PDA

View Full Version : Upcoming Events

Pages : 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14

jorgo
15-04-11, 11:05
sparco,od silne hemije,ne znam na sta bi ta mokraca licila : )
aj da cujemo nocas,mec decenije,ultra-mega-giga-bajt spektakl,fajt nad fajtovima
strugar-beloni?
imam osjecaj da ce beloni da izgubi nocas:)

sparco
15-04-11, 11:55
kolko li ga placaju da padne da mi je znat, jer je to oprostajni mec pred sopstvenom publikom ivana the strugara ;)

srdjancg
15-04-11, 12:30
Ima li dje na kladionicu da se igra ovo?

cikota
15-04-11, 12:43
mislim da se tu pobjednik zna vec odavno...

djordjije
15-04-11, 13:12
knockout high kick-om od strane Struga

srdjancg
15-04-11, 13:14
knockout high kick-om od strane Struga
u zadnju rundu, kao vazda :D

NSX
15-04-11, 14:24
Ima li dje na kladionicu da se igra ovo?

imas u lob na neke smijesne kvote

sparco
15-04-11, 14:25
kolka kvota? da se uplati neshto manje smijesno pa da bude isplativo

NSX
15-04-11, 14:32
1.25 na Strugara 2.75 na Belonija..al ne moze u singl mora se vezat s necim :)

sparco
15-04-11, 14:33
pi, ja reko jedno 1000 na struga da bacim, ili 10 000

mishko_ajkula
15-04-11, 18:31
Otkricu vam tajnu, GSP gubi protiv Shieldsa... :)

FiX
15-04-11, 18:41
jbm ti sunce, strugar je milioner coece cim namjesta svaki mec!
kako ste gadni, ooooo kako ste gadni!
bilo koji sportista ili kolektiv u cg je namjesteno dobio, dopingovan itd..
mora da su niksicani dopingovani posli na everest, treba im ponistit to..

nadam se pobjedi veceras svih nasih boraca..

BLASTER
15-04-11, 23:07
e pa ..... ....sta da kazem ....

CurvaNord
15-04-11, 23:08
au sto napravi beloni strugu hohohohoh jes mi milo ;)

Tattoo
15-04-11, 23:10
Sve je to zbog onih bubnjara na pocetku :)

PrijekiLijek
15-04-11, 23:12
ahahaahahahahhahaha kako ga izu ovaj hahahahahahahha prvi krsteni borac koji dodje pokaki se u njega..

Twister
15-04-11, 23:15
dobro je prosha kako je mogo...

bulit
15-04-11, 23:15
ne volim ga uopste. ali mi ga je sad zao... eto sto se desava. doveli su mu jedinog pravog borca, i ovaj ga je razvalio. ni 3 runde nije mogao odradit, no je crkao. zamisli da se boskovalo vise.

Jakuza
15-04-11, 23:16
ahahaahahahahhahaha kako ga izu ovaj hahahahahahahha prvi krsteni borac koji dodje pokaki se u njega..
Ti ocigledno pojma nemas ko je ovo bio?

Svaka mu cast sto je izdrzao,nije trebao!
Beloni dokazao jos jednom kakav je majstor,svaka mu cast!104 meca 101 pobjeda!

Montenegrino-CT
15-04-11, 23:16
.eben borac ovaj Beloni.Strugar se i drža nekako prve dvije runde kasnije je bilo samo pitanje dali će ostati na nogama.

prperovic0
15-04-11, 23:18

Beloni ga je pozvao na refanš u Francuskoj!
Prihvati munjo naša Crnogorska i pokaži mu zube.Pobjedićeš ga u Francuskoj, samo se spremi.Junače naš, heroju, ljudino.Bilo je teško danas biti u Sportskom centru, ali hrabrost našeg sokola je bila veličanstvena.Jeste izgubio ali je ostao na nogama.Vrat mu Strulje, rasturiga na njegovom ringu da te slavi tvoja Crna Gora!

PrijekiLijek
15-04-11, 23:18

Beloni dokazao jeos jednom kakav je majstor,svaka mu cast!104 meca 101 pobjeda!
Znam ko je pa bas zbog toga pricam.Ovo je prvi ozbiljniji borac koji je dosao i prebio ga kao malo dijete i objasnio mu kakav je borac..

Jakuza
15-04-11, 23:19
Znam ko je pa bas zbog toga pricam.Ovo je prvi ozbiljniji borac koji je dosao i prebio ga kao malo dijete i objasnio mu kakav je borac..
Prvi ozbiljniji nije,ali si slijep kod ociju pa ne vidis!
Beloni je masina,u startu je bila greska raditi mec protiv njega,ali covjek je probao i stojicki izdrzao sve sto je ovaj bacio na njega,a vidjeli smo koliko je toga bilo.

Sidewinder
15-04-11, 23:19
Kondiciono unisten.
Klasican danak slabim dosadasnjim mecevima.
Nije prvi ali jes drugi,za mene je Zildzic poslije Belonija najkvalitetniji borac sa kojim se borio.

Ostali su za rashod.

mc_esseny
15-04-11, 23:20
Ivan jednostavno nije bio spreman za ovaj mec,Beloni je azdaja i ako je mislio da ga moze pobjedit kao onog rusa blesavog grdno se prevario.
Zao mi ga je sto je ovako neslavno zavrsio.

PrijekiLijek
15-04-11, 23:21
Prvi ozbiljniji nije,ali si slijep kod ociju pa ne vidis!
Beloni je masina,u startu je bila greska raditi mec protiv njega,ali covjek je probao i stojicki izdrzao sve sto je ovaj bacio na njega,a vidjeli smo koliko je toga bilo.
Nisam slijep no imam oci pa primjetih da se do sad borio sa nekim auto-lakirerima i konobarima..

FiX
15-04-11, 23:22
prejak tip, prejak..

Jakuza
15-04-11, 23:22
Nisam slijep no imam oci pa primjetih da se do sad borio sa nekim auto-lakirerima i konobarima..
Ti bi ga sigurno izbio!Nemam dilemu.Steta je sto ne probas nedje.Velika steta.

Dutch
15-04-11, 23:27

Beloni dokazao jos jednom kakav je majstor,svaka mu cast!104 meca 101 pobjeda!

Ko je ovo bio?
Evo guglam i jedino 5-6 stranica i Beloniju i to na francuskom ima.Naravno,nać biografiju njegovu ne mogu.Nać spisak borbi itd takođe. Znači da ga ne drže kao vrlo bitnog u svijetu borbenih vještina.Ukucaj Cikotića recimo pa o njemu možeš makar 3x više nać.Ajde,napraviste noćas od Belonija križanca Semi Šilta i Alistera Overima najmanje :D

[kinetic]
15-04-11, 23:27
nisam slijep no imam oci pa primjetih da se do sad borio sa nekim auto-lakirerima i konobarima..

hahahahahahahahahahahahahahahahaha

nikola_mne
15-04-11, 23:28
Dobio ga je covjek sportski, ne znam cemu nazivi 'crncuga,majmun' i sl. jedino sto se mora priznati strugaru je sto ostade na nogama nakon potpunog kolapsa.

PrijekiLijek
15-04-11, 23:28
Ako budem htio da se borim,izazvacu nekog profesionalca,amaterizam me ne zanima..

Serhi
15-04-11, 23:29
Zao mi ga je. Dobar je momak, dobar sportista ali prvi krsten borac (uz Zildzica) koji je doveden u PG i odmah tezak poraz. Jbga, vazno je da su se napljakali para Lekic i kompanija za svo ovo vrijeme. Opet kazem, zao mi ga je kao momka, sugradjanina, sportistu ali ovo je realnost. Dobro neko rece iznad da je veceras platio ceh svim dosadasnjim slabim mecevima. Pa ja bih vazda na megdan izasao onome nesretnom Rusu od proslog puta. Onome prije njega bih izasao na megdan poslije mjesec, dva treninga i cisto sumnjam da bih izgubio. Prava je steta sto se ova posrana drzava okrece samo onima u kojima vidi profit a veliki broj pravih fajtera, postenih momaka, iz nekih mnogo "ozbiljnijih" borilackih sportova tj. disciplina, zeljnih podrske i klicanja imena sa Crnogorskih tribina ostaju uskraceni za istu. Ponavljam, zao mi ga je, ali dobro je prosao kako je mogao... Zelim mu svu srecu u oporavku a ostalima sto brze prihvatanje realnosti koja im je, iako pod nosom, izmicala svo ovo vrijeme.

Markys
15-04-11, 23:29

Svako u svom zanatu.
Prvi pravi borac i odmah katastrofa.

PrijekiLijek
15-04-11, 23:32
Zao mi je sto se Strugar nije povukao prije ovoga i da ostane neka izmisljena legenda ali kiksao je,veceras su svi vidjeli kakav je to borac i kakvi su to mecevi ustvari bili..

FiX
15-04-11, 23:33
mislim da je trenutak da batali karijeru..

raso_pg///m3_power
15-04-11, 23:33
sto ce vi ovo hejtovanje strugara? ja mislim da je to vise radi onoga JUGOSLAVIJA natpisa na njegovu majicu nego sto je ima neke lakse meceve... mozda mu ti protivnici jednostavni nisu dorasli neko je bio daleko ispred njih a? no je odma sve placeno da pane ovaj da slavi strugar i svi srecni... jeste li vidjeli statistiku one crncugice? duplo vise meceva a manje puta izgubio od strugara, svaka cas bratu kad je onoliko izdrza i kad nije panuo... treba li da mi bude milijia ona smrda od radonjica ili kako se vec preziva ono supkalo gadno... svaka vi cas za ove komentare i sve ovo...

Dutch
15-04-11, 23:35
Zao mi je sto se Strugar nije povukao prije ovoga i da ostane neka izmisljena legenda ali kiksao je,veceras su svi vidjeli kakav je to borac i kakvi su to mecevi ustvari bili..

To je to.Pošto je savlada Zildžića treba je rukavice o klin i svi bi ga poštovali.Ovako sad možda još i krene da juri nešto pa da ga neki junoša masakrira i nagrdi.

CaseLogic
15-04-11, 23:35
Hhahahahaha kako ga je Beloni rasarafio nocas hahahhaa

Strugar izmisljeni sampion tuka sa se sarlatanima i konobarima do sad.

Sidewinder
15-04-11, 23:36
sto ce vi ovo hejtovanje strugara? ja mislim da je to vise radi onoga JUGOSLAVIJA natpisa na njegovu majicu nego sto je ima neke lakse meceve... mozda mu ti protivnici jednostavni nisu dorasli neko je bio daleko ispred njih a? no je odma sve placeno da pane ovaj da slavi strugar i svi srecni... jeste li vidjeli statistiku one crncugice? duplo vise meceva a manje puta izgubio od strugara, svaka cas bratu kad je onoliko izdrza i kad nije panuo... treba li da mi bude milijia ona smrda od radonjica ili kako se vec preziva ono supkalo gadno... svaka vi cas za ove komentare i sve ovo...

Ukapirali smo da je problem u zastavi,makar za tebe.
Treba Radonjicu pustit aber da pod hitno zamijeni zastavu,kako bi ga siroke narodne mase podrzale uz neizostavno tamjanisanje...

