PDA

View Full Version : Depilacija i brijanje kod muskaraca (kako,cime)

obrniokreni
20-03-11, 10:03
Djevojka me opuci da se brijem dolje i izdepiliram grudi..pa me interesuje sto cinite da vam dlake omeksaju jer mi urastaju u kozu i muke mucim s tim...I cime depilirate grudi,radite li to kuci ili idete po ovih salona pa vas one piplice mazu voskom i lijepe trakama :twisted: :twisted:....

FiX
20-03-11, 13:33
nikako, nicim..

DaySleeper
20-03-11, 13:46
vrelijem uljem

bmwx5
20-03-11, 13:51
nemoj grudi kume inace ces se non stop cesat

Mr_Gospodin_Signore
20-03-11, 14:29
vrelijem uljem
Same here. Ali treba postici pravu temperaturu (u odnosu na tip koze)...

puppy
20-03-11, 14:33
Nađi drugu đevojku kojoj to ne smeta (ili koja to voli) i problem riješen.

Junkie994
20-03-11, 14:42
http://image.automotive.com/f/lookback/9796575+pheader/epcp_0803_01_z+zippo_lighter+side_view.jpg

AdO_pG
20-03-11, 14:42
nema te djevojke zbog koje bih depilirao dlake na grudima(kojih btw nemam puno):D
a jes ruzno bit dlakav majq mu:p

^^0LIvEr_QuEeN^^
20-03-11, 14:49
Nek te ona depilira stari :)

Mstislav
20-03-11, 15:45
Реци јој да ти зубима ишчупа једну по једну.

Phénix
20-03-11, 16:02
za grudi podji u neki salon pa neka ti voskom to srede,nebi trebalo da imas ceskanja,jer posle voska obicno dlake porastu redje i ne bodu.
a za donji dio neznam hoce li ti i jaja otic zajedno sa trakom.
mada ako nisi neka gorila,nema potrebe za tim i neznam zasto bi slusao djevojku ako tebi ne smeta.

dobrica
20-03-11, 17:08
Ta ti je bas zahtjevna :) bas mi te zao :)

Koma[MFHN]
20-03-11, 19:53
za grudi, znam ljude koji idu u salon zbog toga. i nemaju nikakvih problema. A za genitalije, lagano gillet sensor excel, ili mach3 ili ovaj najnoviji- jednostavno ne možeš se posjeći - pa da si ne znam ni ja kako nespretan. taj brijač je revolucija, majke mi. jednostavno se ne možeš posjeći. naravno, prvo mašinicom kol'ko možeš, pa onda đelji lagano.

__1-v-4-n__
20-03-11, 20:11
Druze,nemoj da raskines poslije 5 dana,pa da izadjes sa drugom(koja voli prirodno dlakave muskarce),pa da dodjes opet s pitanjem,kako da dlake odma porastu..:D Razmisli malo o ovome...ne mora bit sve kako djevojka kaze.. :)

pakna
20-03-11, 20:12
Usput istetoviraj i njeno ime na stomak.Je li moguce da tako manipulise sa tobom.A ako vec dolje odlucis da se sredis uradi mokre lokne..

aLaPaCha
20-03-11, 20:25
hahahahah "mokre lokne"-kakva legenda!

ne,ja sam za to da uradis epilaciju i da si miran skoro cijeli zivot

__1-v-4-n__
20-03-11, 20:32
hahahahah "mokre lokne"-kakva legenda!

ne,ja sam za to da uradis epilaciju i da si miran skoro cijeli zivot

e-pilaciju-depilaciju da naruci preko net-a? :D

FiX
20-03-11, 20:34
to je u krv..

aLaPaCha
20-03-11, 20:34
ne nego da izdigne na planinu jedno mjesec dana i bolje ce zivjet...

