PDA

View Full Version : Analni sex

loyal_boy
07-01-10, 02:20
Eo bilo je svakakvix tema,bilo je masu nevaljalih djevojaka koje se u sve razumiju i mnogo su liberalne:)

Interesuje me njixovo misljenje o analnom zadovoljavanju ,a sad mozda je mnogo sto i ovu temu otvorix ,ali nema veze neka ide:)

Phénix
07-01-10, 09:12
auuu jos da se otvori po jedna tema o svakoj pozi kamasutre i bice full forum:lol:
inace analni sex?mmmh...ne,neeee pecka to sr**e!

Kinder Jaje
07-01-10, 12:10
Nijedna ti nece progovorit o tome odje 100% jer to nijedna ne radi ... ni ne pomislja o sexu prije braka.

cvxcomputers
07-01-10, 12:11
Polakote Djuroooo, bila je slicna tema daaavno nedje, jedna forumasica je izjavila kako voli analj :> Pa su je na sprdnju digli, vodu su joj vadili :)

OCTAVIAN
07-01-10, 12:27
bogami ih ima makar dvije na ovom forumu sto provjereno vole, tako da... :) Nije to uopste toliko rijetka pojava kao sto se misli. Samo muskarac treba da zna sta radi i sve ce biti super ;) Inace, ja obozavam i ovu varijantu, ali samo ako i ona uziva u tome, nisam nikad volio da ih nagovaram na to ako to ne zele, ili da ga ne daj boze gurnem na kvarno kao sto ima slucajeva :D

ps: odlicna tema, prava Bozicna :D

cvxcomputers
07-01-10, 12:55
@OCTAVIAN... ... "Prava Bozicna" hahaha :lolblue: +1 :>
BTW... Nzm znas li kako je kralj Nikola kaznjavao p*dere... U ono doba se islo u poljski WC, a u poneke je ispod one rupe bila bachva koja se punila fekalijama i po potrebi praznila...
E, sad... Ukoliko je neko bio uhvacen u gore-pomenutom chinu, obojica (ili trojica ako je bilo THREESOME :devil: ) fino se stave u bachve koje su prethodno iznijete na kakvu poljanu... Postroje se perjanici i kralj naredi da se puca par CM iznad bachava, tako da su ovi nesrecnici morali da se saginju u onu (punu) bachvu... Nakon toga bi kralj reka' : "Eto vi, pa vidjite kako je k*rcu u goWna"

Magenta_Rebel
07-01-10, 14:21
nikad mi nije bilo jasno zasto bi zene koristile sporedni ulaz...a i nikad nisam cula da i jedna u tome uziva. potpuno nepotrebno u m-z varijanti!

loyal_boy
07-01-10, 14:26
nikad mi nije bilo jasno zasto bi zene koristile sporedni ulaz...a i nikad nisam cula da i jedna u tome uziva. potpuno nepotrebno u m-z varijanti!

Ja bogami cuo i vidio a sve se moze kad se oce pa i imati dobar seks u bulju:)

MeDo_JE
07-01-10, 14:32

Onda si slabo chula... :) Ako mushkarac ne krene ko sivonja nego polako, josh ak se podmazhe sa chim nema da boli... :D

OCTAVIAN
07-01-10, 15:03

Analni orgazam je vecinom mnogo intenzivniji od vaginalnog, samo treba znati doci do njega. Nego, mlada si jos, naucices, imas kad ;)

Brajan992
07-01-10, 15:11
bezi bre tamo sve neki popaljeni decacici :D

Magenta_Rebel
07-01-10, 15:14
Analni orgazam je vecinom mnogo intenzivniji od vaginalnog, samo treba znati doci do njega. Nego, mlada si jos, naucices, imas kad ;)
ahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahahah ahahaha
:lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

jashta!

DIDI
07-01-10, 15:16
magenta cemu smijeh?

Brajan992
07-01-10, 15:17
oce da kaze da je iskusnija :P

OCTAVIAN
07-01-10, 15:17
:lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue: :lolblue:

jashta!

STa ti je smijesno, prva ili druga recenica? :)

Magenta_Rebel
07-01-10, 15:26
magenta cemu smijeh?
samo se pitam iz kojih novina chitate ove teorije i postujete ih ovdje kao doktori sexologije...

sva prica o npr. G-tachki i jos puno puno toga su rezultati kompromisa seksistickog i feministickog pristupa, buduci da su protagonistkinje prvog od zenskog orgazma napravile toliki mit, od cega vas muskarce sada, par decenija kasnije, malo sta moze razuvjeriti.

MeDo_JE
07-01-10, 15:28
Ne pade ti na pamet da se to iz lichnog iskustva pricha, ako se tebi neshto ne svidja i nijesi dozhivjela ne znachi da nijesu i drugi... Ili se smatrash toliko iskusnom da sve znash... :mrgreen:

Brajan992
07-01-10, 15:31
Ili se smatrash toliko iskusnom da sve znash
to i ja rekoh nego me niko ne jeB 5 posto

DIDI
07-01-10, 15:32
samo se pitam iz kojih novina chitate ove teorije i postujete ih ovdje kao doktori sexologije...

sva prica o npr. G-tachki i jos puno puno toga su rezultati kompromisa seksistickog i feministickog pristupa, buduci da su protagonistkinje prvog od zenskog orgazma napravile toliki mit, od cega vas muskarce sada, par decenija kasnije, malo sta moze razuvjeriti.

ako su i procitali iz novina, vjerovatno nisu citali viceve, nego nesto sto je i malo relevantno
da zene mogu da uzivaju pri analnom sexu, mogu, da ima zena kojima bolje lezi analni nego vaginali ima, isto kao sto ima zena koje dozive orgazam kad im neko dira grudi
al to ne znaci da se treba nekom drat od smijeha kao da ne znam sto je lupio

OCTAVIAN
07-01-10, 15:34

Ne trebaju novine za to, dovoljno je poznavati anatomiju ljudskog tijela. Orgazam se dozivljava intenzivnim nadrazajima nerava, a to se najlakse postize nadrazivanjem erogenih zona. A erogene zone kod covjeka su tacke koje sadrze veliki broj nervnih zavrsetaka. Upravo u predjelu analnog otvora se nalazi veliki broj nervnih zavrsetaka i zato njegova stimulacija ljudima predstavlja zadovoljstvo, naravno ukoliko se oslobode mentalnog pritiska u vezi sa tim.

Anatomija je to, nemaju novine veze sa tim :) Jbg, imam neke ljekare u porodici pa me nije mrzjelo da u slobodno vrijeme prelistam literaturu, a i da popricamo o tome s vremena na vrijeme.

Cak i muskarci uzivaju kad im partnerke stimulisu anus jezikom i prstima. Ja moram priznati da se jos nisam toliko oslobodio da bih to probao.

Nego, posto si ti protivnik analnog sexa, odakle ti pravo da tvrdis da nije tacno nesto sto sama ne upraznjavas? ;)

Magenta_Rebel
07-01-10, 15:35
Ne pade ti na pamet da se to iz lichnog iskustva pricha, ako se tebi neshto ne svidja i nijesi dozhivjela ne znachi da nijesu i drugi... Ili se smatrash toliko iskusnom da sve znash... :mrgreen:
moram li ja sve da probam da bih znala nesto o tome? valjda bih do sad od neke zenske osobe cula da joj je analni sex super i da je dozivjela nikad bolji i nikad ludji orgazam. no dobro, ne bih da razuvjeravam ljude od bilo cega, mnogima je uvijek draze da zive u zabludi.

Magenta_Rebel
07-01-10, 15:38
Nego, posto si ti protivnik analnog sexa, odakle ti pravo da tvrdis da nije tacno nesto sto sama ne upraznjavas? ;)
rekoh vec...nebitno...

OCTAVIAN
07-01-10, 15:39

Kazu, sto covjek vise zna to je svjesniji koliko zapravo malo zna :) Ja kad maloprije napisah Magenti da je jos mlada i da ima kad da nauci zapravo sam to rekao prvo sebi, pa njoj i ostalima. Cinjenice govore da ljudi uzivaju u sexu najvise posle 35te godine. Poslednje moje tri partnerke imale su izmedju 32 i 38 godine, i sve tri jako uzivaju u analnom sexu. No, ko zna, mozda lazu kad kazu da tako dozive snazan orgazam :D

OCTAVIAN
07-01-10, 15:44
rekoh vec...nebitno...

Pa bitno je ako si vec usla u pricu. Eto, ja samo kazem da djevojke (vise zene) koje to rade itekako uzivaju u tome (ne iz novina, vez iz sopstvenog iskustva), a ti koja to ne radis kazes suprotno. I sta bi zdrava logika prihvatila kao tacno? Zakljucak je lak, zar ne? ;)

Artemis
07-01-10, 16:26
Upoznacu te sa bar 10 cura iz CG (PG i primorje) koje ce ti potvrditi da im je analni sex super i da od istog dozivljavaju lude orgazme. I da ne bude rekla-kazala govorim iz licnog iskustva sa tim djevojkama.

Jel bar 10 ili zaokruzeno 10?