CurvaNord
15-04-11, 23:37
i salko se sprdao sa njim u pg zaboravili ste. udarao ga je kako je htio spustao ruke i platio za to spustanje ruku :) dok onaj nokaut u tuzli ivan nikad nece zaboravit.. :D
ovo sad je presmijesno, ivan ga je grlio ka da je gej, odmara je kolko je moga, faca mu je dosla ka bombonjera koliko je udaraca primio.

Dutch
15-04-11, 23:38

Evo za mene je Radonjić u rangu Strugara ka borac sve dok mu njegov menadžer(i Strugarov) ne ugovori ozbiljnu borbu.Evo se načekasmo da ga vidimo sa Gitom a on prangija neke konobare.Pardon, onaj Grk iz Splendida je utovara gajbe u diskont kad su tražili zamjenu :roll:
Sve je to mutljaža menadžera koji se dobro naplastio od obojice i uživao od stvaranja "legendi".

amnesiac
15-04-11, 23:38
Odjednom prestadoše teorije zavjere tipa namješten meč i slično. Ajde sad fino pročitajte stranu 61. Sad je ploča promijenjena. Izgleda da Strugar treba da izgubi kako bi se neki uvjerili da meč nije namješten. Istina, neki će sad reći da je namjerno izgubio jer je igrao protiv sebe na kladionici. Kako je nekima baš dobro...

Jakuza
15-04-11, 23:39
Ma nije to problem ja ga Strugaru priznajem..Ali npr ja sam kondukter i to je moja profesija ,tu se dobro snalazim ,siguran sam da mi strugar ne bi mogao nista na polju kondukterizma..
Pa cekaj jesmo li rekli vec da WAKO nije najjace takmicenje?Spori li to neko.Je li mu moga' neko nesto tu?On je mogao da ide na veci nivo i tamo ne bi bio najbolji,on je znao to odlicno!Ali ova prica ne treba,posebno sto nema veze sa sportom,nego sa nacionalizmom,sa politikom.Nikako to neki da razgranice i onda rade kompleksi.Svidjalo se nekom ili ne taj WAKO je priznat u svijetu,postoji,imaju i sajt,mozes ih nac' po internetu.
Beloni je ubica,kategorija iznad,ali se ponasate kao da ga je nokautira' posle 2 sekunde,a covjek je izdrzao ono cudo na nogama,malo objektivnosti samo i postovanja prema onome sto je covjek danas izdrzao!

srdjancg
15-04-11, 23:42
Steta sto se ovako sve zavrsilo, trebao je na vrijeme da zavrsi. Beloni prejak za Strugara, a Ivan navikao na neke lake protivnike uz svega par ozbiljnijh i desilo se sta se desilo. Uz sve to fizicka sprema katastrofa, posle prve runde se za vazduh borio a rekao je prije meca da nikad u zivotu nije bio spremniji i da nikad nije bolje propreme odradio. Sve to govori koliko je daleko od vrhunskih boraca i ozbiljnih kategorija

raso_pg///m3_power
15-04-11, 23:44
nikako ne treba sad da batali, kolko je $utra treba da ide da trenira po 15 sati na dan... i da uzme nazad onaj pojas kad dodje vrijeme za to...

Ramos
15-04-11, 23:46
Ukapirali smo da je problem u zastavi,makar za tebe.
Treba Radonjicu pustit aber da pod hitno zamijeni zastavu,kako bi ga siroke narodne mase podrzale neizostavno tamjanisanje...

:D :D :D

Inače, Beloni objasnio neke stvari noćas, ali ne treba sad pljuvat po Strugaru. Dobro ga nije ovaj rašarafio nekim od aperkata te su mu zujali oko glave da se ne diže dva dana, izdrža je do kraja na nogama, jedva ali je izdrža i svaka mu čast za to. Nije Beloni bilo ko, no ođe dostina to ne zna. Šćaše ljudi igrat u kladionicu singlove na Strugara ovo ono, a keako jeeeeee

NSX
15-04-11, 23:47
Hhahahahaha kako ga je Beloni rasarafio nocas hahahhaa

Strugar izmisljeni sampion tuka sa se sarlatanima i konobarima do sad.

e aj reci to nekoj random tinejdzerki majcin sine..

btw Belonija nema ni na wikipediji koliko vidjeh, ali bez obzira na vrstu takmicenja ima impresivan rekord od 100 i nesto pobjeda..

FiX
15-04-11, 23:48
htjeli su zbog "strugar je da 300 000 beloniju da ga pusti" prica..

CurvaNord
15-04-11, 23:52
i ja bi izdrzao kad bi grlio belonija svaki cas' ... nego vidjeste li kako je mucao poslije meca? hahaha
beloni ga je pozva u france da boksuju, strugo nista ne pominje :) a pozva ga je tamo samo da ga baci na pod i da mu promijeni oblik glave...

Tattoo
15-04-11, 23:53

dadoh ti rep !

To je to ... sve ovo do sada je bio samo jedan malo jaci trening ...

Jakuza
15-04-11, 23:57
i ja bi izdrzao kad bi grlio belonija svaki cas' ... nego vidjeste li kako je mucao poslije meca? hahaha
beloni ga je pozva u france da boksuju, strugo nista ne pominje :) a pozva ga je tamo samo da ga baci na pod i da mu promijeni oblik glave...
Ovaj uopste nije nacionalista,ekstrem!
Nikako da se razgranici sport od politike!

PrijekiLijek
16-04-11, 00:00
Pa cekaj jesmo li rekli vec da WAKO nije najjace takmicenje?Spori li to neko.Je li mu moga' neko nesto tu?On je mogao da ide na veci nivo i tamo ne bi bio najbolji,on je znao to odlicno!Ali ova prica ne treba,posebno sto nema veze sa sportom,nego sa nacionalizmom,sa politikom.Nikako to neki da razgranice i onda rade kompleksi.Svidjalo se nekom ili ne taj WAKO je priznat u svijetu,postoji,imaju i sajt,mozes ih nac' po internetu.
Beloni je ubica,kategorija iznad,ali se ponasate kao da ga je nokautira' posle 2 sekunde,a covjek je izdrzao ono cudo na nogama,malo objektivnosti samo i postovanja prema onome sto je covjek danas izdrzao!
Veze sa nacionalizmom nema ,sa tim bas nemam nikakvih problema..A druga stvar ako je sajt mjerilo neke sportske organizacije danas onda neka sve od eu kura..

Insua
16-04-11, 00:02
Ne bih komentarisao puno ovaj mech.Beloni mnogo kvalitetniji.Odlican mec kad se uzme u obzir da je ovo gnjila Wako federacija.
Evo da najavim mec za nedjelju
http://hrvatskikickboxingsavez.bloger.hr/post/wfc13-jurkovic-vs-radonjic/7196876.aspx

E sad,ovo mozda nece biti interesantno razmazenim forumasima koji cijene samo Fedora,Federera,Barselonu,Sumahera i Lejkerse.
Ali mi obicni gradjani bicemo svim srcem uz Zabjelcanina.Evo kao sto pise na ovom hrvatskom portalu,Igor Jurkovic je predstavljen kao trenutno najbolji hrvatski K-1 borac.Gledao sam neke njegove borbe, radi se o nimalo naivnom borcu.Kao i Goran,on se nada da je ovo njegova odskocna daska...mada mislim da ce promijenit njegove ambicije poslije ovog meca...ali aj da vidimo.Jos kad bi dje imalo da se isprati......

CurvaNord
16-04-11, 00:04
jakuza, mnogo ljudi ne voli ivana, nisam ja jedini. i ne moram navijat za njega ako je iz CG. Goranu Radonjicu RESPECT odlican je borac, ne bori se sa komarcima PRAVI BORAC

cikota
16-04-11, 00:11
Strugar totalno nespreman,na kraj prve runde vec mu je jezik bio do poda.Beloni realno mnogo jaci borac..

TheLucas
16-04-11, 00:14
Beloni je fenomen,cojek se bukvalno nije zadihao.Strugar se bori za vazduh vec psole druge runde a Beloni stoji na noge svaku pauzu.
Beloni je prava izdrzljiva zivotinja, Strugar ga pogodi on mu rasiri ruke.Predispozicije maksimalne,prirodno(iskoristicu sledece izraze)obdaren i talentovan za ovo cim se bavi.
Veliki istinski sampion.
Za klasu jaci od Strugara,koji je ovdje ispao ekstremno naivan.Naglasavao je da je spreman kao nikad a ovaj covjek je nocas bio duplo spremniji od njega.
Zao mi ga je,ali bas.
Svaka mu cast,sto je izdrzao i zavrsio mec iako je trener htio da prekine posle 4. runde.Nije mogao vise ali bolje da popije nokaut nego da odustane.Pravi fajter.
Inace,da je htio,Beloni bi ga nokautirao u prvim momentima poslednje runde,ali mu je bilo zao.
Strugar nemocan i nedorastao i Beloniju kao Beloniju a i uopste borcima i mecevima ovog kalibra.Plus sto je imao nerealna ocekivanja i ponio ga ambijent pa je otisao ''goloruk na Rusiju''.

Superhik
16-04-11, 00:26
Nije nikakva ekstra klasa ovaj Beloni, samo je bio ekstra spreman. Strugar od 2. runde kao da su ga bacili u avatara "je li ovo moje tijelo? Čije su ovo ruke, noge?" Neki sa klasom bi ga nokautirao 10 puta. Nervira me što je i on sam postao žrtva hypa koji su prenapumpavali oko njega i ne uviđa svoje limite, pogotovo sad kad je u godinama, u odnosu na iole solidnog borca. Kad je izbor Kocoevi, patos ili rukavice o klin mislim da je lagan izbor.

Jakuza
16-04-11, 00:27
Nije nikakva ekstra klasa ovaj Beloni, samo je bio ekstra spreman. Strugar od 2. runde kao da su ga bacili u avatara "je li ovo moje tijelo? Čije su ovo ruke, noge?" Neki sa klasom bi ga nokautirao 10 puta. Nervira me što je i on sam postao žrtva hypa koji su prenapumpavali oko njega i ne uviđa svoje limite, pogotovo sad kad je u godinama, u odnosu na iole solidnog borca. Kad je izbor Kocoevi, patos ili rukavice o klin mislim da je lagan izbor.
Ma veze nema,samo 101 mec dobio od 104,vezara obicna!

prperovic0
16-04-11, 00:28
jakuza, mnogo ljudi ne voli ivana, nisam ja jedini. i ne moram navijat za njega ako je iz CG. Goranu Radonjicu RESPECT odlican je borac, ne bori se sa komarcima PRAVI BORAC

Goran je simpatičan momak ali nije on dorastao pravim majstorima.Bilo koji tamnoputi spreman borac će obrisati pod sa njim.To svi znamo ali se pravimo da nije tako dok ređa ,,velike" pobjede.Hoću da kažem da će i njemu doć neki ,,Beloni!

goldfinger
16-04-11, 00:32
A bijaše li izjava onog Ivanovog trenera Lekića pred meč kako je nikad spremniji da su pakleno radili itd.Pa što bi ovo večeras po meni nikad nespremniji ili godine čine svoje.Beloni solidan borac sličan Strugaru čini se više glavom se bori nego snagom.

Superhik
16-04-11, 00:34
Ma veze nema,samo 101 mec dobio od 104,vezara obicna!
Ma može on i 1004 dobiti, ekstra klasa nije. Sasvim solidan borac da ali ekstra klasa, bez nekih limita nije.