obrniokreni
20-03-11, 22:00
ahahahaha jesam cupav i dlakav nema sto :D :D ... Mislio sam grudi da depiliram a dolje se brijem vec samo ne znam dali da mazem necim da mi dlake budu mekse jer mi poneka uraste pa mi je crnjak onda oko toga radit...A ne bi se dolje izdepilira ni lud,to moze trazit ne znam ni ja koja pi*ka ali ga toga filma nece gledat! :D :D

aLaPaCha
20-03-11, 22:02
ja ne znam sto ne uradis brazilsku depilaciju :D

FiX
20-03-11, 22:03
ahahahaha jesam cupav i dlakav nema sto :D :D ... Mislio sam grudi da depiliram a dolje se brijem vec samo ne znam dali da mazem necim da mi dlake budu mekse jer mi poneka uraste pa mi je crnjak onda oko toga radit...A ne bi se dolje izdepilira ni lud,to moze trazit ne znam ni ja koja pi*ka ali ga toga filma nece gledat! :D :D

imas'i kakvu frizuricu dolje? :p

forward
20-03-11, 22:15
ja ne znam sto ne uradis brazilsku depilaciju :D

hahahhahahahhahahah kako bi vriska....:D

raso_pg///m3_power
20-03-11, 22:18
napravi jedan mini val dolje ili kako se vec pise... a gore one dlake oko bradavica malo ih pusti pa napravi pletenice ili dredove, budi malo kul ja ne znam sto je ovome narodu danas...

DeTiGeRo
20-03-11, 22:31
ja ne znam zbog cega je moj muz poceo da brije one tri dlake na grudi sto je imao...onda ne razumijem sto nece da mu ih lijepo izdepiliram...jer kad ih izbrije pa kad pocnu da rastu onako ostre meni dodje da poludim...
pa mene interesuje...ako se vec neki od vas briju, a ne depilirate se...koji vam je ***** :)
jel vas strah ili???

inace, moj brat od tetke ima strasno dlakava ledja, i uzeo je najnoviji neki braunov epilator, ja mislim, i kaze da je prezadovoljan sa njim i da ne boli puno, ide pod vodu tako da to obavi dok se tusira

Phénix
20-03-11, 22:37
ahahahaha jesam cupav i dlakav nema sto :D :D ... Mislio sam grudi da depiliram a dolje se brijem vec samo ne znam dali da mazem necim da mi dlake budu mekse jer mi poneka uraste pa mi je crnjak onda oko toga radit...A ne bi se dolje izdepilira ni lud,to moze trazit ne znam ni ja koja pi*ka ali ga toga filma nece gledat! :D :Dsvakako su mekse i redje posle depiliranja sa voskom,ali trebas uraditi bar jednom nedeljno preko "te zone" jedan pilling.ako neznas sto je pilling sad cu ti objasnit',...ustvari necu wikipedisi;P,a imas i one grube rukavice za tijelo pa kad se tusiras predji po grudima sa njima i neces imati problem sa "urastanjem" dlaka.

Phénix
20-03-11, 22:40
ja ne znam zbog cega je moj muz poceo da brije one tri dlake na grudi sto je imao...onda ne razumijem sto nece da mu ih lijepo izdepiliram...jer kad ih izbrije pa kad pocnu da rastu onako ostre meni dodje da poludim...
pa mene interesuje...ako se vec neki od vas briju, a ne depilirate se...koji vam je ***** :)
jel vas strah ili???

inace, moj brat od tetke ima strasno dlakava ledja, i uzeo je najnoviji neki braunov epilator, ja mislim, i kaze da je prezadovoljan sa njim i da ne boli puno, ide pod vodu tako da to obavi dok se tusiramora da je tvoj brat od tetke bas "elastican":D

Aquaria
20-03-11, 22:41
Ima i nekih preparata za sporiji rast dlačica, kad smo već kod toga (gledala sam u Avon-ovom katalogu, ali bi trebalo da ima sličnih i po ovim našim radnjama, kome se ne naručuje) ;)

DeTiGeRo, naravno da ih je strah - mi smo ipak hrabrije, a izgleda da i bolje trpimo bol hehe :D

FiX
20-03-11, 22:42
vi hrabrije?
a niste no bi vas na sprdnju digli da vam vide koju dlaku.. :lol:

DeTiGeRo
20-03-11, 22:44
hahahhahahahhahahah kako bi vriska....:D

:lolblue:
mojoj kozmeticarki je dosao jedan na depilaciju genitalnog dijela....nije jos ni pocela mlatnuo je nogom u neku policu koja je bila na dno kreveta i sve zivo polomio :lolblue: :lolblue:

