao.

Druga stvar je ta sto iz kablovske je izbacena Prva TV kao i TV Nova..

Bas njesra onda..Koliko cs kosta od prilike,s obzirom da imam tanjir ali prdpostavljam da mi treba bolji resiver..

SISTEM ERROR
19-08-11, 16:42
CS imaš već od 8 eura/mj. Najjeftiniji receiver za tu igru (dm500s) ti se već može nabaviti za 50 eura (polovni), pa do nekih 80 eura za novi. Ako želiš HD kanale gledati onda ti treba bolji/skuplji receiver.

Ako ti nije važno da je sport na našim jezicima, imaš na raznim satelitskim forumima popis stranih kanala koji prenose sport besplatno, ili su dostupni preko emulatora (ključeva). Jedino je problem što se ti kanali obično nalaze na kojekakvim "divljim" satelitima pa ćeš morati stalno okretat antenu...

Bon_Jovi_90
19-08-11, 16:52
Sa tim CS-om bi imao komplet sve kanale koje imam i na kablovskoj i jos milion nekih drugih jel ili kako vec?

I kazi mi koja je to okvirna cijena i gdje da vidim da napravim Card Sharing?

Imam Samsung HD Ready veci televizor,ali naravno u buducnosti cu kupiti komplet hd tv i 3d pa ce mi valjati to..

SISTEM ERROR
19-08-11, 17:04
Klikni ovdje http://en.kingofsat.net/search.php .. izaberi satelit, i vidjet ćeš koji kanali se nude na kojem satelitu. Što više LNB-ova postaviš na antenu, više ćeš satelita moći hvatati i više ćeš kanala imati. Ne otvaraju se svi paketi preko cardsharinga, ali 90% da... najaktualnija kombinacija za ovo naše područje jest 1w + 16e + 19.2e + 13e, sa ta 4 satelita pokriti ćeš veliki dio kanala koji su zanimljivi za naše govorno područje ali i najbolje strane kanale.

Nećeš dobiti sve kanale koje imaš na kablovskoj, dosta tih kanala niti nije na satelitu ili nije dostupna preko CS-a. Ali ćeš dobiti brdo stranih kanala koji su 50x kvalitetniji od tih sa kablovske. Ako znaš engleski - zaboravit ćeš na domaće kanale ;)

SISTEM ERROR
19-08-11, 17:22
Evo ti popis svih domaćih i lokaliziranih kanala koji se mogu gledati preko CS-a. Sa time da za kanale gdje ti piše "MAX TV" moraš imati HD receiver, dakle ne ovaj dm500s za 50tak eura koji sam ti spomenuo nego puno skuplji..

HRT1 .. hrt na 13e
HRT2 .. hrt na 13e
HRT Plus .. hrt na 13e
RTL .. hrvatski digi
RTL Plus .. max tv
Nova TV .. hrvatski digi
NET TV .. hrvatski digi & max tv
Jabuka TV .. hrvatski digi
Z1 .. hrvatski digi
Kapital Network .. max tv
OBN .. hrvatski & srpski digi
RTS1 .. srpski digi
RTS2 .. srpski digi
B92 .. srpski digi (radi i preko ključeva na 12.5e)
Happy TV .. srpski & hrvatski digi
TV Vojvodina 1 .. srpski & hrvatski digi
Arena Sport HR 1 .. max tv
Arena Sport HR 2 .. max tv
Arena Sport HR 3 .. max tv
Sport Klub HR .. max tv
Sport Klub + (hrvatski komentar) .. max tv
F1 HD .. max tv
Cinestar Tv .. max tv
Orlando Kids .. max tv
Narodna televizija .. max tv
CMC .. max tv
Hit TV .. max tv
Hayat TV .. hayat sat
Hayat TV Sat .. hayat sat
Televizija S .. srpski digi

od lokaliziranih:

National Geographic .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
National Geographic Wild ..sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
Discovery Channel .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
Animal Planet .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
Travel Channel .. hr titlovi - digi
Viasat Explorer .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
Viasat History .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
Viasat Nature .. hr titlovi - max
Crime and Investigation Network .. hr titlovi - max
History Channel .. hr titlovi - max
The Learning Channel - sr titlovi - amos
PVTV - sr titlovi - digi
Fishing and Hunting .. hr titlovi - max
DoQ .. hr titlovi - max
Eurosport .. sr audio - digi
Eurosport2 .. sr audio - digi
Golf .. max
Disney XD .. sr titlovi - digi
Minimax .. sr audio - digi
AXN .. hr titlovi - max
Universal Channel - hr & sr titlovi - digi, hr titlovi - max
FOX Life .. sr & hr titlovi - 16e, hr titlovi - max
FOX Crime .. sr & hr titlovi - 16e, hr titlovi - max
HBO .. hr titlovi - max
HBO Comedy .. hr titlovi - max
Cinemax .. hr titlovi - max
Cinemax 2 .. hr titlovi - max
SiFi Channel .. hr & sr titlovi - 13e cyfra, hr titlovi - max
TV 1000 Balkan .. sr & hr titlovi - digi, hr titlovi - max
MTV Adria .. hr audio - max
Zone Reality .. hr titlovi - digi & max
Zone Romantica .. hr titlovi - digi
E! .. hr titlovi - max

BOXER NK
24-05-12, 21:29
Radio-difuzni centar Crne Gore danas obustavlja analogno emitovanje nekoliko opštinskih emitera zbog neizmirenih finansijskih obaveza. Najavljeno je obustavljanje emitovanja programa RTV Nikšić, RTV Budva, Radio Bijelo Polje i Radio Rožaje.

Pored ovih, od komercijalnih crnogorskih medija biće isključeni NTV Montena, RTV Elmag, TV Eho Berane, TV Glas Plava, TV Orion Kološin, Radio Cool, Radio Gusinje, Radio Skadar Lake, Radio Montena i Radio Ozon.

Također, RDC je najavio isključenje i TV IN, RTV Atlas i MBC, ukoliko ovi emiteri ne izmire svoje obaveze u kratkom roku.

fotograf
24-05-12, 21:36
Nikakve stete da ih sve iskljuce, svakako ne valjaju nista...

Sale
24-05-12, 22:31
Svi ce oni ici samo kablovski i eto im velike ustede... da ih ne dere RDC.

skoljci
24-05-12, 22:39
Radio-difuzni centar Crne Gore danas obustavlja analogno emitovanje nekoliko opštinskih emitera zbog neizmirenih finansijskih obaveza. Najavljeno je obustavljanje emitovanja programa RTV Nikšić, RTV Budva, Radio Bijelo Polje i Radio Rožaje.

Pored ovih, od komercijalnih crnogorskih medija biće isključeni NTV Montena, RTV Elmag, TV Eho Berane, TV Glas Plava, TV Orion Kološin, Radio Cool, Radio Gusinje, Radio Skadar Lake, Radio Montena i Radio Ozon.

Također, RDC je najavio isključenje i TV IN, RTV Atlas i MBC, ukoliko ovi emiteri ne izmire svoje obaveze u kratkom roku.
Ajoj neka iskljuce TV Budva jer je ubjedljivo najgora.Kakve tu nepismene novinarke rade, to je sramota za profesiju.A nikakve koristi nemamo od te TV.

goran5maj
25-05-12, 10:22
znači i čuveni borci za tv prava, i čuveni zagovornici zamračenja INTV došla do pred isključenje.