NSX
07-01-10, 17:55
auf po koji put ova tema na forumu, licno..postujem vrsnika pa ga ne guram svudje :D

Magenta_Rebel
07-01-10, 18:24
ajde, bash, ocigledno je najveca koncentracija anal-penetration-loving-girls u par crnogorskih opstina, ko je meni kriv sto su mi iskustva prepricavale zene s nekih drugih meridijana, pa mi sve ovo zvuci cudno. :p

Masinac081
07-01-10, 18:31
Hm citiram erotsku pricu iz magazina Strast,evo mi ga ispred mene...

"I tako sam je jako *ebao dok je ona stenjala,i stenjala,iznenada je malo glasnije zastenjala,tada sam shvatio da sam joj ga ubacio u guzu. Onako nenajavljen moj macan se odlicno snasao u novoj rupi. Vidio sam da joj to godi i nastavio..."

Znaci placem od smijeha...
Neki koriste razne kreme,pa mazu prije sexa a ovaj je to odradio sasvim slucajno :D

OCTAVIAN
07-01-10, 18:34
ajde, bash, ocigledno je najveca koncentracija anal-penetration-loving-girls u par crnogorskih opstina, ko je meni kriv sto su mi iskustva prepricavale zene s nekih drugih meridijana, pa mi sve ovo zvuci cudno. :p

Ove su sa Zabljaka, ne znas ih ti :D

Magenta_Rebel
07-01-10, 18:39
Hm citiram erotsku pricu iz magazina Strast,evo mi ga ispred mene...

"I tako sam je jako *ebao dok je ona stenjala,i stenjala,iznenada je malo glasnije zastenjala,tada sam shvatio da sam joj ga ubacio u guzu. Onako nenajavljen moj macan se odlicno snasao u novoj rupi. Vidio sam da joj to godi i nastavio..."

Znaci placem od smijeha...
Neki koriste razne kreme,pa mazu prije sexa a ovaj je to odradio sasvim slucajno :D
aha, to je kao i neki lik koji je prichao o curi koja je s njim izgubila nevinost u pozama koje bi tek poneka cirkuska jahachica uspjela izvesti. :D

i shto je najgore, djeca to chitaju, pa se tripuju da je to tako i onda "aj kuku" kad ukapiraju da nije. :D

Flame_S
07-01-10, 19:05
moram li ja sve da probam da bih znala nesto o tome? valjda bih do sad od neke zenske osobe cula da joj je analni sex super i da je dozivjela nikad bolji i nikad ludji orgazam. no dobro, ne bih da razuvjeravam ljude od bilo cega, mnogima je uvijek draze da zive u zabludi.

Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom :)
I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam :rolleyes: znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
Za tebe ce orgazam i G tacka biti mit dok god preferiras manekene :cool:
Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...

red.star
07-01-10, 19:09

magenta,sad si me razocarala,a htio sam da te zenim :(

@flame u potpunosti si u pravu.samo nek ona vata manekene i nek ispijaju kave po pg :cool:

Magenta_Rebel
07-01-10, 19:09
Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom :)
I grdno se varas i mnogo bre *akis po ovim temama, jer svako ko ne misli isto sto i ti ZIVI U ZABLUDI. Koji si ti faktor da osudjujes ljude koji ne vole treesome i da se smijes u 12 redova ako covjek kaze da je analni orgazam intezivniji...
Zapitam se znas li ti uopste sta je orgazam :rolleyes: znas li da to ne zavisi od duzine dlaka oko polnog organa?
Nadji PRAVOG MUSKARCA da ti dokaze da su neki mitovi zasnovani na stvarnosti :twist: a kad saznas onda se javi da diskutujemo...
ajde, zaobidji me, molim te, ima josh par hiljada forumasha ovdje, pa poprichaj malo i s njima!

loyal_boy
07-01-10, 19:27

Flame svaka cast,ooooooooooo ko te k nama poslao! Narednix 5 dana imas po jednog zelembaca od mene:)

DIDI
08-01-10, 07:20
87 obrisanih postova
vikky imas opomenu pred ban, ako te neko iritira svojim razmizljanjem to ne znaci da treba utrobice da mu izvadis,
luximus ako nemas sto pametno napisati i vezano za temu ne pisi, jer ovako samo spamujes i kvarite drugim ljudima zabavu
flame_s samo spusti loptu, nema potrebe da bilo kog vrijedjas jer ima drugacije misljenje

za sve ostale, posle imate obraza da kazete kako forum ne valja kako niko nista ne pise normalno i sl, ko je zasluzan za to, vi ili moderatori?
jel fora da uhvatite nekog pa da ga gorite? ajde jednom, al tri put, cetiri put i tako u nedogled?
lako se sprdat na svacije razmisljanje i na svaciju iskrenost aj malo vi da budete iskreni i da malo normalno diskutujete na odredjenim temama

vikky
08-01-10, 11:18
da ti objasnim jos jednom, precerivanje nema, pa bilo razloga ili ne, rekoh ako necije misljenje ne mozes da podneses kao i drugi, imate log out dugme, jer hajke ne praktikujemo na ovom forumu!!!

Flame_S
08-01-10, 11:41
bez doskocica mozes da pises na temu, znaci postavi to sto si mislila sto je u vezi teme, ostalo ostavi za sebe

vikky
08-01-10, 11:47
mozes da stavis link tj on topic ostalo ce biti brisano

Mjeseceva_kci
08-01-10, 21:11
Taormino, Tristan - The ultimate guide to anal sex for women
http://rapidshare.com/files/321918926/TTTugtasfw.rar

Pass: speed

Vrlo informativno štivo.

NSX
08-01-10, 21:31
http://www.blowfish.com/catalog/guides/anal.html

(a) Myth: Women don't like it.
Horsepucky. We personally know several women who like it, a lot.
There are plenty of women who don't, of course, and that's fine too. But it never fails to amaze me when I encounter a hip, with-it, entirely sex-positive woman who unequivocally states that no woman in the entire world likes anal sex, and that if a woman does it, it's only because a man wanted it / forced her into it / paid her for it.

With all due respect, that's nonsense, although overgeneralizing from one's own sexual proclivities to the entire world is a common form of nonsense. Anal sex can be extremely pleasurable for women, especially if it's approached as a fun experience rather than as a duty or The Last Great Taboo.

(b) Myth: If a man likes it, it means he's gay.
What can we say? If you're gay, you're gay, if you're not, you're not, and enjoying something up the butt doesn't change that. Prostates were not invented by gay men in the aftermath of the Stonewall riots. The fact that a man likes stimulation in the anus has no bearing on what particular set of chromosomes he finds appealing in a partner. After all, gay men like to have their cocks sucked, too, but no one seems to think that if you like receiving fellatio, you're a closet case.
Now, if you do happen to be gay (hi, guys!), we're here for you, too.

So, relax and enjoy yourself.

(c) Myth: It always hurts.
Nope. Of course, anything done incorrectly or quickly or to prove a point definitely has the potential to hurt. So, if it hurts and you don't like that, don't do it that way... but please don't think that anal sex is inherently painful. It's not. If you follow a few basic guidelines (relax, use tons of lube, start small, build up slowly, don't be goal-oriented, talk to each other, and stop if it starts to hurt), you'll greatly increase your chances of having a good, fun, not-at-all-painful time.

ovizionizi
08-01-10, 23:36
Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvom znaci, analni orgazam ti je intenzivniji od vaginalnog i klitorisnog? E, da Bog pomoze...

ClauN`vs`RaideR
08-01-10, 23:42
Mislim da je onaj sto otvara temu uveliko iskustan u tome i zna uvjek sta radi :D :D

naughty_s
10-01-10, 06:44
hihihihihihih :D
odje je analni sex wooow...cinjenica je da su nervni zavrsicu tamo i da stimulacija istih predstavlja zadovoljstvo ljudima,samo je fora koliko je ko flexibilan i otovren za"igre" mada u ovome nema nikakve igre jer je ovo sasvim normalna stvar no ajde....
nego smo svi "fini"pa se dupe ne smije ni pomenut a kamoli okusit :)

Emill
10-01-10, 07:38
@naughty_s, ljubim ti nervne zavrsetke :joint:

bojankov
10-01-10, 09:48
@naughty_s, ljubim ti nervne zavrsetke :joint:
to ono: ljubim tvoju mudru guzu a?

Emill
10-01-10, 11:50
Ne, mislio sam na njene prste :rolleyes:

naughty_s
10-01-10, 12:03
hhahaha emile kretence :D

bojankov
10-01-10, 12:07
to ono: ljubim tvoju mudru guzu a?