Aquaria
20-03-11, 22:45
Fix, ima lijeka i za to - znaš za onu igricu par-nepar? :devil:

DeTiGeRo
20-03-11, 22:46
mora da je tvoj brat od tetke bas "elastican":D
mozda mu djevojka pomaze u tome ;) inace ovaj epilator sto je uzeo je duzine od 15 cenata tako da dosta moze da postigne sam

Phénix
20-03-11, 22:46
ja vala hrabra nisam sa depilatorom vristim iz mozga kao da me kolju,pa koristim radje onu kremu VEET,namazes se i odpadnu posle 3min.jes' da nije efikasno kao depiliranje voskom ali meni vise odgovara.

DeTiGeRo
20-03-11, 22:48
Fix, ima lijeka i za to - znaš za onu igricu par-nepar? :devil:

aj-jaj-jaaaaaaaaaaaj :monkey:

Miss_M
20-03-11, 22:49
depilator, samo sto muskarci manje mogu da podnesu bol od zena ;)

FiX
20-03-11, 22:49
e ne bi se depilira pa da cu suvoga do kraja zivota ostat..

DeTiGeRo
20-03-11, 22:50
ja vala hrabra nisam sa depilatorom vristim iz mozga kao da me kolju,pa koristim radje onu kremu VEET,namazes se i odpadnu posle 3min.jes' da nije efikasno kao depiliranje voskom ali meni vise odgovara.
ja ne znam kako onaj smrad podnosis...prije jedno dva mjeseca krenuh da je isprobam i to na noge (uzgred da napomenem da sam u drugom stanju, i da mi je bilo mrsko tj. nisam ini imala snage ic kod kozmeticarke) mislila sam da cu da se onesvijestim od smrada...mirisalo mi je na septicku jamu

DeTiGeRo
20-03-11, 22:50
e ne bi se depilira pa da cu suvoga do kraja zivota ostat..

onda volis i dlakave djevojke???

FiX
20-03-11, 22:52
cuo sam da su dobre u krevetu.. i definitivno jesu, prave male lavice.. :twist:

Phénix
20-03-11, 22:53
ja ne znam kako onaj smrad podnosis...prije jedno dva mjeseca krenuh da je isprobam i to na noge (uzgred da napomenem da sam u drugom stanju, i da mi je bilo mrsko tj. nisam ini imala snage ic kod kozmeticarke) mislila sam da cu da se onesvijestim od smrada...mirisalo mi je na septicku jamu
ovo na nos i rijesen problemhttp://www.ecolopop.info/wp-content/uploads/2006/05/pince-a-linge.jpg

DeTiGeRo
20-03-11, 22:54
ovo na nos i rijesen problemhttp://www.ecolopop.info/wp-content/uploads/2006/05/pince-a-linge.jpg

hahahahahahahahha neka hvala...

obrniokreni
20-03-11, 23:09
svakako su mekse i redje posle depiliranja sa voskom,ali trebas uraditi bar jednom nedeljno preko "te zone" jedan pilling.ako neznas sto je pilling sad cu ti objasnit',...ustvari necu wikipedisi;P,a imas i one grube rukavice za tijelo pa kad se tusiras predji po grudima sa njima i neces imati problem sa "urastanjem" dlaka.

Vidji nemam ja problem sa urastanjem na grudi no dolje ;) ... A grudi voskom ili nekim aparatom cime da uradim da mi sporije rastu i budu mekse?? :):)

_HokutoNoKen_
20-03-11, 23:13
cuo sam da su dobre u krevetu.. i definitivno jesu, prave male lavice.. :twist:

Jos kad se umrsite, i$$ :D

pakna
20-03-11, 23:15
Imam i ja problem sa cmarom obrni okreni sto se cini u toj situaciji?

NSX
20-03-11, 23:59
a za donji dio neznam hoce li ti i jaja otic zajedno sa trakom.

ahhaahahahahahahahahaahaaahahahahhaahah

cowgir|
21-03-11, 00:19
Šećerna pasta (http://www.kremasica.com/kremasicin-kutak/269-depilacija-eernom-pastom.html).