American Dream
16-04-11, 00:38
Ivan je vec poslije 3 runde bio gotov, a imam osjecaj da je francuz mogao jos 3 na ovom nivou. I to je odlucilo mec, kratko i jasno.

CaseLogic
16-04-11, 00:40
Ivan se borio protiv svih ovozemaljskih boraca i mora sad da mu se nadje neka inter-galakticka federacija da se feniks ustane iz pepela

Brent1986
16-04-11, 00:43
Svaka cast Beloniju, u petoj rundi ga je skroz postedio jer je mogao da ga potpuno unisti, samo da je htjeo...
A i Ivanu svaka cast kad je uspio da odradi petu rundu...

goldfinger
16-04-11, 00:47
Nema više, mislim ako ga ne budu nagovarali najpametnije mu je u penziju polako da ne gubi to ponosa što mu je ostalo.Beloni je čisto bolji od njega i spremniji i to je to.

American Dream
16-04-11, 01:00
Vec je ispricana prica, ali zestoko nervira ono 'najveci borac na planeti'. S tog aspekta mi je jako drago sto je Ivan blago osramocen veceras.

raso_pg///m3_power
16-04-11, 01:05
i onaj uvod... sto je ono brate mili... ono nikad nisam volio, velicanje neko pih, ja ono ne bi dozvolio brate na njegovo mjesto...

SNAKE
16-04-11, 01:12
Svaka cast Beloniju, u petoj rundi ga je skroz postedio jer je mogao da ga potpuno unisti, samo da je htjeo...
A i Ivanu svaka cast kad je uspio da odradi petu rundu...

cestitke ivanu na junastvu, a beloniju na chojstvu :) moga ga je masakrirat da je htio. rukavice o klin najpametnije je

MK
16-04-11, 01:42
Ivanu samo respect sto je odradio svih 5 rundi a mogao je da zavrsi mnogo gadno, borio se radi publike. A ovo veceras je samo realno stanje stvari, Ivan je u godinama, posle druge runde je jezik do poda, govora o revansu nema. Sve nas su radovali Ivanovi uspjesi ali je doslo vrijeme za penziju.

Zodiac
16-04-11, 03:10
Opet sam razmisljao o nekoj namjestaljci, iako sam po snimcima iz prve borbe vidio da je Beloni 3 puta bolji borac. Sto se mene tice, Strugaru je veci uspjeh poraz od ovoga nego pobjeda protiv konobara u "Splendid". I veli neko nocas "Zao mi ga je". E nije meni nimalo. Prosli put kad su mu doveli pomenutog "konobara", htio je krvnickim nokautom da ga posalje na VMA. Lako se izivljavat na prosjecne borce, cim dodje stani-pani "AJ QQ". Nocas se desilo ono sto je trebalo davno da se desi.
I jos jedna bitna cinjenica, ovaj Beloni je anonimus u svjetskom kick-boxu, ali sto neko rece ne moze biti los sa ovakvim skorom.

I ko dade Sofru da prenosi kick-box? Sta je sa onim uvodom? Onoliko nije trajao ENTRANCE Fedoru protiv Mirka.

MeDo_JE
16-04-11, 03:24
Ochekivano...

^^0LIvEr_QuEeN^^
16-04-11, 03:47
Kako na kraju sve dođe na svoje... A strugarovi fanovi opet pronalaze opravdanja i opet ga velicaju, nevjerovatno...

Mr_Gospodin_Signore
16-04-11, 06:43
Posle ovih kimentara poceo sam da mislim da je ivan sve one svoje pojaseve pravio kuci, dovodio odje neke amatere koji se rekreativno bave ovim sportom i posle pomamljivao publiku...

Tako je kako je. Da taj sport cvjeta mecevi bi bili organizovani po cijelom svijetu, a ne samo u PG. Postoje i druge discipline, koje su vise popularne, ali ne mora da znaci da ima vise kvalitetnijih boraca. Vjerovatno nabildanijih i boljih hemicara... I Ivan ima 36-7 godina i vec 3-4 godine radi veoma lose. Mislim da nisu isto njegove godine i godine onog crnca. Mislim da ga nije ovako Beloni pospremio kad su bili mladji...

Komandir
16-04-11, 08:36
ovo mu je bio limit.....nije smio da se upusti u otvorenu borbu sa njim...i to je .....mada je Beloni znao da Strugar ceka na jedan udarac zato je i navalio odmah

makelele
16-04-11, 08:42
80% ljudi sa foruma,kad izađe na neki ispit ispred neke profesorice,prepane se i srce počne da preskače od straha,adrenalin radi...da ne pričam,kad čika saobraćajac zaustavi ili čika šef ili čika direktor počne glavu pričom da otvara...uzbudljivo,a?
puštite čovjeka,nije lako od ringa živjeti.treba tu mnogo rada,truda i muda.razumijem da postoje bolja takmičenja od waco,bolji borci od Strugara.nema konstituciju za K1.da ima,siguran sam da bi davno pokušao.Beloni je bio mnogo bolji,Strugar je išao do kraja,čak i pokušavao nekim high kickovima na kraju.većina bi se davno predali na njegovom mjestu...pokazao je da dead game(ljubitelji pitbulterijera znaju što je to).ono što je sinoć pokazao je Rocky 7.
i naravno,navijao sam za njega,kao što ću vazda navijati za svakog našeg borca i sportistu

nikola_mne
16-04-11, 08:47
Neko ko nije klasa ne moze vrhunski da se spremi, tj ne moze fizicki da podnese pripreme.

raso_pg///m3_power
16-04-11, 08:51
80% ljudi sa foruma,kad izađe na neki ispit ispred neke profesorice,prepane se i srce počne da preskače od straha,adrenalin radi...da ne pričam,kad čika saobraćajac zaustavi ili čika šef ili čika direktor počne glavu pričom da otvara...uzbudljivo,a?
puštite čovjeka,nije lako od ringa živjeti.treba tu mnogo rada,truda i muda.razumijem da postoje bolja takmičenja od waco,bolji borci od Strugara.nema konstituciju za K1.da ima,siguran sam da bi davno pokušao.Beloni je bio mnogo bolji,Strugar je išao do kraja,čak i pokušavao nekim high kickovima na kraju.većina bi se davno predali na njegovom mjestu...pokazao je da dead game(ljubitelji pitbulterijera znaju što je to).ono što je sinoć pokazao je Rocky 7.
i naravno,navijao sam za njega,kao što ću vazda navijati za svakog našeg borca i sportistu

ovo je vjerovatno najbolji post do sad na temu ivan strugar...

autodijagnostika
16-04-11, 09:47
Tako je, Ivan se vidno bio da ne kazem preplasio, ali ne Belonija vec naprosto strah od poraza.Mentalni raspad sistema. Nasuprot tome Beloni je bio hladne glave.
Strugara nije vodio razum sinoc, vodio se emocijama i to onim negativnim.
Mogao je Strugar do pobjede ali nije bila njegova noc.

Pogledajte na Youtube mec Belonija i Jahjah-a, Beloni nokautiran.

http://www.youtube.com/watch?v=TIq8YJBbDys&feature=related

montenegrina
16-04-11, 09:53
Nijesam fan Ivana Strugara, odgledala sam do sada sve borbe ali bez ikakvih emocija.
Medjutim, cisto nekkao ljudski sinoc mi ga je bilo zhao. Tri puta je ponovio publici, zao mi je sto sam vas razocarao. Djelovao mi je iskreno.

makelele
16-04-11, 10:05
Igor Jurković, protivnik Gorana Radonjića 17.aprila, potpisao je ugovor i to s prestižnom kućom Golden Glory (Overeem, Schilt, Saki, Kharitonov...)
http://www.goldenglory.com/fighters.html

sparco
16-04-11, 10:36
hahahahahahaha jeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!!!! dobih ja na kladionicu o beloni jubim te u muricu , a za ove strucnjake sto misle ako vide score 100 pobjeda, to se moze racunat i da si 100 puta gadja krsem dijete na ulicu zipa ovog masjtora a pogle mu score

http://www.youtube.com/watch?v=tNAWff9Daqg

dao je sebi score 200-0 reka da ga niko na svijet ne moze dobit, i platio ne znam poar iljada dolara da se neko fajta sa njim, dosao prvi bjj borac unakazio ga ;p trep trep

nikola_mne
16-04-11, 10:44
Makelele, + za komentar.

Jedan komentar koji nidje veze sa borbom, kad je bio minut cutanja, onaj vepar direktor splendida se raspricao na mobilni, i to glasno, sve se ljudi u masi okrecu...

kvarni
16-04-11, 10:59
hahahahahahaha jeeeeeeeeeeeeeeeees!!!!!!!!!!! dobih ja na kladionicu o beloni jubim te u muricu , a za ove strucnjake sto misle ako vide score 100 pobjeda, to se moze racunat i da si 100 puta gadja krsem dijete na ulicu zipa ovog masjtora a pogle mu score

dao je sebi score 200-0 reka da ga niko na svijet ne moze dobit, i platio ne znam poar iljada dolara da se neko fajta sa njim, dosao prvi bjj borac unakazio ga ;p trep trep

Hahahahahha vidji ih kako padaju od doubledragon magija hahahahahahhaha

FiX
16-04-11, 11:38
http://www.youtube.com/watch?v=NdYbbj5M7jw&feature=related

a evo i radonjica sa azizom..

Jakuza
16-04-11, 14:21

Toliko si nepismen da ne mogu da procitam sto si htio da kazes Cilavertu,jednostavno ne mogu.A inteligentan si vidim,100 pobjeda ima Strugar,dobro je to!

Svaka cast.Fora je sto bi ove formuske masine odavde svakoga prebili,a toliko je tinejdzera danas koji ce ih isklepat',da ne pricam sto bi im Strugar i ostali napravili.Ali eto,na tastaturi su najjaci,iako to nikad nisu bili ni u ulici,ulazu...

Mraver
16-04-11, 15:51
Aoo... ništa gore nego svratiti na ovaj podforum poslije meča nekog našeg borca. Tada se naprasno pojave likovi (pljuvači) sa dubokim analizama borbe ("namješteno", "kako ga je razvalio", "ovo bih i ja mogao izdržati"...) a nemaju blage veze sa borilačkim sportovima kao ni aktuelnim dešavanjima u istim, čemu svedoči to da se ne pojavljuju ovdje kad su u pitanju neki respektabilni i renomirani događaji.

autodijagnostika
16-04-11, 18:23
ma ljudi ponavljam pogledajte gore mec sto sma postavio, kad je mogao onaj nasumicni ali izdrzljivi Aziz Jahjah (mora mu se priznat) da savlada Belonija moga je i Strugar, ali jednostavno nije bio psihicki spreman.
Svako od nas voli sex :D ali ponekad nismo uvjek psihicki spremni za njega. E tako je i sa borbom.

Sidewinder
16-04-11, 19:01
Ima li dje snimka sinocnjeg meca?

FiX
16-04-11, 19:18
nadam se da ga nece izbacat nidje..

DR-little-man
16-04-11, 20:14
http://a7.sphotos.ak.fbcdn.net/hphotos-ak-ash4/205504_2043636409426_1199831877_2614068_2410637_n. jpg

Brent1986
16-04-11, 20:20
niko ne pominje, veceras je Pacquiao vs Mosley...bice dobar mec...

