PDA

View Full Version : Ja volim samo sebe...

Shelly
17-05-04, 23:52
Kako bi opisali sebe?!
Dakle sve ono shto je karakteristichno za vas.
Shta volite a shta mrzite kod sebe ?!

sta_ce_nama_soferima_kuca
17-05-04, 23:58
sve volim kod sebe :!: smatram se savrshenstvom bez mane, zeljom vojnichkih snova, likom sa naslovne strane i treba mi lova :P

KRKNA
18-05-04, 00:16
Bezobrazna, drska, lukava, po mnogima okarakterisana kao vrlo chudna, osjecajna (ko bi reka'), inteligentna, vaspitana, materijalista ...
8) Mrzim svoju nabusitost, drskost, pretjeranu emotivnost, koju nikako da suzbijem, nepopravljivu pesimistichnost...Volim...Uh, teshko pitanje 8) ...
A za to zadnje pitanje, imash odgovor na topic koji sam ja postavila... :wink:

rain_wind_storm
18-05-04, 01:09
:D osjecajan,duhovit,romantican,lud s vremena na vrijeme,umijem da saslusam sagovornika(kako kad),predivan osmjeh...ah dobar dan,lijepo vaspitan...

Kod sebe volim sto sam iskren...
a ne volim sto patim zbog nekoga ko to i ne zasluzuje

Zabranitty
18-05-04, 01:14
za mene kazu da sam uobrazen... :roll:

Desert Eagle
18-05-04, 03:17
uh... ne volim kod sebe to shto sam previshe osjechajan, a za ostalo neka drugi daju komentare

SHORTY
18-05-04, 05:49
Niko preko mene samo ja ja ja ja!!!

Al ebiga pocnu ljudi da se naviknu

InDiJaNkA
18-05-04, 12:48
Ne volim svoju impulsivnost - nekad mi dodje glave;(
Volim shto sam emotivna - pa neka ide i to po meni..;)
"Ja sam poslednji romantik na ovom svijetu.."
Previshe vjerujem ljudima...i naravno,previshe im se pricham o sebi,svojim osjecanjima...greshka.To se uvijek zloupotrijebi.

adriana
18-05-04, 14:01
volim to shto u svakom trenutku znam shta necu i koga necu u zhivotu u svojoj blizini...
ne volim impulsivnost, ali sam se nauchila da je kontrolishem kako ne bih majmunima dala satisfakciju ni da se nasmiju... ionako se cerekaju po chitav dan... :roll:
i volim to shto kad volim, volim bez rezerve, pa makar to bilo i pogubno... makar dozhivjela pad, znam da je bio savrshen let... :wink:

jaaaaaaaaaa
18-05-04, 14:36
pa sad....tesko je mene opisati.....ja sam ti....neopisiv!!!!!!!!!!ajde me nedje povedi na kolace i sladoled i opisivacu ti se cijeli dan ako treba!!!!!!

Shelly
18-05-04, 17:26
Hehe,vazhi!

Volim shto sam iskrena,otvorena i neemotivna.
Mrzim shto sam ponekad lijena,chesto nezadovoljna nekim stvarima kojima su drugi zadovoljni :wink: i shto sam isuvishe tvrdoglava!

Sofronije
18-05-04, 19:21
hmmm... volim sto sam takav kakav jesam, bez glupe filozofije... ne bih se mijenjao ni za dva drugacija :lol: salim se, neke stvari koje sam vjerovatno naslijedio, namjerno sam godinama, svjesno, pojacavao, ma koliko se drugim ljudima ne svidjalo... volim sto sam uporan, uvijek svjestan i sta hocu i sta necu, svih postupaka, posljedica, sto uglavnom razmisljam 2 koraka unaprijed (promisljen, ali u pozitivnom smislu te rijeci), ali znam i da dam sebi "voljno", pa se otkacim na nekoliko dana i vodim se strogo emocijama... volim sto sam samouvjeren, sto sam sam sebi najveci prijatelj i neprijatelj, sto me je tesko uzdrmati i poremetiti mi misljenje...
ne volim sto sam nekad uzasno zadrt, sto strasno lako mijenjam raspolozenja, u roku od 5 sekundi, a da ni sam ne znam zasto... sto me ljudi nekad uzasno lako zamore, sto sam u poslednje vrijeme postao asocijalan, ulijenjio se za sve osim za posao kojim se bavim... sto sam nabacio 6-7 kg viska...
aj dosta je... neka nesto ostane i za upoznavanje face2face... :wink:

Mugi
18-05-04, 19:36
Ja ne volim samo sebe, volim i druge! :)

^Tijana^
18-05-04, 19:46
moramo planirati ovo poznanstvo 8)

Sto znam...nervira me sto porodici nikada ne umijem da kazem NE, sto me sira porodica ponekad iskoriscava zbog toga :shock: Sto sam prebrzo odrasla, morala za svoje dupe da brinem odavno, sto nisam imala nikog da mi pomogne a odmagaca je vazda bilo. Sto ne mogu da se snadjem sa curama, sto sam neiskvarena, sto vjerujem svakom... Zapitkujem premnogo..ne zbog toga sto me zanima vec eto onako... Prebrzo se iznerviram zbog gluposti ali sve gutam u sebi sto nikako ne volim kod mene..

Ali opet sa druge strane znam sta radim,znam sto zelim u zivotu, znam da volim, postujem i uvjerena sam da bez obzira sta mi se desi bicu u mogucnosti da se snadjem,snalazljiva sam(valjda me zivot tome naucio)...