Men' su sumnjive te žene što vole izdepilirane tipove. http://forum.hr/images/smilies/raspa.gif

FiX
21-03-11, 00:23

obrnes i okrenes.. :D

KRKNA
21-03-11, 00:24

biće dovoljno da ga opereš..da ne vise dredovi...

Olosh
21-03-11, 00:34
Ima li kakvi shampon da se okupam da mi sve dlake opanu?

raso_pg///m3_power
21-03-11, 00:58
probaj s ki$elinom....

cvxcomputers
21-03-11, 01:03
Depiliraj ga vec necim, a imas kod jednog uglednog forumasha i tih kremica jeftino da ga izbijelis, kad se vec brines o stanju istog :roll:

Femaman
21-03-11, 01:14
kralju prvo makazama pa onda bik onaj 30c nemoj se trosit,2 puta sam to prezivio ;)
i ja imam problem sa cmarom,aaa ovi djavoli se zapetljaju -.-

DeTiGeRo
21-03-11, 01:50

kiselinu :))))

biće dovoljno da ga opereš..da ne vise dredovi...

:cool:

GRUNA'STAR
21-03-11, 01:52
probaj s ki$elinom....

2l ce mu bit dovoljno

Danaida
21-03-11, 02:18
Ada ima stari oprobani prirodni depilator: grančica od badema, prstohvat bibera, klap od smokve, dva prstohvata soli, sve to se pomiješa sa 4 kapi maslinovog i 7 suncokretovog ulja, odleži par dana na dnu mora, na dubini od dva metra, potom se pretoči u plastičnu posudu i kad spavaš staviš pored glave da ti stoji. Nakon sedam dana sve neželjene dlake ti otpadaju. Stara fora...

obrniokreni
21-03-11, 03:11
Evo vidjeh da je lik vec bio otvorio slicnu temu pa se malo informisah: http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=34715

Ima li ko da koristi ovaj Flogocid i pomaze li : http://www.flogocid.com/ ?

A piling prije ili posle depilacije i koliko puta?

Depiliranje hladnim ili toplim voskom? (i zasto bas tim?)...

srdjancg
21-03-11, 11:48
http://www.panonija.co.rs/proizvodi/male/sona_kiselina.jpg

bmwx5
21-03-11, 12:16
hahhahahahahhaahahahhahahahahahhaahahhhahahahhahah hhahaha

Mr_Gospodin_Signore
21-03-11, 21:10
Evo vidjeh da je lik vec bio otvorio slicnu temu pa se malo informisah: http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=34715

Ima li ko da koristi ovaj Flogocid i pomaze li : http://www.flogocid.com/ ?

A piling prije ili posle depilacije i koliko puta?

Depiliranje hladnim ili toplim voskom? (i zasto bas tim?)...

Meni se muka obrijat, a ti... Svaka cast. Zbog tebe bih se mozda i seksualno preorjentisao.

BlackVelvet
21-03-11, 22:13
hahahahha srdjane dobaaaaaaaaaaaaaaaarr ! :)

yyy
21-03-11, 22:15
Kakvi su ovi današnji muškarci! Još malo će počet' i tange nosit'.

pakna
21-03-11, 22:16

A sto to pricas moja ti?Ja ne vjerujem zenska glavo..

SpellStealer
21-03-11, 22:26
Kakve veze ovo ima sa Sex i erotika ?!!! ?

Mstislav
22-03-11, 00:51
Има са сексом, јер га изгледа неће добит док не оструже то (златно) руно са себе.

obrniokreni
22-03-11, 01:44
Meni se muka obrijat, a ti... Svaka cast. Zbog tebe bih se mozda i seksualno preorjentisao.

hahahaha ovo ne vidjeh.....a nemoj nema potrebe za tim... :D :D

Kakve veze ovo ima sa Sex i erotika ?!!! ?