VoVa
16-04-11, 20:23
wfc 13 Live stream free najava na www.wfc.si (http://www.wfc.si), pa da gledamo Radonjica :)

Mr_Gospodin_Signore
16-04-11, 21:22
niko ne pominje, veceras je Pacquiao vs Mosley...bice dobar mec...
Koji su ti sad pa ti? Neki sa YT-a?

makelele
17-04-11, 10:32
WFC 13: Heavy hiters Nedjelja, 17. april 2011. - 18 sati
Dvorana Pionir (Beograd)

Fight card
MMA
Jair Goncalves (Brazil) vs. Gerald Turek (Austrija)
MMA
Andreas Kraniotakes (Grčka) vs. Ajlin Ahmić (Hrvatska)
MMA
Bor Bratovž (Slovenija) vs. Davor Vidović (Srbija)
MMA
Dragan Tešanović (Srbija) vs. Svetoslav Savov (Bugarska)
MMA
Aleksander Radosavljević (Srbija) vs. Antonia Confessor (Curacao)
MMA
Jose Pele Landi (Brazil) vs. Lubomir Gedejev (Bugarska)
MMA
Josif Al Said (Jordan) vs. Ivica Trušček (Hrvatska)
MMA
Ertan Balaban (Turska) vs. Dušan Džakić (Srbija)
K1
Igor Jurković (Hrvatska) vs. Goran Radonjić (Crna Gora)
K1
Miran Fabjan (Slovenija) vs. Stevan Živković (Srbija)
K1
Goran Aleksić (Srbija) vs. Samo Petje (Slovenija)
LIVE STREAM http://www.wfc.si/news/wfc-13-live-stream-free

asta la vista
17-04-11, 18:07
Sto ne radi ovaj link gore?

makelele
17-04-11, 18:20
Probaj na:
http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/wfc/novice/2011/04/wfc_heavy_hiters.aspx
http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/wfc.aspx
U 18:30 bi trebalo da se uključe

asta la vista
17-04-11, 18:31
ni tu ne radi ><

Kaze Vsebina ni na voljo - Sadrzaj nije dostupan

^^0LIvEr_QuEeN^^
17-04-11, 19:06
Ima li dje drugo prenos ?

Lommy
17-04-11, 19:08
http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/wfc/novice/2011/04/wfc_heavy_hiters.aspx radi ovaj
samo sto po minuta ne mogu sastavit da ne koci

^^0LIvEr_QuEeN^^
17-04-11, 19:21
http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/wfc/novice/2011/04/wfc_heavy_hiters.aspx radi ovaj
samo sto po minuta ne mogu sastavit da ne koci

Aj da vidim toga sto nece sve zivce izgubit na ovo, aaaaa

rain_wind_storm
17-04-11, 19:48
http://www.siol.net/sportal/drugi_sporti/wfc/novice/2011/04/wfc_heavy_hiters.aspx

Lommy
17-04-11, 19:48
je li se borio Radonjic jos?

asta la vista
17-04-11, 20:21
Eo ga sad je njegova borba

nikola_mne
17-04-11, 20:22
Eo ga sad je njegova borba
ima li dje prenos na netu?

asta la vista
17-04-11, 20:23

asta la vista
17-04-11, 20:30
1 runda nerjeseno mislim... zilav je ovaj hrvat

asta la vista
17-04-11, 20:34
2 runda radonjic definitivno ! :)
3 runda - uf uf zetoko ...

Radonjic izgubio ><

^^0LIvEr_QuEeN^^
17-04-11, 20:42
Neka je Radonjic ono rekao, nema sto nerijeseno nego je Goran bio bolji, sramota

asta la vista
17-04-11, 20:43
Bogami malo se izgubio zadnjih 20 sec u trecoj rundi... Ali mislim da je sveukupno bio bolji

^^0LIvEr_QuEeN^^
17-04-11, 20:46
Pa da je trajala zadnja bar 10 sec duze mozda bi i KO popio, ali nije... zato mislim da je bolji bio, ali je hrvat ubica, nema sto

Superhik
17-04-11, 20:50
Blizu je bilo, opasniji je Hrvat. Radonjić sa neatraktivnom taktikom ali je prolazio. Po meni neriješeno

Insua
17-04-11, 21:05
Bas steta!Prokocka chovjek zadnjih 20 sec. sve sto je cijeli mech stvarao.A siguran sam da je imao prednost . Sudije u K-1 zadnju rundu posebno boduju,i cesto daju pobjedu onome borcu koji bolje završi meč.A hrvat cini mi se svjestan da je u zaostatku,krenuo je bas na sve ili nista,i to mu se na kraju isplatilo.Sve u svemu,kvalitetna borba.

Mislim da Radonjic bi morao da promijeni trenera ako zeli na veci nivo.A zakleo bih se da je instrukcije dobio od svog trenera,da pasivnije završi meč.A baš to mu se obilo o glavu.Wako treneri ga sigurno neće povesti u tokio....

Nadam se da Goranu ovaj poraz neće poljuljati samopouzdanje.Ne bi smjelo,izgledao je kao lav u ringu.Vidi se da je spreman......

asta la vista
17-04-11, 21:16
A vidi se da je spreman no sto mu je sa taktikom....

oktagon
17-04-11, 21:32
Ugazi Rodja crnca.

asta la vista
17-04-11, 21:33
hahahah jes... vidjeli mu oci na pocetku sto je ono lol neki vooodoooo ....

Komsija_Pg
17-04-11, 21:36
hahahahah a neka mu je dao pumpica...kad ga vidjeh sa naocarima zgadi mi se :)

chochek
17-04-11, 21:39
imaju li dje snimci borbi?

mishko_ajkula
18-04-11, 01:11
Radonjic, sudije su mu krive, standardno... ovaj je mnogo agresivniji bio, zato je i zasluzio pobjedu... Radonjic hoce na k1, a zamalo ga nokautirao ex-yu borac 15kg laksi od njega...
Tesanovic je izgubio, nema jos linka borbe...

chochek
18-04-11, 01:29
necu da komentarisem Gorana dok ne vidim snimak

Mraver
18-04-11, 02:11
Radonjićeva borba je bila bez veze, on neaktivan i tokom većeg dijela meča je "tražio" klinč. Po meni su bodovno bili prilično izjednačeni, no možda bih i tu dao malu prednost Jurkoviću zbog one serije na samom kraju kada ga je zamalo poslao (bar) u knockdown, a kada se još uzme u obzir agresivnost onda nemam nikakvu dilemu u vezi ovakvog ishoda.
I kao što reče Miško, Jurković je 15 kg lakši i 10-ak cm niži od Radonjića... šta bi tek radio sa onim mašinama u K-1?!

Ugazi Rodja crnca.
Haha, ali kad prevrnu očima pred početak borbe... iskid'o sam se.

sparco
18-04-11, 11:01
goran ima manu, da ako krene dobro, okurazi i pocne na svoju ruku nesto da bulazni, sjetite se sa azisom , bije ga dvije runde izgubi u trecu tolko poena da izgubi mec, al pored ide trener i sve sto trener kaze ovaj suprotno preko 30 40 izdatih poteza nije odradio vec je sam smisljao sta ce , trt ne moze to tako

djordjije
18-04-11, 12:21
ima li kakav link ovih WFC borbi

x4lt3r3gox
18-04-11, 15:50
Ako neko ima link Radonjićevog meča, neka postuje odje.
Hvala!

Lommy
18-04-11, 20:10
na ovaj isti link imate 2 borbe slovenackih boraca

makelele
19-04-11, 15:58
Strikeforce July 30, 2011

Dan Henderson vs. Fedor Emelianenko
Rafael Cavalcante vs. Ovince St. Preux
Muhammed Lawal vs. Roger Gracie
Tarec Saffiedine vs. Evangelista Santos

UFC 134 - Rio August 27, 2011

Anderson Silva vs. Yushin Okami
Mauricio Rua vs. Forrest Griffin
Spencer Fisher vs. Thiago Tavares
Luiz Cane vs. Stanislav Nedkov
Očekuje se i nastup i Antonia Rodriga "Minotaura" Nogueire i Royce Graciea

sparco
19-04-11, 16:00
uh uuuh kakvi eventi, mnjam

Zodiac
20-04-11, 02:27
Nije lose, nije lose...Slomice Shogun Griffina ovaj put.Od Fedora me nista ne bi zacudilo...

jorgo
21-04-11, 11:25
ako fedor ne bude mogao da pobijedi hendersona,onda stvarno,ali stvarno nek se povuce.ne zato sto je henderson los borac daleko od toga,ali je takodje i konj u godinama i nisu mu mogli boljeg dovest za come back..jedino da su mu mene postavili tamo u oktagon pa da lijeci komplekse :) sto se tice rogera grejsija,mislim da ce mec da se zavrsi rogerovim RNC-om:) i ja mislim da ce sogun da dobije grifina,jones ne bi smio da mu se ponovi

jorgo
21-04-11, 16:46
gsp vs Jake Shields ??

da cujem sta mislite,moze li gsp da pobijedi crni pojas cezar grejsija?? ovo ce mu svakako biti jedan od najvecih izazova

mishko_ajkula
21-04-11, 18:53
Prije sam mislio da ce GSP da dobije... sada tipujem na Shieldsa, jer ako ce GSP ici na parter, a rekao je da hoce, vjerujem da ce Jake da ga zavrsi...
GSP je rekao da se ne boji partera sa njim i da ce standardno ici na bacanje, i tu vidim veliku sansu za Shieldsa... uprotivnom, ako GSP bude htio da se bije samo gore, Shields ce tesko do partera doci...
U svakom slucaju 55-45% za Shieldsa !

Mraver
21-04-11, 20:55
E vala vidjećemo 'oćeš li i ovu pogoditi! :)
Ja tipujem na GSP-a, mislim da će borba početi kao i ona Henderson vs Shields samo što će u ovoj GSP znati da završi započeto.

makelele
21-04-11, 21:04
e kako stavih mma događaje,vratiše se stari forumaši,a nestadoše cvjećari,operaši i političari.daleko od nas pu pu pu...

djordjije
21-04-11, 21:25
A ne vjerujem da borci u intervjuima otkrivaju taktike, to samo potpaljuju atmosferu za mase. Shieds je u stand up-u katastrofa, i ja bi ga ubio da se tamo probamo. Iz srca navijam za Shiedls-a ali mislim da je to nemoguca misija za njega.

Zodiac
22-04-11, 02:53
Ne znam samo na koji nacin ce Shields uspjeti da preseli borbu na pod. GSP je najbolji rvac u toj diviziji.
Djordje dobar stand-up i vrhunski takedown defense...Ima sve predispozicije (teorijski) da pobjedi Shieldsa, osim ako ovaj ne uspije sa ledja da mu odradi neki triangle ili kimuru ( Werdum - Overreem ) ... Nezahvalno je prognozirati protiv BJJ majstora...Ako je Shields na nivou Diaza u Jiu-Jitsuu, a jeste cim imaju po crni pojas kod cho'eka, koji je do sad dao samo 3 takva pojasa, Djordje sigurno nije favorit.

mishko_ajkula
22-04-11, 03:43
Jake uvjek moze kao protiv Hendersona polugard da izvlaci, i da ide na sweep...kao i nogu da napada iz te pozicije, to odlicno radi... Niko mu ne moze zabranit te neke stvari, tako da to sto je GSP bolji rvac moze da nema mnogo veze... Zbog toga i jesu jako opasni top klasa BJJ borci... Vrhunskim rvacima, jedino mogu da pariraju top klasa bjj boraca... pod top klasom podrazumijevam nekoga ko je medju 8 na adcc bio...
BJJ je jako napredovao u poslednje vrijeme, i kimura i trijangl sa ledja nisu jedine stvari, ima mnogo drugog arsenala, nije to kao nekad, staticne pozicije i cekanje na gresku... Jake ima klasu u parteru, koja moze da napravi razliku...i vjerujem da hoce...

last_emperor
22-04-11, 13:21
A ne vjerujem da borci u intervjuima otkrivaju taktike, to samo potpaljuju atmosferu za mase. Shieds je u stand up-u katastrofa, i ja bi ga ubio da se tamo probamo. Iz srca navijam za Shiedls-a ali mislim da je to nemoguca misija za njega.

