PDA

View Full Version : Zvuci tokom sexa (zenski)

kvarni
19-10-10, 15:39
Sad bas nesto razmisljam, zene pali li vas kad vam piicka prdi, hahahha, ja to obozavam, i sve gledam da ga citavog izbacim i ubacim kako bi jace prdjela, a i pali me zestoko, a koliko sam primijetio, pali i zenski rod, daje neku bezobraznu car sexu...

A i jos jedno pitanje, biste li voljele da nedje "djenete" sijeno, i onda onako u sijeno vidite kuurac, al samo kuurac da viri, dignuti, i maknete sa njega jednu slamku sto se zalijepila, i dignete rasu i nabijate se??

Kako mene to paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............

sparco
19-10-10, 15:41
i kad prdne u toku sexa, jooooj.................

kvarni
19-10-10, 15:47
i kad prdne u toku sexa, jooooj.................

Brate moj :) Prdjenje je znak da zena uziva, da je toliko opustena i da uziva da nema kontrolu nad misicima, cak i misica guze :) :) Ja mislim da dijelis moje misljenje

Ono guzis, a ona prne, ubije te onaj vazduh u donji dio stomaka, a ti onda kontra, mudima po piicki, ihhh, a ona zakovrne ocima od "dragosti",hahahahahahah

sparco
19-10-10, 15:49
Brate moj :) Prdjenje je znak da zena uziva, da je toliko opustena i da uziva da nema kontrolu nad misicima, cak i misica guze :) :) Ja mislim da dijelis moje misljenje

Ono guzis, a ona prne, ubije te onaj vazduh u donji dio stomaka, a ti onda kontra, mudima po piicki, ihhh, a ona zakovrne ocima od "dragosti",hahahahahahah

o istome razmisljamo,............. znak totalne opustenosti i da joj je dobro, al najbolje kad tolko svisne i opusti se maknes se iz nje sagnes izlizes je ubije pa se vratis stavis i krenes jos jace ;p

stevann
19-10-10, 15:51
volim cut dobar zenski zvuk.

Gruzin
19-10-10, 16:01
Kvarni

Nick 100%matching

Samo ti jos fali poTpis SeXualni predator
:D:D::D

sparco
19-10-10, 16:04
ugovara on sad trisom sa ovom povedilla vesnom , on nju njega njen njegov momak i nema pisanije jedno vrijeme

BLASTER
19-10-10, 16:44
ja obozavam kada tako bucam pa kad poprducne prvi put,a njoj neprijatno,a meni tako banja sto je njoj neprijatno pa zainat ga izvadim cijelog i uprem da poprducne opet xixi

RotfLmaOmGg
19-10-10, 16:52
Da je Kvarni kojim slucajem Kvarna, citava bi PG bila mirna. :lol:

LeeiF
19-10-10, 17:13

Ako ne i shire :D

kvarni
19-10-10, 18:17

Ako ne i shire :D

Bogami ne cesete vi uvo sto vam je prstu lijepo no sto vam je uvu lijepo.

Bogami ne cesete vi guzicu preko farmerica sto vam je ruci lijepo no sto vam je guzici lijepo.

hahahahahahahahahahhahahahaha

dobrica
19-10-10, 18:30

Bogami ne cesete vi guzicu preko farmerica sto vam je ruci lijepo no sto vam je guzici lijepo.

hahahahahahahahahahhahahahaha
Preko ovoga nema :) ahahha kvarni, pun si ovih narodnih umotvorina, blagos blagos. A tema je odlicna, zasto do te pojave dolazi meni nece nikad biti jasno, postoji li neko med objasnjenje?

kvarni
19-10-10, 18:46
Preko ovoga nema :) ahahha kvarni, pun si ovih narodnih umotvorina, blagos blagos. A tema je odlicna, zasto do te pojave dolazi meni nece nikad biti jasno, postoji li neko med objasnjenje?

Postoji.