Muski kutak nesto ne vidjeh na ovaj forum a ne ide mi da ovo stavljam u Prodaja/Oglasi :razz: :razz: :wink:

Rakun
22-03-11, 10:02
Djevojka me opuci da se brijem dolje i izdepiliram grudi..pa me interesuje sto cinite da vam dlake omeksaju jer mi urastaju u kozu i muke mucim s tim...I cime depilirate grudi,radite li to kuci ili idete po ovih salona pa vas one piplice mazu voskom i lijepe trakama :twisted: :twisted:....

http://www.limundo.com/slika-brener-plinski-nov-630014x640.jpg

Ognjena
22-03-11, 10:25
mozda mu djevojka pomaze u tome ;) inace ovaj epilator sto je uzeo je duzine od 15 cenata tako da dosta moze da postigne sam

Vidim li samo ja ovdje neku multifunkcionalnu spravicu ;):D:D

NSX
22-03-11, 10:57
džaba multifunkcionalna kad ne umije da dodiruje :D

Aquaria
23-03-11, 03:09
E, vala baš, sram ih bilo - počeli su da misle na higijenu :mrgreen:

Mstislav
23-03-11, 03:19
Bogomi depilacija mi se ne cini bas kao dio higijene.
Tusiranje i kupanje da.
Volim svoje dlack.

^^0LIvEr_QuEeN^^
23-03-11, 03:25
Sto li lijepo vidite u dlakama da mi je znat...

Aquaria
23-03-11, 03:40
Volim svoje dlack.
A bakterije ih prosto obožavaju :)

Mstislav
23-03-11, 03:47
Postoje dezodoransi, makaze, i brijaci u krajnjem slucaju.
Ne moramo direktno na depilaciju.
A u dlakama vidim dio muskosti.

A i sto ima lose u zdravom muskom mirisu?
http://farm6.static.flickr.com/5173/5477751944_c7eacc4194.jpg

Raaaaaaargghhhhhhh!!!

^^0LIvEr_QuEeN^^
23-03-11, 03:49

Smrad ? :)

Mstislav
23-03-11, 03:53
Da, sta ima lose u tome? :D
Npr, radis nesto, il treniras, i oznojis se posteno i

http://farm4.static.flickr.com/3455/3991277911_e281eb40f0.jpg

osjetis taj bazd.....

Meni je to dobar osjecaj...

Aquaria
23-03-11, 04:14
Postoje dezodoransi, makaze, i brijaci u krajnjem slucaju.
Ne moramo direktno na depilaciju.
A u dlakama vidim dio muskosti.

Nisam ja ni rekla da morate baš na "voskiranje" :cool: Uostalom: vi, muškarci, sa nekom dozom gađenja reagujete na primjerak ženskog pola koji "uzgaja" dlake - onda donekle možete da razumijete kako to izgleda u ženskim očima koje baš i ne vole dlake kod muškaraca (da se ogradim - nismo sve iste, nekima dlake ne smetaju ili ih čak i ne primjećuju, a neke ih vole; govorim samo o ovoj grupi koja ih ne voli)

A sa druge strane, lijepo je vidjeti da se muškarac brije (bar) ispod pazuha (iako bi neko sad možda reagovao sa: "That's so gay"), upravo zbog gorespomenutog znojenja ;)

Rakun
23-03-11, 09:14
Vidim li samo ja ovdje neku multifunkcionalnu spravicu ;):D:D

HP Deskjet 2050 All-in-one

FiX
23-03-11, 11:44
kakvo vrijeme dodje blagos blagos..
djevojke se pale na cosave momke, one glatke kukavce, njezniji su od djevojaka..
mstislave ugrozeni smo..

yyy
23-03-11, 11:58
E, vala baš, sram ih bilo - počeli su da misle na higijenu :mrgreen:
U moje vrijeme muškarci su i bez voska i depilatora bili uredni i prijatno mirisali. Brijač je bio rezervisan samo za bradu. Ali, novo vrijeme-novi običaji. Neki standardi muške ljepote su se promijenili. Muškarci se depiliraju, koriste kreme za lice, farbaju se (!). Ali, sve je to još i bezazleno dok ne počnu da čuče kad krenu da piške.

be_free
23-03-11, 12:53
U moje vrijeme muškarci su i bez voska i depilatora bili uredni i prijatno mirisali. Brijač je bio rezervisan samo za bradu. Ali, novo vrijeme-novi običaji. Neki standardi muške ljepote su se promijenili. Muškarci se depiliraju, koriste kreme za lice, farbaju se (!). Ali, sve je to još i bezazleno dok ne počnu da čuče kad krenu da piške.