Ne, mislio sam na njene prste :rolleyes:
znam na sta si mislio, ali ti ocigledno nisi na sta sam ja...no ajd

L'enfant_terrible
10-01-10, 14:24
Analni sex sa znavenim moze da bude jako enjoyable. Posto se jako trudim da mi partner bude srecan i zadovoljan, ako je zainteresovan da mi pokaze cari analnog sexa, pristacu bez problema. Imam samo jedan uslov. Da prvo ja njemu pruzim neizmjerno zadovoljstvo nadrazivanja nervnih zavrsetaka tako sto cu mu gurnuti mog Pjera lagano uz tonu lubrikanta... Da ne bude da samo ja uzivam, bilo bi jako sebicno

Makita_laco
10-01-10, 16:03

A vidji komentara...aoh aoh aoh mene...Magenta pogresno si je shvatila,ona ti kaze da treba da te *zjebe pola CRne Gore,tamo dje je "intezivnije",pa da onda nedje u nekoj tacki pronadjes zadovoljstvo...A ovome sto je reka da je analni intezivniji ne treba smijeh u 12 redova nego u 68 ako je mogucje...Trazi ti toga PRAVOG MUSKARCA,pa cjes nosit pecat Marije magdalene 21 vijeka :D:D:D
Neke stvari mi nikad jasne necje biti...

OCTAVIAN
10-01-10, 18:05
Analni sex sa znavenim moze da bude jako enjoyable. Posto se jako trudim da mi partner bude srecan i zadovoljan, ako je zainteresovan da mi pokaze cari analnog sexa, pristacu bez problema. Imam samo jedan uslov. Da prvo ja njemu pruzim neizmjerno zadovoljstvo nadrazivanja nervnih zavrsetaka tako sto cu mu gurnuti mog Pjera lagano uz tonu lubrikanta... Da ne bude da samo ja uzivam, bilo bi jako sebicno

ne znam jesi ovo mislila ozbiljno ili ima malo ironije, ali kad u sexu dodje do situacije "Ja cu tebi ovo, ali samo pod uslovom da i ti meni..." tu vise nema ni romantike, ni strasti ni dobrog sexa, to postane cisto poslovni odnos u kome se trebaju zadovoljiti obje strane, i posle okrenuti ledja. Kad bi mi djevojka samo jednom dala takav uslov odmah bismo se pozdravili, pa makar ga vise nidje ne gurnuo do kraja zivota.

Flame_S
10-01-10, 18:19
A vidji komentara...aoh aoh aoh mene...Magenta pogresno si je shvatila,ona ti kaze da treba da te *zjebe pola CRne Gore,tamo dje je "intezivnije",pa da onda nedje u nekoj tacki pronadjes zadovoljstvo...A ovome sto je reka da je analni intezivniji ne treba smijeh u 12 redova nego u 68 ako je mogucje...Trazi ti toga PRAVOG MUSKARCA,pa cjes nosit pecat Marije magdalene 21 vijeka :D:D:D
Neke stvari mi nikad jasne necje biti...

PRAVOG MUSKARCA sam pronasla odavno a brine me cinjenica da se u 21. vijeku trazi Marija Magdalena :cool:
Iskrena da ti budem smijem se i ja cinjenici da je intezivniji analni orgazam kad se prisjetim tog zadovoljstva...
p.s. smijem se od srece :blah::mrgreen:

a ovima sto se smiju od nesrece preporucujem da isprobaju to sa svojim partnerom pa da se smijemo zajedno od srece :monkey:

L'enfant_terrible
10-01-10, 18:45
ne znam jesi ovo mislila ozbiljno ili ima malo ironije, ali kad u sexu dodje do situacije "Ja cu tebi ovo, ali samo pod uslovom da i ti meni..." tu vise nema ni romantike, ni strasti ni dobrog sexa, to postane cisto poslovni odnos u kome se trebaju zadovoljiti obje strane, i posle okrenuti ledja. Kad bi mi djevojka samo jednom dala takav uslov odmah bismo se pozdravili, pa makar ga vise nidje ne gurnuo do kraja zivota.

Sto, tebi je u sexu samo bitno partnerkino zadovoljstvo, a tebi ne mora biti dobro? Ja reko' samo da mi mili ne propushti sto tako...

OCTAVIAN
10-01-10, 18:57
Sto, tebi je u sexu samo bitno partnerkino zadovoljstvo, a tebi ne mora biti dobro? Ja reko' samo da mi mili ne propushti sto tako...

Ne, meni je bitno iskljucivo obostrano zadovoljstvo, a sve sto neko radi na silu samo da bi zadovoljio nekoga je obicno s***e.

Nikad ne bih uslovio partnerku da radi nesto sto joj ne prija. A ti ako bi tvog milog uslovima time, blago njemu s tobom.

L'enfant_terrible
10-01-10, 19:08
Bil ti prista da probas da vidis koliko je intenzivno, i ne samo zene, nego i milioni muskaraca nalaze izuzetno zadovoljstvo u tome... Il te stra' da ti se ne dopane?

OCTAVIAN
10-01-10, 19:13
Bil ti prista da probas da vidis koliko je intenzivno, i ne samo zene, nego i milioni muskaraca nalaze izuzetno zadovoljstvo u tome... Il te stra' da ti se ne dopane?

Bih, ali ako ja to sam pozelim, a nikad zato sto bi me neko ucijenio bilo cim.

Ovdje se o analnom sexu govorilo samo u varijanti kada ona svojevoljno pristaje na to, niko nije ni pomenuo da se to treba raditi na silu ili uz nekakve ucjene. Niko, dok se ti ne javi.

Makita_laco
11-01-10, 00:10
PRAVOG MUSKARCA sam pronasla odavno a brine me cinjenica da se u 21. vijeku trazi Marija Magdalena :cool:
Iskrena da ti budem smijem se i ja cinjenici da je intezivniji analni orgazam kad se prisjetim tog zadovoljstva...
p.s. smijem se od srece :blah::mrgreen:

a ovima sto se smiju od nesrece preporucujem da isprobaju to sa svojim partnerom pa da se smijemo zajedno od srece :monkey:

MIlo mi je,mene je izuzetno drago kad ljudi uzivaju :D:D
Samo tako,podrzavam u potpunosti....SAmo far away from meeeeee

NSX
11-01-10, 06:00
far away from you...well, usla si na temu sa nazivom "analni sex"

ribomax
11-01-10, 08:12
Morash uci da bi mogao da zakljuchish svidja li ti se ;)

OCTAVIAN
11-01-10, 09:54
Morash uci da bi mogao da zakljuchish svidja li ti se ;)

mislis, mora joj uci da bi zakljucila svidja li joj se? :mrgreen:

cowgir|
11-01-10, 11:43
...

Sestra je u pravu.

Nema potrebe za prosvetljavanjem narodnih masa koje ionako neće da znaju :mrgreen:, but, sister...

You're dead on. ;)
:respect:

Flame_S
11-01-10, 12:57
E ako su mi jasni ovi forumasi grom me izuo iz cipela ovog trena :rolleyes:
Sta ste se pomamili ljudi, kakve su to imbecilne reakcije boze mi pomozi :cool:
Ja ako nista ne znam o kubikazi i ubrzanju necu poci na podforum automobilizam da se sprdam sa narodom koji o tome zna mnogo vise iz iskustva...
@Makita_laco sta trazis ti ovde nije mi jasno??
analni sex ce biti far away from you dok god ti to budes zeljela, a rekla bih da ne zelis cim posjecujes temu :devil:

Ima ovdje jos iskusnih nego ni jedna da progovori ka` da je obraz na guzicu pa ce otpast ako se upraznjava analni seks :cool:
Mogla bi tu siroka rasprava da se oplete, ali ja mislim da ni jedna djevojka ne treba da se stidi onoga sto radi sa svojim partnerom... treba da se stide one sto svaku noc opletu razlicitog a nevine su u :ass:

zvoncica
11-01-10, 13:47
E ako su mi jasni ovi forumasi grom me izuo iz cipela ovog trena :rolleyes:
Sta ste se pomamili ljudi, kakve su to imbecilne reakcije boze mi pomozi :cool:
Ja ako nista ne znam o kubikazi i ubrzanju necu poci na podforum automobilizam da se sprdam sa narodom koji o tome zna mnogo vise iz iskustva...
@Makita_laco sta trazis ti ovde nije mi jasno??
analni sex ce biti far away from you dok god ti to budes zeljela, a rekla bih da ne zelis cim posjecujes temu :devil:

Ima ovdje jos iskusnih nego ni jedna da progovori ka` da je obraz na guzicu pa ce otpast ako se upraznjava analni seks :cool:
Mogla bi tu siroka rasprava da se oplete, ali ja mislim da ni jedna djevojka ne treba da se stidi onoga sto radi sa svojim partnerom... treba da se stide one sto svaku noc opletu razlicitog a nevine su u :ass::)tako je, sve kako ko voli, pogotovo ova dva poslednja pasusa si potpuno u pravu...medjutim, i ja posjećujem ovu temu, zato što se vrlo interesantna rasprava razvila u jednom momentu, a ne zato što volim ili ne volim analni seks!
I potpuno ti je pogrešna logika...gdje to piše da se ne treba ama baš ništa znati i pročitati o onome što ne voliš? Kako češ znati da ne voliš, ako baš ništa ne znaš???