Nesto se nicega vise sad ne mogu sjetiti...

ali opet sebe mijenjala ne bih nikad, savrsenstvo 8)

btw. Shelly, na trenutak sam pomislila da je topic vezan za tebe i da izjavljujes da volis samo sebe 8)

Anonymous
18-05-04, 20:43
Hm... mozda previse osjecajan za musko i previse vaznosti pridajem materijalnim stvarima...to bi bilo ono sto mi se bas ne svidja.
Inace smatram se iskrenim vjernim i dobrim prijateljem svakome ko je to isto i meni i tako...bzvz...

Shelly
18-05-04, 21:16
^Tijana^,prvo shto mi je palo na pamet je bila pjesma "Ja volim samo sebe..." i smatram da svako mora prvo da voli sebe da bi volio druge ali naravno ne SAMO sebe,pa chak ni ja ne volim SAMO sebe :wink:

sh0cker
18-05-04, 21:29
Kakva ste vi bagra..
Pa zar vas nisu ucili da nikad ne isticete sebe.. cCc..

Ne valja se pricat o sebi! Niti mi pada na pamet ;)

Seka Alexic
18-05-04, 22:44
Ja ne volim nikog... mozda sebe malcice! Ustvari ja samo volim sebe, jedino sebe! :lol:

Igi
19-05-04, 01:42
Ko nije za sebe, nije ni za druge...

Jel tako vele? :)

Alhemichar
19-05-04, 02:26
uspio sam da naucim da zivim sa svojim manama, i da ono sto mi se ne svidja obuzdam i pretvorim u vrline :).
Koliko-toliko

Sofronije
19-05-04, 16:23
moramo planirati ovo poznanstvo 8)

ok, cekam te... :wink:

Hombre
19-05-04, 16:52
jedna od osobina mi je da ne volim da opisujem sam sebe

jaaaaaaaaaa
19-05-04, 16:56
e sta radi seka sa njenim slovima u boji...a iz pouzdanih izvora znam da ona nikog i nista NE VOLI:)))))) hahahahah

treba coek da bude malo narcis....mislim niko mi nije miliji od mene...a i zasto bi bio....ja sam meni i najljepsi i najpametniji i swe,swe,swe:)))
ih kako sam ovo pametno reko:)))))))))))

jaaaaaaaaaa
19-05-04, 16:58
...a za onaj sladoled ili kolace cemo se naknadno dogovorit'....

JEKIPEKI
20-05-04, 09:26
Bezobrazna, drska, lukava, po mnogima okarakterisana kao vrlo chudna, osjecajna (ko bi reka'), inteligentna, vaspitana, materijalista ...
8) Mrzim svoju nabusitost, drskost, pretjeranu emotivnost, koju nikako da suzbijem, nepopravljivu pesimistichnost...Volim...Uh, teshko pitanje 8) ...

PA TI SI JA!!!!!!!!!

wild__silence
20-05-04, 12:35
Ja sam ... khm ... da vidim :roll: ...
previse emotivna , trudim se da budem sto vise iskrena ( podkrade mi se po koja laz tu i tamo :wink: ) , pricljiva i slatkorijeciva , ponekada previse lijena .... drska i brzopleta , cesto ne razmisljam o svojim postupcima .. al` u sustini mislim da sam topla osoba ... sigurno sam jos nesto zaboravila ... no ko me zna - zna me ... ko ne zna .. mozda me upozna i procijeni ..

Seka Alexic
20-05-04, 14:48
e sta radi seka sa njenim slovima u boji...a iz pouzdanih izvora znam da ona nikog i nista NE VOLI:)))))) hahahahah

treba coek da bude malo narcis....mislim niko mi nije miliji od mene...a i zasto bi bio....ja sam meni i najljepsi i najpametniji i swe,swe,swe:)))
ih kako sam ovo pametno reko:)))))))))))
Hahahaha, a sta cu moram pomalo! A nije bio u pitanju sladoled no cokolada :p

Grofica
20-05-04, 14:57
A, sto znam, sa mnom nikad nije dosadno (tako vele) ali znam da u***** sve netakticnoscu, nabusitoscu i drskoscu, ne podnosim autoritet i da mi neko govori sto da radim, a kad se iznerviram...aoooooo, ne licim na sebe, ne biram rijeci i ne mogu da se kontrolisem.

PHANTOM
20-05-04, 15:49
A, sto znam, sa mnom nikad nije dosadno (tako vele) ali znam da u***** sve netakticnoscu, nabusitoscu i drskoscu, ne podnosim autoritet i da mi neko govori sto da radim, a kad se iznerviram...aoooooo, ne licim na sebe, ne biram rijeci i ne mogu da se kontrolisem.
Ah takav ti horoskop **** ga..ti kao ona "krava koja daje dosta mlijeka(20)litara al ima jednu manu :arrow: na kraj sve prospe nogom :shock: :arrow: tako vele stari :lol: :lol:
ANNOUNCEMENT :!: :!:
"Dobra krava,al joj se noge trebaju vezat kad se muze" :lolblue: :lolblue:

KRKNA
20-05-04, 16:31

PA TI SI JA!!!!!!!!!
E, ovo majka jednom radja i nikad vishe 8)

Been
22-05-04, 13:31
Cool sam
:o
Ne volim kad me salju po 5x u prodavnicu sve nesto zaboravljau i ja opet budala pa odem...A da nemam biciklo ... :D

Brzi
22-05-04, 23:22
Volim i jatebe Seko, ala si daleko.