Ne bi ga ti ubio u stand up :D Ovako, Shields ima tvrdu bradu, kad ga Henderson nije uspio nokautirat u 1. rundi sa njegovom ubitacnom desnom rukom to nece poc za rukom ni GSP sa prednjim direktom... GSP nema killer instict, pogotovo u stand up, on malo koga moze da nokautira... S druge strane ne treba zanemariti rvanje Shiledsa koje je izuzetno dobro. A i postoji mogucnost da ako ga GSP sprawluje da Shields povuce polugard ili da iz kornjace pokusa neki sweep - za to je doktor... Uglavnom ako Shields u parteru zavrsi kao gornji submission je stalno u vazduhu... Sanse su na strani GSPa jer je kompletniji ali Shields je u skoro svakoj borbi underdog i uvijek izadje kao pobjednik (skoro 7 godina neporazen)... Sam GSP je reko da mu je ova borba najteza u karijeri i da je Shields bolji od svih njegovih dosadasnjih protivnika...

Zodiac
22-04-11, 15:47
Kvota 4 na Shieldsa.

karadaglija
24-04-11, 23:10
e kako stavih mma događaje,vratiše se stari forumaši,a nestadoše cvjećari,operaši i političari.daleko od nas pu pu pu...
A neka iiih....pi!

jorgo
26-04-11, 11:36
s obzirom da shields dolazi iz bjj,navijacu za njega naravno :) mada ne bi mi bilo krivo ni da gsp dobije. sad ce neko da kaze"kako mozes da navijas i za zvijezdu i za partizan" ali stvarno su dva vrhunska borca. bojim se samo da se borba ne bude odvijala ovako-gsp ce svojim boljim stand up-om da dovede nekako shieldsa do zice,tu ga obori i drzi uz zicu gdje njegov bjj nece moci da dodje toliko da izrazaja ,pa da odatle gsp sipa udarce.znam ,ovo je lakse reci nego uciniti,ali mozda to bude jedna od taktika gsp-iju,lupam. A Djordjije,zavrsicemo da Shields dodje na trening da ga izbijes:) skocicemo ako treba:)
lawal -roger? svi se slazu da ce roger da ga zadavi ko kokosku ili sta?:)

makelele
26-04-11, 15:29
29.04.2011. SC Morača PG
Meč za upražnjeni WBC-ov Internacionalni Silver naslov prvaka u srednjoj
Predrag Radošević (22-0-0) vs Jozsef Matolcsi (29-14-0)

Meč za WBC-ov naslov Mediteranskog prvaka u lakoj
Dejan Zlatičanin (12-0-0) vs Hoang Sang Nguyen (25-5-1)

Prestižni meč u velteru
Bogdan Mitić (14-2-0) vs Zoran Cvek (6-15-3)

Prestižni meču u polusrednjoj
Milan Piperski (2-0-0) vs Marijan Marković (3-9-0)

Prestižni meč u super-srednjoj
Nikola Sjekloća (19-0-0) vs TBA

Ništa od borbe Jon Jones vs Rashad Evans na UFC 133.Jones se povrijedio,tako da upada Phil Davis(9-0-0)

karadaglija
27-04-11, 07:37
Evo citah da se nesto zateze oko Fedorovog meca...Fedor bi do 99,Hendo preko...

Dutch
29-04-11, 23:21
Završiše ovi naši fino noćas.Za razliku od Wako boraca ovi momci mogu i po 12 rundi da izguraju ;).Dvije titule ostadoše u CG.

Montenegrino-CT
29-04-11, 23:23
Odlican boks veceras,nasi odlicni,Pedja vrlo dobro boksovao i sasvim zasluzeno osvojio pojas.

goldfinger
30-04-11, 01:12
Dobar boks večeras ali kad bi samo jedan put doveli borca kojeg najave a ne neku zamjenu u zadnji čas

chochek
30-04-11, 01:28
Sjekloca je mashina i po meni nas najbolji bokser,da je upola bio forsiran kao pojedini davno bi bio profi prvak
Zlaticanin dobar i srcan borac,svaki put je i posle primljenog jakog udarca isao u totalnu ofanzivu,respect
Radoseciv,sta da kazem za njega!? Nas je,dobar je mo,mak,navijam za njega iz sveg srca... ali mi se nikako ne svidja njegov stil borbe,nije neki bokser,nema fahtersko srce...sto se tice nocasnje borbe zasluzeno je dobio

Svaka cast momcima!

Zodiac
30-04-11, 03:00
Potpisujem....Sjekloca nije bio dovoljno posvecen boksu. Dosta bi postigao da se vise zalagao.

makelele
30-04-11, 08:54
Dobar boks je bio sinoć.Našima svaka čast.Ja lično najviše volim da gledam Zlatičanina.Radošević je,kao i uvijek,pokazao veliku upornost.Nema neki udarac,ali zato dosta puta udari,vidi se da daje sve od sebe,a i umije da primi udarac.Sjekloći protivnik nije bio dorastao,a čuo sam i ja za njega,da bi bio još bolji kad bi više trenirao.Najviše mi se svidio momenat kad je Zlatičanin poslije jednog jačeg primljenog udarca popizdio i napao protivnika...Kod njih troje mi se sviđa to što znaju da boksuju.Udaraju dosta u tijelo protivnika,lome ga...

goldfinger
30-04-11, 10:40
Pošto Sjekloću poznajem još kad je počinjao boksom da se bavi tvrdim da je trenutno najbolji bokser na ovim prostorima a za klasu bolji i od Radoševića i od Zlatičanina.Jedini je borac koji je osvajao medalje u amaterskom boksu ali ne znam zašto nikad nije uspio da se progura u profesionalnom boksu za neke jače borbe.Valjda nema sponzore ili njegova luda glava.

chochek
30-04-11, 10:54
Dobar boks je bio sinoć.Našima svaka čast.Ja lično najviše volim da gledam Zlatičanina.Radošević je,kao i uvijek,pokazao veliku upornost.Nema neki udarac,ali zato dosta puta udari,vidi se da daje sve od sebe,a i umije da primi udarac.Sjekloći protivnik nije bio dorastao,a čuo sam i ja za njega,da bi bio još bolji kad bi više trenirao.Najviše mi se svidio momenat kad je Zlatičanin poslije jednog jačeg primljenog udarca popizdio i napao protivnika...Kod njih troje mi se sviđa to što znaju da boksuju.Udaraju dosta u tijelo protivnika,lome ga...

I meni se najvise svidio taj momenat,tu je pokazao pravo fajtersko srce

Pošto Sjekloću poznajem još kad je počinjao boksom da se bavi tvrdim da je trenutno najbolji bokser na ovim prostorima a za klasu bolji i od Radoševića i od Zlatičanina.Jedini je borac koji je osvajao medalje u amaterskom boksu ali ne znam zašto nikad nije uspio da se progura u profesionalnom boksu za neke jače borbe.Valjda nema sponzore ili njegova luda glava.

Izjavio je ranije nedje u jednoj emisiji da od kad je dobio familiju (zenu,dijete),da ce malo da prikoci sa boksom.
E sad ne znam da li je bas to razlog,ali sigurno znam da bi bio mnogo dobar profi bokser,daleko bi dogurao
Kao sto rekoh,po meni najveci nas potencijal

Superhik
30-04-11, 14:30
U emisiji kod Šofra otac menadžera Sjekloće reče da je 5 na wbc listi i da bi ubrzo trebao da se bori za titulu sa Frochom. Kao znaće se poslije borbe Froch-Abraham.

Zodiac
30-04-11, 14:33
Ima Evropsku medalju u amaterskoj konkurenciji, sto nije nimalo lako pored bivsih republika SSSR-a, koje imaju vise boksera nego Crna Gora stanovnika.

^^0LIvEr_QuEeN^^
30-04-11, 14:57
Najviše mi se svidio momenat kad je Zlatičanin poslije jednog jačeg primljenog udarca popizdio i napao protivnika...

Meni je ono previse klosarski izgledalo, vijetnamac ga jednom pomiliovao i ovaj popizdio čoče i uze da ga "bije"... ali bas dobro boksuje

mishko_ajkula
30-04-11, 17:36
veceras gsp-shields...

Serhi
30-04-11, 23:17
http://www.youtube.com/watch?v=1WjeNaJpoWQ

Popularni "am nat imprest wid jor performans"

FiX
30-04-11, 23:27
radosevic odlicna taktika, policijska disciplina do zadnje sekunde, bez odstupanja.. malo su mu ruke padale, gubio je snagu polovinom meca a kome ne bi..
zlaticanin pravi tucaros, strasno srce ima..
sjekloca izjavi da NIJE HTIO NEKOG JAKOG BOKSERA JER JE RADIO MEC U NOVOM SADU prije par nedjelja.. mozda malo nisam u toku ali, je li ON bira protivnika?

Serhi
01-05-11, 03:08
Kakav spektakl... Imate na Areni 2 prenos

Serhi
01-05-11, 04:29
Steta zbog Kotura... zaplakah se.

Serhi
01-05-11, 05:15
Gleda li ko ovo?? Ovaj Mark je pravi game pit jbte... Svaka mu cast.

Serhi
01-05-11, 05:24
Ko nije gledao OBAVEZNO neka odgleda snimak borbe izmedju Alda i Dominika!!!! Bolji mec i vece srce, a mislim na Dominika, nisam u zivotu vidio!!!
Nevjerovatno!!!
A sada finalna borba...

Serhi
01-05-11, 06:24
I finalna borba bi ubjedljivo najgora... GSP vosnt hepi vid his performans. Imao je povredu oka pa kao nije mogao agresivnije da ide i zbog toga se izvinuo fanovima. Ocekivano, mada teze i dosadnije nego sto sam mislio, zadrzava sampionsku titulu. Over and out.

makelele
01-05-11, 10:35
UFC 129
GSP VS SHIELDS
http://www.mma-core.com/videos/_Georges_St_Pierre_vs_Jake_Shields_Part_1_of_2_U?v id=10018957&tid=100
http://www.mma-core.com/videos/_Georges_St_Pierre_vs_Jake_Shields_Part_1_of_2_U?v id=10018957&tid=100
MACHIDA VS COUTURE
http://www.mma-core.com/videos/_Lyoto_Machida_vs_Randy_Couture_UFC_129_St_Pier?vi d=10018953&tid=100
ALDO VS HOMINICK
http://www.mma-core.com/videos/_Jose_Aldo_vs_Mark_Hominick_UFC_129_St_Pierre_vs_? vid=10018959&tid=100

chochek
01-05-11, 11:27
Serhi,ja ti zahvaljujem na uzivo prenosu sa tvoje tacke gledista,ali bih te ipak zamolio za ubuduce ako je kako moguce samo linkove da postavis,bez komentara dok se to ne odgleda,cisto radi nas koji nismo gledali uzivo. Nekako smo navikli bili da makelele postavi linkove (ili ako neko drugi prije stigne),pa onda da opalimo sa komentarima
Nemoj sto zamjerit na ovome,ali mnogo manje mi je zanimljivo gledat ako znam kako se zavrsilo

djordjije
01-05-11, 12:04
Ocekivano. GSP izbjegavao parter i radio na sigurno, lijeva desna i bjezi nazad. Ovaj Greg Jakson je Murinjo u MMA sportu.