Kao što su rekle neke djevojke, iliti žene, na ovoj temi, ne poznajem nijednu žensku osobu koja je rekla da joj se dopada analni seks!
Ne pričamo o balavicama i šiparicama, nego o zrelim ženama koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) i znaju što je ono što vole ili ne vole!
Tako da bih se takodje mogla, iz moga ugla, grohotom nasmijati tvrdnji da je taj orgazam jačeg intenziteta, jer svaka uzbudjenost momentalno prestaje pri pomisli na eventualni dodir tog dijela mog tijela, a kamoli što više!

Kao što je tvoje iskustvo jaki orgazam, što ne sporim, ipak je to tvoje iskustvo, poštuj da neko ima drugačije osjećaje (da ne kažem gadjenje) prema tom načinu "vodjenja ljubavi":)

Flame_S
11-01-10, 14:17
:)tako je, sve kako ko voli, pogotovo ova dva poslednja pasusa si potpuno u pravu...medjutim, i ja posjećujem ovu temu, zato što se vrlo interesantna rasprava razvila u jednom momentu, a ne zato što volim ili ne volim analni seks!
I potpuno ti je pogrešna logika...gdje to piše da se ne treba ama baš ništa znati i pročitati o onome što ne voliš? Kako češ znati da ne voliš, ako baš ništa ne znaš???

Kao što su rekle neke djevojke, iliti žene, na ovoj temi, ne poznajem nijednu žensku osobu koja je rekla da joj se dopada analni seks!
Ne pričamo o balavicama i šiparicama, nego o zrelim ženama koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) i znaju što je ono što vole ili ne vole!
Tako da bih se takodje mogla, iz moga ugla, grohotom nasmijati tvrdnji da je taj orgazam jačeg intenziteta, jer svaka uzbudjenost momentalno prestaje pri pomisli na eventualni dodir tog dijela mog tijela, a kamoli što više!

Kao što je tvoje iskustvo jaki orgazam, što ne sporim, ipak je to tvoje iskustvo, poštuj da neko ima drugačije osjećaje (da ne kažem gadjenje) prema tom načinu "vodjenja ljubavi":)

Jesam ja mozda rekla ovo negdje? Nisi me bas najbolje razumjela, pricala sam o pojedincima koji komentarisu a znaju samo price REKLA-KAZALA.

Necu poci na automobilizam da ubjedjujem ljude da auto ne moze da ubrza 100km/h za 4sec zato sto mi je jedna komsinica koja vozi Juga rekla iz njenog iskustva da je to nemoguce :rolleyes: a druga koja vozi golfa se grohotom smijala i rekla kako je to neizvodljivo.

Generalno znam mnogo slucajeva sto ti kazes koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) pa mislim da stvar i jeste u tome sto se sve zavrsi na tome da su jednom ili dva puta pokusale ili probale samo jednom ko zna kako i s kim pa imale lose iskustvo, i od tada digle ruke ne zele ni da pomisle na to. Samo cu reci: Excellence is not a singular act, but a habit. You are what you repeatedly do.

To je bar stvar izbora ako nista drugo, ne sporim niciji izbor i ukus. Svako za sebe zna ono sto mu prija ili ne, ono sto voli ili ne... ali molim neiskusne da se ne smiju onome sto nisu ni pokusali. ;)
Eto to me navodi na svu pricu, sto su neki KOMPETENTNI iz tudjeg iskustva. :cool:

Flame_S
11-01-10, 14:37
Mogu,samo odaberi mjesto okrshaja,ako treba da se sve i isfotografishe i to nije problem,samo da razbijemo ovu dilemu:)

Pa da :clap:
ja nemam dilemu nego ti ;)
zato cemo se naci u 18:15 h u sledecem zivotu, jer sam za ovaj vec rezervisana :cool:

AL no1
11-01-10, 14:42
ahahhah pa da,ne smijesh ipak dokazati javno svoju tvrdnju :),to mi se svidja kod tebe,shto si principijelna:P

loyal_boy
11-01-10, 14:45
I da li je ovo javni poziv na sex:)

OCTAVIAN
11-01-10, 14:49
Jesam ja mozda rekla ovo negdje? Nisi me bas najbolje razumjela, pricala sam o pojedincima koji komentarisu a znaju samo price REKLA-KAZALA.

Necu poci na automobilizam da ubjedjujem ljude da auto ne moze da ubrza 100km/h za 4sec zato sto mi je jedna komsinica koja vozi Juga rekla iz njenog iskustva da je to nemoguce :rolleyes: a druga koja vozi golfa se grohotom smijala i rekla kako je to neizvodljivo.

Generalno znam mnogo slucajeva sto ti kazes koje su PROBALE (ili bar pokušale da probaju) pa mislim da stvar i jeste u tome sto se sve zavrsi na tome da su jednom ili dva puta pokusale ili probale samo jednom ko zna kako i s kim pa imale lose iskustvo, i od tada digle ruke ne zele ni da pomisle na to. Samo cu reci: Excellence is not a singular act, but a habit. You are what you repeatedly do.

To je bar stvar izbora ako nista drugo, ne sporim niciji izbor i ukus. Svako za sebe zna ono sto mu prija ili ne, ono sto voli ili ne... ali molim neiskusne da se ne smiju onome sto nisu ni pokusali. ;)
Eto to me navodi na svu pricu, sto su neki KOMPETENTNI iz tudjeg iskustva. :cool:

Ko yebe misljenje onih koji su probali, vazi se misljenje onih koji su culi.

Magenta_Rebel
11-01-10, 15:33
neko pomenu "uze i shire rupe", to je opet shto stvar fizichkih predispozicija, shto uchestalosti korishcenja, ali me zanima, a da ne otvaramo novu temu, vashe mishljenje o praktikovanju analnog sexa, da bi se nevinost (omg) chuvala za brak. znate svi neku takvu curu ili ste makar chuli za takve slucajeve. zar analni sex ne bi trebalo da spada, po meni, pod neke advanced level opcije (ispravite me ako grijesim, slobodno)? i nije da mislim da postoje bilo kakva pravila niti redosljed kojim treba isprobavati bilo sta u zivotu, ali uvijek se zapitam kako se neke djevojke odluce za ovako nesto, narocito danas kad vecini ljudi cak i smijesno zvuci cinjenica da neko gubi nevinost prve bracne noci. vase misljenje...?!

kaemSe
11-01-10, 15:36
po sjeveru ima toga masala i nazalost tamo je i dalje nevinost uslov za udaju.
Desava se da momak nekako nagovori curu da spava prije braka sa njim i onda je o jadu crnom zabavlja jer zna da se mora udat za njega!
Uzas

Magenta_Rebel
11-01-10, 15:45
po sjeveru ima toga masala i nazalost tamo je i dalje nevinost uslov za udaju.
Desava se da momak nekako nagovori curu da spava prije braka sa njim i onda je o jadu crnom zabavlja jer zna da se mora udat za njega!
Uzas

dobro, jasno mi je da je u nekim krajevima jos uvijek vazno da se djevojka uda nevina, vjerovatno ce tako biti jos dugo, dugo, jer jednostavno, kolektivna svijest tog dijela populacije je...just takva. meni je recimo cudnije shto tu spadaju "vrh ribe", koje su odradile bar jednu plastichnu operaciju, koje zive moderno u svakom smislu.

cemu ta taktika kad vjerujem da vecina muskaraca moze da zakljuci da li je zeni prvi ili sto prvi put da praktikuje analni sex...ili ne moze?

Flame_S
11-01-10, 15:46
neko pomenu "uze i shire rupe", to je opet shto stvar fizichkih predispozicija, shto uchestalosti korishcenja, ali me zanima, a da ne otvaramo novu temu, vashe mishljenje o praktikovanju analnog sexa, da bi se nevinost (omg) chuvala za brak. znate svi neku takvu curu ili ste makar chuli za takve slucajeve. zar analni sex ne bi trebalo da spada, po meni, pod neke advanced level opcije (ispravite me ako grijesim, slobodno)? i nije da mislim da postoje bilo kakva pravila niti redosljed kojim treba isprobavati bilo sta u zivotu, ali uvijek se zapitam kako se neke djevojke odluce za ovako nesto, narocito danas kad vecini ljudi cak i smijesno zvuci cinjenica da neko gubi nevinost prve bracne noci. vase misljenje...?!

Moram te ovdje ispraviti, jeste stvar fizickih predispozicija to stoji...ali ucestalost koriscenja pfffff :rolleyes:
sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist: ko ne zna nista o tome, ja necu dijeliti savjete nego fino google ima odgovor na sve pa progooglajte Kegelove vjezbe.

A ove druge samo da su mi zdravo sa tim zaostalim shvatanjima :eek:

Magenta_Rebel
11-01-10, 15:51
Moram te ovdje ispraviti, jeste stvar fizickih predispozicija to stoji...ali ucestalost koriscenja pfffff :rolleyes:
sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist: ko ne zna nista o tome, ja necu dijeliti savjete nego fino google ima odgovor na sve pa progooglajte Kegelove vjezbe.