Posto je vagina elasticna, a penis siljast, vagina ne stize da prati liniju penisa. To izaziva ono fino trenje ;) a isto tako gura vazduh ka unutra, a kad se izvadi penis, prirodna reakcija organizma je da izbaci vazduh :)

Najbolji rezultati se postizu kad se skroz izvadi, a piicka jos rasirena, i onda se jako ubaci unutra, da vazduh ne pobjegne :)

Dvostruko zadovoljstvo: prilikom jakok ubacaja, i prilikom izlazenja vazuha, hahahaha

BLASTER
19-10-10, 19:28
Postoji.

Posto je vagina elasticna, a penis siljast, vagina ne stize da prati liniju penisa. To izaziva ono fino trenje ;) a isto tako gura vazduh ka unutra, a kad se izvadi penis, prirodna reakcija organizma je da izbaci vazduh :)

Najbolji rezultati se postizu kad se skroz izvadi, a piicka jos rasirena, i onda se jako ubaci unutra, da vazduh ne pobjegne :)

Dvostruko zadovoljstvo: prilikom jakok ubacaja, i prilikom izlazenja vazuha, hahahaha

to je to brate moj,doktorirao si :)

RotfLmaOmGg
19-10-10, 19:45

Ja ovu znam jos odavno, al je nisam pisao, nisam znao kako ce je shvatit. :D

I ne mozes ga ubacivat jako, valjda, nego brzo. Ili sam ja nesto omanuo tu? :lol:

dobrica
19-10-10, 19:50
Hvala na ovom objasnjenju, sad mi je jasno :D odoh da vjezbam to :D

DzoniS
19-10-10, 21:30
Sad bas nesto razmisljam, zene pali li vas kad vam piicka prdi, hahahha, ja to obozavam, i sve gledam da ga citavog izbacim i ubacim kako bi jace prdjela, a i pali me zestoko, a koliko sam primijetio, pali i zenski rod, daje neku bezobraznu car sexu...

A i jos jedno pitanje, biste li voljele da nedje "djenete" sijeno, i onda onako u sijeno vidite kuurac, al samo kuurac da viri, dignuti, i maknete sa njega jednu slamku sto se zalijepila, i dignete rasu i nabijate se??

Kako mene to paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............

brate, ozbiljno treba da razmislis o sebi :D

Mr_Gospodin_Signore
19-10-10, 23:08
Po naslovi bi cojak rekao da se pise o stenjanju, a on nasao zvuke na skroz drugoj strani... To je kad covjek ima sluha za sve.

DzoniS
19-10-10, 23:16
Postoji.

brate, zaboravih te pitat,koje forume jos posjecujes???? :D
od sad je tvoja hima od satana panonskog...
grickao si klitoris lepi mario... hahahahahahhahahaha

N_L
20-10-10, 01:03
Meni placu svaki put, ne znam sto je:confused:

N-I-K-O
20-10-10, 01:38
AAAAAAAHAHAHAHAHAHHAHAHAHAHHAHAHHAHAHAHAHAHAHHAHA
kvarni pivo dje god i kad god odavno se nisam ismija ka nocas na ove dva tvoja topica!

AAAAHAHAHHAHAHAHAAHHAAHHAHHAHAHHAHAHAHAHHAHA
AAAAAAAAAAHAHHAHHAAHHAHAHHAHAHHAHAHAHHAHHAAHHAHAHA HA

Gorostas
20-10-10, 01:39
Meni placu svaki put, ne znam sto je:confused:
Mozda da predjes na nesto starije :-D

N_L
20-10-10, 02:27
Onda ne prave zvuke nit mrdaju.

sparco
20-10-10, 11:03
kvarni znas sta moras da probas , napunis usta vode , naslonis na anus napunis joj guzu pa joj ga gurnes tako, ona ima dodatni nadrazaj na besiku i unutrasnje organe tebi ludnica, mora da stiska anus da ne ispadne voda, znaci sviiisk, i kad popusti od orgazma znas kako izleti sve ono pa pljaskas po vodi ka cizmama po lokvama a jos i prducka ludilo

N-I-K-O
21-10-10, 02:26
Brate ne valja kad prdi, to znachi da ima LUFTA a kad ima lufta onda znas da bi moga malo siri
i veci bit zbog prostora koji se luftira okolo ahahahahahahahaha nije to dobro za samopouzdanje muskarca :p

sparco
21-10-10, 08:46
ne nego bas suprotno , onda mislis da imas najveci i razmisljas kako je razglavinjah

Ognjena
21-10-10, 08:51
hahahahahah kakvi primjeri pesimizma i optimizma

sparco
21-10-10, 08:55
to ti je samo difrnt pojnt of vju

NHM
21-10-10, 10:48
Ne računa se ništa dok te ne odbije jer je prevelik.