Hehehe to cucanje se moze opravdati i medicinskim putem...ipak se besika mnogo bolje isprazni i samim tim se skoro totalnim praznjenjem besike pazi i na zdravlje i mnogo toga.. :)
A sto se tice ovog depiliranja i epiliranja...mislim ok je neke intimne djelove i ispod pazuha,pa i ledja da coek rece ako je neki vukodlak u pitanju...ali to grudi,ruke,noge...onda jos podjite na *Love Parade* u Berlin i nadjite pravog partnera za muskarca takvog djetica :)

_HokutoNoKen_
23-03-11, 15:41
Hehehe to cucanje se moze opravdati i medicinskim putem...ipak se besika mnogo bolje isprazni i samim tim se skoro totalnim praznjenjem besike pazi i na zdravlje i mnogo toga.. :)

Ti cucis kad pisas. Hehehhee, provalio sam te :mrgreen:

Aquaria
23-03-11, 17:12
Nekad je bilo moderno i da žene puštaju dlake na nogama (po sistemu - što veće/gušće/tamnije - to bolje), jer su bile privlačnije u to vrijeme...

Meni je smiješno kolika se prašina diže oko toga - sjećam se druga koji se krio od drugih da bi stavio Labello, jer su mu usne bile ispucale, samo zato što je drugima to bilo, oprostite na izrazu - *****asto (ču'š - muško, pa koristi Labello, kakva sramota...). A ne daj Bože ako neko ima neki problem sa kožom, počevši od bubuljica nadalje, pa ni slučajno ne smije kakvu kremu da stavi... :burp:
Stojim iza stava da jeste higijenski depilirati dio ispod pazuha i prepone (nebitno da li se koristi brijač, vosak, kreme...), ali ne obavezno da to bude i uslov za bilo šta. Sa druge strane - nekom dlake smetaju, nekom ne, pa zašto bi se upravljali prema drugima umjesto prema sebi? :confused:
Isto tako, ne znojimo se svi isto, pa tako nekom ko itekako vodi računa o higijeni može da se desi da upravo zbog maljavosti (a ne zbog higijene) ima problem sa mirisom, a nekom drugom ne. Sve je to individualna stvar. Samo što se kod nas zbog tih stvari odmah stavlja "gay" predznak i još uvijek predstavlja sramotu ako neko brine o tim stvarima. :cool:

A inicijatoru ove teme samo da poručim dvije stvari: Možda ona pokušava da ti na lijep način kaže da nešto nije u redu (da se možda ne bi uvrijedio). I na kraju: ako se ispostavi da je to isključivo njen hir, a da ne postoji neki drugi (konkretni) problem, imaš da biraš između dvije solucije (a ti razmisli šta je od to dvoje razumnije izabrati). ;)

be_free
23-03-11, 21:13
Ti cucis kad pisas. Hehehhee, provalio sam te :mrgreen:

E taj rad :) brao ti ga brate moj! :D Ovo znam po necem drugom,ali ipak tebi Hokuto prepustam da mastas odakle :P
A sa Aquaria-om se u potpunosti slazem...vremena se mijenjaju u svemu a sve sto je iz neke obijesti ili zato sto se vidjelo na Fashion TV-u ili na kojem vec komercijalnom programu...onda napuni to noga i ceraj dalje od sebe!

sparco
25-03-11, 16:52
rowenta masinica za sisanje mala punjiva idelan a rabota skine ih skoro sve a ostavi dovoljno da ne urastaju i bodu kad rastu , i lijepo je pocesat brata dolje kad se probudis tako

obrniokreni
25-03-11, 17:06
rowenta masinica za sisanje mala punjiva idelan a rabota skine ih skoro sve a ostavi dovoljno da ne urastaju i bodu kad rastu , i lijepo je pocesat brata dolje kad se probudis tako

Upravo tako ce joj ga i bit pa ako joj se ne svidi moracu postupit po ovoj tehnici (http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=67759) , mozda joj se to svidi :D :D.....