A ove druge samo da su mi zdravo sa tim zaostalim shvatanjima :eek:
pitam, jer sam skoro pricala s frendom na temu ovih pojava i rekao mi je kako su takve u stanju da "prodaju nevinost", ali da ne shvata tu taktiku kad i prilikom analnog sexa moze da vidi da li joj je prvi put ili ne, ali da se nakon nekog vremena taj otvor "vraca u normalu". e sad, da li je to generalno tachno...sumnjam, kao i bilo shta drugo. :eek:

evo, googlam. :)

Mojsije
11-01-10, 16:15
sigurno si citala nesto o tome, ali postoje grupe misica i u analnom i u vaginalnom otvoru, kao i svaki drugi misic ako ne treniras on ce da se opusti, analni malo teze jer je prirodno takav kakav jeste ali ovaj drugi :monkey: nece njega rasiriti ucestalo koriscenje nego lijenost zena da ga treniraju i jacaju. :twist:

Hahahahahahahahahah, a kralju! E pa dokle je stigla ova tema :)

Flame_S
11-01-10, 16:49
Hahahahahahahahahah, a kralju! E pa dokle je stigla ova tema :)

Tisina tamo, tema je edukativno provokativnog sadrzaja :lolblue:
da oce jos koje iskustvo progovoriti mozda bi se i makli sa mrtve tacke :rolleyes:

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 20:40
:) neka si ga pocistio vala , i to cijelu stranicu , mada je bila vezana za temu ^^

ovizionizi
11-01-10, 20:56
meni samo nije jasno kako neko bice, kad vec ima čkupi medju nogama, najvise uziva kad joj ga guraju u dupe?! mislim, to je grijeh bozji kad se priroda poigra tako sa nekima.. A inace prirodnom resenju se nece NISTA poznavati 100 godina da je djelješ :D dok nisam siguran da je takav slucaj i sa tim tamo guznim misicima..

OCTAVIAN
11-01-10, 21:04
meni samo nije jasno kako neko bice, kad vec ima čkupi medju nogama, najvise uziva kad joj ga guraju u dupe?! mislim, to je grijeh bozji kad se priroda poigra tako sa nekima.. A inace prirodnom resenju se nece NISTA poznavati 100 godina da je djelješ :D dok nisam siguran da je takav slucaj i sa tim tamo guznim misicima..

pa mislim da su rijetke koje anal vise vole, ali jedna rupa ne iskljucuje drugu da bi morala birati. Car je upravo u raznovrsnosti. A ti misici se posle nekog vremena opuste i izgledaju bas lijepo ;)

Flame_S
11-01-10, 21:24
pa mislim da su rijetke koje anal vise vole, ali jedna rupa ne iskljucuje drugu da bi morala birati. Car je upravo u raznovrsnosti.
:clap:

meni samo nije jasno kako neko bice, kad vec ima čkupi medju nogama, najvise uziva kad joj ga guraju u dupe?!

ja nisam procitala da je iko ovo rekao, neka me neko ispravi ako grijesim :rolleyes:

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 21:32
zar nije ljepse malo tamo palo ovamo , pa ga izvadis pa jedan put gore smekerski jedan put dolje :p

OCTAVIAN
11-01-10, 21:32

Ne smijemo se vise ovoliko podrzavati, pomislice neko da smo u istom timu, puci ce bruka po forumu :D

DIDI
11-01-10, 21:33
-DJ_Sm!nkA-[];1430972']zar nije ljepse malo tamo palo ovamo , pa ga izvadis pa jedan put gore smekerski jedan put dolje :p

nije higijenski

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 21:35
nije ako je neka glibulja ^^ moja curica je svudje cista mogu je cijelu lizat :)

DIDI
11-01-10, 21:36
-DJ_Sm!nkA-[];1430987']nije ako je neka glibulja ^^ moja curica je svudje cista mogu je cijelu lizat :)
bez obzira, nije higijenski

Phénix
11-01-10, 21:38
-DJ_Sm!nkA-[];1430972']zar nije ljepse malo tamo palo ovamo , pa ga izvadis pa jedan put gore smekerski jedan put dolje :p

paz' bolan da ti se ne zaglavi gde:D

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 21:38
:) dobro sto znam . . .

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 21:39
paz' bolan da ti se ne zaglavi gde:D

hahah :D a nece . jos kad se dobro podmaze ^^

Phénix
11-01-10, 21:41
-DJ_Sm!nkA-[];1431003']hahah :D a nece . jos kad se dobro podmaze ^^
pa onda paz' da ne klizne pa da nemoze potrefit' rup...ono?

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 21:44
:) ae onda zavezes laser za njega pa ciljas

Phénix
11-01-10, 21:48
-DJ_Sm!nkA-[];1431015']:) ae onda zavezes laser za njega pa ciljas
Pa ti isprži mudne dlake:)

Flame_S
11-01-10, 21:54
bez obzira, nije higijenski

Neka sto nije higijenski, nego mislim da mu to ni najgora ludaca i avetinja ne bi dozvolila a kamoli normalna osoba :rolleyes:

OCTAVIAN
11-01-10, 21:56
ni rukovanje nije higijensko ako ruke nisu oprane :D

naughty_s
11-01-10, 21:57
:shock::shock::shock:
nije uopste bitno je li cista ili ne...nije higijenski,to je cista zaraza.! e da, i bas je smekerski;):rolleyes:

Flame_S
11-01-10, 21:57
Ne smijemo se vise ovoliko podrzavati, pomislice neko da smo u istom timu, puci ce bruka po forumu :D

:lolblue: Meni da je bitno sta ce ko da pomisli ne bi postovala na ovu temu :cool:
Evo javno se izjasnjavam da nemam nikakve veze sa Oktavianom, samo nam se na ovu temu poklapaju misljenja :D

DIDI
11-01-10, 21:58
nije uopste bitno je li cista ili ne...nije higijenski,to je cista zaraza.! e da, i bas je smekerski;):rolleyes:

jeste smekerski, to rade stalno u pornice, mislim ej

OCTAVIAN
11-01-10, 22:09
:lolblue: Meni da je bitno sta ce ko da pomisli ne bi postovala na ovu temu :cool:
Evo javno se izjasnjavam da nemam nikakve veze sa Oktavianom, samo nam se na ovu temu poklapaju misljenja :D

dobro si postupila ;) Nego, jesi ti dobila neku zarazu do sad, ja ne jos? :D

Phénix
11-01-10, 22:12

ma on to sve počisti karcher mashinom sa velikim pritiskom i...udri Mujo:D

Flame_S
11-01-10, 22:15
dobro si postupila ;) Nego, jesi ti dobila neku zarazu do sad, ja ne jos? :D

Pu pu daleko bilo, okle zarazu :shock::shock:

Da slusam ovoga DJ tj.da se vodim primjerom pornica ogavnih vjerovatno bi, ovako nema sanse :cool:

Sh0ne
11-01-10, 22:18
Pa dobro, prvo je klistiraj pa kad se to sve fino ispere onda radi sto ti je god volja. Ali mislim da poslije klistiranja nece biti nizasta a kako li za mijenjanje rupa :D

Magenta_Rebel
11-01-10, 22:52
jeste smekerski, to rade stalno u pornice, mislim ej
da, da, naravno, plus u pornicima nema nikakvih lubrikanata nego sve ide odma, glat, momentalno...

...i onda gledaoci istih padaju u depresiju kad skontaju da to i nije bash tako. :roll:

red.star
11-01-10, 23:12
neka sto moze 1,no i 2 bez podmazivanja...pornici unistise sex!!

Flame_S
11-01-10, 23:18
neka sto moze 1,no i 2 bez podmazivanja...pornici unistise sex!!

A nisu ti krivi pornici, samo ne treba primjenjivati sve po defaultu sto vidis tamo... :rolleyes:
Ljudi treba da se vode svojim osjecajima a ne pornicima :cool:
Moras uzeti u obzir da ti djevojka nije porno glumica svemocna, a i sam nisi porno glumac tako da ne vaze pravila iz filmova nego ona koja vi sami odredite ;-)

[]-DJ_Sm!nkA-[]
11-01-10, 23:51
Neka sto nije higijenski, nego mislim da mu to ni najgora ludaca i avetinja ne bi dozvolila a kamoli normalna osoba :rolleyes:

ej grdno se varas :/ . a neznam sta tu nije higijenski ako je sve to lijepo i temeljno oprano ^^ dobro sada kad bolje razmislim i nije bas , i naravno da to nebi sa svakim radio . . . a phoenih sto se tice dlaka na moodima nemam ih :) . sta je ljudi zebajete li se vi ? niste nikada gledali sa curom neki pornic pa sve to skinuli i odradili uzivo ^^ ? a sto se tice pornica bitno je ono sto se ne vidi na snimku , to jes ta podmazivanja i razradjivanja i ostalo u pauzama koje naravno nisu na snimku , no ti momci jebu 3 sata neku ekstra ribu i ne svrse nijedan put ^^

red.star
11-01-10, 23:57
A nisu ti krivi pornici, samo ne treba primjenjivati sve po defaultu sto vidis tamo... :rolleyes:
Ljudi treba da se vode svojim osjecajima a ne pornicima :cool:
Moras uzeti u obzir da ti djevojka nije porno glumica svemocna, a i sam nisi porno glumac tako da ne vaze pravila iz filmova nego ona koja vi sami odredite ;-)

ali momci od svoje 14e godine stasavaju drka*uci uz zene koje idu u krevet sa stiklama,ne moraju da se podmazuju,vole dabl penetrejsn itd itd...zamisli kakvim ocima oni gledaju njihove drugarice iz skole :D