Ognjena
21-10-10, 10:51
"kuku mene jadnoj, a kako ce to toliko da stane u mene..."

NHM
21-10-10, 10:53
Ili - nemoj mi ga cElog. A mi svi ponosni ni da ga oko pojasa kao kaiš vezujemo.

luv_is_a_verb
04-11-10, 18:19
'esam ja mimo ako cutim? :)))

Gorostas
04-11-10, 18:19
ti nisi zanimljiva.....

luv_is_a_verb
04-11-10, 18:25
tachno sam znala :D aj, sad nema veze, moracu nac neku literaturu i nauchit par rechenica i uzdaha napamet :D

dobrica
04-11-10, 19:08
luv is a verb, procita li ti o kakvim se zvukovima odje prica? to se ne uci u literaturi niti se utice na to :)

Gorostas
04-11-10, 19:10
Na nju je neko kliknuo "mute"

Loverclocker
04-11-10, 21:01

jeli moguće da ti se nije nikad desilo? :confused:

volim cut dobar zenski zvuk.

a nema ti to veze brate sa picom iz venoma. :lol: :p

on topic: Ak se u sexy dogodi, vidio sam da je samo pitanje ak je curu blam, al ne smeta joj prduckanje, čak pušta još jači zvuk sa druge strane, iz usta mmm :)

mada mene ne pali nešto posebno...ak znam...

dobrica
04-11-10, 21:03
lovelocker nisam kazala ni da jesam ni da nisam, smao pitam zasto do toga dolazi, medicinsko objasnjenje.

Loverclocker
04-11-10, 21:07
oke oke, mogla si momka pitat :D

Kad se otvor raširi, a on ga izvadi malo više ili skroz, pogotovu ak je doggy, onda se napuni vazduha...koji se mora vratit istim putem kad naiđe nešto drugo....jednostavno :)

dobrica
04-11-10, 21:09
vec sam dobila objasnjenje, kvarni je to objasnio :)

Loverclocker
04-11-10, 21:10
oke, crno mi bi da čitam cio thread...on je to sigurno profesionalnije :D

sparco
05-11-10, 09:01
nego i nemoj decko da nam se mesas u profesiju

Loverclocker
05-11-10, 09:26
a ne mogu vam titule oduzet, ne bojte se od mene...ja sam maliii :)

Loverclocker
05-11-10, 09:31
hahahhahahahhaha, mislio sam mali u smislu, da mi nije još počeo trip: pissing, prđenje u mene, nabijanje nožnog palca i sl... :lol:

luv_is_a_verb
05-11-10, 14:54
ja se, dja'o mi u vilice shto progovarah, osvrnuh na ove rechenice tipa "jao, qq mene, koliki je, ka ce to stat u mene i sl". :D :D :D

kvarni
30-03-12, 00:56
Ovo je uvjek aktuelno :) :)

milorad krusica
30-03-12, 06:42
"kuku mene jadnoj, a kako ce to toliko da stane u mene..."a cini ti se moga bi ti stanut da je ka direk,dijete izadje tuda a ne *****?!

_naja_
30-03-12, 06:53

Kako mene to paliiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii...............ja probah u sijeno i udje mi to njasra u guzcu,ono peckalo u pm.i ckapi mi se osusi kao sahara.nikad vise.

sparco
30-03-12, 10:43
aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaahhaahahahhahahahahahahahah ahahahaha obozavam te

FiX
30-03-12, 18:27
volim sve vidove zvukova..

rasonk1
16-04-12, 01:41
Zvuke lava

zOBLA-gfx
22-04-12, 18:01
Kvarni ima apsloutni sluh!