GYPSY
25-03-11, 20:58
Upravo tako ce joj ga i bit pa ako joj se ne svidi moracu postupit po ovoj tehnici (http://forum.cafemontenegro.com/showthread.php?t=67759) , mozda joj se to svidi :D :D.....

Bravo. :bravo::bravo::bravo:

I onda ces lipo biti pravi macho Balkanac.
Em si dlakav, em volis da bijes....:p
Mislim da ti samo onaj "parfem" od mjesavine bilog luka i znoja nedostaje pa da slika bude kompletna.:D
I mozda brkovi.:shock:

DeTiGeRo
25-03-11, 23:00

Em si dlakav, em volis da bijes....:p
Mislim da ti samo onaj "parfem" od mjesavine bilog luka i znoja nedostaje pa da slika bude kompletna.:D

+ BRUT

imamo mi jednoga u naselje sto bijes iskaljuje nad zenom, kako taj bazdi na BRUT ajooooooj....ja ne znam ko jos to koristi u danasnje vrijeme...

inace, samo da kazem ovo, ne vidim stvarno potrebu da se muskarci depiliraju igdje osim na grudi, ako ih vec briju, ili trimuju, ili sto god...jer meni nema nista grdje no kad naslonim glavu muzu na grudi, pa kad pocnu da bockaju, aooooo....tada dobijam zelju da prospem vruc vosak po njemu :) nego on bi to i depilirao, ali da mu ja to radim, a ja da mi je do kucne depilacije ne bi isla kod kozmeticarke :rolleyes:

a inace, podrzavam trimovanje dlacica dolje i ispod pazuha... :)

Asta
25-03-11, 23:15
Prije svega to bi trebalo da bude stvar higijene a ne smeta li partneru ili ne.

GYPSY
25-03-11, 23:19
+ BRUT

imamo mi jednoga u naselje sto bijes iskaljuje nad zenom, kako taj bazdi na BRUT ajooooooj....ja ne znam ko jos to koristi u danasnje vrijeme...

inace, samo da kazem ovo, ne vidim stvarno potrebu da se muskarci depiliraju igdje osim na grudi, ako ih vec briju, ili trimuju, ili sto god...jer meni nema nista grdje no kad naslonim glavu muzu na grudi, pa kad pocnu da bockaju, aooooo....tada dobijam zelju da prospem vruc vosak po njemu :) nego on bi to i depilirao, ali da mu ja to radim, a ja da mi je do kucne depilacije ne bi isla kod kozmeticarke :rolleyes:

a inace, podrzavam trimovanje dlacica dolje i ispod pazuha... :)

Ja mogu da razumim ako je neko bas King Kong, da se malo "podshisha". Ono, kao sto skrati kosu s vrimena na vrime, moze jos poneku "frizuru" da malo sredi.
I volin muskarce koji se njeguju u normalnoj mjeri.:rolleyes:
Ali mi je tesko da razumim cilu tu ludnicu oko danasnjih frajera. Em se depiliraju, em lakiraju nokte bezbojnim lakom, em farbaju kosu, em cupaju obrve.....
Di ide ovaj svit?!
Postao je zesci problem nac frajera koji je dlakaviji od djevojke. Ako moran sutra zivit sa tipom koji vise vrimena provodi u kupatilu i pred ogledalom od mene, neka fala, ne triba mi.
Srica je sto nadjoh jednog od "posljednjih Mohikanaca", pripadnika "stare garde" koji svoju umjerenu dlakavost nosi kao svoj licni pecat i za mene je jos uvik olicenje pravog muskarca.
Ove novofeminizirane, frisko izdepilirane, iscupkane, nalakirane, ofarbane, sa rozim carapicama i pink kosuljama i sa seka persa hodom ja stvarno ne dozivljavam kao pripadnike suprotnog pola. Vidjala sam primjerke na plazi, di tip osim kose na glavi, nema drugih dlaka. :confused:
Izdepilirao i ruke i noge i grudi....(za ostalo ne znam, nisam bila u mogucnosti zaviriti:D, ali pretpostavljam da je i tu kosilica odradila svoje).
Jebes ti ako sam ja "veci frajer" od momka.:D