Hari Krisna
11-01-10, 23:58
pornic i kaubojac su majka. Tamo vazda pravda pobijedi

[]-DJ_Sm!nkA-[]
12-01-10, 00:05
ali momci od svoje 14e godine stasavaju drka*uci uz zene koje idu u krevet sa stiklama,ne moraju da se podmazuju,vole dabl penetrejsn itd itd...zamisli kakvim ocima oni gledaju njihove drugarice iz skole :D

hehe :) e pornici su zaraza ja sam znao jednog lika sto mu nijedna cura nije bila dobra no bi radije na pornice drkao ^^

red.star
12-01-10, 00:07
jednog???eeeeeeeeee :)

[]-DJ_Sm!nkA-[]
12-01-10, 00:11
:) pa dobro sigurno ih ima koliko oces ja sam jednog znao

_HokutoNoKen_
12-01-10, 00:15
E kako se presmijah citajuci neke postove odavde,ljudi moji. :D :lolblue:

[]-DJ_Sm!nkA-[]
12-01-10, 00:22
Tako ti je kroz cijeli forum vazda se oraspolozis

MadGod
12-01-10, 00:28
E kako se presmijah citajuci neke postove odavde,ljudi moji. :D :lolblue:

Word, bro. :D

NSX
12-01-10, 03:39

pa malo escherichia coli ili kako li se vec pise :)

Stetni
12-01-10, 09:27
Eo 10 godina od kad sam na forum vazda se ova tema na isti nacin zapocinjala i zavrsavala... Neko se na pocetku odma zgrozi, cak mozda i osudjuje ove sto praktikuju to, pa se pojavi neka forumasica koja ga upraznjava i kojoj se svidja, pa se onda momci napale i nerijetko nude joj ga posade u knopr, pa se malo zaebancije napravi i to je to...

Ali mislim da je cinjenica da je analni sex sve popularniji... i podrzavam to u potpunosti! :ass:

bojan_pg
12-01-10, 12:25
Eo 10 godina od kad sam na forum vazda se ova tema na isti nacin zapocinjala i zavrsavala... Neko se na pocetku odma zgrozi, cak mozda i osudjuje ove sto praktikuju to, pa se pojavi neka forumasica koja ga upraznjava i kojoj se svidja, pa se onda momci napale i nerijetko nude joj ga posade u knopr, pa se malo zaebancije napravi i to je to...

Ali mislim da je cinjenica da je analni sex sve popularniji... i podrzavam to u potpunosti! :ass:
hehehehehehehehe sjajno nema sta

_HokutoNoKen_
12-01-10, 12:51

Pa ga mos' bacit poslije 2 puta :D

red.star
12-01-10, 14:56
a doktori,seksolozi razni i bivse prostitutke aman chine i zapomazu da se ne mijenjaju rupe bez mijenjanja kondoma :))

Mona Sax
12-01-10, 18:15
Eo bilo je svakakvix tema,bilo je masu nevaljalih djevojaka koje se u sve razumiju i mnogo su liberalne:)

Interesuje me njixovo misljenje o analnom zadovoljavanju ,a sad mozda je mnogo sto i ovu temu otvorix ,ali nema veze neka ide:)
Ne volim, i ne praktikujem, bolan je... Sve ostalo moze:)

Tha_Maddog
12-01-10, 18:28

Ili drugim riječima "full, sem kože".

[]-DJ_Sm!nkA-[]
12-01-10, 18:49
Meni je zdrav i prav bez ikakvih bolestina i cuda . . . tako da neznam stvarno nit sam ikad imao escherichia coli nit ga bacih 4 godine no mi je u boljem stanju i dimenzijama no ikad ^^ a sto se tice mjenjanja kondoma nije problm , mada ih ja ne koristim nesto ^^

_HokutoNoKen_
12-01-10, 20:20

Kako znas da boli ako ga ne praktikujes? :D

NSX
12-01-10, 20:39
-DJ_Sm!nkA-[];1432349']no mi je u boljem stanju i dimenzijama no ikad ^^

pa i mora ti bit u sve boljim dimenzijama kad si klinac...

red.star
12-01-10, 21:20
kakve veze imaju dimenzije sa analnim sexom???

Magenta_Rebel
12-01-10, 21:42
haha, izgleda da nema samo sa analnim sexom, nego sa naizmjenichnom praksom, bez kondoma, of course. yeah!

o, shta sve necu chuti. :roll:

prvo, razlog za korishtenje i mijenjanje kondoma je taj shto gotovo ni jedan lubrikant osim durexovog play-o nije bez uljne baze, a prisustvo iste unistava povrshinu kondoma i ostecuje ga.

drugo, kad govorimo o nehigijenskoj komponenti, za mushkarca, ako je navikao da sa svojom partnerkom upraznjava sex bez kondoma nema posljedica chak ni kada to radi naizmjenichno, rizik je veci za nju u svakom sluchaju, jer flora sa sluzokoze jednog i drugog otvora se razlikuje i mikroorganizmi koji prirodno stanuju u jednoj mogu izazvati gljivichnu infekciju u drugoj.

Hari Krisna
12-01-10, 21:51
ma sta su gljivice u poredjenju sa meningococama koje vec imaju :)

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 01:31

hehe to sam ja htio da pitam :) a nsx nisam klinac imam 22god. , a boljih je dimenzija zbog toga sto su misici u boljem stanju kad se redovno treniraju :) ^^ . a nisam rekao da ima ikakve veze velicina ili koriscenje kondoma sa analnim sexom (ustvari ima , ako je nekome manji tj. tanji bolje ce uc mozda ? ) , nego je neko rekao kako se preporucuje mjenjanje kondoma pri promjeni "rupica" pa ko voli nek izvoli nece mu biti problem da zemjeni kondom valjda :/ eto to sam rekao , a i neko mozda koristi kondome da mu lakse "sklizne" . ili durex play , ili WD40 ^^ . a bolesti nikakve nisam imao nikada niti moja cura , mada neznam mozda se neke/neki ne kupaju pre/posle sexa pa se tu nakupi svega i svacega i nataloze bakterije i mikroorganizmi kojih pa defaultu ima manje pre toga ^^ . . . Dobro sad smo sa ovog foruma zakljucili , nemojte se j. u dupe i mjenjat rupice ako ne koristite kondom i ako pri mjenjanju rupica ne promjenite gumicu , da se nebi oboje a pogotovo vi curice napunile svega i svacege ^^ jel tako ?

E-1
13-01-10, 02:20
-DJ_Sm!nkA-[];1433009']a boljih je dimenzija zbog toga sto su misici u boljem stanju kad se redovno treniraju :)

Penis nije misic, nesto si pobrkao.

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 02:44
Penis se sastoji od 2 misica . . .. i jos pokojeg dijela :)

OCTAVIAN
13-01-10, 03:42
ali njegovo stanje ne zavisi od stanja tih misica, vec od cirkulacije krvi kroz krvne sudove :)

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 03:50
i od toga , al od velicine tih misica zavisi koliki ce ti bit , a od cirkulacije koliko ce ti se dizat itd. :)

OCTAVIAN
13-01-10, 04:20
super, ajmo svi onda da ga bildujemo, da nam bude veci. Nego, ako ga previse nabudzimo necemo moci da upraznjavamo anal, sta cemo onda? Ne lupaj casti ti, dosta si se namlatio :)

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 05:02
Alo sprdasi se sada ti zivota ti ? stA sad lupas ti , ja sam u sali rekao ovo gore al to sto sam rekao je tacno . . . Penis se sastoje od dvije komore lijeve i desne i jos nekih stvari ove dvije su GLAVNE i od njihove velicine zavisi velicina penisa , dobro ja sam ih nazvao misicima , i misica a te dvije komore se pune krvlju i tako se "digne" sto su te dvije komore vece to je i penis veci , sto vise krvi dodje u njih to je on "dignutiji" tvrdji . . . a sto se tice "vjezbi" i metoda kako da ti dodje vise krvi i kako da bude veci ima i toga :

http://www.pornsecretsrevealed.com/index.php/phaflme57
http://www.penis-tajne.com/
http://www.povecaj-penis.com/Vezbe_za_penis.html
http://www.pro-size.com/prosize/index_sr.htm
http://www.balkansport.info/sve-i-svasta/1068-vezbe-za-povecanje-penisa.html
http://forum.krstarica.com/showthread.php?t=35219
http://www.forum.rupirat.com/porno-filmovi-strani/vezbe-za-povecanje-penisa-%28video%29/
http://zavodenje.com/povecanje-penisa.html

itd itd . . . Cak sam nedje imao i cijele vjezbe :/

red.star
13-01-10, 11:22
-DJ_Sm!nkA-[];1433186']Alo sprdasi se sada ti zivota ti ? stA sad lupas ti , ja sam u sali rekao ovo gore al to sto sam rekao je tacno . . . Penis se sastoje od dvije komore lijeve i desne i jos nekih stvari ove dvije su GLAVNE i od njihove velicine zavisi velicina penisa , dobro ja sam ih nazvao misicima , i misica a te dvije komore se pune krvlju i tako se "digne" sto su te dvije komore vece to je i penis veci , sto vise krvi dodje u njih to je on "dignutiji" tvrdji . . . a sto se tice "vjezbi" i metoda kako da ti dodje vise krvi i kako da bude veci ima i toga :

http://www.forum.rupirat.com/porno-filmovi-strani/vezbe-za-povecanje-penisa-%28video%29/

"Još uvek ne mogu da verujem! 3 meseca aktivno radim vežbe za povećanje penisa, i moj
penis u fazi erekcije dostiže divnih 20 centimetara! I mojoj ženi se sviđaju krajnji rezultati :)
1000 puta hvala, osećam se fantastično!"