Zodiac
01-05-11, 17:40
Nije mi jasno kako ne prekinuse onaj Hominickov mec. Ove batine sto je primio su gore od 3 knockouta.Jos se zahvalio John Mccartyu sto nije prekinuo borbu. Odavno nije vidjena bolja borba u UFC. 2 puta vracanje iz knockdowna, hematom velicine teniske lopte i zavrsava borbu kao "gornji". Fight of the year u najavi.

Machida sa "Makazicama" by Steven Segal.

GSP na sigurno. Opet se potvrdilo da nije neki bokser.

Serhi
01-05-11, 18:48
Serhi,ja ti zahvaljujem na uzivo prenosu sa tvoje tacke gledista,ali bih te ipak zamolio za ubuduce ako je kako moguce samo linkove da postavis,bez komentara dok se to ne odgleda,cisto radi nas koji nismo gledali uzivo. Nekako smo navikli bili da makelele postavi linkove (ili ako neko drugi prije stigne),pa onda da opalimo sa komentarima
Nemoj sto zamjerit na ovome,ali mnogo manje mi je zanimljivo gledat ako znam kako se zavrsilo

Primljenu k znanju! :D Prastaj.

chochek
01-05-11, 19:12
dje da odgledam meceve,na ove linkove ne moze

Emp
01-05-11, 19:31
GSP vs Shields
http://www.mmafv.com/2011/04/gsp-georges-st-pierre-vs-states-jake.html

Aldo vs Hominick
http://www.mmafv.com/2011/04/jose-aldo-vs-mark-hominick-ufc-129.html

Randy Couture vs Lyoto Machida

http://www.youtube.com/watch?v=pYE4fNQKTs4&feature=player_embedded
http://www.mmafv.com/2011/04/randy-couture-vs-lyoto-machida-ufc-129.html

Matyushenko vs Brilz
http://www.mmafv.com/2011/04/vladimir-matyushenko-vs-jason-brilz-ufc.html

Thalasoma
01-05-11, 21:17
Randy je zaista legenda. Zao mi je da je tako zavrsio karijeru ali Machida je ipak bolje "odradio" borbu iako je na kraju odlucio "lucky punch".
Mislim da je trebalo da izabere nekog malo slabijeg borca i tako zavrsi karijeru - pobedom.

karadaglija
02-05-11, 12:45
Ovo je bilo sve sem LUCKY PUNCH... Navijao sam za Randija,ali mi je milo sto nije pobijedila rvacka tehnika :)

makelele
02-05-11, 17:16
"Machida mi je poput sina, kao i Anderson. Posvetili smo tom udarcu mnogo vremena. S Machidom sam radio i na laktovima. No jako smo puno radili na tom udarcu i htio sam da ga uporabi, i on je to želio. Uspio je. Vikao sam za vrijeme borbe da to učini.
Vitor Belfort je rekao da je Anderson imao sreće s tim udarcem. Neki su jednostavno ljubomorni. Nisam ništa izmislio, modificirao sam udarac na način koji bi pomogao mojim studentima i meni da ozlijedimo protivnike. To je slučaj s mnogim vrstama udaraca koje prakticiram. Jesam li izmislio udarce nogom i rukom? Naravno da ne. Nisam ništa izmislio i nitko mi ne bi trebao stavljati riječi u usta.
Volim borilačke vještine, povezan sam s tim od dječjih dana. Mnogi me smatraju majstorom svoje vještine, a mnogi misle da sam idiot koji ne zna ništa. Svatko ima pravo na svoje mišljenje. Volim borilačke vještine i posvetio sam život tome. Nitko me ne plaća da budem ovdje, došao sam jer su me tražili za pomoć. Dajem svoje srce i znanje da im pomognem." ------STIVEN SIGAL brale,a ne lucky punch

http://www.youtube.com/watch?v=YCLGOYqmNxw

Ramos
02-05-11, 17:30
http://www.youtube.com/watch?v=WSzfZBIxj7U

kakav crni lucky punch :) ovo je polukrug i dva dugmeta odjednom ili ti magija :D

oktagon
04-05-11, 19:10
Hahahahaha, gledajte ovo

yxIubPRQNcY&feature

RiddicK
04-05-11, 20:30
http://cdn2.sbnation.com/entry_photo_images/1182202/gsp_eye_day_after_large.jpg

jedna dobra sa gsp-om i jones-om post ufc 129

seagal je luuuuuud,da li ga Blackhouse koristi radi reklame ili nece iz postovanja prema starijem da ga izmrsikaju iz kluba jos mi nije jasno

Brent1986
04-05-11, 22:35
Aldo vs Hominick - odavno ne gledah bolji mec...

makelele
07-05-11, 18:11
Pacquiao(52-3) vs Mosley (46-6) u neđelju ujutro

http://www.youtube.com/watch?v=-pbc6XwK-ZU&feature=related

http://www.youtube.com/watch?v=eGxiBkQsSjY&feature=player_embedded#at=18

cikota
07-05-11, 18:35
U kolko sati ?

amnesiac
07-05-11, 21:23
Mislim da je oko 5. Ima li streamova za boks?

amnesiac
08-05-11, 00:48
Dok ne bude taj meč gledah jedan drugi. Daniel Geale (http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=272538&cat=boxer) večeras postao svjetski šampion u srednjoj kategoriji (verzija IBF) porazivši na poene dosadašnjeg prvaka Njemca Sebastiana Sylvestera (http://boxrec.com/list_bouts.php?human_id=114281&cat=boxer) odlukom sudija 2:1. Dvojica sudija su tipovali na Gealea 118:110 i 118:112 a pošto se održavalo u Njemačkoj jedan (Danac) je malo prećerao u domaćinskom suđenju 110:118. Eh đe je sreće komšija je ka’ brat :D

amnesiac
08-05-11, 12:21
Pakjao odbranio titulu (http://www.portalanalitika.me/sport/ostalo/26317-pakjao-odbranio-titulu.html)

karadaglija
08-05-11, 21:18
Last Emperor i Misko Ajkula,svaka cast momci...tako se vjezba i radi. Ostali drugari forumasi,umjesto sto se palamudi,ajte da se vjezba!

chochek
11-05-11, 23:29
a pustite zajebanciju ovdje,no oce li mi ko objasnit sto ce Zoranu Milovicu ova kutara???

NSX
12-05-11, 02:24
nemoj tako za Zokija, mozda jes malo pglu ali je dobar ka melem :)

makelele
13-05-11, 17:14
carwin vs dos santos,umjesto lesnar vs don santos na ufc131.ponovo se lesnar razbolio...

Showtime, 14.05.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=rrZmcUPMpMU&feature=player_embedded

. Badr Hari - Tony Gregory
. Tyrone Spong - Igor Mihaljević
. Yohan Lidon - Marat Grigorian (za Its Showtime pojas -73 kg)
. Daniel Ghita - Fikri Ameizane
. Chris Ngimbi - Willy Borrel (za Its Showtime pojas -70 kg)
. Giorgio Petrosjan - Chahid Oulad el Hadj

chochek
13-05-11, 22:11
nemoj tako za Zokija, mozda jes malo pglu ali je dobar ka melem :)

ne kazem ja da nije dobar,nego sto ce mu ovo u ovim godinama da cini
ima crni pojas osmi dan,neka trenira ostale,a ne po stare dane da se pokazuje

carwin vs dos santos,umjesto lesnar vs don santos na ufc131.ponovo se lesnar razbolio...

Showtime, 14.05.2011.

http://www.youtube.com/watch?v=rrZmcUPMpMU&feature=player_embedded

. Badr Hari - Tony Gregory
. Tyrone Spong - Igor Mihaljević
. Yohan Lidon - Marat Grigorian (za Its Showtime pojas -73 kg)
. Daniel Ghita - Fikri Ameizane
. Chris Ngimbi - Willy Borrel (za Its Showtime pojas -70 kg)
. Giorgio Petrosjan - Chahid Oulad el Hadj

Extra! Jos kad bi se naslo nedje da se gleda uzivo

last_emperor
15-05-11, 01:03
Last Emperor i Misko Ajkula,svaka cast momci...tako se vjezba i radi. Ostali drugari forumasi,umjesto sto se palamudi,ajte da se vjezba!

Tek sad vidim kolega Karadaglija :) Samo da se vjezba i slusaj mene i uz bet and win kladionicu do zvjezda :D

last_emperor
15-05-11, 01:05
a pustite zajebanciju ovdje,no oce li mi ko objasnit sto ce Zoranu Milovicu ova kutara???

ahahahahahahaha Zoran Milovic 8. dan Crna Gora ahahahahaa najjaca reklama svih vremena :D Ovaj je i Ljubu Vracarevica zajebao :)

makelele
15-05-11, 10:15
Badr Hari vs Tony Gregory 14 may 2011 Lyon

http://www.youtube.com/watch?v=qrHkeIOq7Dg&feature=player_embedded

Igor Mihaljevic vs Tyrone Spong It's showtime Lyon

http://www.youtube.com/watch?v=lzTBb07U0Zk&feature=player_embedded

Mraver
15-05-11, 13:38
Gregory-a, Ameziane-a i Mihaljevića su bacili ajkulama! :)

Ja sam najviše iščekivao borbu Giorgio Petrosyan vs Chahid Oulad El Hadj (http://www.youtube.com/watch?v=c3_58U01GtE), krenuli su baš dobro... šteta što se onako završilo.

jorgo
17-05-11, 10:11
koliko sam shvatio i karvin ima neku bolest(poremecaj) koja djeluje tako da tijelo pocinje da mu se gasi u nekim trenucima. kaze da je to bio razlog zasto je izgubio od lesnara. karvin se stvarno dobro drzao dok nije crkao,tako da ne znam.... sto mislite karvin-dos santos?
sto se lesnara tice,mislim da ako ga budu operisali(to je trenutno najbolja varijanta) on moze slobodno u penziju.
sto se milovica tice,dobar je dzudista,ali ujedno je i majstor:samboa,aikida,dziju dzice(japanske),samoodbane i fitnes instruktor....a mnooogooo jeee kumeeee...

karadaglija
17-05-11, 12:27
A sto mislite Milovic- Santos? Ili da ide direktno na Valasqeza?

jorgo
17-05-11, 13:43
ili da mu velaskez odmah preda titulu:)

NSX
17-05-11, 14:00
sto mislite karvin-dos santos?

Karvin ce dobit jedino ako ga na brzinu dohvati..ako se udje u 2. rundu Dos Santos dobija 99% :)

Rush77777
18-05-11, 16:12
Je li sjutra u SC Morača Zoran? I u koliko sati?