__1-v-4-n__
26-03-11, 02:31
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/148627_158390677537610_100001000361717_306788_1560 60_n.jpg
Lavr boj <3

obrniokreni
26-03-11, 11:40

Em si dlakav, em volis da bijes....:razz:
Mislim da ti samo onaj "parfem" od mjesavine bilog luka i znoja nedostaje pa da slika bude kompletna.:grin:

haha a nemojte mi to radit sad :grin: ipak sam citira lika..

znaci nastavicu sisacu se dolje (naravno zbog higijene) a ne brijat jer mi je crnjak kad mi uraste dlaka... A udario djevojku nikad nisam pa je evo i dalje samnom..tako da sam se sprda u vezi izjave gore i stavio smajli no izgleda niste shvatili..:hammer: ili sam se ja pogresno izrazio ali u svakom slucaju :respect:...

GYPSY
26-03-11, 11:40
haha a nemojte mi to radit sad :D ipak sam citira lika znaci nastavicu sisacu se dolje a ne brijat jer mi je crnjak kad mi uraste dlaka... A udario djevojku nikad nisam pa je evo i dalje samnom..tako da sam se sprda u vezi izjave gore i stavio smajli no izgleda niste shvatili.. ;)

Ma sve smo shvatili, zajebavamo se i mi malo. :D
Posto nisi nikad udario djevojku (svaka cast) :respect:ti si za mene pravi frajer.
A sad, koja dlaka gore-dole, nije bitno.:D

GYPSY
26-03-11, 11:42
http://a4.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-snc4/148627_158390677537610_100001000361717_306788_1560 60_n.jpg
Lavr boj <3

Više boj, nego lavr.:D

__1-v-4-n__
26-03-11, 14:47
Više boj, nego lavr.:D
Ne ne,i lavr isto...:D

Aquaria
26-03-11, 17:10
Meni je ovaj više lavr (zbog fLizure), nego boj :D

DeTiGeRo
26-03-11, 18:55
... qq ...

__1-v-4-n__
26-03-11, 20:17
Meni je ovaj više lavr (zbog fLizure), nego boj :D
Ma neka ide zivot..:D

... qq ...
? :D

yyy
29-04-11, 10:46
I, ima li kakvih zamjerki?

sparco
29-04-11, 10:50
ima ruke i ramena jako lose, treba tu malo teretane, wheya, kreatina , lose je to

yyy
29-04-11, 21:28
Nemoj biti tako sitničav:-)
Pošto pričamo o depilaciji, mislim da je malo cura koje bi od ovakvog frajera tražile da se depilira. Ja i dalje ne razumijem zašto nekome smetaju dlake na muškarcu. Meni je na toj slici Federer seksi baš zbog dlaka.
A kad smo već kod slavnih, ni Ezel nije za baciti.

yyy
04-05-11, 11:54
http://www.youtube.com/watch?v=n6A9zzkZ6x4&feature=related

Ognjena
13-05-11, 10:05
Mace male ćosave :twist:
http://a2.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/225526_1984445287238_1126411462_32374323_600873_n. jpg

NSX
14-05-11, 16:40
da ti je da uletis medju njih.. :)

Ognjena
16-05-11, 11:26
Projektujes li ti to svoje misli na mene :p

sparco
16-05-11, 11:35
pogle pricu, dvoje su se tako smuvali

NSX
16-05-11, 13:12
mali pusti nas da se muvamo i ne budi ljubomoran :D

sparco
16-05-11, 13:13
oooooo izvinjavam se to je moja stalna uzrecica, al ak je to ozbiljno povlacim se dmao !!!! ;p

DeViLiSh|Je$$uS
16-05-11, 15:22
hmphhhh...ja obrijem dlake izpod pazuha jednom godisnje,obicno pred ljeto,chisto da nove kukavice malo izrastu.Nisam precerano dlakav i nemam potrebe za depilacijom,nit mi se zena gadi od toga ali prijatelja redovno drzim na "kratko" najvishe zbog higijene...

kuglica
16-05-11, 16:26
Trimerom, onom mašinicom, ne znam kako zovete to ( nije kosijer ) :p

Tivatech
16-05-11, 16:36
O čemu vi to ?
57815