N. Miroslav, Beograd

hahahhahahahahahahhaahah sminka,hvala ti na ovim veselim momentima jutros!!!a vidi ovo,kacis li kakve tegove za njega ili ga samo meces u kirbi i onda ga upalis da vuce??to ti je vrh,gledas film a kirbi cupa li cupa i dok ih cak noris sve pobije na kraj ti dobijes penis ko krastavac iz staklenika (al ne ovih zetskih,poplavljenih) :D

Magenta_Rebel
13-01-10, 11:37
:lolblue: ovo je josh bolja fora od onog lika koji hipnozom vraca ljude u pubertet i podstiche dodatni rast i razvoj odredjenih djelova tijela. chak mislim da bi vrlo unosno bilo otvorit neki centar za povecanje penisa raznim metodama i uzimat pare od onih koji u to vjeruju.

ako tu i postoje ikakve vjezbe, onda se ni jedan mishic ne povecava u duzinu, vec u shirinu...pa ne znam za shta onda takav moze da posluzi...za analni sex defnitivno ne.

red.star
13-01-10, 12:04
opa,poceo sam da se slazem sa magentom,daje levor da zapucam :)

vidi ti kako se on potrudio pa izbacio linkove!!pa kazu da reklame ne dopiru do mozga ljudi :P

Wolverine
13-01-10, 12:31
sto se radi po cdm-u,nikad ne moze bit dosadno :D

Phénix
13-01-10, 12:51
a shminka koliko je na ovom podforumu pitam li se radi li ista uzivo ili samo preko wireless-a:mrgreen::D:p

Magenta_Rebel
13-01-10, 14:23
a shminka koliko je na ovom podforumu pitam li se radi li ista uzivo ili samo preko wireless-a:mrgreen::D:p
:lolblue:
pazi, mozda vjeruje da je bolje sa distance, ako uzmemo u obzir teoriju da se zirafama istegao vrat jer drugachije nisu mogle dohvatiti lishce na visokim granama drveta. :lol:

Phénix
13-01-10, 14:27
nema nam shminke,mora da je negde u akciju:D

Penzioner
13-01-10, 14:30
iz toga seksa treba ponesto i probat

red.star
13-01-10, 14:50
nisam je8o,al mi je pricao jedan drug da je gledao i da je to vrh... taj sex,msm :)

ovizionizi
13-01-10, 14:52
ja nisam procitala da je iko ovo rekao, neka me neko ispravi ako grijesim :rolleyes:Jesi ti! Upravo si ti potvrdila kako penetriranjem u tvoju analnu rupicu dozivljavas najludje orgazme! Da te podsjetim.. kad je Magenta rekla: "Valjda bih do sad od neke zenske osobe cula da joj je analni sex super i da je dozivjela nikad bolji i nikad ludji orgazam", tvoja reakcija je bila:
Evo ja sam osoba zenskog pola i zelim da te demantujem ne pricama drugih i novinskim clancima nego licnim iskustvomToliko...

AL no1
13-01-10, 14:58
nema nam shminke,mora da je negde u akciju:D
Vjezba:) stavio je tegove na m...testise:)

Phénix
13-01-10, 15:02
Vjezba:) stavio je tegove na m...testise:)
ili elektrode:D

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 16:29
Alo opet se vi sprdate :) . Imate li pametnija posla ^^ al fore su vam . . . Ja sam se u prethodni post nasalio kako treba da ga vjezbamo jel se sastoji od misica ( posto sam se sjetio da sam nedje vidio ove vjezbe ) a onda je octavian rekao da ne moze da se vjezba i da se ne sastoji od toga :) . pa ja progoglao i vidim da je pun internet toga pa da pokazem prvih nekoliko linkova . Ja sam svojom velicinom prezadovoljan tako da neznam dje ste vidjeli da sam ja rekao da radim ista od ovoga ? Mada ako neko nije zadovoljan neka proba mozda i radi ^^
Necu se vise salit svama

kvarni
13-01-10, 16:40
-DJ_Sm!nkA-[];1433186']Alo sprdasi se sada ti zivota ti ? stA sad lupas ti , ja sam u sali rekao ovo gore al to sto sam rekao je tacno . . . Penis se sastoje od dvije komore lijeve i desne i jos nekih stvari ove dvije su GLAVNE i od njihove velicine zavisi velicina penisa , dobro ja sam ih nazvao misicima , i misica a te dvije komore se pune krvlju i tako se "digne" sto su te dvije komore vece to je i penis veci , sto vise krvi dodje u njih to je on "dignutiji" tvrdji . . . a sto se tice "vjezbi" i metoda kako da ti dodje vise krvi i kako da bude veci ima i toga :

Znaci brate, ja bih sam sebe banovao, kad si se ovako otkrio koliko linkova za povecanje penisa imas, hahahahahah, banuj se, poslusaj me...

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 16:42
Znaci brate, ja bih sam sebe banovao, kad si se ovako otkrio koliko linkova za povecanje penisa imas, hahahahahah, banuj se, poslusaj me...

Cus kad sam otkrio koliko ima . Ukucas u google povecanje penisa i to su ti prvih nekoliko linkova u cemu stvar sad jel citas ti sto sam ja rekao gora ?

kvarni
13-01-10, 16:44
Jos se nisi banovao????

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 16:47
^^ zajebant a

AL no1
13-01-10, 16:51
banuj se ozbiljno makar 5 dana da narod zaboravi ova tvoja mozganja,a za to vrijeme ga bilduj:)

OCTAVIAN
13-01-10, 16:58
-DJ_Sm!nkA-[];1433832']Necu se vise salit svama

Nemoj se vise salit snama kumim te bogom :D

[]-DJ_Sm!nkA-[]
13-01-10, 17:26
Moja mozganja su tacna al aj :) ne moze se covjek nasalit , tezak je ovaj narod danas :) Octavian samo cu se sa tobom salit i sa nikim vise !

Mona Sax
13-01-10, 18:33
Probala sam ali ne praktikujem... Mada eto volim stvarno sve isprobati(osim analnog, da ne naglasavam vise):) I eto da se pohvalim, sad za Novu je bilo.... mmmmm:)

red.star
13-01-10, 18:40
Probala sam ali ne praktikujem... Mada eto volim stvarno sve isprobati(osim analnog, da ne naglasavam vise):) I eto da se pohvalim, sad za Novu je bilo.... mmmmm:)

niko nije umro ko je probao :)

Penzioner
13-01-10, 19:30
dobro zboris red na jedan film sto sam gleda ova je pretekla a bjese tek na probu

kvarni
13-01-10, 21:12

-DJ_Sm!nkA-[];1433862']^^ zajebant a

Nisam zajebant, nego sam mrtav ozbiljan, vidis da si sam rekao da si nedje imao cijele vjezbe, da nisi samo po googlu trazio :bart:

OCTAVIAN
16-01-10, 11:46
vi koji mislite da anal nije super, objasnite svoje razloge njima:

http://img19.imageshack.us/img19/1365/15012010098444600126354.jpg

:devil: :lolblue:

N_L
16-01-10, 14:47
Hahahahaha

kvarni
16-01-10, 17:01
Ta teorija da su muskarci koji vole analni sex homofobicni, je davno opovrgnuta, znaci li to da muskarci koji vole da sisaju klitoris zeni da su i oni homofobicni jer eto vole da sisaju?? Glupost.

Svako radi ono sto mu odgovara ili sto ga pali, u trenucima strasti, mnoge barijere padaju i covjek je spreman da proba stvari o kojima nije razmisljao dok nije nalozen. Meni se sto puta desilo da nagovaram neku na analni, a ona nece, i onda ne budem uporan, nego samo s vremena na vrijeme joj taknem guzu prstima tokom sexa, i tu se pomame, posle same kad se naloze traze da probaju, a cim sama trazi znaci da je spremna na to, i da je nece boljet, a i ako je zaboli, taj bol, ako nije prejak,jer ne treba uc kao sivonja, nego njezno, ce njen napaljeni mozak transformisat u zadovoljstvo...