Lommy
19-05-11, 12:53
Valjalo bi znat to. Valjda jes

Lommy
19-05-11, 21:50
Odgledah borbe i utisak je: tuzno

RiddicK
21-05-11, 15:02
sto ne snimi da se smijemo malo

Lommy
22-05-11, 21:48
Da sam zna ko se bori snimio bih :)

mc_esseny
23-05-11, 18:50
Je li moguce da nikakvi mediji nijesu objavili da je juce bio medjunarodni judo turnir u Baru? Bilo je bas dobrih boraca,ja sam kixao dosao sam dosta prije finalnih borbi,pa nijesam nista uspio da vidim zbog obaveza.

Da nije ko bio,ne daj boze sto snimio?

asta la vista
24-05-11, 11:28
Fina organizacija, cim niko ni ne zna da je to bilo ... :(

RiddicK
24-05-11, 16:07
ultramega giga turniri dje obavezno borba za titulu prvaka evrope svijeta univerzuma i sl. Ali nikako da se to snimi, ja stvarno ne znam sto se sprdaju ovi iz eurosporta pa sve idu da snimaju neke lazne turnire po hilandiji, japanu , jamerici ... evo i milovic posta mma prvak evrope (ili svijeta) i niko se ne sjeti da to snimi no snimaju nekog frank mira i nekog quinton jacksona i neki amaterskki turnir ufc 130,a bio je sav upakovan , kad vidjeh sliku sto mi je Lommy poslao ucinje mi se da nam je rickson gracie dosao u posjetu ...uhhh zemljo otvori se

oktagon
25-05-11, 22:48
http://www.youtube.com/watch?feature=player_embedded&v=Bd9Ny2EDHrI

Imas PM
29-05-11, 01:25
aaaaaaaaaaaaaaaaaaahahahahahahahahahahahahahahahah ahahah najjaci klip

makelele
29-05-11, 09:22
UFC 130 28.05.2011.

Quinton Rampage Jackson vs Matt The Hammer Hamill
http://www.mmalinker.com/external/frames/43131/Quinton_RAMPAGE_Jackson_vs_Matt_Hamill_FIGHT_VIDEO __UFC_130
Frank Mir vs Roy Nelson
http://www.mmalinker.com/external/frames/43130/Frank_Mir_vs_Roy_Nelson_FIGHT_VIDEO__UFC_130_FULL_ FIGHT_HQ
Travis Browne vs. Stefan Struve
http://www.mma-core.com/videos/_UFC_130_Travis_Browne_vs_Stefan_Struve?vid=100196 57&tid=100

Rush77777
29-05-11, 13:41
Kakav superman punch o_O uf!

RiddicK
29-05-11, 17:25
koliko izdrzi onaj Nelson,ali svaki mec ovako, popije 50 udaraca u mecu, Rampage me zadivio , mozda mi fali ono njegovo Pride divljanje ,ali tehnicki se potkovao za ovaj mec kao nikad ranije, nije bilo mjesta greskama ,jos superman +knee kombinacije znaci ludnica haha, Frank Mir mi mrzniji iz meca u mec ,ako znam zasto ... :))))

MegaDrakce
30-05-11, 17:00
steta sto je otpala glavna borba, a 130 cu brzo zaboraviti.

Rush77777
31-05-11, 10:29
Gleda li ko Roya ljudi? :(
http://www.youtube.com/watch?v=Dc5wjpb15iw

makelele
01-06-11, 16:34
ne pominji...

jurkovic vs zuvarlev

http://www.youtube.com/watch?v=mh1hHaZMHFI&feature=player_embedded

djordjije
02-06-11, 10:23
Sad procitah da je za UFC 137 zakazan mec GSP protiv Nick Diaza. To ce bit vrhunski mec, samo Nick malo takedown defence usavrsi.

mishko_ajkula
02-06-11, 18:51
Sad procitah da je za UFC 137 zakazan mec GSP protiv Nick Diaza. To ce bit vrhunski mec, samo Nick malo takedown defence usavrsi.

Da usavrsava takedown defence je totalno promasena koncepcija i logika za spremanje toga meca. Koliko god da ga usavrsi, opet ce da gsp bacat prelagano, bacao je mnogo bolje rvace s lakocom. Uostalom, Nick kaze da kad ga neko baci, da mu je ucinio veliku uslugu. Nick je vutras, i kao takav vazda moze nac neki ludi zavrsetak borbe, nokaut, submission...
gsp je apsolutni favorit, ali i Nick je takodje jako nepredvidiv...

bulit
03-06-11, 12:06
Gleda li ko Roya ljudi? :(
http://www.youtube.com/watch?v=Dc5wjpb15iw

ne mogu da vjerujem sto radi covjek od sebe. isto kao da se sprda sam sa sobom. po**a se u poslednje vrijeme sebi u cijelu karijeru...

Imas PM
03-06-11, 12:07
kad ce misko ajkula vs last emperor ? vele spremaju se obojica zestoko ?

karadaglija
12-06-11, 10:22
JDS je unistio Carwina. Misko,rekoh ti ja...

RiddicK
12-06-11, 10:38
nema sanse da mogu naci snimak

edit : ipak iskopah neki
http://mma-core.pl/?p=4561

,samo cu reci , sreca po Lesnara sto je bolestan ,jer da ga je Cigano uhvatio situacija bi mu bila mnogo gora,znaci Cigano vs Velasquez ,kakav ce to mec biti

makelele
12-06-11, 11:46
dos santos vs carwin (ako prethodni link ne radi)
http://www.mmatko.com/junior-dos-santos-vs-shane-carwin-fight-video-ufc-131/
dobar je dos santos

chochek
12-06-11, 15:27
respect za dos santosa,dobar udarac i odlicano se izvlaci iz svih situacija
carwin je snazan,ali bez kondicije,i mislim da nije ova liga
ipak sto se ovoga mecha tice mislim da dos santos nije bio toliko dobar koiko je carwin bio los,mozda nije htio da rizikuje posle stecene prednosti,nije napravio ni jednu povezanu seriju,sve neki pojedinacni udarci. Cain mu ovo nece dozvoliti,nece imati kad da se setka po oktagonu bez masnice na licu
jedva cekam Velasquez-Dos Santos!!!

Rush77777
13-06-11, 16:12
GSP vs. Nick Diaz? :)
Dobjia to GSP.

mishko_ajkula
13-06-11, 22:25
JDS je unistio Carwina. Misko,rekoh ti ja...

Od Karvina sam ocekivao mnogo bolje rvanje. Rvanje je na kraju i odlucilo, u tom segmentu ga je JDS pojeo. Ipak Karvin nije zaludu bio druga divizija.

JDS nema sanse protiv Velaskeza. Ocekujem mec u pet rundi, dje ce ga Cain bacati citavo vrijeme i gnp-ovati. Eventualno je moguc i zavrsetak gnp-om od strane Velaskeza. Postoji i mala vjerovatnoca da JDS nokautom zavrsi mec, ali tesko.
Cain nema previse misicne mase, tako da ne vjerujem da ce mu kondicija bit problem, kao ni da ce imati problema da ga baca svih 5 rundi ako bude bilo potrebe.
btw. Odlican takedown defence JDS-a uz zicu, ali protiv Caina mu nece pomoci...

NSX
13-06-11, 22:33
Odlican takedown defence JDS-a uz zicu, ali protiv Caina mu nece pomoci...

i uz zicu i pri sredini ringa..mene čudi da mu je Carwin uopšte izdržao sve 3 runde(mislio sam da ako Carwin ne dobije u prvoj da će sigurno pasti u drugoj) mada borba i nije bila baš nešto aktivna

MK
14-06-11, 13:51
Nije mi isti Carwin od meca sa Mir-om..usporen snimak je bio protiv JDS-a, za 3 runde nije pokazao nista, ali mu svaka cast sto je izdrazao 3 runde. JDS vs Velasquez, sanse su 50/50.

karadaglija
14-06-11, 18:13
JDS - Valasqez... Tesko da ce se mec oduziti 5 rundi. Obojica su kao prehrabri,nema odstupanja. Predvidjam zavrsetak klasicnim nokautom. Valasqez je preopasan u svakom segmentu,dajem mu blagu prednost. Mislim Da JDS nema izdrzljivu bradu kao Valasqez.Ko god da pobijedi OK je,jer momci izgledaji kao pravi gladijatori,a ne kao body builderi i sl :)

mishko_ajkula
14-06-11, 20:21
JDS - Valasqez... Tesko da ce se mec oduziti 5 rundi. Obojica su kao prehrabri,nema odstupanja. Predvidjam zavrsetak klasicnim nokautom. Valasqez je preopasan u svakom segmentu,dajem mu blagu prednost. Mislim Da JDS nema izdrzljivu bradu kao Valasqez.Ko god da pobijedi OK je,jer momci izgledaji kao pravi gladijatori,a ne kao body builderi i sl :)

Moram da se ne slozim sa tobom :)
Mislim da je nemoguce da Velaskez nokautira JDS-a, kao i da je nemoguce da JDS brani Velaskezova bacanja. Velaskez ima losije ruke od JDS-a za klasu.
Kad se sve sabere i oduzme, moja prognoza je 90-10% u korist Velaskeza.

Mraver
14-06-11, 21:20
Pa nije ni Velasquez-ova brada nešto izdržljiva, sjećam se kako ga je Congo "legao" na početku borbe.
Navijački, nadam se da će ga Dos Santos ispogađati, ali realnija opcija je da će Velasquez borbu prevesti u parter i tu dominirati.

chochek
15-06-11, 00:30
a sto svi pominjete tu siuaciju sa Kongom,kako to moze da ti je mjerilo da mu nije brada izdrzljiva,ja bih to bas suprotno tumacio,strefio ga je direkt i ovaj nije bio nokautiran...
Mishko ne bih se slozio sa tobom da ima losije ruke od Dos Santosa,samo covjek forsira sto mu bolje ide,i to ukombinuje bas kd treba
Ma neprikosnoven je!!!

RiddicK
15-06-11, 10:25
Velasquez definitivno ima plus na racun rvanja i kardija, Cigano bolji boks i pokazao je kako dobru takedown odbranu ima protiv Carvina koji budimo realni nije mala beba i nije bas nepoznat u svijetu rvanja , mislim da ,bez imalo precerivanja, ce mec njh dvojice biti jedan od najvecih HW meceva u istoriji i da nijedna organizacija sa strane ne moze rec e mi imamo bolje ( samo mi Alistera ne pominjeite :P ),

MK
16-06-11, 10:12
Kad smo vec kod Alistera :p

http://en.wikipedia.org/wiki/Strikeforce:_Overeem_vs._Werdum

18 jun, bice to dobar event.

jorgo
17-06-11, 13:59
sjajno-overim protiv verduma!! to ce bit sjajan mec,revans iz 2004 godine. mislim da overim nece vise dozvoliti da izgubi onako,mnogo ce oprezniji bit sto se partera tice. s druge strane,ako verdum ostane u stand up-u,ima da dozivi katastrofalan poraz.tezak mec ali kad bi pogledali karakteristike boraca

udaranje-na strani overima i to puno
rvanje-na strani overima
parter-verdum ali ni overim nije kreten,ipak je bio evropski adcc sampion
snaga-na strani overima
kardio-jednako

ipak ako se sve ovo pogleda,dao bih prednost overimu.vidjecemo sta ce biti...

jorgo
17-06-11, 14:00
fedor protiv hendersona???

djordjije
17-06-11, 14:43
sjajno-overim protiv verduma!! to ce bit sjajan mec,revans iz 2004 godine. mislim da overim nece vise dozvoliti da izgubi onako,mnogo ce oprezniji bit sto se partera tice. s druge strane,ako verdum ostane u stand up-u,ima da dozivi katastrofalan poraz.tezak mec ali kad bi pogledali karakteristike boraca

rvanje-na strani overima
snaga-na strani overima
kardio-jednako

Mislim da tu Werdum nema sanse. Overim nece htjet da ide u parter, a mislim da ce Werdum vrlo tesko moc da ga srusi. Ali eto, parterasi uvijek mogu da iznenade nekom polugom. Sto se tice meca Brett vs Barnet mislim da ce tu Barnet da izdomonira citav mec u parteru i da izmuci Rogersa, samo ne znam kako mu je prijala ova pauza od 100 god i oce li ga to sto poremetit.

jorgo
17-06-11, 16:28
sto se rusenja tice,ako si gledao njihov prvi mec-overim se pokakio po verdumu sto se tice rvanja. i to je ladno trebao overim da dobije-vise je udaraca dao,vise puta bacio...ali onda ga je iznenadila kimura:) sad,overim zna da jedino dje ima sansu da izgubi ,to je parter,pa sam siguran da ce se drzat dalje od toga. sem ukoliko mu ne proradi neki debilni inat,da dokaze da je odlican parteras i da je ono 2004 bilo slucajno,pa se spusti u parter. tada verdum ima sanse.
sto se ove druge dvojice tice-barneta,krmka,ne volim nikako,ali ne volim ni rodzersa,pa mi je crno da prognoziram.ali mislim i ja da barnet ima vise sanse tu.
nisam znao da se overimu i batica bori na sjutrasnjem eventu

http://www.strikeforce.com/events/2011/06/overeem-vs-werdum/

mishko_ajkula
17-06-11, 19:32

rvanje-na strani overima
snaga-na strani overima
kardio-jednako

Postovani predstavnice crne gore u diplomatskim krugovima,

Kardio je debelo na werdumovoj strani. Rvanje su tu nedje, prednost bi opet blagu wedumu dao u tom segmentu....overeem lako pada na single(double) leg, jedino sto se protiv njega boje giljotine(koju je, slozicete se, werdumu tesko napravit). Overeem ima dobro rvanje jedino iz klinca...
Dalje, za snagu se ne bi slozio...u najmanju ruku su tu nedje, tako da tu prednosti nece biti ni na jednoj strani... werdum je trenutno tezi i masivniji od overeema... na dan borbe ce vjerujem imati obojica oko 115kg...
tipujem na werduma....jbg overeem nije imao jakih meceva, pa je i donekle nepoznat njegov potencijal...

karadaglija
18-06-11, 00:03
Pa nije ni Velasquez-ova brada nešto izdržljiva, sjećam se kako ga je Congo "legao" na početku borbe.
Navijački, nadam se da će ga Dos Santos ispogađati, ali realnija opcija je da će Velasquez borbu prevesti u parter i tu dominirati.
Nije jak ko zada vise udaraca,nego ko bolje podnosi udarce. Majstore,ono sto je od Conga prezivio govori od cega je Valasqez.

last_emperor
18-06-11, 01:14
Dosho je Bog slushajte sto imam da vam kazem...
Dos Santos Velasquez:
Protiv Carwina Dos Santos nije pokazao nista spektakularno niti novo... Brujanje o njegovom takedown defensu nakon meca sa Nelsonom se nastavlja i nakon meca sa Carwinom... Jednostavno Carwin je pokazao da je mnogo gori rvac nego sto sam mislio (ipak je on sampion 2 divizije a to su, sto bi Sonnen rekao, momci koji nisu dovoljno dobri da bi bili u 1. diviziji) a Dos Santos je pokazao TD defence jednak bilo kom drugom UFC borcu nista spektakularno... Takav TD defence jednostavno pada u vodu pred decorated wrestlers kao sto je Velasquez... Congo je recimo izvrstan rvac bolji od Dos Santosa pa je padao kao suvo lisce...
O tome kako Velasquez moze na box da se suprostavi JDSu nemojte ni u sali da pricate... Pa dje ste vidjeli taj Vealsquezov box (protiv Minotaura koji je kao usporeni snimak i Lesnara koji nema box) u mecu sa bilo kojim udaracem nije ni sekund isao na box - eto koliko i sam vjeruje u njega... Uglavnom znacemo kad dodje do meca 5 rundi je mnogo mozda iznenadi JDS...
E da da je mec trajao jos 10 sekundi Carwin bi zavrsio onu giljotinu...
Werdum Overeem:
Jorgo nisam znao da ti ti Vitamins for the hair uticu na mozak (jbg kad nema kose moraju na nesto da uticu) - cujes imaju isti kardio - pa Werdum je Silvu slomio kardiom a Overeemovih zadnjih 300 borbi nije izaslo iz 1. runde :) Rvanje je tu nedje s tim sto Overeem nema neko znacajno rvanje jedino sto ima preopasnu giljotinu a iz klinca ga je tesko baciti (a Werdum vecinom baca iz klinca - judista)... parter normalno na strani Werduma al opet ni Overeem nije kesa... Ne znam blizi pobjedi je Overeem al i Werdum moze da iznenadi - bas ne znam... A istina je da Overeem odavno nije imao dobrog protivnika tako da ako dobije ovo (pogotovo ako dominantno dobije) treba da ide na UFC sampiona...
To je to samo jos da pozdravim Karadagliju...

last_emperor
18-06-11, 01:15
nisam znao da se overimu i batica bori na sjutrasnjem eventu

http://www.strikeforce.com/events/2011/06/overeem-vs-werdum/

Jbg iza svakoga jakoga batice ima jedan slabasni batica :D

karadaglija
18-06-11, 08:10
Od Boga ti zdravlje Last Emperor... Danas u 3 se dizu utege pa navrni!

oktagon
18-06-11, 12:26
Nesumnjivo je po misljenju vecine Overeem favorit, i ja mislim da ce dobiti ovaj mec, ali ko zna vidjecemo nocas u 4 na ES2.
Overeem 116kg, Werdum 112.

5KHoDvg5dn0&feature=player_embedded

VoVa
18-06-11, 14:47
dok čekamo Overeema i Wedruma...

Live stream prvenstva Hrvatske u slobodnoj borbi

LS na

http://gol.hr/clanak/rubrika/mma/samo-na-gol-hr-live-stream-prvenstva-hrvatske-u-slobodnoj-borbi.html

GOL.hr će izravno prenositi finalne borbe u 6 muških seniorskih kategorija te jednoj ženskoj. Borbe počinju u 18 sati, a nakon njih održati će se i tri profesionalne MMA borbe...

jorgo
18-06-11, 19:45
pa odakle da pocnem...sumiracu izjave miska ajkule i emperora u jednom postu,jer cu svakako da pisem rat i mir:)

postovani gorepomenuti misko i doljepotpisani emperore
htio sam da se kladim s vama u vezi nocasnjeg meca,ali jebiga ,jedan daje vise sansi verdumu,a ovaj drugi vise sansi overimu,pa jebiga...nece ici:) s obzirom da su ovakve prilike rijetke,moram da kazem da se slazem sa gljupljim -sa emperorom...pokupio malo pameti uz mene i miska :) za kardio sam rekao podjednako,sto ne znaci da verdum mozda ima malo bolji kardio nego overim,ali nije velika razlika u kardiu kakva je u udaranju ili parteru eventualno. sto se tice rvanja-ljudi pogledajte njihov mec iz 2006 godine,pa overim ga je bacao kako je htio...iz klinca naravno,ali zar mislite da nocas nece biti u klincu uz zicu? nisam bas siguran kako dobro verdum baca ljude koji imaju rvacku,judo,bjj pozadinu-sjetite se samo sto je jacare verdumu napravio,bacao ga je kao malo dijete kad su radili bjj takmicenje sa kimonima.sto se tice jakih meceva-mislim da je overimu bio zadnji u mma onaj protiv one kese rodzersa,dje je istovario svu svoju stolicu na njega,da ne kazem da se pokenjao po njemu. tezak mec svakako,evo vidjecemo sta ce strikeforce statistika da kaze prije meca na cijoj su strani rvanje,snaga i kardio. tipujem na overima,po meni 65-35.ako hoce neko da se kladi-moze:)

NSX
18-06-11, 19:57
Werdum je lukava ljisica dok je ovaj samo takav panglu, Werdum je na lukavost dobio Fedora pa ne sumnjam da ce i ovoga, samo ako mu se ukaze i najmanja prilika

da je kick box u pitanju ili prosto rvanje bilo bi 99-1 za alistera ali ovako..

jorgo
18-06-11, 20:10
http://www.youtube.com/watch?v=TFYad2QAxXM

s (http://www.youtube.com/watch?v=TFYad2QAxXM)amo mali plus na racun moje tvrdnje u vezi njihovog rvanja:)) ali vidjecemo sve nocas

jorgo
18-06-11, 20:11
Werdum je lukava ljisica dok je ovaj samo takav panglu, Werdum je na lukavost dobio Fedora pa ne sumnjam da ce i ovoga, samo ako mu se ukaze i najmanja prilika

da je kick box u pitanju ili prosto rvanje bilo bi 99-1 za alistera ali ovako..

slazem se u potpunosti da je verdum puno inteligentniji od overima,sto moze na kraju da presudi.

L. Lawliet
18-06-11, 20:34
Ima li na netu da se gleda mech?

oktagon
18-06-11, 22:46
Overeem iz 2006 i ovaj sad se ne mogu porediti.

NSX
18-06-11, 23:15
kako god na betfairu je kvota dostigla 4.5...alister jeste blagi favorit ali mu ja dajem max 60-70% sansi

RiddicK
19-06-11, 08:06
http://www.mmatko.com/alistair-overeem-vs-fabricio-werdum-2-fight-video-strikeforce/
alistair vs werdum

koja dva penala sta je ovo

http://www.mmabloodbath.com/2011/06/josh-barnett-vs-brett-rogers-fight.html
barnet vs rogers

svaka cast Barnetu

chochek
19-06-11, 17:24
kakva sranja od borbi,pu!

karadaglija
19-06-11, 18:44
Niko od ovih nema sto da trazi sa ovakim borbama u UFC...

L. Lawliet
19-06-11, 21:25
Verdum je toliko kukavicki odradio mech (znam bicu ispravljen da je to taktika) da sam se pitao zasto se on uopste bori. Ok submision ti je jaca strana al daj bori se ko covjek a ne lezis na ledjima kao zena i rasirio noge.

S druge strane Overem mi nije nimalo jasan, ocigledno je da je jaci, snage ima a i misica, ogroman je, i ispucao se na tako neke prazne poteze zadihao se i na kraju nista. Navijam za njega, svidja mi se sto je uradio od svog tijela, i transofrmacija koju je dozivio ali realno ovaj mech je bio ocajan, i ocajno ga je odradio. Na kraju pita ga komentator jesi osjetio udarce i on kaze ne. Nije nego, pa sto ga nije nokautirao?

chochek
19-06-11, 21:41
cus zasto ga nije nokautirao,ada nemoguce je ista uradit sa onakvom Werdumovom "taktikom"
Oveerema boli uvo,ladno je prosao,bez muke ikakve,nema povreda,nije se istrosio...
I ja navijam za njega,i ako mi je vazda mrzan bio