NSX
16-01-10, 20:12
kvarni objasnio :)

OCTAVIAN
17-01-10, 01:23
dzaba objasnjavat kad neko ne voli :)

kvarni
17-01-10, 11:18
Pa naravno, nidje u mom postu ne pise da negovaram tebe ili nekog da mora da proba, samo sam rekao da svako radi sto mu odgovara ili sto ga pali, tebi ne odgovara, boze moj, pozdravljam, ali nikad ne reci nikad...

Jer sam ja dugo razvijao moj fetis prema stopalima, isprva nisam pricao o tome, a sad vec znam da mi je to fetis, iako nailazim na osudu ponekad, ljudi se preneraze kad im kazem da ja vise volim footjob nego handjob :)

HIPER
24-01-10, 14:07
Odlican osjecaj ako ti je partnerica raspolozena... a malo ih je zaista,, steta :)

luv_is_a_verb
29-01-10, 14:35
probala, vidjela da umijem, i dovoljno od mene :D

red.star
30-01-10, 13:42
probala, vidjela da umijem, i dovoljno od mene :D

covjek se usavrsava dok je ziv ;)

NUSKMP
30-01-10, 21:25
Obozavam,ali zene imaju predrasude po tom pitanju.
Zaista ne razumem odbijanje,ako nije probala.
Stara dobra poslovica glasi
Ne kudi konja koga nisi jahala!

smena|generacija
05-02-10, 18:02
probala sam :(

boli jako, jako... nikad više!

cvxcomputers
05-02-10, 18:04

boli jako, jako... nikad više!Nece boljeti (razradilo se)
Ili - neces probati nikad vishe :devil:

smena|generacija
05-02-10, 20:27
Nece boljeti (razradilo se)
Ili - neces probati nikad vishe :devil:

ma nikad više! nema veze šta se 'razradilo'

da me moli na koljenima... nemaš sreće mali! :devil:

cvxcomputers
05-02-10, 20:42
ma nikad više! nema veze šta se 'razradilo'

da me moli na koljenima... nemaš sreće mali! :devil:

Who? Me? I always get lucky :devil:
Just kidding ;) ...

Mad_dog_KO
05-02-10, 20:52
Cvx, just wondering, jesi to upisao neku vecernju skolu engleskog? :D

Mojsije
05-02-10, 22:08
A vjerovatno je odgledao neki stari film Edi Marfija :)

cvxcomputers
05-02-10, 22:23
Cvx, just wondering, jesi to upisao neku vecernju skolu engleskog? :DNoup... Jednostavno mi je navika jer sam 60% informacija u zivotu pokupio s Engleskog jezika FFS! :arrow:

smena|generacija
05-02-10, 23:37
Who? Me? I always get lucky :devil:
Just kidding ;) ...

zloćo :devil:

Mojsije
05-02-10, 23:44
Tako mlad, tako mlada... :)

cvxcomputers
05-02-10, 23:52
zloćo :devil:

Tako mlad, tako mlada... :)
Dvoje su se tako smuvali :yipiiii:

NSX
06-02-10, 00:00

boli jako, jako... nikad više!

Iduci put probaj sa nekim ko ne tripuje da ti vise uzivas sto te vise boli :cool:

Mojsije
06-02-10, 00:03
Možda je mislio da su to uzdasi zadovoljstva :)

Phénix
06-02-10, 00:12
ma ne boli,pecka malo u prolazu:yipiiii:

smena|generacija
06-02-10, 00:43
Iduci put probaj sa nekim ko ne tripuje da ti vise uzivas sto te vise boli :cool:

a šta ćeš... uprio on u mene jadnu kao konj.

zato rekoh - nikad više!

NSX
06-02-10, 01:11
a..zar mu nisi mogla reci da te to boli i da ti smeta?!

MotobikeR
06-02-10, 02:26
mozda ne pricaju :mrgreen:

ribomax
06-02-10, 03:56
A mozhda si se strunila pa se stisla? :p
Baci se ti s njim u nezbor,kao shto veli MotobikeR...Kako bi bilo da njemu neko prshka oko chajnoga kolutica? :)

smena|generacija
06-02-10, 10:31
a..zar mu nisi mogla reci da te to boli i da ti smeta?!

eto mislila da mu udovoljim. glupača.

NSX
06-02-10, 16:54
Ela idući put mu i kamion natovari da ne plaća radnike 20 eura, to će mu možda i više udovoljiti :)

smena|generacija
06-02-10, 17:47
dobro. hvala na savjetu :)

Sh0ne
06-02-10, 18:15
sledeci put koristi ulje, a ne na suvo. ;)

Roy Fokker
06-02-10, 19:05

A ne no još reci da ne koristi kondom... ulje razgrađuje lateks.

Sh0ne
06-02-10, 19:18
zasto bi ga koristila, dovoljno je samo ulje

Roy Fokker
06-02-10, 19:25
zasto bi ga koristila, dovoljno je samo ulje

:rolleyes: Da ne povjeruješ.

Sh0ne
06-02-10, 19:46
ne ostecuju svi lubrikanti kondom. neka ode u sex shop i neka kupi. http://www.myshopping.com.au/ZM--375853289_Personal_Products

ono za bez kondoma sam se naravno salio, cisto da se zna. ;)

Roy Fokker
06-02-10, 20:16
Ja sam i rekao da ga ulje rastvara, ima ih dosta baziranih na vodi i slično.

amok
07-02-10, 01:35
haha koristite li ulje kad kakite? mislim kad ono bude kvalitetno ******? hahaha

NSX
07-02-10, 07:02
hahahahahah ludaku o' zhene

smena|generacija
07-02-10, 18:44

neću. nema više. :)

samo u pi*** :mrgreen:

remark
07-02-10, 19:13
Ne bi me zacudilo da se iza nick-a smena|generacija nalazi neki kuronja.

Mojsije
07-02-10, 19:14
Kako ce sad da ti se nabacuju (pojedini) forumashiii.... Ovo je greshno :devil:

Ali ih ona sve odbije, a onda tu stupiš na scenu i skineš kajmak :)

smena|generacija
07-02-10, 19:14
misliš? :rolleyes:

cvxcomputers
07-02-10, 19:16
No F*** WAY... Srecno sam ozenjen :rolleyes: :twist:

Wolverine
07-02-10, 19:18
eo ti ga cvx prvi :P,ono pravi se dobar pa te upozorava ahah :P

edit: neka ti te price :P

smena|generacija
07-02-10, 19:20

hahahah, baš to. on je dobrica :)

cvxcomputers
07-02-10, 19:21

edit: neka ti te price :P
Prva stvar koja je uobicajena na forumu je kad neka forumashica izda neki svoj stav u ovom PDFu, krene odredjena grupa forumasa da se nabacuje... Druga stvar, koju jos vise mrzim je kad se krene u HARDCORE OFFTOPIC :finger:

OCTAVIAN
07-02-10, 19:26

a mozda i senf, ako se predomisli pa mu da u guzu :D

Prva stvar koja je uobicajena na forumu je kad neka forumashica izda neki svoj stav u ovom PDFu, krene odredjena grupa forumasa da se nabacuje... Druga stvar, koju jos vise mrzim je kad se krene u HARDCORE OFFTOPIC :finger:

Varas se ako mislis da i zene to isto ne rade na ovom forumu :rolleyes:

cvxcomputers
07-02-10, 19:30
Varas se ako mislis da i zene to isto ne rade na ovom forumu :rolleyes:Dijelimo misljenje ;) samo je u mom slucaju to "provjereno" -AND I LIKE IT :devil: :devil: :devil:

Mojsije
07-02-10, 19:41

A treća stvar je što postoji uvijek onaj jedan lik koji upozorava na situaciju i konstatuje stanje :)

OCTAVIAN
07-02-10, 19:51
Dijelimo misljenje ;) samo je u mom slucaju to "provjereno" -AND I LIKE IT :devil: :devil: :devil:

nije to misljenje, vec cinjenica :D

cvxcomputers
07-02-10, 19:51
A treća stvar je što postoji uvijek onaj jedan lik koji upozorava na situaciju i konstatuje stanje :)A cetvrta - uvijek se nadje neko da mu to kaze... :mrgreen:

Wolverine
07-02-10, 19:53
i ovaj sto upozorava je obicno onaj koji je zapoceo off topic :P

cvxcomputers
07-02-10, 19:57
i ovaj sto upozorava je obicno onaj koji je zapoceo off topic :PI obavezno mora na svaku da odgovori... (kako cu da popushim BAN, sve je smijesnoooo :lolblue: )
ajde, sad... apelujem da izbrisemo sav SPAM odole, evo, ja prvi pocinjem.... ...

Enjoy_The_Silence
07-02-10, 20:08
neću. nema više. :)

samo u pi*** :mrgreen:

Što ti dođe mašinac?

smena|generacija
07-02-10, 20:08
nema me više tu. :)

NSX
07-02-10, 20:34
lijepa ti je ta slika sa avatara(ne, ne mislim na onaj film) :)

sparco
09-02-10, 11:01
probao, boli me, nikad vise, hvala .

MotobikeR
09-02-10, 18:08

drugi put ga ti stavljaj :D

joke :P

Artemis
09-02-10, 19:37

:yipiiii: :lolblue: